به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
سرمربی تیم ملی فوتسال:از تجربه خسوس استفاده می کنم

فردا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی اعلام می شود. بر همین اساس اجازه بدهید فردا پس از اعلام اسامی به بررسی حضور بازیکنان بپردازیم

سایت گل - علی صانعی سرمربی تیم ملی فوتسال که در نشست خبری امروز کمتراز همه حرفزد در پاسخ به تقسیم وظایف بین کادر فنی و مدیر فنی تیم گفت: طی صحبت هایی که صورت گرفت و با توجه به نقاط ضعفی که از گذشته و حال داشتیم، برنامه های خود را روی نقاط ضعف و قوت خود طراحی کرده و تمامی آن را با خسوس چک کرده ایم و از تجربیات وی در تمامی برنامه ها استفاده خواهیم کرد.

سرمربی تیم ملی در خصوص حضور وحید شمسایی در تیم ملی گفت: فردا از طریق سایت رسمی فدراسیون فوتبال اسامی بازیکنان دعوت شده به تیم ملی اعلام می شود. بر همین اساس اجازه بدهید فردا پس از اعلام اسامی به بررسی حضور بازیکنان بپردازیم

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رسول نویدکیا: از خداحافظی محرم بی‌خبرم ولی او گفت نیم‌فصل به آلمان می‌رود/ استقلال در اوج نیست ولی بازی سختی داریم

قبول دارم خوب نتیجه نگرفتیم ولی فکر می‌کنم شرایط تیم ما نسبت به ابتدای فصل بهتر شده و در چهار بازی اخیر شکست نخوردیم و این موضوع شخصیت تیمی ما را بالاتر برده است

سایت گل- رسول نویدکیا، هافبک صنعت نفت آبادان امیدوار است که تیمش با شکست دادن استقلال بتواند سر و سامان بگیرد و خودش را در جدول بالا بکشد.

نویدکیا در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در پاسخ به این سئوال که آیا فردا استقلال را می‌برید، می‌گوید: «ما می‌خواهیم ببریم و تلاش می‌کنیم که 3 امتیاز را بگیریم ولی استقلال تیم خوبی است که بازیکنان خوب و مربی کاربلدی دارد. البته آنها امسال بدشانسی هم آورده‌اند و می‌توانستند امتیازهای بیشتری بگیرند.»

او در پاسخ به این سئوال که قبول داری استقلال با روزهای ایده‌آل خودش فاصله دارد، خاطرنشان می‌کند:‌ «استقلال در اوج نیست ولی امسال حتماً مدعی جدی قهرمانی است.» از نویدکیا در خصوص شرایط نه چندان خوب صنعت نفت و جایگاه متزلزل کاستا روی نیمکت این تیم سئوال می‌کنیم که او می‌گوید: «قبول دارم خوب نتیجه نگرفتیم ولی فکر می‌کنم شرایط تیم ما نسبت به ابتدای فصل بهتر شده و در چهار بازی اخیر شکست نخوردیم و این موضوع شخصیت تیمی ما را بالاتر برده است. امیدوارم استقلال را ببریم تا وضعیت بهتر شود، من هم تلاش می‌کنم که خوب بازی کنم و مؤثر بودن برای من مهمتر از گل زدن است.»
از نویدکیا در مورد شایعه خداحافظی برادرش از میادین فوتبال در نیم‌فصل سئوال می‌کنیم که او می‌گوید: «من این موضوع را تازه از زبان شما می‌شنوم و اصلاً خبر ندارم. چند وقت پیش با محرم حرف زدم و او به من گفت کمی پایش مشکل دارد و شاید در نیم‌فصل به آلمان برود ولی هیچ حرفی در مورد خداحافظی به من نزده است.»

