به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
مهمان_
آمائوری: اگر به پالرمو گل بزنم، خوشحالی نمی کنم

آمائوری " اعلام کرد که بازگشت به پالرمو، آن هم در هفته 25 از رقابت های لیگ، لحظه عاطفی خواهد بود.
تیم یوونتوس باید در دیدار هفته آینده خود به مصاف تیم پالرمو برود. این دیدار جدا از اینکه یک دیدار حساس برای تیم یوونتوس به شمار می رود، دیدار خاصی نیز برای مهاجم برزیلی این تیم خواهد بود که تا فصل گذشته برای آن تیم بازی می کرد.
آمائوری که این دیدار برایش با دیگر دیدارها متفاوت است، در مورد این دیدار گفت: اگر امروز من بازیکن یوونتوس هستم، آن را مدیون پالرمو هستم.
وی افزود: دو سالی که من در آنجا بودم، فوق العاده بود و مردم این شهر مرا به پادشاه تشبیه کرده بودند. من در آن شهر زندگی کرده ام و همیشه در قلب من جایگاهی برای این شهر وجود خواهد داشت.
آمائوری در ادامه گفت: من مطمئن هستم که بازگشت به این شهر برای من لحظه عاطفی خواهد بود. از مدت ها پیش به صحنه ای که من به پالرمو خواهم آمد فکر کرده بودم.
این مهاجم برزیلی افزود: پالرمو برای من شباهت زیادی به برزیل دارد و وقتی که من آنجا هستم، احساس می کنم که در خانه هستم. اگر من در دیدار این هفته گلزنی کنم، خوشحالی نخواهم کرد.
این اولین باری است که پس از پیوستن آمائوری به یوونتوس، این بازیکن به همراه تیم جدیدش به پالرمو سفر خواهد کرد.
منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اینتر در اندیشه تمدید قرارداد آدریانو

بعد از گلزنی " آدریانو " در دربی میلان باشگاه اینتر در اندیشه تمدید قرارداد این بازیکن برزیلی است.

این مهاجم برزیلی که سه بازی قبلی تیمش را بخاطر محرومیت از دست داده بود، مقابل رقیب نراتزوری ها بازگشت باشکوهی داشت و در طول این دیدار عالی کار کرد. " ماسیمو موراتی " رئیس باشگاه اینتر تحت تاثیر عملکرد " آدریانو " قرار گرفته است و Sportmediaset.it اعلام کرد که در انتهای فصل پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی اینتر ارائه خواهد شد.

قرارداد کنونی این مهاجم تا سال 2010 اعتبار دارد و اینتر در تلاش است با تمدید قرارداد او، سایر پیشنهادات به " آدریانو " را رد کند. گزارش ها حاکی از آن است که اینتر تمایل به حفظ " آدریانو " دارد اما با این وجود، تعدادی از رسانه های میلان اعلام کردند سران باشگاه اینتر قصد دارند با فروش " آدریانو " زمینه خرید " آگوئرو " از اتلتیکومادرید را فراهم سازند.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۹ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
بكام: بازگشت به گالاكسي برايم سخت است
خبرگزاري فارس: بازيكن انگليسي تيم آ.ث.ميلان گفت: با توجه به اتفاقات اخير، بازگشت به لوس آنجلس گالاكسي برايم سخت است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، ديويدبكام اظهار داشت: از وضعيت كنوني اطلاع دقيقي دارم و مي دانم بازگشت به لوس آنجلس گالاكسي با توجه به تمايل من براي ماندن در ميلان، چقدر سخت است.
اين بازيكن ادامه داد: با توجه به اين مسئله، من هنوز هم احتمال مي دهم بتوانم در ميلان باقي بمانم. در هفته جاري مذاكرات زيادي در اين زمينه ميان من،‌ ميلان و لوس آنجلس گالاكسي انجام خواهد گرفت.
وي عنوان كرد: با توجه به مشكلات موجود،‌ اميدواري هاي خودرا حفظ مي كنم.
بكام در پايان سال گذشته ميلادي در شرايطي كه با لوس آنجلس گالاكسي تا سال 2011 قرارداد دارد، در فصل تعطيلي ليگ امريكا قراردادي 10 هفته اي با آ.ث ميلان ايتاليا منعقد كرد و پس از حضور در ليگ ايتاليا (كالچو) تصميم گرفت رضايت باشگاه امريكايي و مسئولان ليگ ايالات متحده را براي انتقال قطعي به ميلان بگيرد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
گفت و گو با كاپيتان 40 ساله آ.ث.ميلان
مالديني: راز ماندگاري ام، عشق به فوتبال است
خبرگزاري فارس: كاپيتان اسبق تيم ملي فوتبال ايتاليا گفت: راز ماندگاري من در فوتبال اين است كه هميشه كارم را دوست داشته و با شور و شوق بسيار به انجام اين ورزش پرداخته ام.

