به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در گفتگو با روزنامه کوریره دلاسری ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرد که هنوز دو سال دیگر از قراردادش با رئال مادرید باقی مانده و هیچ وقت در صحبتی نگفته که در اسپانیا نخواهد ماند.

او همچنین درمورد انتقادات و فشار موجود صحبت کرده و گفته:« دشمن داشتن برای رسیدن به اوج، لازم و واجب نیست ولی بهترین راه برای رسیدن به اوج است. به ویژه وقتی که در شرایط موفقیت آمیزی هستی و ممکن است به فکر ریلکس کردن بیفتی.»

مورینیو درادامه صحبتهایش اعلام کرد که رئال در شرایط خوبی است:« ما صدرنشین جدول لالیگا هستیم و شانس زیادی برای حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا داریم.»
آقای خاص درمورد اهداف آتی اش گفت:« من تنها مربی ای هستم که توانسته ام با سه تیم مختلف در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسم. می خواهم تنها مربی ای باشم که در سه لیگ سخت فوتبال دنیا، یعنی لیگهای انگلیس، ایتالیا و اسپانیا هم به قهرمانی دست یافته باشم.در سالهای آتی هم هدفم موفقیت با تیم ملی پرتغال خواهد بود.

مورینیو درمورد انتقاداتی که از او به عمل می آید هم صحبت کرد:« من به این انتقادات عادت کرده ام. در دنیای فوتبال اگر بگویم که فلان چیز سفید است یا اینکه بگویم فلان چیز سیاه است از من انتقاد می کنند. اگر بعد از یک بازی صحبت کنم، از من انتقاد می شود و اگر ساکت بمانم هم از من انتقاد می کنند. گاهی وقتها احساس سردرگمی می کنم و نمی دانم که باید چه کنم. همیشه از من انتقاد می شود.»

مورینیو درادامه به این نکته اشاره کرد که گاهی وقتها مطمئن نیست که مورد احترام قرار می گیرد ولی درعین حال اطمینان دارد که مورد احترام بازیکنانش و خانواده اش است.

با تمام این صحبتها مورینیو در ادامه حرفهایش که روزنامه مارکا هم به بازتاب آنها پرداخته گفت:« من یک برنده هستم و خاص بودن در دنیای فوتبال به معنای قهرمانی است. در طول ده سال اخیر هیچ کسی مثل من نبوده.مردم، بازنده هارا فراموش می کنند.از دوران کودکی رقابت کردن را دوست داشتم و از نظر من همه چیز مثل یک رقابت بود؛ حتی مسائل ساده و پیش پا افتاده . زمانی که خودت را در یک رقابت می بینی، می خواهی ببری، فکر می کنم که این چیزی است که با آن به دنیا آمده است. »

مورینیو درمورد این رقابت گفت:« همیشه سعی می کنم که برای خودم اهداف سختی تعیین کنم تا همیشه با خودم رقابت کنم.»

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۱۵ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- آدریانو گالیانی، نایب رئیس باشگاه میلان، معتقد است با توجه به دیدارهای قبلی میلان مقابل بارسا در این فصل، روسونری می تواند راهی مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ شود.

دو تیم در مرحله گروهی رقابت ها دو بار مقابل هم قرار گرفتند که بعد از تساوی 2-2 در نوکمپ، بارسا در دیداری نزدیک در سن سیرو 3-2 به پیروزی رسید.

دیدار رفت دو تیم در مرحله یک چهارم نهایی هم با تساوی بدون گل به پایان رسید و گالیانی معتقد است تیم حریف نمی تواند به راحتی راهی مرحله بعد شود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما با این هدف که جایی در مرحله نیمه نهایی پیدا کنیم، مقابل بارسا قرار می گیریم. بارسا در سه دیدار قبلی مقابل ما به دردسر افتاده است."

پاتو در فهرست میلان برای دیدار امشب قرار دارد و گالیانی امیدوار است این مهاجم برزیلی با پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت بتواند بار دیگر برای روسوتری گلزنی کند.

" باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت؛ آنگاه سرمربی تصمیم خواهد گرفت. من دکتر نیستم اما پزشک باشگاه به من گفت که در امریکا یک درمان قطعی برای او پیدا کرده اند."