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
ترابیان :رودریگو 5 بار قهرمان لیگ اسپانیا شده مدیرفنی پروازی نداریم

نشست مطبوعاتی رئیس کمیته ، سرمربی و مدیر فنی تیم ملی فوتسال صبح امروز در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

سایت گل - نشست مطبوعاتی رئیس کمیته ، سرمربی و مدیر فنی تیم ملی فوتسال صبح امروز در محل روابط عمومی فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در ابتدای نشست عباس ترابیان-رئیس کمیته فوتسال ضمن خیر مقدم به خبرنگاران گفت : امیدوارم با برنامه هایی که برای تیم ملی فوتسال در نظر گرفته ایم به عنوان نماینده ایران در تایلند خوش بدرخشیم و ثابت کنیم همانطور که درمطبوعات خارجی و معتبرترین سایت فوتسال جهان بیش از همه به ایران رای می دهند، ایران این شایستگی را دارد. به همین دلیل از رسانه ها و مطبوعات می خواهم تا در جهتی حرکت کنند که منافع ملی ایران را در نظر بگیرند تا ایران در دیدارهای حساس پیش رو موفق باشد.
وی در خصوص بیوگرافی خسوس کاندلاس رودریگو گفت: وی 23 سال است که در فوتسال فعالیت می کند. 5 بار قهرمانی لیگ برتر در اسپانیا،6 بار قهرمانی در جام حذفی اسپانیا،5 بار قهرمانی در سوپر کاپ اسپانیا،4 بار قهرمانی بین قاره ای، دو بار قهرمانی در اروپا و گرفتن نشان لیاقت از پادشاه اسپانیا، کسب عنوان پرفسور فوتسال دراین کشور، معاون اتحادیه فوتسال در اسپانیا قسمتی از افتخارات و رزومه وی است.

ترابیان گفت: هدف ما فقط تیم ملی بزرگسالان نیست و به تمامی تیم ها در رده های پایه اهمیت می دهیم.طبق مذاکراتی که با وی انجام گرفت قرار شد تا علاوه بر حضور در تیم ملی بزرگسالان، در کنار تیم های پایه و امید نیز حضور داشته باشند و از تجربیات و اطلاعات خسوس استفاده کنیم.

در ادامه ترابیان در پاسخ به اینکه اگر تیم ملی در جام جهانی نتیجه مورد نظر را نگرفت مدیر فنی جدید تهران را به مقصد کشورش ترک می کند یا خیر گفت: در صحبت هایی که با علی صانعی-سرمربی تیم ملی فوتسال داشته ام و طبق توافقاتی که بین ما صورت گرفت قرار شد تا از تجربیات و داشته های وی بهترین استفاده را ببریم و در خصوص مسائل فنی و تاکتیکی تیم به ما کمک کند. در ارتباط با کار فنی بدون نظر صانعی هیچ فعالیتی نخواهیم کرد چرا که این حق یک سرمربی است تا برنامه های خود را برای تیمش طراحی کند و از خسوس در رده های مختلف استفاده می کنیم.چرا که بعد از جام جهانی، رقابتهای تیم ملی امید در کره جنوبی و مسابقات پیش روی بانوان را در دستور کاری خود داریم و وی علاوه بر حضور در تیم ملی بزرگسالان، نظارت بر برنامه ها ی دیگر رده ها را باید مد نظر داشته باشد.

وی همچنین در خصوص اینکه آیا خسوس کاندلاس مربی پروازی است یا خیر گفت: ما مدیر فنی پروازی نمی خواهیم و برنامه مفصلی برای تمامی زمانی که وی در ایران است طراحی کرده ایم و از تجربیاتش در تمامی شرایط استفاده می کنیم.