به گزارش خبرگزاري فارس، پائولو مالديني در آستانه بازي فردا تيمش با تيم وردربرمن در جام يوفا در گفت و گويي با سايت باشگاه آلماني، ضمن بيان اين مطلب افزود: . من از اين خوش شانسي نيز برخوردار شدم كه بدنم تاكنون امكان بازي داده است. شما قطعا مي دانيد براي رسيدن به چنين حدي بايد همه چيز از جمله شرايط جسماني تان مناسب باشد.
وي در اين مصاحبه به نكات ديگري نيز اشاره كرد كه متن آن به شرح زير است:

*آقاي مالديني ، شما دقيقا 20 سال قبل همراه با كارلو آنجلوتي كه اينك سرمربي تيم است، در جام باشگاه هاي اروپا، مقابل وردربرمن بازي كرديد.از آن بازي چيزي يادتان مانده؟
از آن بازي مدت خيلي زيادي گذشته، و بسياري از چيز ها از خاطرم رفته، اما قطع به يقين ديدار مهيجي از جام باشگاه ها بود. در آن هنگام ما قهرمان ايتاليا بوديم و اگر اشتباه نكنم، در بازي رفت در ميلان،‌روي همكاري با دونادوني، با ضربه سر گل نخست را زدم.درست است؟

*بازي خانگي درست است. نتيجه يك بر صفر هم همينطور اما آن گل روي پنالتي ماركو فان باستن حاصل شد. شما در بازي كه با نتيجه يك بر صفر در سال 1994 مقابل وردربرمن انجام داديد،‌ با سر گل زديد...
كه اينطور! اما همان اولين بازي ما با هم،‌ نيز در جام باشگاه ها بود. اما در سال جاري ما در جام يوفا مقابل هم قرار مي گيريم.

*با وجود حضور بسياري از ستارگان نامدار در تيمتان،‌ شما قطعا از جلب توجه عامه نسبت به خودتان خوشحاليد. مي توانيد دليل استقامت و طولاني بودن دوران فوتبال تان را بيان كنيد؟
تصور مي كنم، پاسخ خيلي ساده است. من از كارم هميشه لذت برده ام و طي اين سال ها هميشه نسبت به كارم شور و شعف داشته ام كه احتمالا مردم متوجه اين نكته شده اند. البته من از اين خوش شانسي نيز برخوردار شدم كه بدنم تا به الان، امكان بازي داده است. شما قطعا مي دانيد براي رسيدن به چنين حدي بايد همه چيز از جمله شرايط جسماني تان مناسب باشد.

*در تيم وردربرمن هم بازيكني قديمي و باسابقه مثل فرانك بائومان، حضور دارد. او الان 10 سال است كه همراه سفيد و سبزهاي برمني است. او در انديشه ترك فوتبال در سن 33 سالگي است. اما شما بزودي 41 ساله مي شويد. مايليد در اين زمينه به او توصيه اي بكنيد؟
خير. در مورد ادامه دادن يا وداع با فوتبال، هربازيكني خودش بايد تصميم گيري كند. اين يك مسئله كاملا شخصي است. زيرا بازيكن در اين حال بايستي بسياري از عوامل را در نظر بگيرد.