۱۵ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- ماسیمو آمبروسینی، کاپیتان میلان، به خوبی از توانایی های بی نظیر مسی آگاه است اما تاکید کرد که روسونری در دیدار امشب برای مهار این ستاره آرژانتینی از یک بازیکن ویزه استفاده نخواهد کرد.

دیدار رفت دو تیم در سن سیرو با تساوی بدون گل به پایان رسید و میلانی ها در این دیدار توانستند مانع از گلزنی مسی شوند.

به همین دلیل آمبروسینی دلیلی برای اتخاذ شیوه ای متفاوت در دیدار امشب نمی بیند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" مسی وقتی صاحب توپ می شود، یک بازیکن بی نظیر است. یک نفر به تنها نمی تواند به متوقف کردن او فکر کند.

به همین دلیل ما به این فکر نمی کنیم که یک نفر را مامور متوقف کردن او کنیم."

هافبک باتجربه میلانی ها همچنین اعلام کرد نباید اجازه بدهند آبی و اناری ها بازی همیشگی شان را انجام بدهند زیرا دیر یا زود جریمه می شوند.

" اگر اجازه بدهید آنها بازی خودشان را انجام بدهند، دیر یا زود گل می خورید. هرچند این دیدار دشوار است اما باید با شجاعت مقابل آنها قرار بگیریم. رسیدن به این مرحله هم فوق العاده است اما ما قصد داریم به مرحله بعد برسیم."

منبع

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، در آستانه دیدار برگشت تیمش مقابل میلان در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ اعلام کرد که متوقف کردن زلاتان ابراهیموویچ، ستاره سوئدی حریف، کار ساده ای نیست.

بازی رفت دو تیم در سن سیرو با تساوی بدون گل به پایان رسید و اگر آبی و اناری ها در خانه گلی دریافت کنند، کارشان دشوار خواهد شد.

گواردیولا چند روز قبل اعلام کرده بود گلزنی میلان در دیدار امشب غیرقابل اجتناب است و اکنون زلاتان را به عنوان بازیکنی که می تواند برای روسونری گلزنی کند، معرفی کرد.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما برای متوقف کردن زلاتان به نردبام نیاز داریم زیرا او قد بلند است. اگر توپ های بلند روی دروازه ما بیاید، می دانیم که برای زلاتان است زیرا قد بلندی دارد. ما سعی می کنیم او را از محوطه جریمه دور نگه داریم."

مسی تاکنون در مقابل تیم های ایتالیایی تنها یک بار گلزنی کرده اما گواردیولا مطمئن است که این ستراه آرژانتینی در دیدار امشب دروازه حریف را باز خواهد کرد.

" اگر بگوئید مسی مقابل تیم های ایتالیایی گل های زیادی نزده، می دانید چه اتفاقی می افتد؟ او گل های زیادی می زند."

منبع

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، اعلام کرد دیدار امشب تیم های بارسا- میلان در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ را تماشا نخواهد کرد.

سرمربی پرتغالی از اهمیت این دیدار به خوبی آگاه است اما تاکید کرد ترجیح می دهد دیدار بایرن مونیخ- مارسی را تماشا کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" قصد دارم بازی بایرن- مارسی را تماشا کنم زیرا اگر صعود کنیم، در مرحله بعد با یکی از این دو تیم روبرو می شویم.

من به این دیدار علاقه بیشتری دارم و ترجیح می دهم این دیدار را تماشا کنم.

دیدار بارسا- میلان دیدار فوق العاده ای خواهد بود؛ شاید مهمترین دیدار یک چهارم نهایی اما من آن را تماشا نخواهم کرد زیرا در حال حاضر برای ما اهمیت چندانی ندارد."

رئالی ها در دیدار رفت مقابل آپوئل به پیروزی 3-0 رسیدند و حضورشان در مرحله نیمه نهایی تقریبا قطعی است اما مورینیو اعلام کرد که نسبت به دیدار رفت تغییرات چندانی در تیمش ایجاد نخواهد کرد.

" افرادی که فکر می کنند آپوئل می تواند در برنابئو 4 گل به ما بزند، زیاد نیستند اما ما باید به تیم حریف و هواداران مان احترام بگذاریم.

تغییرات کمی خواهیم داشت و با تیمی قوی به میدان می رویم."

