به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا و جام حذفی
نام کاربری: Carles_Puyol
پیام: ۶,۴۶۱
عضویت از: ۲۱ خرداد ۱۳۹۰
از: ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲̲̲͡͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡
گروه:
- کاربران عضو
گواردیولا: الکسیس سانچس قلب من را تسخیر کرد

سانچس که در تابستان گذشته از اودینزه به بارسا پیوست، در دیدار شب گذشته در تمام طول بازی برای مدافعان حریف دردسر ساز شد و و یک بار هم توپ را به تیر دروازه کوبید

سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، اعلام کرد الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی تیمش با نمایشی که در دیدار شب گذشته مقابل رئال ارائه داد، جایگاه ویژه ای نزد او پیدا کرد.
سانچس که در تابستان گذشته از اودینزه به بارسا پیوست، در دیدار شب گذشته در تمام طول بازی برای مدافعان حریف دردسر ساز شد و و یک بار هم توپ را به تیر دروازه کوبید.
گواردیولا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من می خواهم به طور ویژه از الکسیس سانچس تشکر کنم . او نمایش فوق العاده ای داشت. او قلب من را تسخیر کرد.
او خیلی جوان است اما فداکاری زیادی در بازی انجام داد. او فرد بسیار فروتنی است. فکر می کنم او یک خرید ویژه برای تیم بود. وقتی او به خوبی در تیم جا بیفتد، می تواند بهتر هم کار کند."
بارسا با پیروزی دیشب، رکورد شکست ناپذیری اش در سانتیاگو برنابئو را به 7 رساند اما گواردیولا معتقد است این روند دیر یا زود تغییر خواهد کرد.
" من هنوز معتقدم دیر یا زود این رکورد شکست ناپذیری به پایان می رسد. این رکورد طبیعی نیست زیرا در این ورزشگاه باید تلاش زیادی انجام دهید.
بازیکنان ما از اهمیت بازی در چنین زمینی اگاه هستند. امیدوارم طرفداران ما از این نمایش لذت برده باشند.
هنوز یک نیمه دیگر از بازی باقی مانده است و ما باید در سطح بسیار خوبی باشیم که بتوانیم به نیمه نهایی برسیم."

۲۹ دی ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
سرخیو راموس: برای پیروزی به نوکمپ می رویم

راموس معتقد است اکنون باید روی دیدارهای لالیگا تمرکز کنند اما از سوی دیگر همچنان به صعود به مرحله بعدی کوپا دل ری امیدوار است

سایت گل- سرخیو راموس، مدافع رئال، بعد از شکست 2-1 تیمش مقابل بارسا اعلام کرد نمی داند تیمش برای شکست دادن بارسا باید چه کاری انجام دهد.
در دیدار شب گذشته، شاگردان مورینیو ابتدا با گل رونالدو از حریف پیش افتادند اما در نهایت گل های پویول و آبیدال در نیمه دوم سرنوشت بازی را رقم زد.
راموس معتقد است اکنون باید روی دیدارهای لالیگا تمرکز کنند اما از سوی دیگر همچنان به صعود به مرحله بعدی کوپا دل ری امیدوار است.
او در گفتگو با سایت اختصاصی باشگاه رئال گفت:" باید واقع بین باشیم. خیلی خوب کار نکردیم. ما برتری مان را از دست دادیم و در مقابل بارسا از فرصت هایش استفاده کرد.
ما اکنون باید به لالیگا فکر کنیم. شکست دادن بارسا در نوکمپ دشوار است اما نمی خواهیم از همین حالا خودمان را از کوپا دل ری حذف شده بدانیم.
نمی توانم بگویم برای شکست دادن آنها چیزی کم داریم. بعضی وقت ها می برید و بعضی وقت ها شکست می خورید. شکست مقابل آنها ناراحت کننده است زیرا آنها اصلی ترین رقیب ما هستند. شکست دادن آنها دشوار است اما غیرممکن نیست.
هنوز بازی برگشت باقی مانده و هر اتفاقی می تواند رخ دهد. باید با ذهنیت پیروزی به نوکمپ برویم."

