به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: به دانش بود نیک فرجام تو ... به مینو دهد چرخ آرام تو
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
anis نوشته:

دوستان بنظر شما رتبه ی بهتر و درنتیجه دانشگاه بهتر ارزش یه سال پشت موندن رو داره؟

برای کسی که واقعا می دونه می خواد چی کار کنه و هدف آینده ش رو می شناسه و اراده کافی داره، بله. اما این کار سختیه که فقط از ۱۰ درصد آدما بر میاد، اون دسته بالای میانگین جامعه. سوال اصلی اینه که آیا جزوشون هستی یا نه؟ آیا چنین قدرت و توان و انگیزه ای درونت حس می کنی یا نه؟

یادمه دوره کارشناسی از حدود ۷۰ نفر پیش دانشگاهی حدود ۳۰ نفر شریف قبول شدیم، اما یکی از دوستای خیلی صمیمیمون سر کنکور به هم ریخت و رتبه افتضاحی آورد. اما چون مصمم بود از ما جا نمونه سال بعد خوند و اومد جزو ما. اما کار بسیار سختیه، با یه توان و انگیزه معمولی شدنی نیست. کاملا بستگی به خودت داره.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
anis نوشته:

دوستان بنظر شما رتبه ی بهتر و درنتیجه دانشگاه بهتر ارزش یه سال پشت موندن رو داره؟

اگه فک میکنی که می تونی و انگیزه ش رو داری برای قبولی تو رشته بهتر، بمون.
من خودم یکی از دانش آموزام خیلی خیلی عالی بود درسش ولی سال اول افتضاح شد رتبه ش-سال دوم هم رتبه ش اونی که رشته مورد علاقه ش رو بتونه قبول بشه، نشد و اونقد انگیزه و انرژی داشت و تو خودش توانایی می دید که سال سومی هم موند تا بالاخره رتبه ش 85 شد و رشته موردعلاقه ش-پزشکی-رو قبول شد.

ولی نمونه عکسش رو هم داشتیم که طرف مونده پشت کنکور ولی رتبه ش یا زیاد تغییر نکرده یا بدتر شده
فقط به خودت بستگی داره کهآبا می خوای و می تونی ؟!

۱ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دو سال پشت کنکور؟ چرا؟
من که شخصا سال اول کنکور قبول نمی شدم دفترچه خدمت پر میکردم

در مورد دانشگاه هم به خصوص به دخترا توصیه می کنم یکم برید دور از خانواده بهتره. تو شکل گیری شخصیت به شدت کمکتون میکنه. حالا پسرا یه آش کشک خاله به اسم خدمت دارن که البته اونم مثل این که جدیدا خاله بازی شده

در مجموع 4 سال دور از خونواده بودن خیلی سخت نیست. اما 4 سال بزرگترتون میکنه. البته همه اینا به شرطیه که به یه دانشگاه خوبتر برین.

حالا سربازی هر 2 سالش 8 سال بزرگت میکنه اینقدر سخته

بعدشم هم سن های شما تو آمریکا میرن اونور مملکت که پول در بیارن واسه کالجشون . سعی کنین حتما کار دانشجویی هم بکنین(مخصوصا پسرا که میدونم مغرور تر از دختران و راحت از خونوادشون پول نمیخوان.)

و آخرین توصیه اینه که نرین دانشگاه واسه درسخون بودن. برین واسه دانشجو بودن.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
به حرفای این آدم مادی گرای بی اخلاق گوش ندین.

از شوخی گذشته بزرگترین سرمایه آدم اعتقادات و ارزشها و اخلاقیاتشه که اگه همه دنیا رو هم بدست بیاری ارزش نداره اینا خدشه دار بشن، و تجربه ثابت کرده دانشگاه رفتن دخترها در شهرستان خیلی مخاطرات اخلاقی داره. و البته پسرها. به شخصه دوستان زیادی دارم که الان از نظر مادی آدمای موفقی حساب میشن، تو بهترین دانشگاها درس خوندن و تو بهترین دانشگاها تدریس می کنن و جایگاه اجتماعی و پول و ... بسیار بالایی دارن، اما خیلی ها اعتقاداتشون از دست رفته و اونها با همه چیزای ظاهری که دارن بازنده واقعی هستن.

مدل زندگی ما هیچ ربطی به آمریکایی ها نداره تو این مقوله و به هیچ وجه قابل الگوبرداری نیست.

۲ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
البته این کاملا بستگی به خود شخص داره. البته که من این توصیه ها رو به اشخاصی می کنم که از لحاظ روحی قوی باشن و تاثیرگذار بیشتر باشن. نه تاثیر پذیر.

من هم یه اخلاق خوب جوونای آمریکایی رو گفتم که تو سن 17-18 سالگی اکثرا مستقل میشن. اما اینجا جوونایی هستن که حتی تا 30 سالگی هم پول تو جیبی می گیرن صرفا به خاطر این که دارن درس میخونن. حرف من اینه .

