به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بالا خره کدوم درسته؟؟ پپ ماسکرانو رو می خواد یا نه؟؟ اوزیل چی؟

CATALUNYA is not Spain
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
همش الکی بود. پپ خودش گفته ماسکرانو رو نمیخواد. حالا که ماسکرنو رو نمیخواد و اوزیل هم به همچنین پس اون 2 تا گزینه دیگش کیا بودن؟ راستی اوزیل هم طرفدار سفت و سخت رئال بابا.!

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
Barca lead way in Masch chase

مشاهده لینک

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
Catalan sports paper El Mundo Deportivo report that Barca coach Pep Guardiola has rejected the possibility of signing Liverpool FC midfielder and Argentine international Javier Mascherano (26). Pep remains convinced he will face the start of the season with the current squad, bringing up players from the quarry when required.

El Mundo claim this was the same reason for rejecting the transfer of Werder Bremen midfielder and German international Mesut Ozil (21), who the board saw as an alternative to Cesc Fabregas after the failed recruitment of Arsenal midfielder, and unless there is a sudden change of opinion by Pep, Mascherano, who was virtually offered on a plate to Barcelona through a statement made by the player after the Ireland-Argentina friendly, will not be donning the Blaugrana jersey as of next season.

When asked about his opinion on the Spanish players not being available for the 1st leg against Sevilla, Pep said in the pre-match press conference yesterday,

“I’m taking the best players I have right now. The circumstances are what they are for this game and there’s no use moaning about it. We are taking the players we have with the intention of putting in a good performance”

“It’s an honour to figure in the Super Cup. It shows you did well the season before. We are taking it very seriously indeed. We have shown we take all competitions seriously and this is no exception.”

Questioned about the possible signing of Mascherano, Guardiola said, putting him in the same bracket as the other players who were linked with the club in recent weeks like Oezil, Capoue, Senna etc.

“Giving my opinion now wouldn’t help. I wouldn’t be doing the club any good if I started saying I like this player or that one. We are linked with many players, but my job is to give my opinion to the board. The board knows what I want for the next year and what I think of the squad. The club is working on different possibilities and I have the final say.”

Asked about the clubs slow movement in the transfer market, Pep said, “We’ve already spent 49 million euros in Villa and Adriano, thats not bad. And I can assure you that we will be fine.”

Guardiola then ensured that whatever the outcome of the Super Cup against Sevilla, it will not affect his idea about the transfers.

“Every year it is the same. There will be players who leave and enter. We are open to these inputs, but also for players from below (cantera). I have great faith in the quarry, I know them as I have trained them previously. Perhaps it may seem daring, but I’m the coach and I have great faith in these players. That does not mean we will not sign another player for sure, but it will not depend on the match against Sevilla”

“I think we’ll do something special this year. I’ve got some players who’ve shown over the years what they can do and some great young players. Maybe I’m going out on a limb, but I make a decision based on whether I believe something or not and I believe in this”.

ال موندو یه مصاحبه با پپ کرده که خلاصشو اینجا میگم:
به نظر میاد که پپ ترنسفره ماسکرانو رو رد کرده و میخواد با همین ترکیبی که داره فصلو شروع کنه. یه جورایی انگار که پپ تغییر عقیده داده و دیگه اونو نمیخواد! پپ گفته که اون فقط میگه که کدوم بازیکنا رو لازم داره و مسئولیت ترنسفر بازیکنا به عهده ی اعضای باشگاهه . بعد ازش پرسیدن که چرا نقل و انتقالات اینقدر با سرعت کمی انجام میشه و پپ هم گفته همیشه اینجوریه که یه عده از بازیکنا میرن و میان! پپ گفته که به بازیکنا و تیم کنونی ایمان داره ولی این به اون معنا نیست که هیچ ترنسفری صورت نمیگیره.تا همین الانش هم 49 میلیون یورو فقط واسه ویا و آدریانو پرداخت کردیم.
درباره بازی با سویا هم گفته که به بازیکنانش ایمان داره و اونا به بهترین نحو بازی میکنن . به نظر پپ حضور تو این بازی یعنی اینکه ما یه فصل فوق العاده رو پشت سر گذاشتیم و عملکردمون عالی بوده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ممنون از بهزاد بابت ترجمه . پس اینا منتفی شدند . مثل اینکه پپ به بوسکتس ایمان داره . ولی یه هافیک هجومی حتما نیاز داریم. کاش یه کاریش بکنند