در ادامه ترابیان در پاسخ به لغو دیدار ایران و اوکراین گفت: با اوکراین به یک توافق کلی رسیدم و نامه نگاری های خود را برای بازی تدارکاتی با این تیم آماده کرده بودیم که از طرف فدراسیون فوتبال اوکراین نامه های به ایران فرستاده شد و ضمن عذرخواهی از ما خواستند تا این دیدار تدارکاتی برگزار نشود.متاسفانه اوکراین قبلا هم این کار را کرده بود و این حرکت ناشایست باعث شد تا ما از برنامه های خود عقب بیافتیم.البته سعی داریم تا بازی دیگری را جایگزین کنیم.ضمن اینکه قبلا قرار بود تا بعد از جام جهانی با پرتغال بازی کنیم که از آنها خواستیم تا اگر می توانند برنامه خود را تغییر دهند.

وی در خصوص دیدار با مصر گفت: زمانی که در تایلند بودیم با مدیر تیم ملی مصر مذاکره کرده و قرار شد این تیم به ایران بیاید و دو بازی تدارکاتی را برگزار کنیم و در نهایت هر دو تیم به تایلند اعزام شوند اما علیرغم پیگیری های صورت گرفته هنوز از فدراسیون مصر پاسخی دریافت نکرده ایم.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رونمایی از لباس رسمی داوران لیگ برتر در جشن دیادورا

شب گذشته و در مراسمی ویژه برند دیادورا رسما وارد فوتبال ایران شد.در این مراسم که با حضور اهالی فوتبال و مدیران رده بالای برند قدیمی دیادورا در محل سفارت ایتالیا برگزار شد

سایت گل - شب گذشته و در مراسمی ویژه برند دیادورا رسما وارد فوتبال ایران شد.در این مراسم که با حضور اهالی فوتبال و مدیران رده بالای برند قدیمی دیادورا در محل سفارت ایتالیا برگزار شد بعداز سخنرانیسفیر ایتالیا درایران، مدیران شرکت اورلاندو اسپورت با معرفی محصولات دیادورا وتوضیح درباره کیفیت این محصولات از البسه داوران لیگ برتر رونمایی کردند.در این قسمت از برنامه فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران وحسن کامرانی فر کمک داور بین المللی کشورمان که در جام جهانی 2010 هم حضور داشت روی استیج رفته و پیراهن جیدید داوران را رونمایی کردند.
دیادورا به غیر از تامین لباس داوران لیگ برتر ایران البسه داوران سری آ ایتالیا و لیگ دسته اول برزیل را تامین می کند.

همچنینی در بخش دیگری از جشن این برند ایتالیایی پنج بازیکن شاخص تیم ملی فوتسال به نام های طاهری ،کشاورز ،نظری ،طیبی و اصغری مقدم که برای تامین کفش فوتسال با دیادورا قرارداد بسته اند به روی استیج رفته و در مراسمی نمادین لباس های خود را تحویل گرفتند.

روبرتوباجو از بین چهره های سرشناس دنیای فوتبال از جمله بازیکنانی بود که با دیادورا قرارداد داشت ضمن اینکه در حال حاضر فیلیپه ملو برزیلی بااین برند قرارداد دارد.دربخش پایانی جشن هم البسه ورزشیدیادورا توسط مدلهایی که روی استیج رفته بودند به معرض نمایش گذاشته شد.

همچنین مدیران دیادورا درایران اعلام کردند به زودی با برخی از بازیکنان تیم ملی فوتبال هم برای تامین کفش هایشان قراردادبسته خواهد شد و فعالیت های این برند با افتتاح فروشگاه های جدید در تهران و سایر شهرستان ها گسترش می یابد.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مدیر فنی تیم ملی فوتسال: نقش اول من دیده بانی است

معتقدم ایران در بازیهای جام جهانی باید با اقتدارظاهر شود و توانایی های خود را به نمایش بگذارد