آقای خاص همچنین در مورد بازگشت آنخل دی ماریا گفت:" او بازیکن مهمی برای تیم است. مصدومیت او به سختی بهبود پیدا کرد. او در 10 روز اخیر خوب تمرین کرد اما تمرین کردن با بازی کردن متفاوت است.

او در دیدار مقابل اوساسونا نکته های مثبتی نشان داد. او مقابل آپوئل در ترکیب اصلی قرار نمی گیرد اما بیشتر از 10 دقیقه بازی می کند."

منبع

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل - لیونل مسی اسطوره آبی اناری پوشان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توانست در نیوکمپ دو گل را وارد دروازه میلان نماید و رکورد خود و روود فن نیستلروی را بشکند و در تاریخ لیگ قهرمانان جاودانه شود.

اولین گل این ملی پوش آرژانتینی پنجاهمین گل فصل این او در مجموع 65 بازی او در لیگ قهرمانان اروپا و سیزدهمین گل او در رقابت های لیگ قهرمانان این فصل بود. او با این گل توانست رکورد فصل قبل خود را شکست و در ادامه توانست با زدن گل دوم رکورد فوق العاده ای را از خود به جای بگذارد.

روود فن نیستلروی در فصل 03-2002 توانست با پیراهن تیم منچستر یونایتد 12 گل را در لیگ قهرمانان آن فصل به ثمر برساند ، این رکورد تا ساعاتی پیش بطور مشترک در اختیار او و مسی بود ، اما اسطوره آرژانتینی نشان داد هیچ چیز برای او حد و مرز ندارد و این رکورد را نیز شکست.

اعجوبه دنیای فوتبال با دو گلی که در برابر میلان به ثمر رساند توانست در جدول برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان نیز دو پله صعود داشته باشد و آلفردو دی استفانو اسطوره باشگاه رئال مادرید را پشت سر قرار دهد و با رکورد تیری آنری فرانسوی برابری کند ، اما او برای زدن 51 گل فقط به 65 بازی نیاز داشت و آنری به 114 بازی ، به همین خاطر مسی در رده سوم برترین گلزنان تاریخ لیگ قهرمانان قرار گرفت.

با وجود صعود بارسلونا به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان این فصل به نظر می رسد بار دیگر روود فن نیستلروی رکورد خود را توسط مسی نابود شده ببیند. نیستلروی با زدن 54 گل در رده دوم برترین گلزنان برتر تاریخ لیگ قهرمانان قرار دارد.

از سوی دیگر این نابغه آرژانتینی توانست به ناکامی خود برابر تیم های ایتالیایی پایان دهد. او در کل بازی های خود فقط یک بار توانسته بود دروازه تیم های ایتالیایی را بگشاید که از قضا این گل از روی نقطه پنالتی و به همین تیم میلان زده شده بود.

منبع

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل – ماسیمیلیانو آلگری، مربی میلان پس از شکست مقابل بارسلونا گفت: «نتیجه عادلانه است چون آنها پیروز شدند. متاسفانه ما حذف شدیم.

ترجیح می‌دادم اوضاع متفاوت باشد و این‌گونه دو پنالتی علیه ما اعلام نشود. داور بسیار آسان اعلام پنالتی کرد.

بازی مقابل بارسلونا هرگز آسان نبوده. ما به‌نحوی بهتر از پارسال بودیم اما باز هم حذف شدیم. ما به حداقل اهداف خود رسیدیم اما با این حال کاممان تلخ نیست و روی قهرمانی در سری آ تمرکز خواهیم کرد.»

منبع

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل – نگاه‌ها در نوکمپ به زلاتان ایبراهیموویچ بود. او برای اولین بار پس از ترک بارسلونا به ورزشگاه نوکمپ برگشته بود و مشخص نبود طرفداران چه واکنشی نشان می‌دهند و واکنش خود او چیست. زلاتان در بازی مرحله گروهی دو تیم در نوکمپ در لیست میلان حضور نداشت.

زلاتان اولین حس خود از ورزشگاه را زمانی به دست آورد که تیم‌ها برای گرم کردن وارد میدان شدند. هنوز جمعیت اندکی روی صندلی‌ها نشسته بودند و از آنها هم تعدادی سوت می‌زدند. پیش از آن که او به زمین برود، در تونل دیده شد که با جرارد پیکه دارد صمیمانه صحبت می‌کند. او در ادامه روی گرم کردن خود تمرکز کرد و نگاهی به سمت بازیکنان بارسا نینداخت.

