به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
من نميدونم چرا اينيستا توي ليست نيست، مگه يه هفته نيست داره با تيم تمرين مي كنه.

یه جایی خوندم که نوشته بوذ پپ به اینیستا هم استراحت میده

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: تارا_تاج
پیام: ۱,۱۷۰
عضویت از: ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- اول ژاوی، دومم ژاوی (میم-ژاوی)، بعدش مسی
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
شايعات پيرامون زلاتان تمومي داره:

اسپرت نوشته:

The latest comes from Italy, where the newspaper 'Tuttosport' reports that Barca would have all raised the possibility of transfer of striker Milan. El periodico italiano asegura que la directiva del Barca no vería con malos ojos esta alternativa teniendo en cuenta la elevada cifra que cobra el jugador y el poco protagonismo que puede tener esta temporada con la llegada al equipo de David Villa. The Italian newspaper says the directive Barça would not frowned upon this alternative given the high number that charges the player and the limited role that can have this season with the arrival of David Villa team.

Además, según 'Tuttosport', la operación también podría incluir la llegada al Camp Nou de Pirlo, a quien ven como una segunda opción para Guardiola, si finalmente la entidad catalana decidiese desestimar el fichaje del argentino Javier Mascherano. Moreover, according to 'Tuttosport', the operation could also include the arrival at Camp Nou de Pirlo, who see it as a second option for Guardiola, if finally decided to reject the Catalan organization signing of Javier Mascherano.

خريد و فروشي در كار نيست با اين شايعات تمركز تيم و بازيكن را بهم ميرزن.

گاهی یک نگاه آنقدر مهربان است که چشم هرگز رهایش نمیکند
گاهی یک عشق آنقدر ماندگار است که زمان حریفش نمیشود
و گاهی یک دوست آنقدر عزیز است که قل
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: aghazahiri
پیام: ۷۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
قائده ي جديد خريد بازيكن در بارسا توسط راسل :
همه ي خريد ها ناگهاني انجام مي شوند بدين صورت كه هر بازيكني كه خبر ها اون رو بارسايي مي دونه رو نمي خره و هر كدوم كه هيچ كس حدس نميزنه مي خره اين قانون رو به ياد داشته باشيد تا الان هم اخبار داشتيم كه سسك اومده هم خبر داشتيم كه اوزيل اومده هم خبر داشتيم كه ماسكرانو اومده كه هر سه هم پوچ از آب در اومده بنابراين نبايد منتظر فروختن بازيكناني مثل زلاتان هم باشيم چون همه چيز ناگهانيه منم پشنهاد دادم كه ديگه اخبار ورزشي رو بي خيال شيم تا روز شروع لاليگا !

۲۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
فرق ترجمه های خبر گزاری فارس با بقیه رسانه ها

ويا: نام مورينيو ترس آور است

ه گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، داويد ويا تصريح كرد: مورينيو يك مربي بزرگ است و در هر تيمي كه مي‌رود سبك تازه اي را به دنياي فوتبال حرفه‌اي معرفي مي‌كند.
وي افزود: او كاريزماي بزرگ و قابل احترامي داشته و همه بازيكنان دوست دارند حتي يك روز شاگردي او را تجربه كنند.
داودي ويا ادامه داد: حضور مورينيو كافي است تا لاليگا امسال به يكي از داغ‌ترين لاليگا‌هاي تاريخ تبديل شود.
داويد ويا در خصوص اوضاع خود در بارسلونا گفت: مشكلي نيست و كم‌كم خود را به تركيب اصلي تيم تحميل كرده‌ام.

ترجمه اصلی

ویا: نمی توانم برای مورینیو آرزوی موفقیت کنم

داوید ویا، امروز در صحبتهایی به تمجید از ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه رئال مادرید پرداخته است. ویا در این رابطه گفت:« مورینیو کاریزمای بزرگ و کیفیت فراوانی دارد.فکر می کنم که حضور او در لالیگا، گام بسیار مهمی برای این رقابتهاست.»

ال گواخه در ادامه صحبتهایش گفت:« حضور مورینیو برروی نیمکت مربی گری رئال،برای این تیم خیلی خوب است ولی نمی توانم برای مورینیو آرزوی موفقیت کنم.»

ویا در گفتگو با روزنامه پرتغالی رکورد به نمایش خودش در تیم ملی اسپانیا در رقابتهای جام جهانی و حذف پرتغال به دست ماتادورها اشاره کرد و گفت:« امیدوارم که پرتغالی ها از ما دلخور نباشند.باید بگویم که قهرمانی در جام جهانی بی نظیر و فراموش نشدنی بود.»

متن اصلی

Barcelona new boy David Villa says that the arrival of Jose Mourinho as the coach of Real Madrid this summer is a good thing for the capital side.

The Spain striker, who helped la Roja Furia to their first ever World Cup triumph in the summer, has been quoted by Record as saying that the former Inter coach has "great charisma and great quality" and that his arrival in Madrid is important for Spanish football as well.

"It will be good for Real Madrid but I cannot wish him all the luck in the world," Villa went on.

The former Valencia hitman has only trained with Barcelona and might not be handed a starting role by coach Pep Guardiola during Saturday's Spanish Super Cup first-leg encounter with Sevilla.

