به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
تركيب پرسپوليس چقدر تغيير مي كند؟

مهرداد پولادي و امير حسين فشنگچي باز هم به اين بازي نمي رسند و پيرمرد پرتغالي در صورت استفاده نكردن از مهرزاد معدنچي در جناح چپ تيمش مشكل خواهد داشت

سايت گل – مانوئل ‍‍ژوزه در ديدار حساس با سپاهان تيمش را باسيستم 2-5-3 به ميدان فرستاد و در تركيبش به غير از حضور ميثم نقي زاده كه به نظر مي رسد بازيكن محبوب اين روزهاي اوست سورپرايز ديگري نداشت.
به گزارش گل در بازي فردا باز هم از علي كريمي خبري در تركيب پرسپوليس نيست و از آنجايي كه تيم بازيكن محروم ندارد شايد عينا همان تركيب بازي با سپاهان مقابل آلومينيوم به ميدان برود. البته جدا از بحث مسموميت بازيكنان در نيمه دوم آن بازي و شرايط غير طبيعي شان چنانچه مانوئل در بازي فردا نفرات ديگري را جايگزين هادي نوروزي و مهرزاد معدنچي كم اثرترين مردان ميدان نصف جهان كند نبايد تعجب كرد.
البته نسبت به بازي قبل حميدرضا علي عسگري به خاطر مصدوميت از ليست بازيكنان كنار خواهد رفت و غلامرضا رضايي كه دو بازي اخير را به دليل آسيب ديدگي از دست داده بود به كادر نفرات تيم باز مي گردد.
همچنين بايد مد نظر داشت مهرداد پولادي و امير حسين فشنگچي باز هم به اين بازي نمي رسند و پيرمرد پرتغالي در صورت استفاده نكردن از مهرزاد معدنچي در جناح چپ تيمش مشكل خواهد داشت،مگر اينكه ريسك كند و سعيد قدمي جوان را براي اولين بار در تركيب اصلي قرار دهد.

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
عکس روز:شماره هشت تنها

علی کریمی تک و تنها در ورزشگاه درفشی فر 120 دقیقه تمرین کرد

سایت گل - این علی کریمی است؛ بازیکنی که با تمرین انفرادی غریبه نیست. او امروز دو ساعت در ورزشگاه درفشی فر روی چمن دوید و با موسیقی غم بی پایان این دنیای عجیب و غریب را به فراموشی بسپارد ...
او فعلا به تمرین باز نمی گردد تا ژوزه رضابت بدهد.رضایتی که ظاهرا سخت به دست خواهد آمد.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مخالفت ژوزه با بازگشت کریمی:تا من هستم کریمی نیست / خیلی وقت بود می خواستم اخراجش کنم

نمي‌دانم كه در جلسه رويانيان و گل‌محمدي چه تصميمي گرفته شده است. چون تمام تصميم‌ها را من مي‌گيرم

