به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
مهدی کیانی: اگر در پرسپولیس و استقلال بودم الان در تیم ملی فیکس بازی می‌کردم/ اولیویرا مربی بزرگ و باشخصیتی است

من زیاد اهل اعتراض نیستم ولی باور کنید که خیلی زحمت کشیده‌ام و باید به من هم شانس می‌دادند. من اگر بازیکن استقلال و پرسپولیس بودم که از مدت‌ها پیش در تیم ملی فیکس بازی می‌کردم

سایت گل- این روزها بعضی از بازیکنان تراکتورسازی نسبت به این موضوع معترض هستند که چرا کادر فنی تیم ملی آنها را به اردو دعوت نمی‌کند تا توسط کارلوس کی‌روش حداقل امتحان شوند. در این میان مهدی کیانی، هافبک دفاعی تراکتورسازی هم انتظار دارد که حداقل به اردو دعوت شود.

کیانی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت گل در خصوص عدم دعوت‌شدنش به تیم ملی می‌گوید: «دعوت شدن به تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است و من هم دوست دارم به تیم کشورم خدمت کنم ولی نمی‌دانم چرا دعوت نمی‌شوم. من زیاد اهل اعتراض نیستم ولی در این دو، سه سال باور کنید که خیلی زحمت کشیده‌ام و باید به من هم شانس می‌دادند. من اگر بازیکن استقلال و پرسپولیس بودم شک نکنید که از مدت‌ها پیش در تیم ملی فیکس بازی می‌کردم و حداقل این انتظار را دارم که کادر فنی این فرصت را به من بدهند تا خودم را نشان دهم.»
کیانی در ادامه در خصوص برد پرگل مقابل گهر می‌گوید: «نتیجه بسیار خوبی گرفتیم و هواداران هم حمایت کردند. ما حتی می‌توانیم بهتر از این هم نتیجه بگیریم و خودمان را به عنوان یک مدعی جدی قهرمانی نشان دهیم. البته از هواداران تراکتور هم انتظار داریم که تیم‌شان را حمایت کنند، ما می‌دانیم که وقتی نتیجه نمی‌گیریم آنها ناراحت می‌شوند ولی دوست داریم فوتبال‌دوستان تبریزی را خوشحال کنیم.»

کیانی در خصوص کار کردن با اولیویرا می‌گوید: «او مربی باشخصیت و بزرگی است و فکر می‌کنم بازیکنان ما مشکل خاصی با او ندارند. ما می‌توانیم چیزهای زیادی از این مربی یاد بگیریم و امیدوارم تونی امسال در کارش موفق باشد و بتوانیم تا آخر بازی‌ها در کورس قهرمانی باقی بمانیم.»

منبع

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقی زاده :هنوز نیمه دوم بازی یادم نمی آید/ نیلسون هم گفت درگل دوم توپ را 4 تا می دیده!

نیمه دوم که شروع شد بعد از 5 دقیقه دیگر هیچ چیزی نفهمیدم.اصلانمی دانستم بازیکنی که روبرویم قرارگرفته کیست ؛یار خودی است یا بازیکن حریف

سایت گل– میثم نقی زاده بازیکن آذری وگمنام پرسپولیس که درترکیب اصلی این تیم مقابل سپاهان قرار گرفته بود بعد از بازی قابل قبول در نیمه اول در 45 دقیقه دوم به طرزی باور نکردنی تمام توپ ها را لو داد و در نهایت حول و حوش دقیقه 80 از بازی بیرون رفت تا پرسپولیس ده دقیقه پایانی را به خاطر انجام سه تعویضش ده نفره مقابل سپاهان بازی کند.البته ظاهرا عدم تعادل و بازی ضعیف نقی زاده دلیل خاصی داشته است.این بازیکن می گوید:فقط من نبودم .دوسه بازیکن دیگر هم مثل من شده بودند.ما بعد ازپایان نیمه اول سرحال و عادی رفتیم داخل رختکن اما در نیمه دوم من ،نوری،مهدویکیا و نیلسون مشکل پیدا کردیم.
وی ادامه می دهد:الان هیچ چیزی از نیمه دوم یادم نیست .فقط می دانم سرگیجه داشتم و توپ را چهار تا می دیدم.دکتر چشمه سری خیلی برایم زحمت کشید.تازه امروز صبح همه چیزرا فهمیدم.

نقی زاده می گوید:نیمه دوم که شروع شد بعد از 5 دقیقه دیگر هیچ چیزی نفهمیدم.اصلانمی دانستم بازیکنی که روبرویم قرارگرفته کیست ؛یار خودی است یا بازیکن حریف.یک بازیکن سپاهان را چهار تامی دیدم.توپ را هم چهار تا می دیدم.نیلسون هم می گفت گل دومی که خورده توپ را 4 تا می دیده.

وی با اشاره به اینکه نمی داند مشکل از کجا نشات می گیرد ادامه می دهد:واقعا تا زمان پرواز به تهران هیچ چیزی نفهمیدم.در پرواز تا رسیدن به منزل هم خواب بودم.الان بعضی چیز ها را به خاطر می آورم اما باید حتما فیلم نیمه دوم بازی را ببینم تا بدانم چه اتفاقاتی افتاده است.

وی می گوید:اگر زبان حرف زدن داشتم به سرمربی می گفتم تعویضم کنند اما نمی تونستم حرف بزنم تا اینکه اززمین بیرون برده شدم و تیم ده نفره شد.البته فقط حال من اینقدر خراب نبود و محمد نوری را هم بچه ها به زوربیرون بردند .

نقی زاده با اشاره به اینکه الان شرایط نرمالی دارد درباره استفاده از مکمل ها و کیکی یا آب می گوید:من کیک نخوردم اما در بین دو نیمه از مکمل استفاده کردم.فکر می کنم همه بچه ها هم از این مکمل ها خورده باشند.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
متن نامه مدیران برای برگزاری مجمع فوق العاده:آینده روشنی در انتظار فوتبال نیست

وظیفه خود می‌دانیم به عنوان نمایندگان جامعه فوتبال به استناد بند 2 و 3 ماده 29 اساسنامه فدراسیون فوتبال ج.ا.ا درخواست برگزاری مجمع فوق‌العاده نماییم.

