به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: love&messi
نام تیم: لاتزیو
پیام: ۸۱۳
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۸۸
از: قلب كاتالونيا
طرفدار:
- مسی - ژاوی - اینیستا - فابرگاس
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا -آرژانتین
- خسرو حیدری
- پادشاه پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
نظرسنجی: آیا بارسا با جذب ماسچرانو، تیمی غیرقابل مهار خواهد شد؟
لئونگ از گل دات کام بر این باور است که ماسچرانو قطعه گم شده پازل آبی و اناری پوشان را تکمیل خواهد کرد.

سایت گل- در دنیای بیرحم فوتبال، گاهی اوقات پنهان ساختن خود در پوششی دیگر در مواجهه با شکست تنها چیزی است که به یک تیم، بازیکن یا هوادار امید می دهد تا همچنان به کار خود ادامه دهند.

عدم موفقیت بارسلونا در امضای قرارداد با سسک فابرگاس در تابستان امسال این نتیجه را به همراه داشته که سران این باشگاه در صدد جذب خاویر ماسچرانو بربیایند؛ بازیکنی که بارسا بدون شک بیش از سسک، به او نیاز دارد؛ اگر چه آنها سسک را به دست نیاوردند، اما جذب ماسچرانو به بارسا کمک خواهد کرد تا به نوعی دیگر دوباره سسک را در اختیار داشته باشد.

سسک یا اوزیل مناسب بارسا نبودند

هر چند که در اختیار داشتن تیمی با مجموعه بیشماری از ستارگان تراز اول فوتبال دنیا برای هواداران سراسر جهان جذابتر خواهد بود، اما این همیشه راه پیروزی در مسابقات نیست؛ گفته ای که فلورنتینو پرس حتماً آن را تأیید خواهد کرد. اگر بارسا مسعوت اوزیل یا سسک فابرگاس را همراه با بازیکنان فعلی نظیر دنی آلوس، چابی، آندرس اینیستا، لیونل مسی، زلاتان ابراهیموویچ و داوید ویا در شروع فصل جدید لالیگا در اختیار
می داشت به خوبی می توانست هواداران در هر محفل و میدان فوتبالی را به شگفتی وادارد، اما این کار به وضوح باعث عدم توازن تیم در زمین مسابقه می شد.

خرید ماسچرانو؛ آواز دهل از راه دور

گزارش های مبنی بر توافق سران بارسا با لیورپول بر سر انتقال خاویر ماسچرانو برای هواداران بارسا همانند شنیدن آواز دهل از دور است، به ویژه آنکه این هواداران باید اخبار مربوط به هفته گذشته مبنی بر عدم بازگشت دوباره فابرگاس به ورزشگاه نوکمپ در فصل جاری را هضم کنند. انتشار اخباری راجع به ورود احتمالی ماسچرانو پایه های اهداف بزرگ بارسا در اسپانیا و اروپا را به لرزه درآورده است.

بسیاری از هواداران دوست داشتند تا باز هم فابرگاس بازیکن هموطن شان پیراهن راه راه آبی و اناری بارسا را بر تن کند، اما فابرگاس هم بازیکنی شبیه ماسچرانو است که پپ گواردیولا در تیمش بسیار به او نیاز دارد.

کاپیتان آرژانتینی به طور ذاتی قابلیت بازی در پست هافبک را داشته، جنگنده بوده و بی جهت تکل نمی زند. او هر توپ و هر حریفی را تعقیب می کند. حتی برخی می گویند به خاطر قدرت پاهایش ، حتماً موتور یک ماشین کوچک در بدنش قرار دارد.

ماسچرانو یا بوسکتس

با اینکه ماسچرانو هم پست سرخیو بوسکتس تنها بازیکن باتجربه و دفاعی در خط هافبک بارساست، اما سبک بازی او به گونه ای است که ماسچرانو را مبدل به نوع دیگری از بازیکن فوتبال، همچون همچون مسی جوان می سازد

بوسکتس هافبکی کم تحرک است، بازیکنی که معمولاً در جلوی چهار بازیکن خط دفاعی تیمش قرار گرفته و به جای آنکه خود به جنگ و چالش حریف برود، منتظر حریف می ماند تا جلو بیاید.

اگر سران کاتالان موفق به امضای قرارداد با ماسچرانو شوند، این بازیکن توانائی های بسیار ارزشمندتری را برای این تیم به ارمغان خواهد آورد. بازی سخت و مطمئن دفاعی ماسچرانو در خط هافبک، آزادی عمل و آهنگ بهتری را به بازیکنان طراح میانه میدان خواهد داد تا بیشتر به فکر کارهای نمایشی و تهاجمی باشند. توان این بازیکن برای بستن راه حریفان یا سرعت بخشیدن به بازی تیمش به او اجازه می دهد تا در مواقع لزوم در کارهای تهاجمی هم یاور تیمش باشد، کاری که بوسکتس هرگز نتوانست آن را انجام دهد.