۲۹ دی ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
پیکه: امیدوارم هیچ وقت با بازیکنی مثل په په هم تیمی نشوم

په په در دیدار شب گذشته رئال مقابل بارسا، به دلیل لگد کردن دست مسی، با انتقادات زیادی روبرو شد.

سایت گل- جرارد پیکه، مدافع بارسا، اعلام کرد دوست ندارد هیچگاه در کنار بازیکنی مانند په په ، مدافع پرتغالی رئال بازی کند.
په په در دیدار شب گذشته رئال مقابل بارسا، به دلیل لگد کردن دست مسی، با انتقادات زیادی روبرو شد.
حتی مورینیو در کنفرانس خبری پایانی بازی اعلام کرد آن اتفاق را ندیده ام اگر په په واقعا چنین کاری انجام داده باشد، توسط باشگاه رئال جریمه خواهد شد.
پیکه در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما بازیکنی مثل په په در رختکن مان نداریم. همه دیدند او چکار کرد.
امیدوارم هیچ وقت یک هم تیمی مانند او نداشته باشم."
این ملی پوش اسپانیایی اظهار امیدواری کرد که کمیته انظباطی فدراسیون فوتبال اسپانیایی در این مورد این اتفاق تصمیم گیری کند.
" داور ممکن است این اتفاق را ندیده باشد اما هستند کسانی که می توانند در مورد این اتفاق تصمیم گیری کنند.
تصاویر تلویزیونی وجود دارد. باید دید آنها چه تصمیمی می گیرند. امیدوارم آنها کارشان را درست انجام دهند."
پیکه همچنین هم تیمی آرژانتینی اش را مورد ستایش قرار داد و گفت:" در کنار توانایی هی فنی، باید از مسی به خاطر فروتنی اش تشکر کرد."

۲۹ دی ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
په په عذرخواهی کرد: حرکتی غیرعمدی بود؛قصد آسیب رساندن به هیچ فوتبالیستی را ندارم

ستاره پرتغالی از مسی عذرخواهی کرد

سایت گل – په په مدافع پرتغالی رئال مادرید به خاطر رفتاری که در دیدار4شنبه شب تیمش مقابل بارسلونا در دور رفت مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی اسپانیا داشت، عذرخواهی کرد

در جریان این دیدار و درحالی که بازی متوقف بود، وقتی لیونل مسی روی زمین افتاده بود، په په دست مسی را لگد کرد.این مدافع پرتغالی اکنون در صحبتهایی اعلام کرده که این حرکت، رفتاری غیرعمدی بوده و گفت:«هیچ وقت این فکر که به یک همکار آسیب برسانم به ذهن من خطور نمی کند.»

په په در گفت و گو بارسانه های باشگاه مادرید اعلام کرد:« با احترامی که برای لئو مسی قائلم می خواهم از همین جا بگویم که این رفتاری غیرعمدی بود.اگر مسی از من ناراحت شده از او عذرخواهی می کنم.چون تنها چیزی که به دنبال آن بودم دفاع از تیمم و مجموعه رئال است.»

۳۰ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Leo.My.Life♥
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۹ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: اینترنت!:|
طرفدار:
- Lionel Messi
- رونالدینیو،پپ،کرایـــــــف
- تیراختـــــــــــور
- برزیل،اسپانیارم دوس دارم
- :|
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
گوارديولا: الکسيس قلب من را تسخير کرد

سانچس که در تابستان گذشته از اودينزه به بارسا پيوست، در ديدار شب گذشته در تمام طول بازي براي مدافعان حريف دردسر ساز شد و و يک بار هم توپ را به تير دروازه کوبيد.

پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، اعلام کرد الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی تیمش با نمایشی که در دیدار شب گذشته مقابل رئال ارائه داد، جایگاه ویژه ای نزد او پیدا کرد.

گواردیولا در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من می خواهم به طور ویژه از الکسیس سانچس تشکر کنم . او نمایش فوق العاده ای داشت. او قلب من را تسخیر کرد.

او خیلی جوان است اما فداکاری زیادی در بازی انجام داد. او فرد بسیار فروتنی است. فکر می کنم او یک خرید ویژه برای تیم بود. وقتی او به خوبی در تیم جا بیفتد، می تواند بهتر هم کار کند."

بارسا با پیروزی دیشب، رکورد شکست ناپذیری اش در سانتیاگو برنابئو را به 7 رساند اما گواردیولا معتقد است این روند دیر یا زود تغییر خواهد کرد.
" من هنوز معتقدم دیر یا زود این رکورد شکست ناپذیری به پایان می رسد. این رکورد طبیعی نیست زیرا در این ورزشگاه باید تلاش زیادی انجام دهید.

بازیکنان ما از اهمیت بازی در چنین زمینی اگاه هستند. امیدوارم طرفداران ما از این نمایش لذت برده باشند. هنوز یک نیمه دیگر از بازی باقی مانده است و ما باید در سطح بسیار خوبی باشیم که بتوانیم به نیمه نهایی برسیم."

۳۰ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
والنسيا 4 – لوانته 1: يک‌ قدم تا نيمه‌نهايي

والنسيا پيروزي آساني در خانه به دست آورد.

مردان اونای امری توانستند با برد چهار بر یک مقابل تیم همشهری در مستایا خود را در یک‌قدمی نیمه‌نهایی جام حذفی ببینند. در این بازی بازیکنان لوانته 6 و والنسیا 5 کارت زرد گرفتند.

ابتدا ژوناس در دقیقه 24 برای والنسیا گل زد. مهاجم برزیلی با فراری قطری به درون محوطه جریمه توپ را از زیر دستان کیلور ناباس به گل تبدیل کرد.

والنسیا هفت دقیقه بعد گل دوم را زد. پابلو سانتر خطرناکی از سمت راست انجام داد و خاوی ونتا نتوانست آن را دور کند. روبرتو سولدادو هم با ضربه‌ای فرصت‌طلبانه توپ را از درون محوطه شش‌قدم به گل دوم تبدیل کرد.

لوانته در دقیقه 37 با ضربه آرونا کونه به یک گل رسید. او از کنترل بد پایاردو استفاده کرد و توپ را از فاصله 20 متری به گوشه بالای دروازه والنسیا زد.

والنسیا در دقیقه 45 گل سوم را هم زد. روی پاس پابلو بود که پابلو پیاتی صاحب توپ شد. او توپ را وارد دروازه ناباس کرد و در جریان گل زدن مصدوم هم شد.

در نهایت تینو کاستا در دقیقه 94 با ضربه‌ای که زد گل چهارم را به ثمر رساند. شوت او به گوستاوو کابرال برخورد کرد و وارد دروازه شد تا پیروزی والنسیا قاطعانه شود.

والنسیا به این ترتیب با آسودگی منتظر دیدار برگشت است و لوانته برای صعود به یک معجزه نیاز خواهد داشت. برنده مجموع دو دیدار رفت و برگشت در نیمه‌نهایی به مصاف رئال مادرید یا بارسلونا خواهد رفت.

۳۰ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Lionel Messi
- تیراختـــــــــــور
- پپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
شوستر: په په باپيراهن رئال فرد ديگري ميشود

مربي آلماني اعلام کرد که رفتار په په درديدار4شنبه ال کلاسيکو، بازتابي از شخصيت واقعي په په نبوده ولي به اين نکته اشاره کرد که په په گاهي وقتها از کوره درمي رود.
برند شوستر، مربی سابق رئال مادرید دلیل حرکت خشن په په در جریان دیدار 4شنبه شب ال کلاسیکو را درک نمی کند.