سایت گل – حتما خبر روز گذشته سایت گل در مورد جمع آوری امضا برای تشکیل مجمع فوق العاده فدراسیون و تغییرات در هیئت رئیسه را خوانده اید.

به گزارش گل این نامه که تا به حال امضای بیش از 10 مدیرباشگاه پای آن انداخته شده به شرح زیر است:

همان‌گونه که مستحضر هستید فوتبال کشور هم در بعد ملی و هم در بعد باشگاهی در وضعیت نامناسب و نگران‌کننده‌ای به سر می‌برد که مهمترین آن دغدغه و دل‌نگرانی کارشناسان، مسئولان و اهالی فوتبال از نتایج نگران‌کننده تیم ملی فوتبال بزرگسالان در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی که با امتیازات کسب شده صعود به جام‌جهانی 2012 برزیل در هاله‌ای از ابهام قرار داده است و همچنین موارد متعدد دیگر از جمله نابسامانی وضعیت تیم ملی فوتسال کشور که در رقابت‌های جام‌جهانی برزیل حاضر خواهد بود نیز مزید بر علت خواهد بود که ذکر آن در این مقال نمی‌گنجد و لازم است در فرصتی مقتضی مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

امضاکنندگان ذیل که از اعضای رسمی مجمع فدراسیون فوتبال می‌باشیم با توجه به وضعیت فعلی فوتبال کشور و نحوه اداره فدراسیون فوتبال، آینده‌ای مبهم را پیش روی فوتبال ایران می‌بینیم و چشم‌انداز روشن و مثبتی را برای پیشرفت و جهش رو به جلوی فوتبال ایران متصور نیستیم. اینجانبان اعتقاد راسخ داریم که جناب آقای کفاشیان و مجموعه مسئولین تحت مدیریتش از هیچ کوششی برای اعتلای فوتبال ایران دریغ ننموده‌اند لیکن تلاش‌هایشان جوابگوی ظرفیت بالای فوتبال ایران و نیازهای آن نمی‌باشد و پیشرفت فوتبال عزمی جدی‌تر و راسخ‌تر را می‌طلبد، لذا یقین داریم مسئولیت مهم و خطیر اداره فدراسیون فوتبال در این برهه حساس باید به افرادی کاردان‌تر و صالح‌تر سپرده شود.

به عرض‌تان می‌رسانیم همانطور که در مجمع ریاست فدراسیون فوتبال در مورخ 15/2/1390 بدون توجه به فشارهای جانبی و به صورت دموکراتیک و مستقل صلاح را انتخاب ریاست فعلی تشخیص داده و رأی به ریاست ایشان دادیم، در مقطع فعلی نیز به دلایل متعددی که در مجمع رسمی بیان خواهد شد این حق را بر خود قائل هستیم و وظیفه خود می‌دانیم به عنوان نمایندگان جامعه فوتبال به استناد بند 2 و 3 ماده 29 اساسنامه فدراسیون فوتبال ج.ا.ا درخواست برگزاری مجمع فوق‌العاده نماییم. لذا مقتضی است در اجرای صحیح اساسنامه و اجرای قانون در اسرع وقت نسبت به تشکیل مجمع فوق‌العاده اقدام و مراتب را به اعضای مجمع گزارش دهند.

همچنین براساس ماده 26 بند 9 اساسنامه فدراسیون فوتبال مسئولین موظف بودند مجمع عمومی عادی را ظرف مدت یک ماه برگزار نمایند که این اقدام را انجام نداده‌اند و بر همین اساس فعالیت سرپرست فعلی غیرقانونی می‌باشد.

در پایان لازم است یادآوری گردد که خدا را گواه می‌گیریم این اقدام تنها به دلیل افزایش نگرانی و نارضایتی جامعه فوتبال از آینده این رشته پرطرفدار بوده و هرگز امیال و غرض‌های شخصی در آن دخیل نمی‌باشد و تنها منافع ملی فوتبال کشور و اصلاح امور در این تصمیم دخیل می‌باشد.

اگر دوپنجم اعضا این نامه را امضا کنند فدراسیون فوتبال باید مجمع فوق العاده را تشکیل دهد.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
هر کس از شماره اصفهان به من زنگ می زند تنم می لرزد که نکند فحش بدهد/ محسن بنگر: شاید آخر فصل که قراردادم تمام شد، به سپاهان بازگشتم

اگر رفتن به تیم پرطرفدار پرسپولیس که علی کریمی و مهدوی‌کیا در آن بازی می‌کنند و رویانیان مدیرعامل این باشگاه است و طرفدار دارد، افت است، شما همه بگویید من افت کردم

