به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Assistant Of The Dark Lord نوشته:

واقعا چهقدر استقبال کردید
این بود هی میگفتید عکس بذارید توضیح بدید چی شد چی نشد ؟
تا اونجایی که من یادمه خبر تولد سه سالگس رو تو سایت گذاشته بودید و هر کسی هم میخواد ببینه کمی بگرده پیدا میکنه

۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
محض اطلاع باید بگم خیلی ها هم بودن که میگفتم عکس هاشو بذارید ما نیومدیم ببینیم ( خبر رو ندیده بودن) از جمله میلاد که بلاک شد و چند نفر دیگه گرفتی ؟

...
۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: A.Alliance
پیام: ۱,۰۱۱
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۷
از: بهشهر
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- آرسن ونگر
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
با سلام خدمت ناظرین و اعضای سایت.
بنده مشکلی برام پیش اومده بود که نتونستم بیام.
اگه میشه اسم اعضای فعال جدید رو بدین ممنون میشم.

خدایــــــــــــــــــــــــــــا
خلاصـــــــــــــــــــم کن
۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
نام : کمال

کلاس : اول دبستان

موزو انشا : عزدواج!

هر وقت من یک کار خوب می کنم مامانم به من می گوید بزرگ که شدی برایت یک زن خوب می گیرم.

تا به حال من پنج تا کار خوب کرده ام و مامانم قول پنج تایش را به من داده است.

حتمن ناسرادین شاه خیلی کارهای خوب می کرده که مامانش به اندازه استادیوم آزادی برایش زن گرفته بود. ولی من مؤتقدم که اصولن انسان باید زن بگیرد تا آدم بشود ، چون بابایمان همیشه می گوید مشکلات انسان را آدم می کند.

در عزدواج تواهم خیلی مهم است یعنی دو طرف باید به هم بخورند. مثلن من و ساناز دختر خاله مان خیلی به هم می خوریم. از لهاز فکری هم دو طرف باید به هم بخورند، ساناز چون سه سالش است هنوز فکر ندارد که به من بخورد ولی مامانم می گوید این ساناز از تو بیشتر هالیش می شود.

در عزدواج سن و سال اصلن مهم نیست چه بسیار آدم های بزرگی بوده اند که کارشان به تلاغ کشیده شده و چه بسیار آدم های کوچکی که نکشیده شده. مهم اشق است !

اگر اشق باشد دیگر کسی از شوهرش سکه نمی خواهد و دایی مختار هم از زندان در می آید.

من تا حالا کلی سکه جم کرده ام و می خواهم همان اول قلکم را بشکنم و همه اش را به ساناز بدهم تا بعدن به زندان نروم.

مهریه وشیر بلال هیچ کس را خوشبخت نمی کند.

همین خرج های ازافی باعث می شود که زندگی سخت بشود و سر خرج عروسی دایی مختار با پدر خانومش حرفش بشود.

دایی مختار می گفت پدر خانومش چتر باز بود.خوب شاید حقوق چتر بازی خیلی کم بوده که نتوانسته خرج عروسی را بدهد. البته من و ساناز تفافق کرده ایم که بجای شام عروسی چیپس و خلالی نمکی بدهیم. هم ارزان تر است ، هم خوشمزه تراست تازه وقتی می خوری خش خش هم می کند!

اگر آدم زن خانه دار بگیرد خیلی بهتر است و گرنه آدم مجبور می شود خودش خانه بگیرد. زن دایی مختار هم خانه دار نبود و دایی مختار مجبور شد یک زیر زمینی بگیرد. می گفت چون رهم و اجاره بالاست آنها رفته اند پایین! اما خانوم دایی مختار هم می خواست برود بالا! حتمن از زیر زمینی می ترسید . ساناز هم از زیر زمینی می ترسد برای همین هم برایش توی باغچه یک خانه درختی درست کردم. اما ساناز از آن بالا افتاد و دستش شکست. از آن موقه خاله با من قهر است.