توضحات اضافه شده ناظر:
زحمت ترجمه رو مه لقا خانم کشیدن. من فقط بهشون منبع دادم. ست خانوم صدوقی درد نکنه

CATALUNYA is not Spain
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: X_Man
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۶
از: Shahi
طرفدار:
- Lionel Messi
- Ronaldinho & Rivaldo
- پرسپولیس
- آرژانتین و برزیل و اسپانیا
- علی کریمی
- یورگن کلوپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونم چرا امسال نقل و انتقلات این قدر پیچیده شده ، معلوم نیست کدوم تیما کیارو میخوان بخرن بفروشن !
تیم محبوب ما هم که فعلا خبری ازش نیست ، درسته تیم اول خوبی داریم ولی نیمکت خوبی به هیچ وجه ! نتیجش هم بازی دیشب..
من نمیدونم جریان چیه می بریم پپ به بازیکنان جوون اطمینان داره ، می بازیم اطمینان داره ، من هم دوست دارم بازیکنای جوون ما بمونن و به مرور زمان به جایی برست ولی باید قبول کرد که نمیشه تو بازی های مهم به امید این بازیکنای جوون باشیم ...
من که بعید میدوم دیگه خریدی داشته باشیم ، پپ هم تو نخ چیز دیگست
امیدوارم این فصل مصدوم نداشته باشیم که وسط فصل بزنیم تو سرمون بگیم ای کاشی یکی مثل ماسکرانو رو داشته بودیم که .......

امیدوارم این حس بد نسبت به این فصل از من دور شه ...

البته تو این چند سال یک چیز برام محرض شده که خبر های نشریات رو نباید خیلی جدی گرفت...

۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو

ویرایش ناظر:
از بحث کردن در مورد مسئل غیر منطبق با موضوع تاپیک خودداری کنید
برای بحث در مورد مسابقات انجام شده به تاپیک مربوط
سر بزنید

۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
خرید بازیکن خوبه اما ما تو این چند سال خریدهامون بد بودن فاجعش هم چیگرینسکی بود
ما باید تو پست هایی که نیاز دازیم بازیکن بخریم هنوز فصل نقل و انتقالات تموم نشده

۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
ولی به نظرم زیادم نتیجه بد نبوده!
سویا یکی از بهترین تیم های اسپانیا و اروپاست! داشت تو ورزشگاه خودش و با تمومه بازیکناش بازی می کرد!
اگه سویا با این وضعیت بارسا رو نمی برد پس کی باید بارسا رو ببره؟! اونجوری که دیگه بارسا با تیم ب هم قهرمان لالیگا می شه! اونوقت باید فاتحه لالیگا رو خوند! باز همین نشون می ده که یه تیمی می تونه حداقل تو زمینه خودش باسه بارسا و رئال خطرناک باشه!
فصل پیش خیلی مسخره بود که بارسا و رئال همرو سوراخ سوراخ می کردن!
من نمی گم خوبه می بازیم من می گم با اون ترکیب و با توجه به این که اول فصل و خستگی و تو زمین حریف بودیم باخت یه چیزه طبیعی بود

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
خيال همه راحت : ماسكرانو نمي ياد بارسا
مشاهده لینک

۲۴ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۸۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۷,۵۷۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۳,۳۲۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۸۴ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۴۸۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۶۲ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۷۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۵۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۵۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!