به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
مهمان_
رانيه ري: جيان فرانكو زولا بهترين گزينه براي هدايت چلسي است

كلوديو رانيه ري سرمربي باشگاه يوونتوس براين باور است كه جيانفرانكو زولا ، سرمربي كنوني وستهام، بهترين گزينه است كه در آينده هدايت تيم چلسي را برعهده بگيرد.
بعد از بركناري لوييس فليپه اسكولاري از سرمربيگري چلسي، زولا يكي از گزينه هاي جانشيني وي بود، اما رومن آبراموويچ مالك اين باشگاه، گاس هيدينك را به عنوان سرمربي موقت برگزيد.
به گزارش روزنامه تايمز، هيدينك بارها تاكيد كرده كه بعد از خاتمه رقابتهاي فصل جاري در چلسي نخواهد ماند و بايد به تعهدات خود درقبال تيم ملي فوتبال روسيه عمل كند، به اين ترتيب احتمال حضور زولا در استمفوردبريج به واقعيت نزديك تر مي‌شود.
رانيه ري كه در يك دوره چهارساله تا قبل از انتصاب خوزه مورينيو، هدايت آبي پوشان لندني را برعهده داشت، معتقد است زولا سرمربي بسيار خوبي براي چلسي خواهد بود.
وي به روزنامه تايمز گفت: -او كارنامه بسيار خوبي در اين باشگاه دارد و هواداران هم از حضورش بسيار خوشحال خواهند شد.>
زولا نخستين تجربه سرمربيگري‌اش را در باشگاه وستهام بدست آورده و نتايج قابل قبولي كسب كرده است.
رانيه ري شگفت زده است كه زولا چگونه روي صندلي داغ سرمربيگري در آپتون پارك دوام آورده.
رانيه ري چهارشنبه شب هفته جاري همراه با تيم يوونتوس به ورزشگاهي كه سابقا قلمرو وي بود،باز مي‌گردد تا ديدار رفت از مرحله يك هشتم نهايي جام قهرمانان باشگاههاي اروپا برابر چلسي را انجام دهد.
رانيه ري احتمالا با استقبال گرمي از سوي هواداران چلسي روبرو خواهد شد و اظهارداشت براي ملاقات دوباره با آنها هيجان زده است.

منبع

۴ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
توصيه "آقاي خاص" به "رونالدو" / مورينيو: در يونايتد بمان

ژوزه مورينيو به مهاجم پرتغالي منچستريونايتد توصيه كرد، در اولدترافورد بماند اگرچه دوست دارد او را روزي در اينتر ببيند.
اينترميلان و منچستريونايتد سه‌شنبه اين هفته از دور رفت مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا به ديدار هم خواهند رفت. سرمربي پرتغالي اينتر،‌سه روز پيش از اين ديدار حساس به حرف آمد. او البته درباره‌ي اين مسابقه حرفي نزد ولي درباره‌ي جدايي احتمالي كريستيانو رونالدو از ليگ برتر صحبت كرد.
مورينيو در مصاحبه با شبكه‌ي تلويزيوني باشگاه منچستريونايتد گفت: «زماني كه در ليگ برتر بودم، مي‌خواستم بهترين بازيكنان را در ليگ برتر در اختيار داشته باشم. در حال حاضر در ايتاليا هستم و ترجيح مي‌دهم بهترين‌ها را در اين كشور ببينم. هميشه دوست دارم بخشي از قدرتمندترين ليگ باشم.»
آقاي خاص درباره‌ي جدايي احتمالي رونالدو از شياطين سرخ و رفتن او به رئال مادريد و يا باشگاهي ديگر هم گفت كه بهترين بازيكن جهان در باشگاهي است كه بايد باشد.
او افزود: «رونالدو بخشي از تاريخ منچستريونايتد است و منچستريونايتد هم جزيي از زندگي رونالدو. من كسي نيستم كه بخواهد مشاوره بدهد، اما زماني كه در تيمي بزرگ بازي مي‌كني و هر ‌آنچه را كه مي‌خواهي به دست مي‌آوري و من فكر مي‌كنم، او هرچه را مي‌خواهد بدست مي‌آورد، چه از نظر فردي يا تيمي آن وقت چرا بايد تغيير باشگاه بدهي؟»

منبع

۴ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
هفته بیست و پنجم سری A ایتالیا با پیروزی میلان به پایان رسید.