قهر بهتر از دعواست.آدم وقتی قهر می کند بعد آشتی می کند ولی اگر دعوا کند بعد کتک کاری می کند بعد خانومش می رود دادگاه شکایت می کند بعد می آیند دایی مختار را می برند زندان!

البته زندان آدم را مرد می کند.عزدواج هم آدم را مرد می کند، اما آدم با عزدواج مرد بشود خیلی بهتر است!

این بود انشای من.

۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
گلشیفته فراهانی: ان‌شاءالله با همين پاسپورتی که امده ام به ايران بازخواهم گشت

--------------------------------------------------------------------------------

سایت خبری ایران: حضور داريوش مهرجويي و گلشيفته فراهاني در برنامه "شبي با داريوش مهرجويي" در دانشگاه لس‌آنجلس و نمايش فيلم "درخت گلا‌بي" با استقبال خوبي روبه‌رو شده است. اين برنامه در واقع به شايعات حضور فراهاني در ايران نيز خاتمه داد؛ شايعاتي همچون مهاجرت او به آمريكا و همچنين اين مساله كه او نمي‌خواهد بازگردد. در حالي كه او در اين جلسه اعلا‌م كرد كه ان‌شاءالله با پاسپورتم برمي‌گردم.

به گزارش خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر سایت خبری ایران(ina)، اين برنامه به همت بخش مطالعات خاور نزديك دانشگاه لس‌آنجلس و به افتخار اين فيلمساز سرشناس ايراني برگزار شد. پس از نمايش فيلم درخت گلا‌بي از ساخته‌هاي سال 1998 اين فيلمساز، او و بازيگر نقش اول فيلم، گلشيفته فراهاني به پرسش‌هاي حاضران در مورد اين فيلم، مسائل مربوط به سينماي ايران و مشكلا‌ت تهيه فيلم در ايران پاسخ دادند.

داريوش مهرجويي كه خود فارغالتحصيل رشته فيلم و فلسفه از دانشگاه لس‌آنجلس است، پس از پايان تحصيلا‌ت در آمريكا در سال 1964 به ايران بازگشت و با فيلم "الماس 33" كه بازسازي طنزآميزي از فيلم‌هاي جيمزباند آن دوران بود وارد عالم سينما شد.

داريوش مهرجويي در اين برنامه ضمن يادآوري خاطرات زمان تحصيل خود در اين دانشگاه به حاضران گفت: "من با عشق تحصيل سينما به دانشگاه لس‌آنجلس آمدم و در همان روزهاي اول در رشته مخصوصي كه "رنوار" فيلمساز نئورئاليستي فرانسه، يكي از معروف‌ترين و مطرح‌ترين كارگردان‌هاي آن دوران، استاد آن بود اسم‌نويسي كردم.

رنوار به من چگونگي كار با بازيگر را آموخت. آن زمان‌ها فرانسيس فوردكاپولا‌ سه سال پيش از ورود من از همين دانشگاه فارغالتحصيل شده بود و كساني مثل رابرت ردفورد جزو همكلا‌سي‌هاي من بود. بعضي وقت‌ها ما در كلا‌س تلفني با استنلي كوبريك در نيويورك تماس مي‌گرفتيم و سوالا‌ت خودمان درباره فيلم و فيلمسازي را با او مطرح مي‌كرديم.

اين دوران همزمان با هجوم ناوهاي روسي به كوبا و تشنج و بحران و كسي نمي‌دانست چه پيش خواهد آمد و آيا جنگ خواهد شد يا نه؟ داريوش مهرجويي كه در طول سال‌ها بيش از 49 جايزه سينمايي از جشنواره‌هاي مختلف ايراني و جهاني به دست آورده است، از بزرگان سينماي روشنفكرانه و موج نوي ايران به شمار مي‌رود.

پس از انقلا‌ب فيلم "گاو" داريوش مهرجويي به علت توجه خاصي كه از سوي رهبر انقلا‌ب حضرت امام خميني(ره) به آن شد مورد استقبال عمومي قرار گرفت و حتي چند سال پيش نسخه كامل آن درسينماهاي تهران به نمايش درآمد. بازيگر فيلم آخر او يعني سنتوري و فيلمي كه در اين نشست به نمايش درآمد يعني درخت گلا‌بي گلشيفته فراهاني است كه در اين برنامه نيز حضور داشت و با سوالا‌ت فراوان حاضران روبه‌رو شد.