سایت گل - سرمربی پرسپولیس در مصاحبه مطبوعاتی خود قبل از بازی آلومینیوم لحظاتی پیش اعلام کرد که نظرش به بازگشت کریمی نیست و قصد ندارد از این بازیکن مجددا استفاده کند.
به گزارش گل به نقل از ایسنا مانوئل ژوزه در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر آلومينيوم گفت: در وضعيتي كه قرار داريم، همه بازي‌ها برايمان سخت است. شرايطمان اصلا خوب نيست و اتفاق‌هاي زيادي برايمان افتاده است. ما مي‌خواستيم از بازي قبل كار خود را از نو آغاز كنيم و در نيمه اول هم تقريبا خوب بوديم اما با اتفاقي كه افتاد عملا در نيمه دوم تعدادمان شش به يازده بود. خيلي‌ها فكر مي‌كردند كه ما با اين حرف‌ها بهانه مي‌آوريم اما مساله اين است كه هفت بازيكن ما مسموم شدند. در 50 سالي كه در فوتبال هستم، اتفاقات زيادي برايم افتاده است اما مانند آنچه كه در بازي با سپاهان رخ داد، برايم به وجود نيامده بود. افردي هستند كه در اطراف پرسپوليس حضور دارند و نمي‌خواهند كه اين تيم موفق شوند.
وي ادامه داد: هركسي كه آن كار را در بازي با سپاهان انجام داد، كارش را خيلي دقيق انجام داده بود. چون حتي دروازه‌بان ما مسموم شده بود و شهاب گردان هم همين وضعيت را داشت. اگر نيلسون را بيرون مي‌آورديم و شهاب را به جاي او مي‌برديم، باز هم مساله فرقي نمي‌كرد. فردا هم به ميدان مي‌رويم كه برنده شويم. ما دير يا زود از اين جايي كه هستيم بالا مي‌آييم چون تيم ما ارزش بالا آمدن را دارد. ما براي اينكار فقط به آرامش احتياج داريم. در بازي با سپاهان تيم من قهرمان بود چون عملا با شش بازيكن برابر يازده بازيكن بازي كردند و در حالي كه بايد 5 گل يا بيشتر دريافت مي‌كرديم، دلاورانه جنگيدند و مقاومت كردند.
سرمربي پرسپوليس در ادامه درباره تصميمش در رابطه با علي كريمي گفت: اين تصميم من بود و همه مسووليتش را مي‌پذيرم. ما فردا بازي داريم و نمي‌خواهم اكنون درباره دلايل اين تصميمم حرف بزنم. همين‌قدر بگويم كه دليلم جدي بود و از مدت‌ها قبل مي‌خواستم اين تصميم را بگيرم. اكنون هم كه تصميم گرفته‌ام، از آن برنمي‌گردم و تا وقتي كه من در پرسپوليس هستم، اين اتفاق نخواهد افتاد. همچنين نمي‌دانم كه در جلسه رويانيان و گل‌محمدي چه تصميمي گرفته شده است. چون تمام تصميم‌ها را من مي‌گيرم. اكنون هم فقط مي‌خواهم بر روي بازي فردا تمركز كنم.

ژوزه درباره ممنوعيت تماشاگران در بازي فردا هم گفت: مي‌دانم تماشاگران از عملكرد ما راضي نيستند اما ما هميشه دوست داريم كه در حضور تماشاگران بازي كنيم. بازي كردن بدون تماشاگر اصلا خوب نيست. فوتبال براي تماشاگران است. ديدن استاديوم 100 هزار نفري خالي از تماشاگر تصوير خوبي نيست. كميته انضباطي به جاي تنبيه كردن تماشاگران تيم را تنبيه كرده است.

در ادامه یک خبرنگار به مانوئل ژوزه گفت، يكي از هواداران پرسپوليس گفته است كه چرا وي با تجربه زيادي كه دارد، براي حل مشكلات روحي و رواني تيم كاري نكرده است؟ ژوزه در پاسخ گفت: نمي‌شود گفت كه براي اين مساله كاري نكرده‌ام. شما اگر بيماري داشته باشيد، او را با قرص يا عمل جراحي درمان مي‌كنيد اما درمان مشكل روحي و جسمي به اين راحتي‌ها نيست. فشاري كه روي بازيكنان است، قبل از من هم وجود داشت و همانطور كه گفتم عده‌اي نمي‌خواهند كه پرسپوليس موفق باشد. من در هر بازي احساس مي‌كنم بازيكنان زير فشار شديدي هستند. من شعبده‌باز نيستم و روانپزشك هم نيستم اما تجربه بالايي دارم و از سال 1972 با روانشناس‌ها كار كرده‌ام و مي‌دانم كه چطور روي روان بازيكنان كار كرد. اين كار ظرف يكي، دو روز انجام نمي‌شود و زمان زيادي مي‌خواهد. بازيكناني در تيم هستند كه پيش از اين در تيم‌هاي كوچك بازي كرده‌اند. بازي در آن تيم‌ها فشار زيادي به بازيكنان وارد نمي‌كند و اگر كسي راه‌حلي براي ما داشته باشد، مي‌پذيرم كه مشكل ما حل شود. ما فقط به آرامش احتياج داريم.