سایت گل - خسوس کاندلاس رودیگو سرمربیت یم ملی فوتسال در نشست خبری امروز در خصوص شناخت از حریفان ایران و همچنین بازیکنان ایرانی گفت: درچند سال اخیر ایران بازیهای خوبی را به نمایش گذاشته و مقابل برزیل و اسپانیا پر قدرت ظاهر شده اما در مورد حریفان ایران، تیم هایی که در جام جهانی حضور دارند باید بگویم که تیم ملی روسیه، ایتالیا، پرتغال، آرژانتین، ژاپن ، تایلند و اوکراین نیز بسیار خوب هستند و تیمی مثل پاراگوئه اکنون دیگر حریف دست و پا بسته ای برای حریفان خود نیست.معتقدم ایران در بازیهای جام جهانی باید با اقتدارظاهر شود و توانایی های خود را به نمایش بگذارد. معتقدم ایران باید خودش را در میان مدعی های برتر فوتسال جهان بداند.من برای کمک به ایران آمده ام و زمانی که متوجه شدم ایران با اسپانیا هم گروه است در موقعیت جالبی قرار گرفتم و برای من حضور ایران در فینال و موفقیت این تیم، مهم است.
خسوس در ادامه صحبت های ترابیان در پاسخ به سوال خبرنگاری که تا یک ماه باقی مانده چه برنامه ای برای تیم ملی ایران دارید گفت: من زمانی که برای مذاکره به ایران آمدم از سرمربی تیم ملی فیلم های زیادی از بازی ملی پوشان را گرفتم و در این مدت مرتب آنها را تماشا و آنالیز کردم. ورزش یعنی حرکت رو به جلو و من با توجه به گذشته تیم ملی و تجربیات بازیکنان و مواردی که در نظرم است رو به جلو حرکت خواهم کرد و سرمربی تیم ملی را کمک می کنم تا تیم ملی فوتسال ایران به آنچه که باور دارم، برسد.در واقع مربی کارش بهانه نیست و باید فعالیت خود را ادامه دهد و من تا مهلت باقی مانده تمام سعی خود را برای موفقیت تیم ملی فوتسال خواهم کرد.در واقع این تیم باید به خودباوری برسد و از پتانسیل های خود استفاده کند. نقش اول من دیده بانی و کمک به تیم ملی است نه اینکه دخالت در کارهای فنی.

وی همچنین در پاسخ به اینکه آیا به عنوان مدیر فنی تجربه ای در تیم هایی که بودید، دارید یا خیر گفت: من با توجه به تدریس و همایش هایی که برگزار کرده ام و کنگره هایی که حضور داشتم و تجربیاتی که کسب کردم می توانم به عنوان مدیر فنی در کنار تیم ملی فوتسال مثمر ثمر باشم.

در پایان نشست خسوس در خصوص آشنایی اش از تیم ملی ایران و تاکتیکی که بازیکنان استفاده می کنند گفت: هر کشوری مدل کار و سبک خودش را دارد.بازیکنان ایران شناخته شده هستند و باتوجه به فیلم هایی که از ملی پوشان دیده ام، آنها مطابق علم به روز و تاکتیک های جدید بازی می کنند.معتقدم تیم ملی اگر به باور برسد در جام جهانی موفق خواهد بود

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
درودگر: مقاومت کفاشیان به قیمت برکناری‌اش تمام می‌شود/ بینش حاکم بر فدراسیون باید تغییر کند

متاسفانه بسیاری از باشگاه‌های ما امروز با فدراسیون فوتبال بر سر برنامه‌ریزی لیگ برتر مشکل دارند و هر یک به نوعی علیه برنامه‌ریزی موجود موضع‌گیری می‌کنند.

سایت گل- صادق درودگر مدیرعامل ملوان بندرانزلی با تائید موضوع تلاش برخی مدیران باشگاه‌های برای برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال تاکید کرد که عدم تغییر بینش علی کفاشیان ممکن است به قیمت برکناری او تمام شود.