گلشيفته فراهاني اين روزها هنوز هم به خاطر فيلم "جموعه دروغها" به كارگرداني ريدلي اسكات مورد توجه قرار گرفته و ستاره هاليوود است.

گلشيفته در بخش پرسش و پاسخ پس از اتمام نمايش فيلم درخت گلا‌بي به دعوت داريوش مهرجويي روي صحنه آمد و مورد تشويق شديد حاضران قرار گرفت.

براي خيلي‌ها بازگشت او به ايران مهم بود. ‌ گلشيفته فراهاني در مقابل اين سوال كه آيا او در غرب خواهد ماند يا اينكه به ايران بازخواهد گشت به حاضران گفت: "ادم از فردا هيچ خبري ندارد، شايد اين حرف كمي فلسفي باشد ولي من كلا‌ در زندگي سعي مي‌كنم به فردا فكر نكنم. به هر حال من هميشه يكي از افتخاراتم اين است كه بتوانم سفير خيلي خوبي براي ايران باشم براي اينكه به شدت عاشق ايران هستم و مطمئنم هيچ‌كس به اندازه من براي ايران تبليغ نكرده و نخواهد كرد. من هميشه گفته‌ام كه ايران بهترين جايي است كه يك فرد مي‌تواند در آن زندگي كند و جايي است كه يك نفر مي‌تواند خوش بگذراند، در هر شرايطي؛ و فردا هم همه چيز را مشخص مي‌كند كه چه خواهد شد. به هرحال من با پاسپورتم از ايران آمده‌ام و ان‌شاءالله با همين پاسپورت هم به ايران بازخواهم گشت.

همچنين داريوش مهرجويي پس از پايان سفر يك‌ماهه به آمريكا، ظرف 2 هفته آينده در اوايل آذر به ايران بازمي‌گردد.

مهرجويي در طول اقامت يك‌ماهه در آمريكا در 9 مركز فرهنگي و دانشگاهي چون دانشگاه شيكاگو، بركلي، انجمن آسيايي در نيويورك، آتلا‌نتا و كلمبوس حضور يافته و سخنراني خواهد كرد.

براساس اين گزارش، مهرجويي در اين سفر در برنامه "شبي با داريوش مهرجويي" حضور يافت. اين برنامه به همت بخش مطالعات خاور نزديك دانشگاه لس‌آنجلس برپا شد. در اين برنامه فيلم "درخت گلا‌بي" يكي از آثار وي به نمايش درآمد. در اين مراسم مهرجويي به همراه گلشيفته فراهاني بازيگر فيلم "سنتوري" به سوالا‌ت حضار پاسخ دادند.

۲۶ آبان ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آره، واقعا هم تو انگل چقدر سفیر خوبی برای ایران هستی

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
محمد خیلی باحال بود
موضوع اشق است اشق چه میکند این اشق !

...
۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
ما رو نیگا سفیرمون کیه

۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: forCa.barCa
پیام: ۱,۰۷۱
عضویت از: ۱۴ دی ۱۳۸۴
از: B.N.D
گروه:
- کاربران عضو
یه طنز تلخ بود!هم جالب بود هم آدم رو به فکر وا میداره!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ آبان ۱۳۸۷
نام کاربری: SMS_E13
پیام: ۶,۶۴۳
عضویت از: ۱ شهریور ۱۳۸۶
گروه:
- کاربران عضو
این سایت برای آموزش زبان فرانسه خیلی خوبه
اگر یه کمی انگلیسی هم بلد باشید خیلی بهتون کمک می کنه

مشاهده لینک

۲۷ آبان ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۶,۹۸۷ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۶۹ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۹,۰۱۵ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۶۵۹ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۱ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۴ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۶۲۰ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۶۶ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۲۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۸۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۹ کاربر آنلاین است. (۱۳۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!