به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: viking
پیام: ۱۵۰
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- messi
- esteghlal
- espanish
- mojtaba jabari
- pep
- amir genral
گروه:
- کاربران عضو
بعد از برد بسیار دلچسب استقلال
این برد بارسا هم یک حال اساسی دیگه داد
چه هفته ی بود این هفته
عجب حالی کردیم ها
دمه جفت تیما رو گرم
به سلامتی هردوشون

۲۷ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
شاید اوضاع از این هم بدتر شود
دوت شدن 9 بازیکن از سوی کیروش بعد از سناریو دربی
حمید استیلی از کیروش به خاطر این کارش انتقاد کرده من فقط امیدوارم حمید این کار کیروش را دست اویز خود قرار نده

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۲۸ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: taha4231
پیام: ۳۰۳
عضویت از: ۶ خرداد ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- مسی
- کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- هلند
- کریمی
- گواردیولا
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده

خواستیم امیدوارم باشیم

و امیدوار کنیم

اما انگار دیگر امید هم فایده ای ندارد

انگار پرسپولیس من

همان پرسپولیسی که سالها برایش اشک ریختم

گم شده در میان هیاهوی دلنگرانی ها

خدایا پرسپولیس من کجاست؟

پرسپولیس اینبار هم باخت...!

اما گمان نمیکنم که دیگر هوادار بتواند از این باخت به این سادگی ها بگذرد! گمان نمیکنم این باخت را بتوان از یادها محو کرد! گمان نمیکنم بتوانند بهانه ای برای این باخت بیابند!

به راستی پرسپولیس این روزها چقدر خاطرات تلخش زیاد شده!

چقدر روزهای پرسپولیس تکراری شده! چرا؟ به راستی چرا ؟ ریشه ی اینهمه تلخی کجاست؟ کسی هست که جوابگو باشد؟ یا مثل همیشه این باخت هم مثل تلخی های دیگر هر طوری شده به فراموشی سپرده خواهد شد؟

دلم چقدر هوای پرسپولیسم را کرده!

اشتباه نکن!! این پرسپولیس من نبود!! تیمی که در مقابل رقیب دیرینه اش اینطور بی غیرت بازی میکرد پرسپولیس من نبود....نه...این پرسپولیس من نبود!

مگر همیشه نمیگوییم پرسپولیس یعنی غیرت سرخ؟ پس کجاست این همه غیرتی که درباره اش حرف میزنیم؟ کجاست همان غیرتی که دل هوادارانش را می لرزاند؟

مگر جز این است که این روزها تعصب و غیرت تنها از آن هوادار است ؟ مگر جز این است که تنها این هوادار است که قلبش با باخت تیمش به تپش افتاده؟

کسی هست جوابگوی این هوادار باشد؟ هواداران پرسپولیس نه خودشان را باختند و نه پا پس کشیدند، این هواداران نگرانند!

پرسپولیس همیشه دلش قرص است، چون میداند که این هوادار عاشق است، مگر جز این است که هوادار همیشه فریاد ((پرسپولیس تا ابد دوستت دارم)) سر میدهد؟ پس هوادار پا پس نمیکشد، تا آخرین لحظه پشت تیمش است!!

اما نمیشود که تنها حمایت کند و فریاد سر دهد...باور کنید هوادار نگران است!!

این روزها هوادار تنها با خودش خلوت میکند، دیگر ناامید شده از هر کسی، دیگر دلتنگی هایش را در درون خودش نگاه میدارد، چشم امید هوادار به این بازیکنان بی غیرت بود که امیدش را ناامید کردند!

اما پرسپولیسم تو همیشه بهترینی!! استقلال که عددی نیست، تو همیشه با ارزش ترینی!!

پرسپولیسم انگار خودت هم رنجوری از این همه بی غیرتی، انگار خودت هم وقتی علی کریمی و پا به توپ شدنهایش را دیدی دلت به درد آمد، انگار تو هم فهمیدی جادوگر چقدر تنهاست!

جادوگر، هوادار می نازد به غیرتت، اگر تو نبودی به چه و که دل خوش میکردیم؟! لااقل تو بودی تا گاهی لبخند سرخ هم بر لبانمان بنشیند، تا گاهی غیرت سرخ را احساس کنیم، تا فراموش نکنیم که ما سرخیم و سرخ میمانیم!

خدایا این همه حس تلخ دلتنگی را از من بگیر!

انگار اشکهایم برای پرسپولیس تمامی ندارد، اگر اشک نبود با چه نشان میدادم غیرت سرخ را؟ اگر اشک هوادار نبود غیرت سرخ را کجا میدیدم؟

هوادار غیرت تنها از آن توست، آری گریه کن، اشک بریز، اشک بریز برای پرسپولیست!!