درودگر در رابطه با تلاش برخی مدیران باشگاه برای برگزاری مجمع فوق‌العاده فدراسیون فوتبال می گوید:« این موضوع صحت دارد و بنده نیز در نامه‌ای که در اختیارم قرار گرفت این طرح را امضا و به عنوان نماینده باشگاه ملوان بندرانزلی خواستار برگزاری این مجمع فوق‌العاده شدم.ما در این مجمع فوق‌العاده به دنبال اصلاح برخی ساختارهای فدراسیون فوتبال و مهم تر از همه بینش موجود حاکم بر این فدراسیون هستیم. مطمئنا اگر فرایند با دموکراسی همراه باشد نتیجه خوبی از این مجمع خواهیم گرفت اما اگر همچون گذشته فضا براساس اصول دموکراسی نباشد قطعا نتیجه ای در بر نخواهد داشت.»
او در پاسخ به این سوال که شنیده می‌شود بحث برکناری علی کفاشیان و انتخاب یک رئیس جدید برای فدراسیون فوتبال هم در این مجمع مطرح خواهد شد، می گوید:« موضوع برکناری شخص نیست. همانطور که گفتم ما می‌خواهیم بینش حاکم را تغییر دهیم، هر چند ممکن است در برخی کمیته ها هم تغییراتی ایجاد کنیم.من نمی‌توانم بگویم کفاشیان بهترین یا بدترین گزینه برای فدراسیون فوتبال است. مطمئنا اگر فدراسیون فوتبال در زمان صفایی فراهانی و محمد دادکان با یک ساختار اصولی پیش می‌رفت بخاطر بینش بسیار خوب آنها به فوتبال کشور بود.»

درودگر تاکید می کند:« همه ما انتظار داشتیم کفاشیان در دوره دوم ریاستش بر فدراسیون فوتبال ساختار جدیدی را بر این فدراسیون حاکم کند اما عدم معرفی دبیرکل این فدراسیون به هیات رئیسه برای تایید او و بی نظمی‌های بسیار زیاد موجود در برگزاری مسابقات لیگ و مهم‌تر از همه برخورد بسیار ضعیف فدراسیون فوتبال با صدا و سیما بر سر حق پخش تلویزیونی نشان داد که کفاشیان رو به جلو که حرکت نکرده هیچ، دنده عقب هم رفته است.»

او می گوید:« متاسفانه بسیاری از باشگاه‌های ما امروز با فدراسیون فوتبال بر سر برنامه‌ریزی لیگ برتر مشکل دارند و هر یک به نوعی علیه برنامه‌ریزی موجود موضع‌گیری می‌کنند. مطمئن باشید اگر نگاه و بینش کفاشیان به فوتبال کشور تغییر نکند این مخالفت او با برکناری‌اش مواجه خواهد شد. بی تردید زمانی که پدر یک خانواده نتواند فرزندان آن خانواده را به خوبی هدایت کند مشکلات بسیار زیادی برای خودش به وجود خواهد آورد.»

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
گل محمدی: حرف آخر را مانوئل می زند

تمام تلاش خودم را می کنم که به پرسپولیس کمک کنم تا با تلاش بیشتر بتوانیم پرسپولیس را از این وضعیت خارج کنیم. من با هدف کمک به پرسپولیس آمده ام

سايت گل - یحیی گل محمدی بعد از دومين حضورش در تمرين پرسپوليس به عنوان مربي گفت: تمام تلاش خودم را می کنم که به پرسپولیس کمک کنم تا با تلاش بیشتر بتوانیم پرسپولیس را از این وضعیت خارج کنیم. من با هدف کمک به پرسپولیس آمده ام. نظرات خودم را به سرمربی منتقل می کنم. آنچه در مورد تیم ببینم و درباره حریفان و مسائل فنی بدانم به مانوئل خواهم گفت و او است که به عنوان سرمربی تصمیم گیری می کند و حرف آخر را می زند.