سایت گل - بعد از اتفاقات رختکن پرسپولیس و مسمومیت بازیکنان، بنگر آخرین بازیکن پرسپولیس بود که از رختکن خارج شد و او که به نظر می‌رسید دل پری از هواداران سپاهان داشت، بالاخره حرف‌هایش را بر زبان آورد و با بغض در مورد اتفاقات اول فصل صحبت کرد و به گلایه سپاهانی‌ها پرداخت. بنگر دیشب به سئوالات خبرنگاران رسانه‌های گروهی اصفهان پاسخ داد که گزیده آن را در زیر می‌خوانید:
بالاخره کابوس تمام شد و بنگر با تیم سابقش رویارو شد.
ما کابوسی نداشتیم و آمده بودیم که در اینجا یک بازی سالم انجام دهیم و بازی سالمی هن داشتیم و نکته حاشیه‌ای خاصی هم در بازی نبود. نیمه اول بازی متعادلی بود اما نیمه دوم ما به رختکن آمدیم و زمانیکه به زمین برگشتیم اتفاقاتی افتاد که فقط در عصر جادوگران اتفاق می‌افتد. ما گاهی وقت‌ها در فیلم‌ها می‌بینیم که یک دفعه یک نفر را غیب می‌کنند و دیشب هم مثل آن اتفاق افتاد. یک دفعه سه نفر از بازیکنان ما روی زمین افتادند و ۳ نفر از هافبک وسط‌های ما روی زمین افتادند؛ یک نفر سرش گیج رفت و یک نفر توپ را استپ کرد و ندید کجا می‌زند. یک نفر هم توپ را گم کرد و به همین دلیل زیر سرم رفتند. نمی‌دانم مشکل چه بوده زیرا یا آب‌هایی که در ورزشگاه بود، مسموم بوده یا اینکه اتفاقاتی در زمین افتاده است.
منظورت از اتفاقات همان مسئله جادو است که خودت به آن اشاره می‌کنی؟
خب اگر شما از این مسئله اطلاع داری، من نمی‌دانم. به هر حال شاید حالا که این مسئله در فوتبال ایران رواج پیدا کرده، یک جادوگر در مورد مسمومیت بازیکنان نقش داشته است.
تیم ما مریض است چراکه وقتی تیم ما این همه بازیکن دارد و نمی‌تواند نتیجه بگیرد، یعنی تیم مریض است. ما در نیمه دوم وقتی درون زمین آمدیم، ۳ بازیکنمان را از دست دادیم. محمد نوری دقیقه ۷۰ از من می‌پرسید که آیا نیمه اول تیم است یا نیمه دوم؟ دقیقه ۸۰ محمد می‌گفت بازی چند چند است. میثم وقتی توپ به او می‌رسید، توپ را گم می‌کرد.

البته شعارهای تماشاگران هم روی کار تو تاثیرگذار بود، نبود؟
تماشاگران به من بی‌احترامی نکردند. خب آنها حق دارند چون بازیکنانی که دوست داشتند در تیم نبودند و به همین دلیل برخی حرف‌هایی بر زبان آوردند اما مهم نیست، مهم این است که سپاهان قهرمان آسیا شود و همه ما را خوشحال کنند.
تماشاگران سپاهان همین چند نفری نیستند که به ورزشگاه فولادشهر آمده بودند، تماشاگران سپاهان کسانی هستند که در خانه نشسته‌اند و در گرما و سرما برای این تیم زحمت می‌کشند. اینها تماشاگر سپاهان نیستند. تماشاگری که فقط در برد با تیم است، تماشاگر اصلی تیم نیست بلکه تماشاگر نماست. تماشاگران اصلی سپاهان کسانی هستند که در خانه نشسته‌اند و به دلیل مسافت راه به این بازی نمی‌آیند.
یعنی تماشاگرانی که در فصول گذشته تو را یک پارچه تشویق می‌کردند، تماشاگران واقعی سپاهان نبودند؟
آن موقع هم مرا یک پارچه تشویق می‌کردند اما اشجاری را فحش می‌دادند، رضا عنایتی را فحش می‌دادند، قلعه‌نویی یا بوناچیچ را هو می‌کردند.
اما به هر حال بازیکنانی مثل تو، محرم و یکی دو بازیکن دیگر که تعدادشان از انگشتان یک دست بیشتر نمی‌شود، برای هواداران سپاهان وجهه‌ای متفاوت داشتید. شاید خیلی از تماشاگران سپاهان انتظار داشتند هر انتخابی می‌کنی، انتخابت پرسپولیس نباشد.
این را یک تماشاگر عادی باید بگوید و نظر کسی است که از پشت کوه آمده است. به هر حال فوتبال حرفه‌ای است و بازیکن حق دارد به هر تیمی می‌خواهد برود.
خب نمونه حرفه‌ای‌اش لوئیس فیگو بود که بعد از رفتن به رئال در ورزشگاه نیوکمپ هو شد.
خب چه اتفاقی برای او پیش آمد؟ او در پایان با رئال قهرمان شد. ما می‌گوییم شیعه هستیم اما باید خجالت بکشیم که در ورزشگاه اینگونه فحش بدهیم. به هر حال همه تماشاگران خوب بودند و من از همه آنها تشکر می‌کنم. امیدوارم که اینها بروند قهرمان آسیا شوند و ما در فینال آسیا بیاییم در همین ورزشگاه فولادشهر سپاهان را تشویق کنیم.
البته آخر بازی تماشاگران تو را تشویق کردند.
آخرش دیگر به درد خودشان می‌خورد و به درد آنهایی که بعد از اینکه ما از سپاهان رفتیم، برای تماشاگران جلسه می‌گذاشتند و می‌گفتند کی و کجا جلسه بگذارند و بیت‌های شعر بسازند تا در مورد بازیکنان شعار بدهند.
برخی می‌گویند از رفتن به تیم پرسپولیس پشیمان هستی.
اگر رفتن به تیم پرطرفدار پرسپولیس که علی کریمی و مهدوی‌کیا در آن بازی می‌کنند و رویانیان مدیرعامل این باشگاه است و ۳۰ میلیون طرفدار دارد، افت است، شما همه بگویید من افت کردم.
به نظرت رفتن به تیم پانزدهم جدول افت نیست؟
پرسپولیس حتی اگر تیم چهلم جدول هم باشد،‌ باز هم پرسپولیس است و ۳۰ میلیون طرفدار پشتش است. من به این باشگاه رفتم چون می‌خواستم در این باشگاه بازی کنم و تا آخرین لحظه قراردادم برای این تیم به میدان می‌روم؛ آخر سال که قراردادم تمام شد،‌ شاید دوست داشتم به سپاهان باز گردم. من افتخار می‌کنم که با پرسپولیس قرارداد امضا کردم و حتی اگر در پرسپولیس به من بازی ندهند، افتخار می‌کنم که در این تیم به میدان می‌روم. همانطوری که ۸ سال برای سپاهان جانم را به میان گذاشتم و کسی قدرش را ندانست، یک سال هم برای پرسپولیس جانم را می‌گذارم و تا آخرین لحظه تلاشم را می‌کنم و مطمئنا تماشاگران پرسپولیس قدرش را می‌دانند.
حرفی با هواداران نداری؟
این را حتما بنویسید که من ۸ سال برای سپاهان به میدان رفتم اما بعد از رفتنم از سپاهان به خاطر فحش‌هایی که به من دادند مجبور شدم تلفن خودم، همسرم و دختر ۵ ساله‌ام را خاموش کنم. من در اصفهان دوستان زیادی داشتم اما به خاطر فحش‌هایی که به من می‌دادند، هر وقت از اصفهان با من تماس گرفتند، تنم می‌لرزید و نمی‌توانستم جواب تلفنم را بدهم.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
کریم باقری: کریمی را اخراج کنند، ببینیم مشکل حل می‌شود یا نه / جای گل‌محمدی بودم به پرسپولیس نمی‌رفتم/ بعضی‌ها نخواستند در تیم ملی باشم