در جریان دیدار4شنبه شب ال کلاسیکو در سانتیاگو برنابئو ، بازیکن پرتغالی رئال، درحالی که بازی متوقف و لیونل مسی روی زمین نشسته بود، دست مسی را لگد کرد. دراین بازی رئال با نتیجه 1-2 مغلوب بارسا شد.

اکنون برندشوستر که در فصل 8-2007 مربی په په بود در صحبتهایی اعلام کرد که په په در داخل و خارج زمین دو شخصیت متفاوتی دارد و به این نکته اشاره کرد که شروع رفتارهای خشن این ستاره سابق پورتو در دیدار این تیم با ختافه و دو لگدی بود که به پشت خاویر کاسکرو در سال 2009 وارد کرد و برای این برخورد خشن با محرومیتی ده جلسه ای مواجه شد.

شوستر دراین باره به مارکا گفت:« نیازی نیست بگویم که په په چقدر خوب است .لازم نیست بگویم که چه انسان بزرگ و چه بازیکن حرفه ای ای است یا نیاز دارد که باشد.»

این مربی آلمانی ادامه داد:« کاری که په په انجام داد، کار زشتی بود ولی این به این خاطر است که ما می توانیم هرآنچه در زمین مسابقه رخ می دهد را ببینیم. سالها پیش میگلی، فرناندو ایئرو و روبرتو آیالا هم خطاها و برخوردهای خشنی را انجام می دادند ولی الان می توان همه چیز را مشاهده کرد.»

شوستر ادامه داد:« بعد از آن روز و برخورد میان په په و کاسکرو، نمی دانم که په په چه شده است. اتفاق عجیبی افتاده. اتفاقی که اگر په په را بشناسید،نمی توانید دراین باره توضیحی بدهید. زمانی که په په پیراهن رئال را می پوشد، انسان متفاوتی است.مورینیو به خوبی می داند که چطور باید ازاین مسائل بهترین بهره را ببرد ولی بعضی وقتها زیاده روی می کند.»

شوستر 52 ساله که در حال حاضر بیکار است در ادامه به این نکته اشاره کرد که از ترکیب تیم مورینیو در دیدار 4شنبه متعجب شده:« اینها مسائلی هستند که درکشان سخت است. ریکاردو کاروالیو مدتها بود که بازی نکرده بود و حمیت آلتین تاپ هم شاید هنوز به سطح تیم نرسیده و په په دوباره در خط میانی به کار گرفته شد.»

مربی سابق رئال در بخش پایانی صحبتهایش گفت:« ولی الان این بحث مطرح است که وقتی چیزهای زیادی را تغییر می دهی و ریسکهای زیادی می کنی، چه اتفاقی می افتد؟ بارسلونا اززمانی که من مادرید را ترک کردم، دقیقا به یک شیوه و روش بازی می کند ولی مادرید در هر ال کلاسیکو سعی در تغییر اوضاع دارد. الان یک تیمی داریم که همه ساله با یک سیستم و سبک ثابت بازی می کند و تیمی که همیشه سیتمش را تغییرمی دهد و موفقیت این تیم تقریبا غیرممکن است.»

۳۰ دی ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
رامون کالدرون:مورینیو هنوز نتوانسته راه غلبه بربارسا راکشف کند؛شکست دادن بارسا برای او عقده شده

تیم اصلی مورینیو دربازی 4شنبه شب، احساس ترس دراو را بازتاب می داد

سایت گل – رامون کالدرون، رئیس سابق باشگاه رئال مادرید از شکست این تیم مقابل بارسلونا در دیدار ال کلاسیکوی 4 شنبه شب استفاده کرد تا بار دیگر در مقابل رسانه های خبری قرار گرفته و به انتقاد از رئال مورینیو و پرس بپردازد.