"The holiday has been good but when you start something new you want to get going as soon as possible," said the World Cup winner, according to Barcelona's official website.

“I don’t know [if I will play on Saturday]. We’ve just come back from a very long journey. We’re tired. We start training today and I don’t make these decisions."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
یکی از معتبر ترین روزنامه های انگلیسی چند ساعت پیش خبر داد که مذاکرات بر سر ماسکرانو انجام شده
مشاهده لینک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ژوزه مورينيو: مشكل اصلي بازيكنان رئال ترس از بارسلوناست

ژوزه مورينيو، سرمربي جديد رئال مادريد، معتقد است كه بزرگترين مانع پيش روي تيمش براي قهرماني در لاليگا ترس از بارسلوناست و كهكشاني ها براي كسب مجدد عنوان قهرماني بايد بر اي ترس غلبه كنند.

مورينيو پس از پيروزي ديشب تيمش مقابل بايرن مونيخ در گفتگو با خبرنگاران گفت كه قهرماني در رقابت هاي اين فصل لاليگا اصلا آسان نيست و هدف اصلي اش بايد ساختن يك تيم باشد.

" مشكل اصلي كه بايد بر آن غلبه كرد، ترس ذهني بازيكنان از بارسلوناست. من در تيم اينتر بر اين ترس غلبه كردم و در ليگ قهرمانان به قهرماني رسيديم."

مورينيو همچنين به ستايش از كريس رونالدو پرداخت و گفت:" رونالدو علاقه زيادي به پيشرفت دارد. من نمي توانم توقع بيشتري از آنچه او هر روز انجام مي دهد، داشته باشم."

پس از دو فصل بدون جام، انتظارات از مورينيو براي رساندن رئال به قهرماني در هر دو جام داخلي و اروپايي بسيار بالاست."

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مصاحبه مورینیو خیلی جالبه. خودش هم که می ترسه.
خبر گزاری فارس رو هم بیخیال . خیلی مسخره است .
خبر زلاتان هم بیشتر به شایعه می مونه.

CATALUNYA is not Spain
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
کیاوش نظرات خیلی منطقی بود و من لذت بردم. من از زلاتان بیشتر از همه انتقاد کردم اما دوست دارم بمونه و خودش رو به همه ثابت کنه انتقاد کردم که ضعف ها رو بگم اما منظورم این نیست که جاش توی تیم ما نیست. همین که پیشنهاد بارسا رو به رئال ترجیح داد و به اونها جواب نه داد به کل بازیهای بدش میارزه . اما کاش بشه همون زلاتان اینتر تا به عنوان اسطوره باشگاه ازش یاد بشه. من دوستش دارم و واسه همین میگم باید بهتر بشه ولا بی تفاوت رد میشدم از کنارش.

اولا که قربونت برم نظر لطفته.انتقاد هم متاسفانه تو فرهنگ ما ب جا افتاده.انتقاد یعنی این که برای بهتر شدن چیزی،کسی،یا کاری اونو انجام بدی و ضعف های اون چیزی،کسی،یا کاری رو در مراحل بعد بپوشونی.
خوب کار تو هم این بود .ولی در راستای همین انتقادها یه سری حرف هایی زدی که من یه روز بعد بازی با اینتر(1-0)متوجه شدم که نباید به یه بارسایی همچین حرفایی رو زد.چه بد چه خوب.
خودت هم گفتی که همین که پیشنهاد بارسلونا رو به رئال ترجیح داده ارزش داره.اگه بری تو همون صفحه ای که تو سایت در مورد زلاتانه میبینی که تو صفحه ی اول تمام کسایی که یه خورده بیشتر تو سایت های تحلیلی و خبری میگردن گفتن که به باشگاه علاقه منده و این حرفای منم شاید یه جورایی لجبازی باشه که میخوام تا آخر حرفم که زلاتان خوبه رو برم.در کل امیدوارم بمونه و خودشو نشون بده

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: saeidxavi
پیام: ۱۳۳
عضویت از: ۲۶ اسفند ۱۳۸۸
طرفدار:
- capitan puyol_xavi
- Rivaldo
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ژوزه مورينيو: مشكل اصلي بازيكنان رئال ترس از بارسلوناست

واقعا هم بارسا ترس داره

۲۳ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: تارا_تاج
پیام: ۱,۱۷۰
عضویت از: ۳۱ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- اول ژاوی، دومم ژاوی (میم-ژاوی)، بعدش مسی
- Spain & Argentina
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
خبرگزاري مذكور هفته قبل هم گفته بوده بارسا بيكمن يك دوختر دوماهه ست كه به عضويت نيوكمپ در اومده.
همه سايت ها هم به نقل از اون كپي پيس كرده بودن.

خبر بارسا بيكمن رو سايت خودمون هم بود. ولي اون يه پسر سه ساله بود نه يك دختر دوماهه.

گاهی یک نگاه آنقدر مهربان است که چشم هرگز رهایش نمیکند
گاهی یک عشق آنقدر ماندگار است که زمان حریفش نمیشود
و گاهی یک دوست آنقدر عزیز است که قل
۲۳ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۵
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۸
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۴۰ بازدید
۵ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۶۹۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۶۸ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۴۷ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۵,۳۴۳ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۹۱۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۰ کاربر آنلاین است. (۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!