خیلی از بازیکنانی که به پرسپولیس آمدند در تیم‌های خودشان ستاره بودند ولی بازی کردن در استقلال و پرسپولیس کار هر بازیکنی نیست

سایت گل- پرسپولیس با گرفتن ضعیف‌ترین نتایج تاریخ خود، هوادارانش را ناامید کرده و هیچ‌کس فکر نمی‌کرد که این تیم با جذب ستاره‌های فوتبال ایران بعد از گذشت 9 بازی فقط یک برد به دست آورد و در رده پانزدهم قرار بگیرد. در این میان شنیدن حرف‌های کریم باقری که یکی از اسطوره‌های تاریخ پرسپولیس است در نوع خودش جالب است. او در مورد شرایط بحرانی پرسپولیس و مسائل مختلف دیگر به سئوالات پاسخ می‌دهد. گفت‌وگوی اختصاصی باقری را با خبرنگار سایت گل می‌خوانید.
آقای باقری، چرا پرسپولیس اینطور شده؟

نمی‌دانم.

بازی با سپاهان را دیدید؟

بله دیدم و متاسفانه ناراحت شدم.

فکر می‌کنید مشکل این تیم چیست؟

من از بیرون بازی‌های پرسپولیس را نگاه می‌کنم و واقعا نمی‌‌دانم چه مشکلاتی وجود دارد و چه چیزی در این تیم می‌گذرد. واقعا نمی‌توانم حرف خاصی بزنم ولی هواداران از این نتایج ناراضی هستند. به نظر من بازیکنان، مسئولان و کادر فنی پرسپولیس باید جوابگوی هواداران باشد و خیلی شفاف و صادقانه بگویند که مشکلات پرسپولیس چیست
فکر نمی‌کنید مانوئل باید برکنار شود؟

من نمی‌توانم در این مورد صحبت کنم. به هر حال باشگاه او را آورده و معلوم نیست که چه برنامه‌هایی را برایش تعریف کرده است.

برخی معتقدند مانوئل پیر است و شرایط مربیگری در تیم مطرحی مثل پرسپولیس را ندارد. نظر شما چیست؟

خیلی‌ها در دنیا از مانوئل پیرتر هستند ولی مربیگری می‌کنند و این نمی‌تواند ملاک باشد. در ضمن فکر می‌کنم مشکل پرسپولیس فقط مربی نیست و به هر حال در جاهای دیگر هم مشکل وجود دارد که تیم با این شرایط مواجه شده است.

فکر می‌کنید که کار مانوئل در کنار گذاشتن علی کریمی قبل از بازی با سپاهان درست بود؟

اگر واقعا مشکل کریمی است پس او را اخراج کنند تا ببینیم این مشکلات حل می‌شود یا نه. اگر با اخراج او مشکلات حل می‌شود کریمی صد درصد خوشحال خواهد شد که خودش نباشد ولی مشکلات پرسپولیس حل شود. من معتقدم مشکل کریمی نیست و او در بازی‌های این فصل حداقل از خیلی‌ها بهتر کار کرده است.

خیلی‌ها معتقدند یکی از مشکلات اساسی پرسپولیس به این دلیل است که اول بازیکنان انتخاب شدند و سپس سرمربی آمد. نظر شما چیست؟

در سال‌های اخیر معمولا چنین شرایطی وجود داشته و پرسپولیس فقط یک فصل که علی دایی سرمربی بود شرایط خوبی داشت. معمولا هر سال اول بازیکن می‌گیرند بعد مربی انتخاب می‌کنند یا برعکس ولی این مشکلات همیشه وجود دارد.

فکر می‌کنید عملکرد رویانیان در پرسپولیس مثبت بوده؟

جواب دادن به این سئوال هم باید از دریچه‌های مختلف باشد. من معتقدم همه چیز در فوتبال فقط خرج کردن و بازیکن گرفتن نیست. اگر نگاهی به ترکیب پرسپولیس بیندازید می‌بینید که این تیم یک هافبک وسط یا یک هافبک دفاعی ندارد. من نمی‌دانم چه کسانی در مورد جذب بازیکنان مشاوره داده‌اند ولی این یک موضوع حساس است و جذب بازیکن باید معقولانه باشد.

قرار است یحیی گل‌محمدی به عنوان دستیار مانوئل کارش را در پرسپولیس شروع کند. آیا او می‌تواند مشکلات پرسپولیس را حل کند؟

هر فردی مختار است در مورد خودش تصمیم بگیرد ولی من اگر جای یحیی بودم به پرسپولیس نمی‌رفتم. نمی‌دانم چه اتفاقاتی در آینده رخ خواهد داد ولی امیدوارم یحیی بتواند به پرسپولیس کمک کند.

واقعا فکر نمی‌کنید که کنار گذاشتن مانوئل شرایط را بهتر کند؟

به نظر شما مانوئل را برکنار کنند و چه کسی را بیاورند؟ الان همین بازیکنان در پرسپولیس فوتبال بازی می‌کنند و اگر فرد دیگری بیاید اوضاع چقدر فرق خواهد کرد؟ من معتقدم مشکلات پرسپولیس فقط به کادر فنی مربوط نمی‌شود.