*اما شما دست كم مي توانيد به هواداران او در صورتي كه تصميم به ماندن بگيرد، ‌توصيه هاي بكنيد. اين موردي است كه براي خودتان هم وجود داشته است. يادتان است كه شما اعلام كناره گيري كرديد و بعد به خاطر هواداران تصميم تان عوض شد.
درست است اما من خوشحال هستم كه سال گذشته باز هم نظرم را عوض كردم. در فصل جاري مشكلات خيلي كمي داشتم. همه روزه با تيم تمرين كردم و هر وقت به بازي رفتم،‌ از ابتدا در تركيب بودم. به اين ترتيب از عملكردم، خرسند هستم. در حالي كه بسياري از بازيكنان به كارشان خاتمه داده اند و مربي شدند. كاري كه الان ادعاي انجامش را ندارم، مي دانيد چرا؟ زيرا الان فقط 40 سال دارم...(مي خندد)

*موقعي كه قراردادتان امسال با ميلان به پايان برسد،‌ قدر مسلم 41 ساله خواهيد بود. صاف و پوست كنده بگوييد آن زمان واقعا به كارتان خاتمه مي دهيد؟
بله؛ قطعا. درآن موقع اصلا بازگشتي وجود نخواهد داشت. حتي با وجودي كه مي بينم الان نسبت به اين دو فصل اخير وضعيت بهتري داشته ام.

*درست مثل فرانك بائومان در وردربرمن‌، شما بازيكني متعصب هستيد كه همه دوران ورزشي تان با يك تيم باشگاهي بوده است. واقعا يك چنين تعصبي در فوتبال امروزي كم سابقه است. چرا وفادار به يك تيم باقي مانديد؟
دليل اش خيلي واضح است؛ من اينجا را مثل خانه ام ديدم و به هر چيزي كه خواستم، رسيدم. براي من كه در ميلان به دنيا آمدم و از كودكي با ميلان مرتبط هستم،‌ رفتن به تيمي ديگر سخت است.

*به بازيكنان جواني كه نزد شما بيايند و پند و اندرز در اين باره بخواهند چه مي گوييد؟
چيزي براي گفتن ندارم.چون وضعيت الان با گذشته فرق كرده است. اينك حضور در تيم براي بازيكنان جوان راحت نيست. درست برعكس،‌ چون كادر تيم بزرگتر از گذشته است،‌ حضور در تركيب اصلي اصلا كار راحتي نيست.

*در دربي با اينترميلان، تيم شما شكست خورد. اين پنجاه و پنجمين نبرد شما با رقيب همشهري بود. فكر مي كنيد ميلان با وجود اين شكست بايد باز هم به كسب اهداف خود اميدوار باشد؟
بله. دربي با اينتر، ‌بازي مهمي بود اما نه آنقدر كه ما را از رسيدن به اهداف مايوس كند.

*رونالدينيو، هم تيمي برزيلي شما در دور رفت كالچو توانست خودش را دومرتبه احيا كند. اما در چند هفته اخير نمره قبولي نگرفت. قبل از دربي با اينتر،‌ او چهار بازي در تركيب اصلي و اوليه جاي نگرفت. فكرنمي كنيد به عنوان كاپيتان تيم برايش زمينه سازي كنيد؟

قبلا كه او خيلي از كارش رضايت نداشت،‌به او كمك كرده ام. به نظرم همين كه او هر روز با شور و شوق بسيار سر جلسه تمرين حاضر مي شود، بيانگر بسياري از مسائل است.

*وقتي كه كفش هايتان را به نشانه خداحافظي از فوتبال آويزان كنيد، آينده تان چگونه خواهد شد؟ بازهم در كنار فوتبال باقي خواهيد ماند؟
برنامه ريزي در اين زمينه كاري بس دشوار است. من هنوز بازيكني فعال به شمار مي روم. هنوز در اين باره تصميمي نگرفته ام. در شرايطي كه مطمئنا فرصت تجربه خيلي از كار ها را ندارم، مهم اين است كه بتوانم كاري را كه با روح و روانم مي خواند، انجام دهم.