هم تو و هم من از رو کسایی قضاوت می کنیم که دیدیم. خیلیا رو دیدم که بعد رفتن به دانشگاه دور از محل زندگی آب دیده شدن و کلا دیدشون نسبت به زندگی عوض شده و مرد شدن( و شاید هم زن) و البته یه سری که کلا به فنا رفتن

در مجموع اگر شخصی باثبات باشه قطعا مشکلی واسش پیش نمیاد. دختر یا پسر.
همین مخاطرات اخلاقی که میگی تو شهر محل زندگی خود شخص هم امکان پیش اومدن هست. منتهی با احتمال کمتر. و البته به قول تو تجربه ثابت کرده که شخص با قدرت و با دین و ایمون تو مرکز انحطاط دنیا که لاس وگاس باشه هم کم نمیاره.

منم بحثم شخصیتی بود به خدا. انسان وقتی با خونوادش باشه خواه ناخواه وابسته است و باید روزی برسه که مستقل بشه و نیاز هر شخصی اینه که مستقل بشه.

من دوست داشتم تو هم مثلا خونتون تهران نبود و میومدی تهران ( نمی گم میرفتی یه دانشگاه غیر شریف چون میدونم مثل خودمی خیلی دست بالا خودتو می گیری ) میدیدی زندگی خوابگاهی ها رو که اونقدر عجیب نیست. زندگی دخترا هم که جلو چشاته. مشکل دارش مشکل داره و پاکش پاکه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
شکی نیست که اول و آخر عامل تاثرگذار خود آدمه، منتها مسئله اینه که این آدمای تاثیرگذار که گفتی کمتر از 1 درصد مردم دنیان و مابقی تاثیرپذیرن. با این حال قوی ترین آدمها هم از نظر شخصیتی از محیط تاحدودی تاثیر می پذیرن، برای همین هم تو دین میگن خودتون رو در معرض گناه قرار ندین و فکر نکنین قوی هستین و از پسش بر میاین، چون تجربه ثابت کرده خیلی آدمای قوی بر نیومدن و هر آدمی در هر سطحی کاملا مستعد اینه که در یک لحظه بلغزه و از نوک قله رو تا قعر دره در کسری از ثانیه بره! نمونه ش امثال برسیسای عابد که بعد از یک عمر خودسازی تو یه لحظه همه چیزو می بازن. واقعا هیچ کس مصون از خطا و لغزش و حتی نابودی نیست و این نگرانی رو همیشه آدم باید با خودش داشته باشه.

نتیجه اینکه با اینکه کاملا به تاثیر قوای شخصیت و عمق نگاه و باورها و ارزشها در مواجهه با ناملایمت و تحریکات زندگی اعتقاد دارم، اما در مسائل اخلاقی کاملا محیط و فضا و شرایط روی انسان تاثیرگذاره. این رو همه حس کردیم که بین یه عده آدم مثبت چه حسی داریم و تو فضایی که ارزشها معنی نداره و بی اخلاقی عادیه، چه حس متفاوتی داریم. در یک فضا چقدر مستعدیم برای انجام کارهای خوب و در یک فضا آماده ایم برای انجام هر کار بد. به خصوص تو سنین پایین تر زمان کنکور که کنترل آدما و عمق نگاهشون خیلی محدودتره.

بحث استقلال مادی هم البته مهمه و چیز بسیار خوبیه، اما خب اولا برای پسرها تفاوت زیادی با دخترها داره. یه پسر باید تو سختی روزگار برای به دوش گرفتن یه زندگی و همه سختی هاش ساخته بشه اما یه دختر چنین الزامی نداره.

اما سوال اصلی اینه که هر کسی از خودش بپرسه آخر عمرش دوست داره چی باشه و کجا باشه؟ آیا دوست داره از نظر مادی انسان موفقی باشه، یا تو مقیاس خدا انسان بزرگی باشه؟ آیا دوست داره برای 50-60 سال زندگی دنیاش سرمایه گذاری کنه و یا برای بینهایت سال زندگی اخرویش؟ پیدا کردن جواب این سوال کاملا راه رو به آدم نشون میده. مشخصا اگر کسی برای بدست آوردن مظاهر دنیایی مثل پول و جایگاه اجتماعی و ... زندگی ابدیش رو ببازه، بازنده بزرگی خواهد بود و هیچ چیز ارزش این رو نداره که آدم خودش رو حتی در معرض این خطر قرار بده.