بعضی از روزنامه‌ها و سایت‌های خبری با کنایه نوشته‌اند که خطر سقوط به دسته اول پرسپولیس را تهدید می‌کند. در این مورد چه صحبتی داری؟

به هر حال این مسائل تاسف‌آور است. متاسفانه پرسپولیس شرایط خوبی ندارد و بعضی‌ها چنین نظری دارند و برخی دیگر هم امیدوارند که پرسپولیس درست شود.

قبول دارید این پرسپولیس ضعیف‌ترین پرسپولیس سی سال اخیر است؟

نتایج پرسپولیس بسیار ضعیف بوده ولی عملکرد این تیم باید در طول یک فصل مورد بررسی قرار بگیرد.

فکر می‌کنید چه بلایی سر انصاری‌فرد، قاضی، جلال حسینی، کریمی و دیگر ستاره‌های پرسپولیس آمده است؟

خیلی از بازیکنانی که به پرسپولیس آمدند در تیم‌های خودشان ستاره بودند ولی بازی کردن در استقلال و پرسپولیس کار هر بازیکنی نیست. بازی کردن در این دو تیم واقعا شرایط خاص خودش را دارد و هر فوتبالیستی نمی‌تواند در پرسپولیس جواب دهد.

فکر می‌کنید هواداران پرسپولیس باز هم صبور باشند؟

حمایت آنها واقعا ستودنی است. من کاری ندارم که بازیکنان پرسپولیس چقدر پول گرفته‌اند و با چه شرایطی آمده‌اند ولی‌ آنها باید بدانند که هواداران از پرسپولیس انتظار دارند و ناراحتی این هواداران اصلا اتفاق خوبی نیست.

راستی حضور شما در تیم ملی منتفی شد؟

قبلا صحبت‌هایی صورت گرفت و کی‌روش هم دوست داشت که با تیم ملی همکاری کنم ولی در نهایت منتفی شد. فکر می‌کنم بعضی‌ها نخواستند در تیم ملی باشم.

چه کسانی؟

بهتر است دیگر این موضوع باز نشود

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
جریمه نقدی برا ی صبا و گهر درود

تیم فوتبال صبای قم به دلیل تخلفات و فحاشی تماشاگرانش به پرداخت 20 میلیون ریال و تیم فوتبال گهر دردود با توجه به تخلف تماشاگرانش به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

سایت گل- کمیته انضباطی فدراسیون رای های خود را در خصوص تیم های مختلف صادر کرد.

دیدار دو تیم صبا قم و گهر درود از سری رقابتهای هفته هشتم لیگ برتر در حالی 25/6/91 در قم برگزار شد که تیم صبای قم در شروع نیمه دوم با یک دقیقه تاخیر و تیم گهر درود با دو دقیقه تاخیر وارد زمین شدند. بر همین اساس تیم صبا قم به پرداخت 3 میلیون ریال جریمه نقدی و گهر درود به پرداخت 6 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم فوتبال صبای قم به دلیل تخلفات و فحاشی تماشاگرانش به پرداخت 20 میلیون ریال و تیم فوتبال گهر دردود با توجه به تخلف تماشاگرانش به پرداخت 20 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند.

ضمن اینکه کمیته انضباطی به محمد یار محمدی –مدیر تیم گهر تذکر داد تا مقررات را رعایت کند

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بایک باخت کل کشور دشمن شما می شوند ؛ چرا؟ / کی روش:مسی و رونالدو سلطان فوتبال هستند

در دوره های طولانی که هیچ گونه فعالیت رقابتی وجود ندارد برای مربیگری باشگاه دل تنگ می شوم.من عاشق کار هر روزه هستم،

سایت گل - این کارلوس کی روش است . سرمربی تیم ملی ایران ...او که به عنوان مرد دست راست سرالگس فرگوسن درمنچستریونایتد حضور داشت، بعد از ترک اولدترافورد هدایت تیم های رئال مادرید و پرتغال را به عهده گرفت و اکنون استعدادهای خود را برای صعود ایران به جام جهانی 2014 برزیل بکار گرفته است.
سایت فیفابااین مربی که دردوران فعالیت حرفه ای درتیم جوانان پرتغال در دو جام جهانی متوالی درسالهای 1989و1991 نتیجه درخشانی داشت، به گفت و گو نشسته است.

سوال:باگفت وگو درمورد نقش شما به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شروع می کنیم. شانس صعود این تیم را به جام جهانی 2014 چه میزان ارزیابی می کنید.

کی روش: نشانه ها نویدبخش است. اما صعود مستقیم بسیار دشوار خواهد بود. به نظر من برای دو سهمیه اول بین ایران، کره جنوبی، ازبکستان و قطر رقابت وجود دارد. من برای تیم لبنان احترام زیادی قائلم که با معدودی نتایج غافلگیرکننده شانس سوم شدن را دارد
سوال: چه راهبردی برای صعود اتخاذ کرده اید؟ از بازیکنان خود چه خواهید خواست؟

پاسخ: می دانیم که رقابتها دشواراست و هرمسابقه به بیشترین آمادگی ممکن نیازدارد.اززمان ورود به ایران تلاش کرده ام ذهنیت بازیکنان را تغییر دهم. از آنها می خواهم بفهمند هر بازی مهم است. همه تیم ها رقابتی هستند و مقابل هرکسی بازی کنید همیشه سه امتیاز برای گرفتن یا از دست دادن وجود دارد. آنها برای کسب این سه امتیاز باید بجنگند هم درخانه و هم خارج از خانه.
علاوه برآن همیشه شانس و سایرعواملی که تحت کنترل شما نیست وجود دارد. همچنین خاطر نشان می کنم که برنامه دیدارهای ما سخت است. عزیمت ازیک سر آسیا به سر دیگر دشوار است و هر تیمی هم جت اختصاصی در اختیار ندارد. امیدوارم این وضعیت تغییر کند چرا که یک مانع واقعی برای ماست.