*آيا كار مربيگري در اين حالت با روح و روان شما همخواني خواهد داشت؟
ظاهرا شما مي خواهيد مرا حسابي عصباني كنيد (مي خندد). شايد منظورتان اين باشد اگر كاري پيدا نكردم، ‌بروم مربي شوم.اما جدي بگويم، نه ،‌هيچوقت روزي كه مربي شوم ، پيش نخواهد آمد.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
ابراهيموويچ: مورينيو به اين زودي به چلسي برنمي‌گردد
نيمي از راه قهرماني در سري A را پيموده‌ايم .

زلاتان ابراهيموويچ شايعه‌هاي مربوط به احتمال جدايي مورينيو از اينتر را رد كرد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در حالي كه چندي پيش ژوزه مورينيو سرمربي پرتغالي اينتر از علاقه خود براي بازگشت به چلسي خبر داده بود، مهاجم سوئدي اينتر خبر داد كه آقاي خاص به اين زودي‌ها به فوتبال جزيره بازنخواهد گشت.

ابراهيموويچ گفت: «مورينيو دوران بلندي در اينتر پيش‌رو دارد و هنوز براي فكر بازگشت به چلسي خيلي زود است.»

وي افزود: «او با اينتر قرارداد دارد و فكر مي‌كنم به اين مساله احترام خواهد گذاشت. مورينيو مي‌تواند پيش از آنكه به جدايي از اينتر فكر كند، چيزهاي بسياري در اين باشگاه بدست آورد.»

ابراهيموويچ درباره بخت اينتر براي پنجمين قهرماني پياپي در رقابت‌هاي سري A گفت: «‌ما تازه نيمي از راه را پيموده‌ايم و نسبت به فصل گذشته كمي بهتر عمل كرده‌ايم. بايد همانند بازي برابر ميلان در ادامه فصل با شجاعت و اعتماد به نفس ظاهر شويم.»

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
گاتزتا دلو اسپورت خبر داد
«بكام» برابر وردربرمن حاضر مي‌شود .

ديويد بكام در فهرست ميلان براي مصاف با وردربرمن در جام يوفا قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، درحالي كه به نظر مي‌رسد به زودي بكام با ميلان قرارداد دائمي امضا خواهد كرد، هافبك 33 ساله انگليسي بايد خود را براي مصاف با وردربرمن در رقابت‌هاي جام يوفا آماده كند.

روزنامه گاتزتا دلو اسپورت با اعلام اين خبر همچنين مدعي شد كه بكام در حال حاضر از درد ناحيه ران پا كه در جريان داربي ميلان حاصل شد، رنج مي‌برد. اما، با اين حال به نظر مي‌رسد هافبك 33 ساله انگليسي براي بازي در جام يوفا آماده خواهد بود.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پايان زودرس فوتبال مدافع روسونري
سرنوشت نستا امروز رقم مي‌خورد .

آلساندرو نستا با خطر بازنشستگي پيش از موعد روبه‌روست.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، پس از وقفه‌اي چند ماهه و طولاني به نظر مي‌رسيد مدافع مياني در مسير بازگشت به تركيب ميلان باشد. بازيكن تيم ملي ايتاليا، قهرمان جام جهاني 2006 فوتبال كه از 11 ماه مه 2008 تاكنون نتوانسته است براي روسونري به ميدان برود، كمر دردي را كه سال‌ها با آن روبرو بود و از آن گلايه داشت، مورد مداوا قرار داد. اكنون مشكلات عضلاني بار ديگر باعث شده‌اند اين بازيكن 32 ساله نتواند در خدمت تيمش باشد.