۲ مرداد ۱۳۹۴
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
جدا از همه بحث های فرهنگی و اخلاقی، به لحاظ مسابقه و رقابت پشت کنکور موندن ریسک بزرگیه. دوباره طی کردن مسیر کنکور که معلوم نیست آخرش نتیجه چی باشه ریسک بزرگیه.
اگر کسی به رشته مورد علاقه ش نمیرسه به نظر من جا داره ریسک کنه برای علاقه ش. اما اصلا ارزش نداره کسی که به رشته مورد علاقه ش میرسه (تو شهر خودش باشه که چه بهتر) صرفا به خاطر یه دانشگاه اسمی تر بیاد و این ریسک رو بکنه.
اون حالت دوم دیگه اسمش ریسک نیست اسمش قمار هست. ممکنه سال بعدش حالتی پیش بیاد که نه به اون دانشگاه برسی نه حتی به همین رشته مورد علاقه ت. اینجاست که روحیه ت به هم میریزه و ممکنه تا سالها کل زندگیت رو تحت تاثیر قرار بده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۴
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نه من الان با این رتبم میتونم تو پردیس تبریز پزشکی بخونم که هیچ فرقی با سراسری نداره استادا و دانشگاه یکیه فقط گرونه. اما خب واقعیتش نمیتونم خودمو راضی کنم به اینکه با این رتبه برم دانشگاه اونم پردیس! بر عهده ی خودم باشه میمونم و میدونم که میتونم سال دیگه سراسری تبریز یا حتی تهران قبول شم اما خانوادم هم مخالفن که اگه میتونم قبول شم نباید بمونم یه سال تلف کنم.

درمورد اینکه دخترا هم نباید از خانوادشون دور بشن بشخصه مخالفم.من بمونم سال دیگه واسه تهران تلاش میکنم.دور بودن از خانواده خیلی میتونه مفید باشه بنظرم و باعث بشه یکی بتونه رو پای خودش وایسته.کسایی که بخاطر این چیزا اعتقاداتشون آسیب میبینه فرقی نمیکنه کجا باشن من خیلی نمونه دیدم که تو شهر خودش مونده ولی با رفتن به دانشگاه چون تو یه محیط جدید و متفاوت قرار گرفته بعد یه مدت خیلی از اعتقاداتش عوض شده و خانوادش هم نتونستن کاری بکنن!

۲ مرداد ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
anis نوشته:

درمورد اینکه دخترا هم نباید از خانوادشون دور بشن بشخصه مخالفم.من بمونم سال دیگه واسه تهران تلاش میکنم.دور بودن از خانواده خیلی میتونه مفید باشه بنظرم و باعث بشه یکی بتونه رو پای خودش وایسته.کسایی که بخاطر این چیزا اعتقاداتشون آسیب میبینه فرقی نمیکنه کجا باشن من خیلی نمونه دیدم که تو شهر خودش مونده ولی با رفتن به دانشگاه چون تو یه محیط جدید و متفاوت قرار گرفته بعد یه مدت خیلی از اعتقاداتش عوض شده و خانوادش هم نتونستن کاری بکنن!

البته حدود ۲۰ سالگی همه دوست دارن از خانواده فاصله بگیرن چون قدر و قیمت واقعیش رو نمی دونن و آدمیزاد هم تا چیزی رو از دست نده قدر نمی دونه. اما بودن کنار خانواده زمین تا آسمون با بودن تو یه شهر دیگه فرق داره. کمتر از ۱ درصد آدما تو چنین شرایط متفاوتی عوض نمیشن. به خصوص برای یک دختر فقط کافی نیست که خودش خوب باشه. تجربه کردن خیلی ها و نتیجه ش رو دیدن، حالا اگر می خواید خودتون باز تجربه کنید بسم الله. یه روزی میاید میگید خدا خیرش بده همایونی رو که گفته بود و ما گوش نکردیم.

به شخصه اگر روزی دستم به جایی برسه تو این مملکت، تمام سعیم رو می کنم دخترا لااقل فقط دانشگاه بومی برن. سیستم جاری نه تنها هیچ کمکی به صنعت و علم کشور نکرده که فقط مفسده به وجود آورده.

۲ مرداد ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
بدترین کاری که یه نفر مستونه بکنه اینه که خودشو تو کلاس خصوصی و رفت و آمد به کلاس غرق کنه اخه واقعا ادم هیچ فرصتی برای خوندن همون چیزایی که یاد گرفته پیدا نمیکنه!
طرف پشتکار واقعا عالی داشته اما انقد بدبختو فرستادن کلاس و این ور اونور الان رتبش اومده 4000 البته به هوش آدمم بستگی زیادی داره ولی واقعا کلاس رفتن کار بیهوده ایه! فوق فوقش دو یا سه تا! نه اینکه کل هفته و تایم روزانت پر شه واسه کلاس! فقط ضرر و تضعیف روحیش واسه ادم می مونه!

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲ مرداد ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۳۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۵۶۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۲۸۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۰۹۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۸۷۹ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۰۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!