روزی بود که این اشکهایت حرمتی داشت، اما انگار این روزها چیزی که در یادها نمیماند همین اشک ریختن ها و دلتنگ شدن هاست!

راستی کسانی که باخت در داربی علی دایی را بر سرش کوبیدند کجا هستند؟ کجا هستند تا جوابگو باشند؟ حداقل علی دایی از ۷ بازی تنها ۶ امتیاز به دست نیاورد، حداقل علی دایی مرد بود!

آقای کاشانی کجایی که جوابگوی اینهمه حس غریب هوادار باشی؟! راستی تو هم امروز دلت گرفته؟

تو هم دلگیری ازاین بی غیرتی ها؟! از کدام بی غیرتی برایت بگویم؟ از اینکه امروز مهاجمان هر چه توپ بود به هوا زدند بگویم؟ یا از آن پنالتی؟ یا از پاس های اشتباه؟ یا از ناهماهنگی؟! از چه بگویم که خدارا خوش بیاید؟

نمیخواهم قضاوت کنم، نمیخواهم درباره ی کسی حرف بزنم اما دلم سخت گرفته، این همه بغض را چکار کنم؟ خدایا این همه دلتنگی را با چه کسی قسمت کنم؟ این همه دلنگرانی را به چه کسی بگویم؟ به چه کسی بگویم که این تیم من نیست ؟

خدایا تو بگو....پرسپولیس من کجاست؟

منو میلیونا هوادار که باز هم میگوییم عشق است پرسپولیس اما ای کاش....

ای کاش جواب این همه عشق را میدادند! باز هم خیالی نیست، پرسپولیس سالهاست که در قلبهایمان جا خوش کرده! انگار جایش هم هر روز محکم تر و با ثبات تر میشود!!

همیشه همه میگویند

فاصله ی عشق تا نفرت خیلی کم است

اما عشق به پرسپولیس

انگار کیلومترها با نفرت فاصله دارد

" یه پرسپولیس یه ایران"

خدا تنهاتنهایی ست......... که هیچگاه تنها را تنها نمیگذارد
۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- هلند
- کریمی
- گواردیولا
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاشانی.....................کجاست؟؟؟ چه میکند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟سکوت تا کی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۲۸ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
درود

جاش خالی بود...

...

تنهاست...

۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- هلند
- کریمی
- گواردیولا
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
فاجعه ای در تاریخ باشگاه پرسپولیس رقم خورده که بدون تردید تا سالهای سال هیچ مدیری قدرت جابه جایی این رکورد را نخواهد داشت. 3 شکست متوالی در دربی تهران به نام حاج حبیب کاشانی ثبت شد افتضاح بزرگی که هیچگاه از یاد و خاطره هواداران این تیم بزرگ و پرطرفدار پاک نخواهد شد و تا ابد در کارنامه مدیریتی حاج حبیب خواهد ماند.

کاشانی همواره به این موضوع افتخار کرده که در 3 سال مدیریت خود در باشگاه پرسپولیس 3 جام بدست آورده که یک قهرمانی لیگ برتر و 2 قهرمانی جام حذفی را شامل شود اما هیچگاه به این موضوع اشاره نکرده که در قهرمانی اول پرسپولیس در جام حذفی با مدیریت او سرخپوشان تهرانی با تیمهای لیگ یکی بازی کردند و بدون گل زده به تیم لیگ برتری در جریان بازی توانستند قهرمان شوند. در آن سال صبای قم در مرحله نیمه نهایی تیمی بود که مقابل پرسپولیس قرار گرفت. تنها تیم لیگ برتری که پرسپولیس توانست با ضربات پنالتی و البته اتفاقاتی که در هنگام زدن ضربات پنالتی افتاد از سد آن بگذرد.

دومین قهرمانی پرسپولیس با حبیب کاشانی در جام حذفی هم که نیاز به توضیح ندارد. سرپرست موقت سرخپوشان تهرانی برای ناکام ماندن علی دایی تمام تلاش خودش را کرد تا شاید اسطوره فوتبال ایران خراب شود و با خفت و خواری از پرسپولیس برود اما دایی مثل همیشه بزرگ ماند و با شکست دادن تیمهایی همچون سپاهان، فولاد خوزستان و ملوان بندرانزلی قهرمان جام حذفی شد. این قهرمانی را فقط باید به نام علی دایی ثبت کرد که با تمام کارشکنی ها، مشکلات و معضلات موجود ساخت هر چند که در زمان مدیریت کاشانی این قهرمانی به ثبت رسید.

حبیب کاشانی که تا چند روز قبل به 3 قهرمانی در 3 سال حضورش در پرسپولیس افتخار می کرد امروز یکبار دیگر تاریخ ساز شده و دوباره رکوردی را به ثبت رسانده که بعید است در یک قرن آینده هم شکسته شود. کاشانی این افتخار را دارد که 3 شکست متوالی در دربی تهران برای پرسپولیس در دوران مدیریت او ثبت شده است و او تنها مدیری بود که توانسته در 3 بازی متوالی مقابل رقیب سنتی خود شکست را پذیرا شود.