در مهمترین دیدار عصر امروز، تیم فوتبال میلان در ورزشگاه " سن سیرو " با تک گل دقیقه 65 " کلارنس سیدورف " موفق شد کالیاری را شکست دهد. با توجه به فشردگی رقابت های میلان در سری A و جام یوفا، " آنجلوتی " به تعدادی از بازیکنان اصلی خود استراحت داد و با اینحال موفق شد 3 امتیاز خانگی را بدست آورد. میلان با این برد 48 امتیازی شد و با 11 امتیاز فاصله نسبت به اینتر صدرنشین در مکان سوم قرار گرفت.

ترکیب میلان: آبیاتی، یانکولوفسکی، زامبروتا، بونرا(71 سندروس)، مالدینی، فاوالی، پیرلو، فلامینی، بکام، سیدورف، اینزاگی(85 آمبروزینی)
ترکیب کالیاری: مارچتی، پیسانو، کانینی، لوپز، ماتئو(85 آگوستینی)، فینی، کونتی، بیوندینی(74 لازاری)، سوسا، جدا، آکوافراسکا(64 ماتری)

نتایج سایر دیدارهای امروز بدین شرح است:

کاتانیا 2-0 رجینا
گل ها: کاپوآنو، پوتنزا

لچه 0-2 لاتزیو
گل ها: فوگی، کولاروف

ناپولی 0-1 جنوآ
گل: جانکوویچ

سمپدوریا 1-0 آتالانتا
گل: پاتزینی

تورینو 0-1 اودینزه
گل: دومیزی

فیورنتینا 2-1 کیه وو
گل ها: جیلاردینو، موتو(فیورنتینا) موررو(کیه وو)

منبع

۴ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
موريينو: بازي با منچستر بزرگترين نبرد زندگي‌ام است

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال اينترميلان گفت: بازي با منچستريونايتد بزرگترين نبرد زندگي‌ام است كه مي خواهم در آن برنده شوم.
به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ديلي ميل، خوزه مورينيو اظهار داشت: تاكنون در بازي هاي بزرگ زيادي حضور داشته ام. بارها مقابل منچستريونايتد قرار گرفته ام اما معتقدم شرايط بازي سه شنبه شب با همه ديدارهاي قبلي متفاوت است. اين ديدار نقطه اوج دوران فوتبالم محسوب مي شود.
اين مربي عنوان كرد: مايل نيستم وارد جنگ رواني پيش از بازي با منچستر شوم. من به سرآلكس (فرگوسن) احترام مي گذارم اما با انديشه هاي او كاملا آشنا هستم.
موريينو تصريح كرد: با توجه به تجربه زياد بازي با منچستر، ‌راه غلبه بر اين حريف را مي دانم.
مصاف اينتر ميلان و منچستريونايتد فردا شب در ورزشگاه سن سيرو ميلان انجام خواهد شد.

منبع

۶ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
فرانک لمپارد از کلودیو رانیری تشکر کرد

هافبک تیم ملی انگلستان از سرمربی ایتالیایی یوونتوس به علت آوردن او به چلسی تشکر کرد.
چهارشنبه شب چلسی و یوونتوس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام قهرمانان اروپا با هم دیدار می کنند و " فرانک لمپارد " از سرمربی بیانکونری قدردانی کرد.
" رانیری " با مبلغ 12.3 میلیون یورو هافبک تیم ملی انگلستان را از وستهام خریداری کرد و او اعتراف کرد اگر این مرد ایتالیایی نبود حرفه اش به این شکل رقم نمی خورد.
ستاره چلسی به گاردین گفت:« خیلی استثنایی است که دوباره کلودیو را می بینم، من عاشق این مرد هستم.»
« اگر کلودیو نبود، من جاییکه در حال حاضر هستم، نبودم. او مرا به این باشگاه آورد و باعث پیشرفت من شد و مرا در مقابل حریفان در زمین قرار داد.»
« به عنوان یک بچه وستهام، روش زندگی در مکان های دیگر را نمی دانستم. او با آوردن من به اینجا آن ها را به من نشان داد اما من از او تشکر می کنم که در حرفه ام به من کمک کرد.»
« او کاپیتان جان تری جوان، گالاس و پیتر چک را خرید. او ما را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان رساند و این یک قسمت بزرگ بود از آنچه که ما به آن دست یافتیم.»
« تا به حال هیچ کس را جع به او کلمه بد استفاده نکرده است و این نشان می دهد که او چه مرد خوبی است. خیلی خشنود هستم که او کارش را در یوونتوس خوب انجام داده است.»