در ادامه خبرنگاري از ژوزه پرسيد كه آيا فكر نمي‌كند اين گروهي كه از پرسپوليس ناراضي‌اند جزو هواداران اين تيم هستند؟ سرمربي تيم پرسپوليس در پاسخ گفت: آنهايي كه هر روز به پرسپوليس فشار مي‌آورند جزو 30 ميليون هوادار ما نيستند. هواداران هميشه از ما حمايت كردند. همچنين اعتراض‌هاي آنها كاملا طبيعي است. من در سه سال گذشته در تيم‌هاي الاهلي، تيم ملي آنگولا و جده حضور داشتم و در آن سه سال تنها دو بار شكست خوردم. بنابراين در مدتي كه به پرسوليس آمدم، بيشتر از سه سال قبل باخته‌ام. من در دوراني كه قهرماني‌هاي بسياري را به دست آوردم، خودم را بهترين مربي ندانسته‌ام و اكنون هم خودم را بدترين مربي نمي‌دانم. من همان آدم هستم ولي باتجربه‌اي بيشتر. كساني به ما راه‌حل مي‌دهند و كساني هم نمي‌گذارند كه موفق شويم. از روزي كه به پرسپوليس آمده‌ام، گروهي رفتارهايي كرده‌اند كه من احساس كنم تصميم خوبي نگرفته‌ام كه به ايران آمده‌ام.

در ادامه خبرنگاري به ژوزه گفت كه در ابتداي فصل گفته بود كه پرسپوليس دوازدهم نمي‌شود، حالا اين حرف او حالت جدي پيدا مي‌كند. ژوزه در پاسخ گفت: آن حرف را من به شوخي زدم اما حالا اميدوارم كه اين اتفاق نيفتد. ما تازه 9 بازي انجام داده‌ايم و زمان زيادي تا پايان فصل باقي مانده است. ما مطمئنا در جدول بالا خواهيم آمد.

ژوزه همچنين درباره ليگ ايران و ميزان دوندگي بازيكنان در ايران گفت: از نظر رقابتي بودن، ليگ ايران بدترين ليگي است كه تاكنون ديده‌ام چراكه بازيكنان جمعا پنج ماه در ليگ هستند و ساير زمان‌هاي سال را در اردوهاي تيم ملي سپري مي‌كنند. ما پس از سه بازي و درست زماني كه مي‌خواهيم ريتم مناسبي پيدا كنيم، با تعطيلي ليگ روبه‌رو مي‌شويم كه نشان از برنامه‌ريزي اشتباه ليگ ايران است. بازيكنان همه تيم‌ها در نيمه‌هاي اول خوب مي‌دوند اما در نيمه دوم همگي دچار افت مي‌شوند. آن كسي كه برنامه ليگ ايران را تنظيم كرده است، اشتباه بزرگي مرتكب شده است. بازيكنان ايراني به اندازه بازيكنان اروپايي مي‌دوند اما در وضعيت رقابتي قرار ندارند. اكنون در ايران فقط يك جام جريان دارد. اما در كشورهايي مانند پرتغال، ايتاليا، اسپانيا و انگليس پنج جام به طور همزمان برگزار مي‌شود كه باعث مي‌شود بازيكنان بزرگ شوند و پيشرفت كنند.