سوال: بازگردیم به دیدارهای پرتغال درجام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی. باخت تیم خود را در مرحله یک هشتم نهایی چگونه توضیح می دهید؟

وی گفت: قبل از این ناکامی، ما بازیهای زیادی انجام دادیم، 21 بازی درسالهای 2009 و2010 . فقط یک باخت مقابل اسپانیا داشتیم که این تیم قبل از آنکه قهرمان جهان شود ما را از دور رقابتها حذف کرد. با این حال مایلم خاطرنشان کنم که در بیشترین آمادگی بسر نمی بردیم.بعد از یک فصل طولانی باید با عجله آماده می شدیم. به همین علت بازیکنانی مثل نانی را در آستانه رقابتها به علت مصدومیت از دست دادیم. مابقی تیم دربالاترین سطح آمادگی فنی و جسمی قرار نداشت. فقط باید به عملکرد کریستیانو رونالدو که معمولا در بازیهای بزرگ می درخشد نگاهی بیندازید . در مجموع من از تلاشهایمان رضایت دارم.

سوال:پرتغال همیشه یکی از بخت های قهرمانی در رقابتهای بزرگ است، اما هنوز در جهان یا اروپا عنوانی کسب نکرده است. چرا؟

پاسخ: فوتبال اینگونه است. فکر می کنم دلایل اصلی با مقاومت دربرابر تغییر ورکود ارتباط دارد. ما کشور کوچکی داریم و انتخاب های ما محدود است. ما باید ترکیب تیم خود را قوی کنیم تا راه حل های بیشتری درزمین بیابیم. فینال یورو 2004 که ما باختیم ومتاسفانه هیچ وقت آن را فراموش نخواهیم کرد ، بدون شک درخشانترین دوران یک نسل بود. فوتبال گاهی نسبت به تیم های بزرگ ناسپاس است. هلند که هیچ گاه قهرمان جام جهانی نشده این را می داند.

سوال: در مورد تجربه خود در رئال مادرید چه می توانید به ما بگویید؟

پاسخ: ما به علت یک سیاست نامناسب رییس باشگاه که مشتمل برفروش بازیکنان بدون تامین نیاز های فنی بود ضربه خوردیم.او ازشنیدن حرفهای والدانو و من خودداری کرد.تاکید برجذب ستارگان بودکه تیم را متزلزل و بی ثبات کرد و علاه بر تحمیل میلیونها دلار هزینه برای باشگاه ، به اخراج چندین مربی انجامید.
من از سیاست کنونی رییس باشگاه که به حرفهای مربیان گوش می کند و توصیه ها را می پذیرد محظوظ هستم. درنتیجه آن این باشگاه در دو سال گذشته دو عنوان مهم را کسب کرده است.

سوال: نظر شما در مورد رقابت شدید میان رئال مادرید و بارسلونا و تاثیر آنها بر فوتبال اسپانیا در چند سال گذشته چیست؟

پاسخ: آنها دو موجودیت کاملا متفاوتند. بارسلونا بازیکنان بزرگی مثل مسی، ژاوی و اینیستا را دارد که امکان کسب عناوین قهرمانی زیادی را در چند سال گذشته برای آنها میسر ساخته و در سبک نیزاینگونه اند. زمانی که رئال هویت خود را بازیافت توانست بر بارسلونا برتری جوید .
فکر می کنم این دو در حال حاضر بهترین تیم ها هستند. مسی و رونالدو سلطان فوتبال هستند. آنها دقیقا متضاد هم هستند، اما ورزش ما به هر دو آنها نیاز دارد. به عنوان یک مربی نمی خواهید مقابل آنها قرار گیرید.

سوال: شما دستیار فرگوسن بودید که اخیرا هزارمین دیدار تحت هدایت او طی ربع قرن گذشته برگزار شد. آیا به این مناسبت پیامی برای او دارید؟

پاسخ: صحبت کردن در باره فرگوسن دشوار است. درحالی که سایرین هر کدام بخش کوچکی از فوتبال را تشکیل می دهند، او به علت شخصیت استثنایی خود تجسم فوتبال است. او از همان جنس په له، مارادونا، دی استفانو و پوشکا است. در فوتبال مردانی وجود دارند که احترام انگیزند. وقتی قدم به یک ورزشگاه می گذارید نمی توانید آنها را تحسین نکنید و فرگوسن یکی از آنهاست.

سوال: آخر اینکه شما مربی باشگاه و تیم ملی بوده اید. کدام یک را ترجیح می دهید؟

پاسخ: اینها دو شغل متفاوتند. من نقش مربی تیم ملی را در شروع یک مرحله آماده سازی یا شروع یک مسابقه دوست دارم، اما در دوره های طولانی که هیچ گونه فعالیت رقابتی وجود ندارد برای مربیگری باشگاه دل تنگ می شوم.من عاشق کار هر روزه هستم،رفتن به ورزشگاه وهدایت تمرینات.
بهترین لحظات من در زمین با بازیکنان است. اما این متفاوت با تیم های ملی است که نیازمند یک نوع تعهد دیگراست. شما برای هواداران تمام باشگاهها بازی می کنید که بسیاردشوار است. با یک مسابقه می توانیدازبهشت به جهنم بروید. وقتی شکست می خورید سقوط می کنید چرا که کل کشور شما را مقصر می داند. نمی دانم چرا؛ اما من عاشق این شغلم.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
بیانیه اصفهانی ها:پرسپولیس خیلی وقت است مسموم شده

چه لزومی دارد که سپاهان با افتخارترین تیم لیگ برتر، در مقابل پرسپولیس ناکام این روزها متوسل به چنین کاری شود؟! آیا بردن پرسپولیس این روزها حتی برای تیمهای دسته دومی مشکل است؟