منبع

۶ اسفند ۱۳۸۷
مهمان_
رقابت های جام یوفا:
پای میلان روی پوست موز / آژاکس در یک قدمی صعود

دور برگشت از مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت های جام یوفا از فردا با برگزاری 16 دیدار در نقاط مختلف اروپا پیگیری خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال میلان که فکر قهرمانی در رقابت های این فصل سری آ را از سر بیرون کرده، فردا در سن سیرو میزبان وردربرمن آلمان است. این تیم هفته گذشته در زمین برمن به تساوی یک بر یک دست پیدا کرده و با یک تساوی بدون گل هم به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند با این حال خطر حذف شدن از دور رقابت ها، این تیم را تهدید می کند.

آژاکس هم در یکی دیگر از دیدارهای فردا میزبان فیورنتینا است. تیم پرافتخار هلندی در دیدار رفت موفق شده با یک گل از سد حریف خود در ورزشگاه آرتمیو فرانکی بگذرد و فردا از شرایط مساعدی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت ها برخوردار است.

برنامه کامل دیدارهای فردا به این شرح است:
* زسکا مسکو روسیه - آستون ویلا انگلستان ( دیدار رفت یک بر یک تمام شده است)
* متالیست اوکراین - سامپدوریا ایتالیا (متالیست در دیدار رفت یک بر صفر پیروز شده است)
* هامبورگ آلمان - نیمگن هلند (هامبورگ در دیدار رفت 3 بر صفر برنده شده است)
* توئنته هلند - مارسی فرانسه (توئنته در دیدار رفت یک بر صفر پیروز شده است)
* ولفسبورگ آلمان - پاریسن ژرمن فرانسه (پاریسن ژرمن در دیدار رفت 2 بر صفر برنده شده است)
* گالاتاسرای ترکیه - بوردو فرانسه (دیدار رفت دو تیم با تساوی بدون گل تمام شده است)
* میلان ایتالیا - وردربرمن آلمان ( دیدار رفت دو تیم یک بر یک تمام شده است)
* آژاکس هلند - فیورنتینا ایتالیا (آژاکس در دیدار رفت یک بر صفر برنده شده است)
* منچسترسیتی انگلستان - کپنهاگن دانمارک (دیدار رفت دو تیم دو بر دو تمام شده است)
* استاندارد لی یژ بلژیک - براگا پرتغال (براگا در دیدار رفت با نتیجه 3 بر صفر برنده شده است)
* اشتوتگارت آلمان - زنیت سنت پترزبورگ روسیه (سنت پترزبورگ با نتیجه 2 بر یک برنده شده است)
* اودینزه ایتالیا - لچ پوزنان لهستان (دیدار رفت دو تیم دو بر دو تمام شده است)
* سنت اتین فرانسه - المپیاکوس یونان (سنت اتین در دیدار رفت 3 بر یک برنده شده است)
* دپورتیوو لاکرونا اسپانیا - آلبورگ دانمارک (آلبورگ در دیدار رفت 3 بر صفر برنده شده است)
* تاتنهام انگلستان - شاختاردونتسک اوکراین (شاختار دونتسک با نتیجه 2 بر صفر برنده شده است)
* والنسیا اسپانیا - دینامو کی یف اوکراین ( دیدار رفت دو تیم یک بر یک تمام شده است)

منبع

۷ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
خداحافظی ندود از دنیای فوتبال

پاول ندود ستاره جمهوری چک تیم فوتبال یوونتوس ایتالیا اعلام کرد پایان این فصل ازفوتبال کناره گیری خواهد کرد.

به گزارش خبرگزار ی آلمان ،ندود پس ازبازی شب گذشته یوونتوس با چلسی که درچارچوب مرحله یک هشتم پایانی جام قهرمانان اروپا برگزار شد گفت "هنوز از بازی کردن لذت می برم اما باید شرایط بدنی و فکری خودم را درنظر بگیرم ،من می دانم زمان بازکردن راه برای بازیکنان جوانتر فرا رسیده است ،انها هم حق بازی کردن دارند.

پایگاه اینترنتی رسمی فدراسیون فوتبال اروپا ( یوفا ) به نقل از ندود افزود " شاید اعتقاد داشته باشید هنوز جوان هستم اما نزدیک به سی و هفت سال سن دارم ، در پایان این فصل بدون در نظر گرفتن اینکه در جام باشگاهها یا سری آ به موفقیت برسیم یا نه ، از فوتبال کناره گیری می کنم و فکر می کنم نظرم را تغییر نخواهم داد."

ندود از سال دو هزار و یک برای یوونتوس بازی می کند و پیش از ان نیز به مدت پنج سال برای لاتزیو بازی کرده بود.

ندود تاکنون نود و یک بازی برای تیم ملی جمهوری چک بازی کرده و هجده گل نیز به ثمر رسانده است.