خبرنگار ديگري از ژوزه درباره كارت زردي كه رويانيان به او نشان داد و پيشنهاد تيم ملي مراكش سوال كرد كه او در پاسخ گفت: كسي به من كارت زرد نشان نداده است. روزنامه‌ها خيلي چيزها مي‌نويسند كه ممكن است صحت نداشته باشد. چراكه مديرعامل باشگاه پس از بازي با سپاهان به دليل بازي خوب ما در نيمه اول، به ما تبريك گفت ولي از نيمه دوم ناراضي بود چون نمي‌دانست چه اتفاقي افتاده است و وقتي فهميد كه چه شده،‌متوجه ماجرا شد. من زماني كه به ايران آمدم، پيشنهادهاي زيادي داشتم كه نپذيرفتم چون قرار بود به باشگاه بزرگي مثل پرسپوليس بيايم ولي از تيم ملي مراكش هيچ پيشنهادي نداشته‌ام.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
میثاقیان در واکنش به ادعای پرسپولسی ها: ما از آب جوب می خوردیم و چیزی مان هم نشد

از اينكه دربازي فردا تماشاگري حضور ندارد، ناراحتيم. ممكن است آنها به من بگويند اكبر ضدفوتبال اما من از اين حرف ناراحت نمي‌شوم و شايد حتي اين حرف باعث شود كه روحيه من بالا برود.

سایت گل- اکبر میثاقیان سرمربی تیم آلومینیوم هرمزگان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی فردای تیمش مقابل پرسپولیس در پاسخ به ادعاهای چند روز اخیر سرخپوشان مبنی بر آلوده بودن آب آشامیدنی در فولادشهر پاسخ جالبی داد: در زمانی که ما فوتبال بازی می کردیم، تمرین مان در زمین های کشاورزی بود و از آب جوب می خوردیم و چیزی مان هم نمی شد!

اكبر ميثاقيان در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر پرسپوليس گفت: همه تيم‌هاي دنيا در مقطعي دچار مشكل مي‌شوند اما استقلال و پرسپوليس هميشه بزرگ هستند. در اينكه پرسپوليس هميشه پرسپوليس است، هيچ شكي نيست. رونق فوتبال ما به اين دو باشگاه بستگي دارد. فوتبال به خاطر اين دو تيم پرتماشاگر است. طرفداران ما كه در هرمزگان به ديدن بازي‌هايمان مي‌آيند، اول طرفدار يكي از اين دو تيم هستند. پرسپوليس هميشه جزو سه تيم اول اين فوتبال بوده و تيمي مثل سپاهان به تازگي وارد جمع قهرمانان شده است.
وي ادامه داد: بازي فردا سخت‌ترين بازي من در چند سالي است كه من مربيگري مي‌كنم چون اين بازي براي حريف بسيار مهم است. ما تازه دو ماه است كه به ليگ برتر آمده‌ايم و برايمان افتخاري است كه با پرسپوليس بازي مي‌كنيم. ما يك بار در بازي دوستانه اين تيم را شكسته داده‌ايم اما آن بازي ملاك نيست چون بازي اصلي ما فرداست. به ياري خدا فردا هم پيروز مي‌شويم
ميثاقيان در ادامه گفت: از اينكه دربازي فردا تماشاگري حضور ندارد، ناراحتيم. ممكن است آنها به من بگويند اكبر ضدفوتبال اما من از اين حرف ناراحت نمي‌شوم و شايد حتي اين حرف باعث شود كه روحيه من بالا برود. من ممكن است گاهي در دوران مربيگري‌ام شيطنت كرده باشم و ضد فوتبال را در دستور كارم قرار داده باشم اما اكنون تيم من به خوبي فوتبال بازي مي‌كند. در مجموع بايد بگويم كه تماشاگران باعث بهتر شدن بازي مي‌شوند.

در ادامه خبرنگاري به ميثاقيان گفت، حالا كه مي‌گوييد بايد به پرسپوليس كمك شود آيا حاضريد فردا به اين تيم ببازيد تا كمكش كنيد؟ سرمربي آلومينيوم گفت: من فردا سرم را مي‌دهم كه تيمم برنده شود. من گفتم بايد به پرسپوليس كمك كنيم نه اينكه به آن راه بدهيم. آنها اگر توانستند ما را ببرند، مباركشان باشد. اما فردا ما هم فقط براي پيروزي به ميدان مي‌رويم. بازي فردا جنگي است كه هردو طرفش شبيه هم هستند.