سایت گل - جمعی از روزنامه نگاران و خبرنگاران اصفهان، با صدور بیانیه ای عجیب به باشگاه پرسپولیس و اخبار پس از شکست در برابر سپاهان در ورزشگاه فولادشهر پاسخ گفتند.این بیانیه در بندهایی باورنکردنی است.
متن کامل این مقاله را بخوانید:
پس از بازی جذاب دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران، برخی از مسوولان این تیم و در راس آنها سردار رویانیان، که تخصص ویژه ای در فرافکنیها و طرح تئوریهای توطئه دارد! اتهاماتی را متوجه تیم محبوب اصفهان و همچنین مردم این شهر نموده است. ایشان صحبت از مسمومیت برخی از بازیکنان و از جمله سرپرست این تیم کرده است و تلویحا این مسمومیت را به آب معدنی و یا خوردنیهایی که بازیکنان این تیم در اصفهان مصرف کرده اند، نسبت داده اند. در اینجا لازم است به سبک استدلالی روزنامه نگاران و نه به سبک شهرآشوبی سردار رویانیان چند نکته را متذکر شویم:
1- اولین نشانه تقریبا همه مسمومیتها تهوع و بالا آوردن است که در کشاکش 90 دقیقه فعالیت نفس گیر ورزشی مانند فوتبال، بی شک این نشانه در همان دقایق اولیه بروز می کند. همه به چشم دیدیم که در 90 دقیقه فعالیت شدید با توجه به سرعت فوق العاده بالای این بازی جذاب، هیچ کسی بالا نیاورد! بی شک اگر بازیکنان پرسپولیس دچار هر نوع مسمومیت بودند، حتی مسمومیت غیر غذایی، فقط با چند دقیقه دویدن پس از طی پروسه ای از تغییرات بدنی شدید، وارد شوک می شدند.
2- انواع مسمومیت از زمان بروز مسمومیت تا طی شدن آن، دوره ای حداقل 48 ساعته دارد. چگونه است که بازیکنان این تیم قبل از بازی هیچ نشانه ای از مسمومیت نداشته اند،(که اگر چنین بود بی شک مسوولان این تیم جنجالی به راه می انداختند و از آنجا که به دنبال مفری برای فرار از مقابله با سپاهان داشتند، به هیچوجه وارد زمین نمی شدند) اما ناگاه مسمومیتشان وسط بازی شروع می شود و تلو تلو خوردنشان اوج می گیرد؟
3- از همه مهمتر چه لزومی دارد که سپاهان با افتخارترین تیم لیگ برتر، در مقابل پرسپولیس ناکام این روزها متوسل به چنین کاری شود؟! آیا از میان برداشتن پرسپولیس این روزها حتی برای تیمهای دسته دومی کاری مشکل است؟ و آیا این تراژدی را نمی شود در مستطیل سبز رقم زد؟!
4- آیا پرسپولیس در مقابل تیم 10 نفره داماش گیلان هم مسموم شده بود، که اینگونه شکست خورد؟ مقابل تیم دسته دومی شهرداری یاسوج چه؟ آیا جادو شده بود؟ آیا جادوگران به این سادگی بر دعاهای سردار رویانیان غلبه می کنند؟! می گویند فلان بازیکن در زمین راه می رفت و نمی توانست بدود، آیا اولین بازی است چنین چیزی در پرسپولیس می بینیم؟
5- آیا ممکن است این توطثه شوم توسط خود پرسپولیسیها طراحی شده باشد، که برای خارج شدن از بحران کشنده این روزهایشان، برای رهایی از شعارها و حتی فحاشیهای طرفدارن انبوه طرح ریزی شده باشد؟ براستی چرا بازیکنان در هنگامه دویدن و اوج ضربان قلب بر زمین نمی افتادند، اما بین دو نیمه و در شرایط استراحت بر زمین افتادند؟ چرا به خبرنگاران بیشتر رسانه های گروهی اجازه عکس گرفتن و یا ضبط این تصاویر داده نشد؟!
6- آیا ممکن است تلو تلو خوردنها وسط زمین، از عوارض میهمانیهای شبانه و بریز و بپاشهای شبهای قبل از بازی باشد؟
در آخر قاطعا می گوییم تیم پرسپولیس خیلی وقت است مسموم شده است. از آن زمان که مدیران سیاسی بر آن چنبره زدند. مدیرانی که بر فوتبال ملی هم چنبره زده اند. فصل قبل سردار بهانه می آوردند من فرصت کافی برای اصلاح این تیم نداشتم، من در انتخاب بازیکنان نقشی نداشتم، این فصل اما که با اختیار تمام، بازیکنان چند میلیاردی را بصورت کاملا غیرقانونی به این تیم آوردند، و فسادی بر فسادهای اقتصادی افزوده اند، برای توجیه ناکامیها، جز متوسل شدن به بهانه های واهی به چه چیزی می توانند متوسل شوند؟!
آری تیم پرسپولیس مسموم شده است، شاید از میلیاردها پول مردم محروم این جامعه که در قراردادهایشان ثبت نشد و همه دیدند جز آنان که باید ببینند! شاید دود خودروهایی که سردار به آنها هدیه داد در چشمشان رفته...
پرسپولیس اسیر آه دلی شده است شاید، آه دل تماشاگران بی بضاعت شاهین بوشهر، یا آه دل انزلی چیهای با غیرت و سایر تیمهای کم بضاعت که بازیکنان حماسی و کم ادعای تیمشان را اینک بازیکنانی میلیاردی در پرسپولیس می بینند که جز قدم زدن و تلو تلو خوردن کاری از پیش نمی برند...
شاید آه دل طرفداران ذوب آهن است که پرسپولیس را به این روز انداخته! همان تیمی که تا دیروز، نایب قهرمان آسیا بود و امروز به این می اندیشد که مبادا به دسته دوم سقوط کند...
این تیم پرسپولیس نه جادو می خواهد و نه ماده مسموم؛ این تیم پرسپولیس خیلی وقت است که مسموم است...

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
کعبی:کریمی نیازی به باندبازی ندارد/ توپ های لیگ مثل سنگ است

با شناختی که از علی کریمی دارم فکر می کنم اینها در حد تهمت است. کریمی این قدر بازیکن بزرگ و شناخته شده ای است که نیاز به باند و باندبازی ندارد

سایت گل- حسین کعبی مدافع راست راه آهن در بازی با داماش گیلان در لیست 18 نفره قرار نداشت که همین موضوع حرف و حدیث هایی را به وجود آورد.