وی در سری آ فوتبال ایتالیا یک بار با لاتزیو و دو بار با یوونتوس به مقام قهرمانی رسیده است.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۸ اسفند ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دوری چند هفته ای کامورانزی از ترکیب یوونتوس

هافبک تیم یوونتوس به دلیل شکستگی دنده دیدار برگشت جام قهرمانان اروپا برابر چلسی را از دست داد.

" مائورو کامورانزی " به دلیل مصدومیت دنده چند هفته دور از میادین خواهد بود. او در جریان شکست 1-0 یوونتوس برابر چلسی در جام قهرمانان اروپا دچار مصدومیت شد.

به گزارش Sky Sport Italia، " کامورانزی " پنجشنبه عصر زیر نظر آزمایشات " ریکاردو آگریکولا " دکتر یوونتوس قرار گرفت و اسکن او نشان دهنده خبر بدی برای بیانکونری ها بود.
" کامورانزی " باید چند هفته خارج از میدان باشد بطوری که او دیدار برگشت لیگ قهرمانان اروپا برابر چلسی را که کمتر از دو هفته دیگر برگزار می شود، از دست خواهد داد. این بازیکن در نیمه دوم بعد از برخورد شدید با " فرانک لمپارد " نقش بر زمین شد.

این خبر خوبی برای " کلودیو رانیری " نخواهد بود که همواره نگران مصدومیت در خط هافبک تیمش است. بعد از نتایج اسکن، دکتر یوونتوس تائید کرد که " کامورانزی " برای «چند هفته» دور از میادین خواهد بود اما معمولاً برای شکستگی دنده شش تا هشت هفته تا بهبودی کامل زمان می برد. این بدین معناست که این بازیکن بازی های کلیدی در سری A، جام قهرمانان اروپا و کوپا ایتالیا را از دست خواهد داد.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۹ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه گالكسي اعلام كرد:
بازگشت بكام به آمريكا

باشگاه گالكسي اعلام كرد با وجود شايعه‌هاي فراوان، ديويد بكام به زودي به اين باشگاه آمريكايي بازمي‌گردد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، هافبك 33 ساله انگليسي در ماه ژانويه به صورت قرضي از گالكسي راهي ميلان شد تا در مدت زمان تعطيلي ليگ فوتبال آمريكا بتواند آمادگي جسماني خود را حفظ كند.

او كه عملكرد خوبي در يك ماه اخير براي روسونري داشته است، نظر سران ميلان را پيش از بيش به خود جلب كرده و آنها از علاقه خود براي عقد قرارداد دائمي با بكام خبر دادند.

اما، مسوولان گالكسي مخالفت شديد خود را با فروش بكام به ميلان اعلام كردند.

واحد خبر باشگاه گالكسي به تازگي اعلام كرد، بكام روز هشتم مارس براي آخرين بار با پيراهن ميلان برابر آتالانتا به ميدان مي‌رود. قرار است او پس از اين بازي بلافاصله به آمريكا بازگردد.

منبع

۹ اسفند ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
وعده كاپيتان براي بازي برگشت
توتي: آرسنال را شكست مي دهيم
خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم فوتبال رم گفت: در ديدار برگشت آرسنال را شكست خواهيم داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، رم در ديدار رفت ليگ قهرمانان اروپا برابر آرسنال تن به شكست يك بر صفر داد تا كار سختي در پايتخت ايتاليا برابر اين تيم پيش روي داشته باشد.
توتي با تاكيد بر اين نكته كه مي توانيم در بازي برگشت رقيب انگليسي خود را شكست بدهيم، گفت: اطمينان دارم كه فضاي آرسنال براي ما چندان نگران‌ كننده نخواهد بود. ثابت كرده‌ايم در بازي‌هاي بزرگ، دست به كارهاي بزرگ مي‌زنيم و مي‌توانيم در ليگ قهرمانان اروپا موفق عمل كنيم. ما آرسنال را شكست مي دهيم.
وي تاكيد كرد: در خط دفاعي مشكل داريم و بايد آن را برطرف كنيم. همين مشكل باعث شد تا مقابل آرسنال متحمل شكست شويم.
گفتني است توتي در بدترين شرايط مالي رم نه تنها فكر ترك تيم به سرش نزد بلكه حتي از حقوق هفتگي خود نيز گذشت و در بازار سهام به نفع تيمش حاضر به سرمايه گذاري شد.

منبع

۹ اسفند ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۴ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۰۷۸ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۰۶۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۳۳ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۱ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۳۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۴۳ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۶۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۱۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۵ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!