وی ادامه داد: این مسئولیت را قبول کردم چون می خواستم کمک کنم. مثل همه هواداران از این وضعیت ناراحت هستم. آنها روزهای سختی را پشت سر گذاشته اند ولی امیدوارم که آنها صبور تر باشند. می دانم شرایط ناراحت کننده ای است ولی آنها فقط با صبوری و حمایت می توانند کمک کنند. می دانم که سخت است اما مشکلات زیاد است. اگر هواداران حمایت نکنند، شرایط بدتر می شود و بدون تردید شرایط درست نمی شود.

مربي پرسپوليس گفت: کار و روزهای سختی را پیش رو داریم ولی من شخصا امیدوارم که تیم شرایط بهتری پیدا کند. من این قول را می دهم که اگر دست به دست هم بدهیم تیم را از این وضعیت خلاص می کنیم.
گل محمدی درباره مطالبی که درباره حضور او در پرسپولیس مطرح می شود، گفت: همه مرا می شناسند، آدمی نیستم که به خودم فکر کنم. به عنوان دستیار مربی در تیم هستم و با تمام وجود کمک می کنم. با خودم عهد کرده ام که هر کمکی لازم است انجام بدهم.

وی درباره برنامه هایش افزود: در کنار این مسائل سعی می کنم ارتباط روحی و روانی بهتری را بین بازیکنان و کادر فنی ایجاد کنم تا با کم شدن حاشیه ها، همدلی بیشتر شود. با آقای رویانیان هم که صحبت کردم مطرح شد این مسائل می تواند به تیم کمک کند. در پرسپولیس دنبال مصاحبه کردن و این حرف ها نیستم. به عنوان دستیار درست نیست که هر روز حرف بزنم.

مربی پرسپولیس در ارتباط با جدایی خود از صبا و مسائلی که در این ارتباط مطرح شده است، گفت: جدایی من از صبا ربطی به مشکلات قلبی نداشت. تمام مدارک پزشکی هم موجود است. فقط به خاطر فشارهای عصبی که وارد شد، دچار مشکل شدم. خیلی ها فکر کردند که مشکل قلبی را بهانه کرده ام تا جدا بشوم اما آنها که مرا می شناسند می دانند که من اهل این حرف ها نیستم که بخواهم به مجموعه پشت کنم.

گل محمدی در پایان افزود: قصد ندارم نه امروز و نه در آینده درباره صبا حرف بزنم. هر چه بود تمام شد، من الان فقط باید به پرسپولیس فکر کنم. صبا هم نیاز به آرامش دارد. من با بازیکنان این تیم زندگی کردم و فقط تائید می کنم، جدایی از صبا ربطی به بیماری قلبی ندارد چون اصلا بیماری قلبی ندارم

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
رای کمیته استیناف اعلام شد؛ پرسپوليس-آلومينيوم، بدون تماشاگر

ديدار دو تيم پرسپوليس و آلومينيوم هرمزگان که در هفته دهم و روز پنجشنبه -ششم مهر- برگزار خواهد شد، بدون حضور تماشاگر برگزار مي شود

سایت گل- راي کميته استيناف در رابطه با تخلفات تماشاگران تيم فوتبال پرسپوليس مقابل صباي قم اعلام شد.

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، با توجه به آراي صادره توسط کميته هاي استيناف و انضباطي در خصوص محکوميت باشگاه پرسپوليس و قطعيت اين راي، راي تعليقي اين باشگاه در خصوص انجام بازي بدون تماشاگر اجرا خواهد شد و تيم پرسپوليس در اولين بازي که به عنوان ميزبان به ميدان خواهد رفت، بدون تماشاگر خواهد بود و راي تعليقي قبلي قطعي و اجرا خواهد شد.