ميثاقيان در ادامه و در پاسخ به اين سوال كه نگران نيست اگر برابر پرسپوليس نتيجه نگيرد، بركنار شود، كه وي در پاسخ گفت: پاسخ اين سوال طولاني است. اگر بخواهم به اين سوال پاسخ بدهم، بايد درباره اينكه در ليگ يك چه شرايطي با اين تيم داشتم و چطور آن را به ليگ برتر آورده‌ام صبت كنم. وظيفه من اين است تا آخرين لحظه بجنگم و بيش از اين چيزي نمي‌گويم.

در ادامه نشست و در حالي كه ميثاقيان قصد داشت كمي آب بنوشد، يكي از خبرنگاران به شوخي به او گفت: مراقب باشد كه آب مسموم نباشد، ميثاقيان هم با خنده پاسخ داد: زماني كه ما فوتبال بازي مي‌كرديم، يك جوي آب از كنار زمين ما مي‌گذشت كه ما هر وقت ما تشنه‌مان مي‌شد خم مي‌شديم و از آن آب مي‌خورديم. حالا با قديم خيلي فرق كرده است. نبايد آب‌معدني‌ها را بدنام كنيم اما در بازي پرسپوليس – سپاهان حتما چيزي بوده است. ما در گذشته با مشت آب مي‌خورديم وچيزيمان نمي‌شد اما حالا وضعيت فرق كرده است. بازيكنان پرسپوليس بايد آزمايش شوند كه معلوم شود كه چه اتفاقي برايشان افتاده است.

ميثاقيان در ادامه با مقايسه بازيكنان ايراني و اروپايي گفت: بازيكنان تيم‌هاي من هميشه زياد مي‌دوند چون شيوه كار ما اينگونه است. اما مجموعه بازيكنان ايراني هرگز به اندازه اروپايي‌ها نمي‌دوند. چون اگر اينگونه بود، وضعيت فوتبال ما بهتر از اين بود.

جالب اینکه ژوزه هنگام ورود به سالن نشست با اكبر ميثاقيان روبه‌رو شد و با بي‌اعتنايي از كنارش گذشت. وقتي خبرنگاري در اين باره سوال كرد، او در پاسخ گفت: شايد از روي عمد به او بي‌اعتنايي كرده باشم. ما پيش از فصل ديداري دوستانه مقابل آلومينيوم برگزار كرديم كه در پايان آن بازي از ميثاقيان تشكر كردم اما او به من گفت كه بهتر است به پرتغال برگردم. من هيچ‌وقت با چنين فردي حرف نمي‌زنم.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مانوئل با میثاقیان دست نداد/ به من گفته برگرد پرتغال

خبرنگاران به ژوزه گفتند که میثاقیان آدم شوخی و شوخی کرده اما ژوزه تاکید کرد فرق شوخی و جدی را می فهمد و حرفهای این مدافع سابق فوتبال ابران کاملا هم جدی بوده است.

سایت گل - سرمربی پرسپولیس که در حاشیه کنفرانس مطبوعاتی امروز با اکبرمیثاقیان سرمربی آلومینیوم رودررو شده با وی دست نداد و با غر غر و اخم از کنار وی عبور کرد.
به گزارش گل ژوزه که بازی فردا دومین رویارویی او با میثاقیان است یک بار قبل از آغاز فصل در یک بازی دستگرمی مقابل تیم الومینیم قرار گرفته و شکست را پذیرفته است و این همان مسابقه ایست که برای مانوئل ایجاد دلخوری کرده.
او به خبرنگار گل گفت: ایشان در پایان آن بازی وقتی برای دست دادن سمت هم رفتیم به من گفت: برگرد پرتغال!
خبرنگاران به ژوزه گفتند که میثاقیان آدم شوخی و شوخی کرده اما ژوزه تاکید کرد فرق شوخی و جدی را می فهمد و حرفهای این مدافع سابق فوتبال ابران کاملا هم جدی بوده است.
این حاشیه جالب در حای اتفاق افتاد که همه منتظر حرفهای میثاقیان در این باره اند.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه سپاهان:بیانیه «پرسپولیس خیلی وقت است که مسموم است» كار ما نبود