رامون کالدرون در صحبتهایی به اونا اف ام گفت:« حس می کنم که الان یک بحث جدید باز شده. مورینیو کارهای رئیس و مالک باشگاه را انجام می دهد و هیچ کسی به او رای نداده که رئیس باشگاه شود. او بخشی از امور را در دست گرفته. من دیدم که رئیس باشگاه از حرکت مورینیو در فرو کردن انگشتش در چشم تیتو دفاع کرد و از پلاکارد عجیبی هم که در برنابئو آورده شده بود همین طور. این پلاکارد واقعا احمقانه بود. فلورنتینو سرنوشتش را با سرنوشت مربی تیمش گره زده. در دنیای فوتبال او هوش و حواسش را از دست داده؛ چون بعد از خرج کردن 700 میلیون یورو و 5 سال حضور در مسند ریاست رئال، تنها یک جام حذفی به دست آورده.»

رئیس سابق باشگاه مادریدی با اشاره به رابطه بد مورینیو بازیکنان رئال گفت:« بازیکنان اسپانیایی از مزایایی که بازیکنان پرتغالی رئال از آنها بهره مندند احساس خوبی ندارند. الان 4 ماه است که مورینیو با کاکا حرف نزده و اگر به نوری شاهین بازی نمی دهد، به این دلیل است که از شاهین خوشش نمی آید.»

کالدرون در ادامه از ژرژ مندس، مدیربرنامه های مورینیو هم به انتقاد پرداخت و گفت:« ژرژ مندس ،مدیربرنامه های مورینیو طوری راه می رود که انگار دفاتر باشگاه، دارایی شخصی اوست. او از دفتر مورینیو به نحوی استفاده می کند که انگار دفتر خودش است.»

رئیس سابق رئال از ترکیب اصلی رئال در دیدار4شنبه شب ال کلاسیکو راضی به نظر نمی رسید و درصحبتهایی دراین باره گفت:« ترکیب 11 نفره اصلی تیم مورینیو حس بزدلی و ترس و قراردادن یک اتوبوس را القا می کرد. مورینیو نتوانسته شیوه غلبه بربارسلونا را پیدا کند.شکست دادن بارسا برای رئال و مورینیو مبدل به یک عقده شده.»

او درمورد رفتار په په و عذرخواهی رسمی او از مسی هم صحبت کرد و گفت:« په په پسر فوق العاده ای است؛ او خجالتی است ولی این برخوردها قابل قبول نیست.او باید عذرخواهی می کرد. محروم کردن یکی از بازیکنان تیمت کار آسانی نیست. اول از همه باید از او بخواهی که عذرخواهی کند.»

۱ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
جشن تولد 41 سالگی گواردیولا:"شما برای ماندن به من انگیزه می دهید"

مربی تیم کاتالان بعد از فوت کردن شمعهایش از اعضای کادرفنی بارسلونا و بازیکنانش تشکر کرد

سایت گل- پپ گواردیولا روز پنجشنبه و در پایان جلسه تمرینی تیمش در شهرک ورزشی، تمام دستیارانش را به صرف ناهار دعوت کرد.

این ناهار به مناسبت برد 1-2 بارسا مقابل رئال در سانتیاگو برنابو نبود ؛ بلکه به بهانه جشن تولد 41 سالگی مربی بارسلونا که روز چهارشنبه بهترین کادوی ممکن را از شاگردانش گرفت، بود. بخشی از سالن غذا خوری شهرک ورزشی بارسلونابه گواردیولا و دستیارانش اختصاص یافته بود و بازیکنان بارسلونا در بخشی دیگر به صرف ناهار مشغول بودند.