بر همين اساس ديدار دو تيم پرسپوليس و آلومينيوم هرمزگان که در هفته دهم و روز پنجشنبه -ششم مهر- برگزار خواهد شد، بدون حضور تماشاگر برگزار مي شود.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نیامده رفت!/ برکناری مدیرعامل جدید باشگاه مس

قرار است امشب سرپرست موقتی برای باشگاه معرفی شود و پس از آن یک کرمانی با سابقه در شرکت مس به عنوان مدیر عامل باشگاه معرفی گردد

سایت گل - ناصر شهبازی مدیرعامل جدید باشگاه مس کرمان، تنها یک هفته پس از گرفتن حکم مدیریت، از کار برکنار شد! به گزارش سایت گل پس از انتشار خبرهایی مبنی بر کنار گذاشتن مدیر عامل جدید باشگاه مس هیچ یک از مقامات باشگاه و شرکت مس حاضر به صحبت در این زمینه و تائید و یا رد این خبر نبود. اما سرانجام با پیگیری های انجام شده یکی از مقامات شرکت مس که نخواست نامش فاش شود با تائید خبر برکناری ناصر شهبازی از مدیر عاملی باشگاه مس گفت: "مهندس پوستین دوز پس از صحبت هایی که با برخی از مقامات کرمانی انجام داد ظاهرا صلاح دید که آقای شهبازی به کرمان بازنگردد". وی در رابطه با ادامه کار مدیریتی باشگاه افزود: "قرار است امشب سرپرست موقتی برای باشگاه معرفی شود و پس از آن یک کرمانی با سابقه در شرکت مس به عنوان مدیر عامل باشگاه معرفی گردد". همه این اتفاقات در حالی رخ می دهد که شهبازی صبح امروز کرمان را به مقصد تهران ترک کرده بود تا برای وضعیت مالی باشگاه با پوستین دوز مدیر عامل شرکت مس جلسه ای داشته باشد که ظاهرا در ابتدای این جلسه مدیر شرکت مس به شهبازی اعلام کرده است که نیازی نیست وی به کرمان بازگردد و تصمیمات جدیدی برای این باشگاه اتخاد خواهد شد".
ظاهرا نمایندگان کرمان در مجلس که این انتخاب را به نوعی دهن کجی بزرگ به خود می دیدند با همکاری استانداری کرمان که ظاهرا در رابطه با این انتخاب با این نهاد نیز هماهنگی صورت نگرفته بود٬ به شرکت مس بابت این انتخاب هشدارهای سنگینی داده بودند و از آنجا که این شرکت اصلا دوست نداشت به واسطه اتفاقات باشگاه صنعت مس با چالش های بزرگی روبرو شود تصمیم گرفت که از تصمیمات سابق خود برای مدیریت این باشگاه کوتاه بیاید. با این اتفاق باشگاه مس وارد فاز جدیدی از اتفاقات خواهد شد. گفته می شود مجید زین الدینی مدیر عامل سابق باشگاه مس رفسنجان از اصلی ترین گزینه ها برای سرپرستی موقت باشگاه مس کرمان است

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
فروزان از فهرست تراکتور کنار گذاشته شد

گویا بعد از نیمکت نشینی های اخیر فروزان،اختلاف او با تونی اولیویرا تمام نشده و حتی این دو نفر در تمرین روز دوشنبه هم با هم جر و بحث داشتند

سایت گل- محسن فروزان دروازه بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز برای بازی با فجر سپاسی از فهرست این تیم کنار گذاشته شد.

به گزارش سایت گل،گویا بعد از نیمکت نشینی های اخیر فروزان،اختلاف او با تونی اولیویرا تمام نشده و حتی این دو نفر در تمرین روز دوشنبه هم با هم جر و بحث داشتند.تونی تصمیم گرفته که فعلا از فروزان استفاده نکند و این بازیکن را از فهرست 18 نفره تراکتور برای بازی با فجر خط زد.این در حالی است که فروزان از لحاظ آمادگی بدنی شرایط خوبی دارد.حالا باید منتظر ماند و دید که داستان اختلاف فروزان و تونی به کجا خواهد رسید.

منبع

۴ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۷۵ بازدید
۱۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۵۸۳ بازدید
۱۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۶۶۴ بازدید
۱۷ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۶۷ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۶۱۶ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۶۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۵۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۰۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!