نستا در فصل جاري به احتمال فراوان ديگر نمي‌تواند براي ميلان پا به توپ شود. او حتي با خطر پايان زودرس عمر فوتبالش روبه‌روست. اين بازيكن روز دوشنبه تصميم گرفت دوباره خود را به تيغ جراحان بسپارد. او براي اين كار تاكنون چندين بار به ميامي آمريكا رفته تا زيرنظر متخصصان مورد مداوا قرار بگيرد.

روز سه‌شنبه ـ امروزـ روشن مي‌شود كه آيا او پس از انجام عمل جراحي دوباره مي‌تو اند فوتبالش را از سر بگيرد يا آنكه بايد براي هميشه كفش‌هايش را آويزان كند.

نستا كه در فصل 2003-2002 در ازاي رقم تقريبي 30 ميليون يورو از لاتزيو راهي ميلان شد، تا سال 2011 با ميلان قرارداد دارد. او پس از رسيدن به عنوان قهرماني جام جهاني در سال 2006 در آلمان از تيم ملي ايتاليا خداحافظي كرد. اين بازيكن كه متولد شهر رم است، روي هم رفته 78 بار براي آتزوري به ميدان رفت.

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
"ويا" در فهرست بيانكونري
يوونتوس در انديشه خريد "كاسانو"

يكشنبه شب در رقابت‌هاي سري A آنتونيو كاسانو و سامپدوريا ميهمان يوونتوس تورين بودند و با تساوي يك بر يك از دل‌آلپي راهي جنوا شدند. كاسانوي 26 ساله در اين بازي نمايشي درخور توجه داشت، آن چنان كه سران يووه را براي به خدمت گرفتن او به فكر فرو برد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، جوواني كوبولي گيگلي، رييس باشگاه يوونتوس در اين باره به شبكه راديويي "Anehio lo Sport" ايتاليا گفت: «آليسيوسكو، مدير ورزشي ما درباره‌ي اينكه كدام بازيكنان را براي فصل آينده مي‌توانستيم به خدمت بگيريم، صحبت كرده است. كاسانو اسمي است كه درباره‌اش فكر مي‌كنيم.»

اكنون اين پرسش در ميان است كه آيا كاسانو فصل آينده در دل‌آلپي توپ خواهد زد.

كوبولي درباره روند پيشرفت كاسانو در سال‌هاي اخير هم گفت: «او بدون ترديد از يك جوان به يك مرد تبديل مي‌شود.»

كاسانو در گذشته عنوان "دردسرساز" را نيز به خود اختصاص داده بود. بيانكونري در عين حال علاقه‌مند خريد داويد ويا، مهاجم تيم ملي اسپانيا نيز شمرده مي‌شود كه در رقابت‌هاي لاليگا تاكنون 18 بار براي باشگاهش والنسيا گلزني كرده است.

رقم فسخ قرارداد ويا - والنسيا كه مورد توجه بارسلونا نيز هست، 25 ميليون يورو عنوان مي‌شود. "بانوي پير فوتبال اروپا" چند روز پيش نيز علاقه‌مندي‌اش براي خريد "ديگو" برزيلي بازيساز وردربرمن را رد كرد.

فهرست بازيكنان يووه تابستان آينده دست كم با حضور دو بازيكن سطح اول تكميل خواهد شد. همچنين بحث يافتن جانشين پاول ندود نيز در ميان است. اين بازيكن 36 ساله اهل كشور چك در بازي برابر سامپدوريا عملكرد فوق‌العاده‌اي داشت، با اين حال بعيد به نظر مي‌رسد فصل آينده بتواند در تمام رقابت‌هاي سري A و ليگ قهرمانان اروپا به ميدان برود.

كوبولي با وجود فاصله 9 امتيازي حال حاضر يوونتوس با اينتر، صدرنشين رقابت‌هاي سري A سرنوشت قهرماني را همچنان تعيين نشده دانست.

او در اين باره گفت: «فكر مي‌كنم، اينتر گام بزرگي را به جلو برداشته است. اما، هنوز چيزي قطعي نشده است. تاريخ نشان مي‌دهد كه مي‌توان آنها را در جا گذاشت و اين كار شدني است.»