او در این خصوص که چرا در فهرست 18 نفره نبوده می گوید:« هیچ مشکل خاصی نبود، مگر بازیکن مصدوم باید در لیست 18 نفره قرار بگیرد؟ متاسفانه هنوز آن مصدومیتی که از ناحیه آشیل و مچ پا در بازی با تراکتور برای من به وجود آمد، خوب نشده است.بعد از بازی با تراکتور صبر کردم تا بهتر شوم و این اتفاق هم افتاد. حتی در اردوی ترکیه بازی کردم، گل زدم و پاس گل دادم و اصلا مشکلی نبود ولی دیدید که مقابل استقلال فقط یک نیمه بازی کردم و در نیمه دوم این قدر مچم درد گرفت که دایی مرا تعویض کرد.»

او ادامه می دهد: الان نباید هیچ مصدومیتی داشتم چون کاملا خوب شده بودم ولی این قدر زمین های لیگ برتر به جز آزادی سفت و محکم هستند که دوباره از همان ناحیه مصدوم شدم. متاسفانه توپ های لیگ برتر هم افتضاح است. این قدر داد می زنیم کسی صدای ما را نمی شنود و زور ما بازیکنان به جایی نمی رسد. مسئولان نمی پرسند چرا گلرها و بازیکنان دارند از وضعیت بد توپ ها می نالند؟ توپ مثل سنگ است و اصلا نمی شود بغل پا زد. زمین راه آهن هم طوری است که انگار داریم روی آسفالت بازی می کنیم.»

از کعبی در خصوص وضعیت پرسپولیس سوال می کنیم که اینگونه جواب می ردهد:« دعا می کنم وضعیت پرسپولیس هرچه زودتر خوب شود و بتوانند به شرایط ایده آل برگردند. من دوست دارم این تیم موفق شود. بالاخره مسئولان این تیم زحمت کشیدند و تیم خوبی بستند ولی مشخص است که بازیکنان مشکل روحی روانی دارند و باید همه پرسپولیسی دست به دست هم دهند تا به تیم کمک شود. واقعا حیف است که چنین تیمی با این بازیکنان خوب به این شرایط برسد. دلم برای پرسپولیس می تپد و به خاطر هواداران ناراحتم. »

کعبی با اشاره به غیبت علی کریمی در بازی با سپاهان و شایعه تشکیل باند توسط این بازیکن می گوید:« من بازیکن راه آهنم و اصلا نمی دانم تفکر مربی پرسپولیس چیست. بالاخره آنها داخل تیم هستند و از همه چیز خبر دارند. در جریان باند و باندبازی کسی هم نیستم ولی با شناختی که از علی کریمی دارم فکر می کنم اینها در حد تهمت است. کریمی این قدر بازیکن بزرگ و شناخته شده ای است که نیاز به باند و باندبازی ندارد. او به تیمش تعصب دارد و می بینید که چه در بیرون چه در زمین باشد از این وضعیت ناراحت می شود. او بازیکن ملی پوش و بزرگی است و نباید به او تهمت الکی زد.»

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
شایعه مذاکره‌ام با استقلال اصلا صحت ندارد / جمشیدیان: سر حرفم هستم،‌ نیم‌فصل می‌روم

من در ابتدای فصل مذاکراتی با استقلال داشتم اما پس از حضور در سپاهان هیچ مذاکره دیگری با استقلال نداشتم

سایت گل - هافبک تیم سپاهان گفت: هنوز هم بر سر حرفم در مورد جدایی از تیم سپاهان در نیم فصل هستم.
احمد جمشیدیان شب گذشته بعد از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس پیرامون شرایط این بازی و پیروزی تیمش اظهار داشت:‌ ما در این بازی واقعا شایسته پیروزی بودیم و خوشحالم ک توانستیم در این مسابقه پیروزی را ازآن خودمان کنیم؛ باید بگویم بازیکنان ما به خودشان اعتقاد نداشتند وگرنه می‌توانستند گل‌های بیشتری وارد دروازه پرسپولیس کنند. وی ادامه داد: حقمان در این بازی خیلی بیشتر از یکی دو گل بود و می‌توانستیم عملکرد بهتری از خود به نمایش بگذاریم؛ باید بگویم پرسپولیس در دورانی که بدترین فصل خود را پشت سر می‌گذارد، بدترین بازی خودش را مقابل سپاهان به نمایش گذاشت.
هافبک سپاهان پیرامون بحث جدایی‌اش از سپاهان گفت: من سر حرفم هستم و هر حرفی که زده باشم، حرف خودم بوده و همچنان مصمم هستم که نیم فصل از تیم سپاهان جدا شوم. او در مورد اینکه کرانچار گفته بود جمشیدیان را در سپاهان نگه می‌داریم، تصریح کرد: من هنوز با کرانچار در این زمینه حرفی نزده‌ام اما اگر او این حرف را زده، باید در نیم‌فصل با او مذاکره کنم.
جمشیدیان در پاسخ به سئوالی پیرامون شایعات مذاکره‌اش با باشگاه استقلال اضافه کرد: من در ابتدای فصل مذاکراتی با استقلال داشتم اما پس از حضور در سپاهان هیچ مذاکره دیگری با استقلال نداشتم و در این مدت هم هر زمان به میدان آمده‌ام، نشان دادم که این مسئله بر تمرکز من تاثیری نگذاشته است و سعی کردم بهترین بازی خودم را به نمایش بگذارم
او در مورد اینکه قول داده بود با پیراهن سپاهان از فوتبال خداحافظی کند، اضافه کرد: هنوز هم دوست دارم با پیراهن سپاهان از فوتبال خداحافظی کنم و بر سر این حرفم نیز هستم.

منبع

۳ مهر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۱۲ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۳,۵۹۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۸,۷۳۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۱۱۴ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۷۶۱ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۸۶ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۱۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۲۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!