باشگاه سپاهان بیانیه روزنامه نگاران اصفهانی را موضع گیری شخصی آنها عنوان کرد

سايت گل – باشگاه سپاهان اعلام كردمتاسفانه بیانیه ای که روز دوشنبه با عنوان بیانیه جمعی از روزنامه نگاران و خبرنگاران ورزشی اصفهان منتشر شده در یکی از روزنامه های سراسری دیروز به عنوان بیانیه رسمی باشگاه سپاهان درج شده است.
ضمن رد این مسئله اعلام می داریم که بیانیه ها و اطلاعیه های رسمی باشگاه فقط در سایت رسمی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان درج می شود و رسانه های محترم بدانند که فقط سایت باشگاه منبع رسمی و قابل استناد اطلاعیه ها و بیانیه های باشگاه است

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
استقلال با اسکورت به ورزشگاه رفت

درهای ورزشگاه تختی آبادان از ساعت 16 به روی تماشاگران باز شده است

سايت گل - کاروان استقلال با اسکورت نیروی انتظامی راهی ورزشگاه تختی آبادان شد.
از آبادان هم خبر مي رسد جلسه فنی مربیان استقلال با بازیکنان ساعت 1:30 امروز برگزار شد. در این جلسه فیلم بازی آلومینیوم مقابل صنعت نفت آبادان برای بازیکنان به نمایش درآمد و آخرین توصیه های فنی به آبی پوشان ارائه شد.
سپس ساعت 16:20 دقيقه کاروان استقلال با اسکورت نیروی انتظامی هتل کارونسرا را به مقصد ورزشگاه تختی آبادان ترک کرد. گفته مي شود درهای ورزشگاه تختی آبادان از ساعت 16 به روی تماشاگران باز شده است.
اين مسابقه ساعت 18:30 دقيقه آغاز خواهد شد.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه مس استعفاي شهبازي را تكذيب كرد

روز گذشته در سايت هاي خبري اعلام شد شهبازي مديرعامل باشگاه مس كرمان تنها بعد از چند روز از حضورش در اين باشگاه بنا به دلايلي استعفا كرده

سايت گل – روز گذشته در سايت هاي خبري اعلام شد شهبازي مديرعامل باشگاه مس كرمان تنها بعد از چند روز از حضورش در اين باشگاه بنا به دلايلي استعفا كرده و از تهران رفته است اما امروز روابط عمومي باشگاه مس اعلام كرد آقای ناصر شهبازی مدیرعامل محترم باشگاه صنعت مس روز سه شنبه برای برخی امور اداری به تهران مراجعه کرده اند و خبر تغییر مدیریت باشگاه به هیچ عنوان صحت ندارد

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
تاریخ نگاری از بازی ملوان- سپاهان؛ طلسم 7 ساله قوهای سپید در بندر

ملوان از سال 84 تاکنون موفق به شکست سپاهان در لیگ برتر نشده است و در 13 بازی اخیرش نیز 7 بار به سپاهان باخته است

سایت گل- دیدار ملوان و سپاهان در هفته دهم لیگ برتر یکی از بازی های جذاب این هفته خواهد بود. ملوان که این فصل بهترین نتایج خود در لیگ برتر را کسب کرده است، باید فکری به حال شکستن طلسم 7 ساله خود مقابل سپاهان بکند.

- دو تیم تاکنون 40 بار در لیگ های ایران باهم روبرو شده اند که سهم ملوان 12 برد و سهم سپاهان 15 برد بوده است. 13 بازی دو تیم نیز نتیجه ای بهتر از تساوی نداشته است.