و ماسچرانو بر خلاف بوسکتس، پاسور بهتری است؛ چیزی بین ژابی آلونسو و یحیی توره. هرچند که مسئولیت اصلی بوسکتس پس از تصاحب توپ ارسال پاس کوتاه به چابی یا اینیستا است، اما گزینه های ارسال پاس توسط ماسچرانو در دامنه وسیع تری قرار داشته و بارسا می تواند از آن بهره مند شود: ارسال بلند توپ برای خط حمله یا ارسال توپ از خط دفاعی برای ویا یا مسی، یا ارسال توپ های کناره خط طولی برای دانی آلوس، یا پاس کوتاه و ساده برای چابی.

فصل گذشته بارسلونا در راه کسب مقام قهرمانی لالیگا با مشکل چندانی روبرو نبود، هر چند که قدرت دفاعی آنها در مقایسه با مسابقات پیشین که یحیی توره به عنوان هافبک دفاعی بازی می کرد، از استحکام کمتری برخوردار بود. اما در دو مسابقه رفت و برگشت برابر اینتر در مرحله نیمه نهائی لیگ قهرمانان اروپا بود که نقطه ضعف بارسا در مرکز زمین به وضوح آشکار شد؛ دو مسابقه ای که در آن بوسکتس کشف شد.

بارسا با دراختیار داشتن بازیکنی همچون ماسچرانو که می تواند شکاف موجود در دژ دفاعی تیم را بپوشاند، سرانجام قادر خواهد بود تا با قدرت بیشتری به سمت دروازه حریفان حمله کند. به خدمت گرفتن ماسچرانو حتی می تواند بارسا را تا مرز توقف ناپذیری پیش ببرد.

نظرسنجی: به نظر شما، آیا ماسچرانو قادر خواهد بود تا با بهبود بخشیدن نقاط ضعف بارسا، این تیم را مبدل به تیمی شکست ناپذیر کند؟ ترجیح می دهید این ستاره آرژانتینی را در خرتکن بارسا ببینید و یا همچنان خرید سسک یا اوزیل را گزینه بهتری می دانید؟ نظرتان را با ما در جریان بگذارید

حتما دانلود کنید
سسک و پیکه
cdn.mediafire.com/?3n96wpwll9jdmjc
cdn.mediafire.com/?q8pgibri2wcjchh
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: تارا_تاج
پیام: ۱,۱۷۰
عضویت از: ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- اول ژاوی، دومم ژاوی (میم-ژاوی)، بعدش مسی
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مرسي حامد جان بابت اعلام لينك.

گاهی یک نگاه آنقدر مهربان است که چشم هرگز رهایش نمیکند
گاهی یک عشق آنقدر ماندگار است که زمان حریفش نمیشود
و گاهی یک دوست آنقدر عزیز است که قل
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
حتما امشب بعد بازی هایلایت بازی رو می ذارم! به اینجا سر بزنید

هایلایت بازی های بارسا

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اقا این تلویزیون ایران رو ببین
نمیدونم چرا بازی تیممون بارسلونای کبیر رو پحش نمیکنن
الانم فقط شبکه 3 رو بزنین داره 4 تا دلقک مسخره رو نشون میده انقدر عقل ندارن که بازی بارسلونا جونم رو پخش کنن

۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
واقعا از دستتون خسته شدم. باید حتما بالا سرتون باشن که تاپیک رو به هم نریزید. بعد هم که ویرایش میکنم قهر میکنید بعد هم مدیر میگه نمیوتنی کنترل کنی و لایقت نداری.
اخه اینجا جای گزارش بازی. پس اون انجمن به اون گندگی برای مسابقات واسه چی درست شده.
بعد هم همه میخوان نارحتن بشن و جبهه بگیرن.
از اون طرف هم مدیر میگه بی لیاقت. شدیم چوپ دو سر ... .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: mamad_ft
پیام: ۸۲۳
عضویت از: ۲۴ مهر ۱۳۸۸
از: camp nou
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم نیمه اول تموم شد با برد بارسا و گل ایبرا
لعنت به این شبکه سه ریالی

ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دوستان اگر میخواین زنده ببینید بیاید این سایت
لینک

۲۴ مرداد ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
بحث بازی حال حاضر بارسا رو توی تاپیک بازی انجام بدید.

مشکلات پخش بازی رو هم توی تاپیک عملکرد شبکه 3 مطرح کنید.

اینجا به اندازه کافی شاخه شاخه هست.

۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: mamad_ft
پیام: ۸۲۳
عضویت از: ۲۴ مهر ۱۳۸۸
از: camp nou
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
شرمنده ام من تاپیکو هم زدم
آقا بهزاد ببخشید

ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: تارا_تاج
پیام: ۱,۱۷۰
عضویت از: ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- اول ژاوی، دومم ژاوی (میم-ژاوی)، بعدش مسی
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
منم عذر ميخوام، دير متوجه شدم همچين تاپيكي وجود داره.

گاهی یک نگاه آنقدر مهربان است که چشم هرگز رهایش نمیکند
گاهی یک عشق آنقدر ماندگار است که زمان حریفش نمیشود
و گاهی یک دوست آنقدر عزیز است که قل
۲۴ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۸۱۶ بازدید
۹ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۲,۰۹۹ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۸۲ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۷۳ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۳۷۱ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۵۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۵۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۰ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!