سپس جمعیت که بیشتر شد افراد بیشتری شروع به سوت زدن علیه او کردند.

زلاتان در دقیقه 2 وارد محوطه جریمه بارسا شد اما اشتباه کرد و نتوانست ضربه را خوب بزند.

او در ادامه به‌خوبی از سوی پیکه و ماسچرانو مهار شده بود اما در دقیقه 32 بود که زکاوت خود را نشان داد. روی پاس او بود که نوچرینو بازی را به تساوی کشاند.

زلاتان در ابتدای نیمه دوم در محوطه جریمه به زمین افتاد اما مشخص نبود که دنی آلوز رویش خطایی انجام داده یا نه.

در ادامه و پس از گل سوم بارسا، توپ چندان به میلان نرسید و زلاتان در چند صحنه معمولی صاحب توپ شد.

در نهایت، زلاتان نوکمپ را حذف‌شده ترک کرد و نتوانست مقابل تیم سابقش پیروز باشد.

منبع

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سایت گل – زلاتان ایبراهیموویچ، مهاجم میلان پس از شکست تیمش مقابل بارسلونا به شدت از عملکرد داوری عصبانی بود.

درحالی که دیدار رفت دو تیم میلان و بارسا با تساوی بدون گل پایان یافته بود، بازی برگشت دو تیم با برد 1-3 بارسا به اتمام رسید. دو گل اول بارسا از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید و آندرس اینیستا، گل سوم بارسا را وارددروازه آبیاتی کرد.

درپایان این بازی، زلاتان، ستاره سابق بارسا و بازیکن کنونی میلان با انتقاد از عملکرد داور مسابقه گفت: «مایه شرمساری است. نتیجه بازی را مرد سبزپوش رقم زد. باورم نمی‌شد او هنگامی که توپ در جریان نبود خطای پنالتی بگیرد.

ایبرا که از نحوه قضاوت بیورن کویپرس، داور مسابقه درمورد اعلام دومین پنالتی به نفع بارسا، به خاطر خطای نستا برروی بوسکتس گفت:« چطور او می تواند چنین پنالتی ای اعلام کند. اگر او این صحنه را پنالتی گرفت، باید برروی ممن هم پنالتی می گرفت. شرم آور است. من نمی توانم باور کنم که وقتی توپ درصحنه خطا و در جریان بازی نبود، او پنالتی گرفت.»

ایبرا ادامه داد:« این طور به نظر می رسد که یوفا می خواهد تا دو تیم مشخص به فینال لیگ قهرمانان اروپا راه یابند. الان درک می کنم که مورینیو هر بار که به نوکمپ می آید، چه حسی دارد.»

منبع

۲۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: abi_anari_catalan
پیام: ۲۸۴
عضویت از: ۷ فروردین ۱۳۹۱
از: سقز
طرفدار:
- messi_xavi
- spania_argantin
- josep guardiola
گروه:
- کاربران عضو
سایت گل _ "بکن باوئر : نمی توان رئال را با بارسا مقایسه کرد "
فرانس بکن باوئر اسطوره باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که با وجود اینکه تیم رئال مادرید تیم بزرگی است ولی نمی توان این تیم را با بارسلونا مقایسه کرد .
بکن باوئر در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا طی صحبتهایی به اسکای گفت <<من بازیهای رئال در لیگ قهرمانان را تماشا کرده ام ،آنها از ابزارهای استانداردی بهره می برند. رئال تیم بزرگی است و کارا بازی می کند ولی این رئال یک تیم عادی و نرمال است . این بارسلوناست که در حد واندازه های فوق العاده کار می کند >>
بکن باوئر معتقد است که بازی رفت در آلیانتس آره نا یکی از معایب این دور است ولی اعتقاد دارد که اگر بایرن در سطح خوبش باشد می تواند رئال را شکست دهد .<< اگر بایرن همان بازی را که در نیمه دوم مقابل دورتموند انجام داد مقابل رئال انجام دهد می تواند پیروز میدان باشد>>

پپ ، دوستت داریم !
برگرد .............
۲۸ فروردین ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۷,۸۰۲ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۹۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۴۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۶۹۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۹۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۷۴۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۷۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۰۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۴۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!