گواردیولا در جریان مراسم جشن تولدش در روز پنجشنبه شمعهای روی کیکش را در میان تمام دستیارانش فوت کرد..در این مراسم تمام بازیکنان بارسلونا هم حضور داشتند و حتی ایبراهیم آفلای و ویای مصدوم هم دراین جشن تولد شرکت کردند

طبق گزارش منتشره در روزنامه ال موندو دپورتیوو، گواردیولا بعد از فوت کردن شمعهایش گفت:« شما گروهی فوق العاده و حرفه ای هستید که حضور همه شما برای پیشروی و موفقیت تیم حیاتی است. من به همه شما نیاز دارم.»

گواردیولا در ادامه صحبتهایش درمورد احتمال تمدید قراردادش با بارسا سرنخ هایی داد و گفت:« شما برای ماندن به من انگیزه می دهید.ازشما می خواهم که این دورهم بودن و این دوستی برای همیشه جاودانه باشد. چه ما تا یک، دو یا سه سال دیگر با هم باشیم و چه نباشیم.»

بازیکنان بارسلونا روز جمعه به استراحت می پردازند و روز شنبه جلسه ای تمرینی را برای آماده سازی هرچه بیشتر برای مصاف با مالاگا خواهند داشت.

۱ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: استراحت اجباری برای په په؛غیبت به بهانه مصدومیت

ممکن است مصدومیت ماهیچه ای بهانه خوبی برای این ستاره پرتغالی باشد

سایت گل- در جریان دیدار 4شنبه شب ال کلاسیکو بود که شاهد یک رفتار غیرورزشی از سوی په په بودیم.این ستاره پرتغالی با لگد کردن دست لیونل مسی،در حالی که مسی روی زمین افتاده بود، جنجال ساز شد

البته پنجشنبه شب ، په په با انتشار یک ویدئوی کوتاه به خاطر رفتاارش عذرخواهی کرد و با این وجود انتظار می رود که برای مدتی از ترکیب تیم مادریدی کنار بماند

در دفتر باشگاه رئال شنیده می شود که شاید بترین کار این باشد تا به ستاره پرتغالی زمان بدهند تا آرامشش را به دست بیاورد و خیلی های دیگر معتقدند که بهتر این است که او نه در دیدار با اتلتیک بیلبائو برای رئال به میدان برودو در نوکمپ برای رئال بازی کند.

په په درپایان دیدار 4شنبه شب با ناراحتی در ناحیه عضله دوسرران زمین مسابقه را ترک کرد و شاید این بهانه خوبی باشد که اودر بازی بعدی تیمش به میدان نرفته و به استراحت بپردازد.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مادریدی مارکا، در سانتیاگو برنابئو نگرانی های زیادی درمورد رفتارهای په په وجود دارد و هر تصمیمی که مورینیو درمورد او بگیرد به زودی به او ابلاغ خواهد شد.

مربی پرتغالی هم موافق این است که چند روزی به په په استراحت داده شود. په په بازی 4شنبه شب را درشرایط بد عصبی به پایان برد.چرا که درجریان بازی با تعدادی از بازیکنان بارسا درگیری لفظی داشت ، در هنگام تعویض با سوتهای انتقادی هواداران برنابئو مواجه شد و درجریان بازی هم نتوانست مانع از گلزنی پویول شود و همین باعث شد تا او بیش ار هر بازی دیگری عصبی شود. مورینیو هم از او ناراحت به نظر می رسد

درادامه گزارش منتشره درروزنامه مارکا به این نکته اشاره شده که مربی پرتغالی می داند که هواداران برنابئو در بازی این هفته تیمش مقابل اتلتیک بیلبائو، با آغوشی باز میزبان او و شاگردانش نخواهند بود و رفتار هواداران به ویژه با په په اصلا دوستانه نخواهد بود. از همین رو شنیده می شود که په په در بازی های آتی تیمش به استراحت خواهد پرداخت. مصدومیت عضلانی می تواندبهانه خوبی برای این باشد که په په برای مدتی از میادین به دور باشد.نه؟

۱ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۶۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۵۲۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۷۵۲ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۶۷۱ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۲۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۱۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۴ کاربر آنلاین است. (۱۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!