- بهترین برد سپاهان مقابل ملوان با نتیجه 2- صفر بوده که 5 بار تکرار شده، اما بهترین برد ملوان به سال 1354 برمی گردد که در اصفهان با نتیجه 3- صفر سپاهان را مغلوب کرد.
- در لیگ برتر، این بیست و یکمین رویارویی دو تیم است. در 20 بازی لیگ برتری، ملوان فقط 3 بار برده و سپاهان 9 پیروزی مقابل قوهای سپید کسب کرده و 7 بازی نیز به تساوی انجامیده است.

- ملوان 35 گل و سپاهان نیز 34 گل در این بازی به ثمر رسانده اند. بهترین گلزن ملوان علی نیاکانی است که 4 گل زده و در بازی های اخیر نیز محمد نزهتی با 3 گل زده بهترین گلزن تیم انزلی بوده است. اما محمود کریمی بهترین گلزن سپاهان در مصاف با ملوان است که 4 گل به این تیم زده است.

- در 20 بازی دو تیم در بندرانزلی، تیم سپاهان 9 بار پیروز شده و ملوان فقط 5 بار در خانه موفق به شکست تیم اصفهانی شده است.

- آخرین باری که ملوان در لیگ برتر موفق به شکست سپاهان شده است به 7 سال قبل برمی گردد که دو تیم در انزلی به مصاف هم رفتند و ملوان 1- صفر پیروز شد. آن بازی 29 مهر 1384 برگزار شد و ملوان با گل محمد غلامی بازیکن فعلی سپاهان به برتری رسید.

- در 13 بازی اخیر دو تیم آمار به نفع سپاهان بوده است: 7 برد و 6 تساوی که از این هفت برد، 3 برد در انزلی رقم خورده است.

- فصل گذشته بازی های دو تیم جذاب و تماشایی بود. دیدار رفت در اصفهان 5 گل داشت که سپاهان 3-2 برد و در بازی برگشت نیز سپاهان 4-3 برنده شد: 12 گل در دو بازی !

- فرهاد پورغلامی سرمربی ملوان 12 بار در مسابقات لیگ مقابل سپاهان بازی کرده است. در طرف مقابل علیرضا رحیمی مدیرعامل و رسول خوروش سرپرست تیم سپاهان 6 بار مقابل ملوان در لیگ تخت جمشید به میدان رفته اند.

- ملوان دو بار در لیگ برتر با نتیجه 1- صفر سپاهان را شکست داده است که محمد غلامی و احمد جمشیدیان گل های ملوان را زده اند؛ دو بازیکنی که به همراه حسن اشجاری، هادی تامینی و ابوالحسن جعفری باند بازیکنان ملوانی سابق را تشکیل می دهند!

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
فردا ؛مزایده باشگاه شاهین بوشهر

چنانچه خریداری برای آن پیدا نشود، طلبکار می تواند بابت مطالباتش ، سهام باشگاه را به نام خود منتقل نماید.

سایت گل- با رای دادگستری بوشهر فردا سهام باشگاه شاهین به مزایده گذاشته می شود. در پی شکایت علی نعمتی از این باشگاه مبنی بر طلب یک میلیارد ودویست میلیون تومانی ، دادگاه بوشهر شکایت را وارد دانست و از آنجایی که سهامداران آن باشگاه بابت تسویه بدهی خود هیچ اقدامی انجام ندادند سهام باشگاه توقیف و به مزایده گذاشته شد. قیمت پایه سهام باشگاه، 900میلیون تومان تعیین گردیده و فردا از ساعت 9 تا 11صبح در دفتر شعبه 101دادگاه بوشهر مزایده برگزار خواهد شد. گفته می شود چنانچه خریداری برای آن پیدا نشود، طلبکار می تواند بابت مطالباتش ، سهام باشگاه را به نام خود منتقل نماید.

منبع

۵ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۹۶۶ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۳۵ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۷۹ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۲,۱۴۸ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۳۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!