رييس يووه اعتقاد دارد كه هفته‌هاي آينده با به راه افتادن دوباره رقابت‌هاي اروپايي و فشار دو چندان ناشي از اين رقابت‌ها تعيين كننده و سرنوشت‌ساز خواهند بود.

او از عملكرد كلوديو رانيري، سرمربي يووه نيز ابراز رضايت كرد و عنوان داشت: «ما تيم دوم جدول هستيم و احساس مي‌كنم دو تيم در قياس با سال پيش به كاركرد بهتري رسانده است.»

منبع

۲۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
میلان به دنبال جذب "نمانیا ویدیچ"

" آلساندرو نستا " امروز زیر تیغ جراحی می رود و " روسونری " سعی می کند در تابستان خط دفاعی خود را تقویت کند و مدافع " شیاطین سرخ " هدف آن ها است...

طبق گزارش " IlCalciomercato.it " میلان به دنبال جذب " نمانیا ویدیچ " مدافع منچستریونایتد است.

مدافع تیم ملی صربستان سال 2006 از اسپارتاک مسکو به منچستریونایتد پیوست و موفق شد همراه با این تیم قهرمان اروپا و جهان شود.

بهرحال، بعید است " سر الکس فرگوسن " برای انتقال او کمتر از 20 میلیون یورو درخواست کند.

با وجود امضاء قرارداد با " تیاگو سیلوا " و فلیپه ماتیونی " میلان همچنان با مشکل وجود مدافعان پا به سن گذاشته رو به رو است.

کاپیتان " پائولو مالدینی " قصد دارد در انتهای فصل از فوتبال خداحافظی کند و حرفه " آلساندرو نستا " نیز در خطر است. بازیکن سابق لاتزیو هنوز نتوانسته است با مصدومیت خود کنار بیاید و جراحی امروز او به علت مصدومیت در چهارشنبه گذشته است.

این بازیکن 32 ساله ممکن است به علت مصدومیت مجبور شود کفش های خود را آویزان کند.

منبع

۳۰ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
مورینیو: اینتر می تواند منچستریونایتد را شکست دهد.

" آقای خاص " مشتاق دیدار مقابل قهرمان باشگاه های جهان است.

" خوزه مورینیو " از زمانی که به اینتر پیوسته است برای نخستین بار به مصاف " الکس فرگوسن " خواهد رفت، به طوری که سه شنبه 24 فوریه در میلان در چارچوب دور رفت مرحله یک هشتم نهایی جام قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت.

دیدار برگشت در " اولدترفورد " برگزار خواهد شد و سرمربی سابق چلسی به این دیدار خوش بین است.

" مورینیو " به شبکه تلویزیونی منچستریونایتد گفت:« قبل از قرعه کشی من گفتم می خواهم با منچستریونایتد رو به رو شوم و بعضی ها فکر کردند من دیوانه شده ام.»

« همه می خواستند بدانند چرا من بهترین تیم اروپا رو خواستم؟ اما من برای این می خواستم که یک رقابت بزرگ است و برای اینکه مشکل خواهد بود.»

« آن یک قرعه خاص برای شاگردان من بود و من می خواهم برنده این رقابت باشم. بهترین مسابقه بازی مقابل بهترین بازیکنان و بهترین تیم کنونی منچستریونایتد است.»

" مورینیو " اضافه کرد:« ما می دانیم می توانیم پیروز شویم. یونایتد یک تیم خاص با بازیکنان خاص است. آن ها خیلی محکم در دفاع و خیلی خطرناک در حمله هستند.»

« با یک نگاه به استعدادها و نیمکت آنان شما متوجه می شوید که کار مشکلی دارید. تیم مقابل خیلی با تجربه است، اما ما هم استعداد زیادی داریم و می دانیم در بازی های بزرگ چگونه بازی کنیم.»

منبع

۳۰ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۷,۶۷۸ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۴۶ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۰,۳۹۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۵۷۰ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۴ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۲۵ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۹۱ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۸۸۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۵۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۲ کاربر آنلاین است. (۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!