بازی حیثیتی سال را پرسپولیس باز هم با مدیریت حاج حبیب باخت تا توان مدیریتی او به طور کامل مشخص شود. در حال حاضر پرسپولیس از 7 بازی خود در لیگ یازدهم تنها یک پیروزی و 6 امتیاز کسب کرده و در مکان پانزدهم جدول قرار دارد که در تاریخ باشگاه بی سابقه بوده است.

این عملکرد بسیار ضعیف که برای هواداران پرسپولیس چیزی فراتر از فاجعه است در دوران کسی ثبت شده که قرار بود تنها چند روز در پرسپولیس به عنوان سرپرست موقت کار کند اما چند سال گذشته و حاج حبیب همچنان در این باشگاه هست و رکوردهای تاریخی ثبت می کند.

چند وقت دیگه هم خبر اختلاص میلیاردی کاشانی و شرکاشو از تلویزیون میشنویم.همش خودشو به موش مردگی میزنه.به بهونه کمردرد در روز دربی در ورزشگاه حاضر نبود.استیلی باید از سرنوشت علی دایی که در زمان مربیگریش تو تیم دچار شد درس عبرت گرفته باشه اما ...

" یه پرسپولیس یه ایران"

۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
- کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- هلند
- کریمی
- گواردیولا
- ابراهیم زاده
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Hamed نوشته:

درود

جاش خالی بود...

...

تنهاست...

خدایی دلم براش تنگ شده حال میکردم با بازیش حیفش اما هنوزم دیر نشده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"یه پرسپولیس یه ایران"

۲۸ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
دلم برای تیم زمان امپراطور تنگ شده
محسن خلیلی
تیمی که در نیم فصل فقط 1 باخت داشت
تیمی که با کسر 6 امتیاز قهرمان شد
خدایا ما اون پرسپولیسو میخوایم

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۲۸ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
اگه شکستی بوده برای هر دوشون بوده و اگه موفقیتی بوده بازم برای هر دوشون

به نظر من (به عنوان یه هوادار مثل شما) تا کاشانی از این تیم نره این تیم درست بشو نیست، به نظر من دیگه همه چهره واقعی کاشانی رو شناختن (کسی که حتی حاضر نیست بعد از این شکست به احساسات تماشاگرا پاسخ بده)
همه ما می دونیم که کاشانی یه آدم سیاسیه، از اول هم ورزشی نبود

امیدوارم نگید که نظر من چرت و پرته و اگر هم می گید حداقل کمی انصاف داشته باشید و حذفش نکنید تا بقیه هم ببینن و قضاوت خودشون رو داشته باشن

پیشاپیش از انصافی که به خرج می دید تشکر می کنم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ شهریور ۱۳۹۰
نام کاربری: ........
پیام: ۱,۹۳۴
عضویت از: ۸ مهر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
دوستان بازم بحث دایی رو شروع نکنید!
دایی رفت و الان تیم خودشو داره
البته رفتنش مشخص کرد که مشکل تیم اون نبود
میبینید که این فصل هم بدون حضور اون تیم به شدت بد نتیجه میگیره
مشکل تیم مدیریته
کاشانی نمیتونه بازیکن بزرگ بخره مگه بازیکنایی مثل کریمی و کاظمیان که دلشون با پرسپولیسه و پول زیادی نمیخوان
اگه ما تو این بازی حسین کاظمی رو داشتیم مشکلاتمون خیلی کمتر بود
به جای تال و نصرتی باید سید جلال رو میخریدن
یه مدافع عالی بهتر از دو تا مدافع متوسطه
مهدوی کیا فاصله ای با پرسپولیس نداشت. تو بازی داماش - استقلال 5 یا 6 تا موقعیت خطرناک ایجاد کرد
اونوقت علی عسگر پست اصلی خودش بازی میکرد نه دفاع راست
تیم یه مدافع چپ خوب میخواد
اینا رو استیلی هم فهمیده بود و تو لیستی که به کاشانی داد دنبال حل همین مشکلات بود
اما کاشانی درست مثل لیست دایی نتونست بازیکنای مد نظر استیلی رو بخره
نتیجش رو هم دیدیم...

۲۸ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۲,۸۵۰ بازدید
۶ ساعت قبل
Activated PC
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۳ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۲۹۴ بازدید
۶ ساعت قبل
Galaxy Alpha
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۶ بازدید
۷ ساعت قبل
RealSoftPC
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۷,۰۴۱ بازدید
۷ ساعت قبل
Abbas Malik
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۰۵ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۴۵ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۰۵ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۱۷۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۱ کاربر آنلاین است. (۹۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!