به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
ادامه انتقادات از اسكولاري
رژيم غذايي نامناسب دليل ناكامي چلسي است
خبرگزاري فارس: براساس يك گزارش تحليلي رژيم غذايي نامناسب اسكولاري دليل ناكامي چلسي است.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي ميل، سرمربي برزيلي تيم چلسي از ابتداي فصل جاري نظارت مستقيمي بر وضعيت غذايي بازيكنان تيمش داشته است. او از شاگردان خود خواسته به طور دقيق از برنامه غذايي كه در نظر گرفته، استفاده كنند.
مطابق اين گزارش، اين رژيم غذايي براي بازيكنان چلسي مفيد نبوده و باعث تحليل رفتن بدن آنها شده است. اين موضوع در كنار كاستي هاي فني، عامل شكست هاي اخير،‌ به ويژه باخت تحقيرآميز برابر منچستريونايتد بوده است.
در مقابل اين نظريه انتقادي، اسكولاري موضع گيري كرده و بيان داشته، برنامه رژيم غذايي اش براي بازيكنان مشكلي ندارد، بلكه مشكل چلسي جاي ديگري است.
اين مربي كه در فصل جاري هدايت چلسي را برعهده گرفت، گفته است: برنامه غذايي كه من براي بازيكنان در نظر گرفتم،‌ بسيار دقيق طراحي شده است. فكر نمي كنم مشكل چلسي اين باشد. در واقع مشكل آنان در سرشان است. جايي كه خوب نمي توانند تمركز كنند.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
پس از انتخاب به عنوان بهترين بازيكن جهان
كريستيانو رونالدو: من جاه طلب هستم
خبرگزاري فارس: مرد سال فوتبال جهان در سال 2008 گفت: جايزه مرد سال فوتبال جهان را به اين خاطر دريافت كردم كه در زندگي همواره خواهان پيشرفت بوده و جاه طلب هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت فيفا، كريستيانو رونالدو اظهار داشت: براي من حضور در جمع بهترين بازيكنان جهان، افتخاري بس بزرگ است. براي هر بازيكن فوتبال در جهان، كسب اين افتخار، رويايي است. من خيلي جوان هستم و در چنين مراسمي براي دومين مرتبه است كه شركت مي كنم.
وي در مورد عملكردش بيان كرد: سال 2008 سالي بسيار بزرگ و فراموش نشدني برايم بود. همراه منچستريونايتد افتخارات مهمي مثل قهرماني اروپا و انگليس را كسب كردم. در كنار آن به عنوان بهترين بازيكن اروپا برگزيده شدم و حالا به مقام بهترين بازيكن جهان رسيده ام.
رونالدو افزود: قول مي دهم باز هم براي كسب افتخارات تازه تلاش كنم. همچون گذشته بسيار انگيزه دارم. مايلم همچنان پيشرفت كرده و همواره روند صعودي را طي كنم. من آدمي بسيار جاه طلب هستم.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
مطبوعات انگليس خبر دادند:
بركناري اسكولاري در صورت شكست مقابل ساوتند
خبرگزاري فارس: گزارشات اخير مطبوعات انگليس حاكي است لويئس فليپه اسكولاري در آستانه بركناري از مربيگري تيم چلسي قرار دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس، فرداشب تيم چلسي ديدار برگشت خود را در مرحله سوم جام حذفي انگليس برابر تيم ساوتنديونايتد انجام خواهد داد. قبل از اين ديدار، فشار انتقادات بر لوئيس فليپه اسكولاري از جانب رسانه ها و هواداران به خاطر نتايج ضيعف،‌ به ويژه باخت تحقيرآميز 3 بر صفر برابر منچستر يوناتيد وارد آمده است.
با توجه به گزارشاتي كه روزنامه هاي معتبري همچون تايمز،‌ ديلي تلگراف و سان در روزهاي دوشنبه (ديروز) و سه شنبه ( امروز) منتشر كردند، احتمال زيادي داده مي شود، در صورت ناكامي در ديدار فردا شب برابر ساوتند، اسكولاري،سمت خود را در چلسي از دست مي دهد.
شكست در ديدار فردا شب، بخت قهرماني جام حذفي انگليس كه يكي از اهداف چلسي قبل از شروع فصل جاري بود را از اين تيم خواهد گرفت. با توجه به وضعيت نامطلوب چلسي در ليگ برتر، شكست مقابل ساوتند موقعيت اسكولاري را به خطر خواهد انداجت.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
/دور سوم جام حذفي انگليس/
چلسي در انديشه غلبه بر گمنام هاي ساوتند
خبرگزاري فارس: تيم فوتبال چلسي ديدار برگشت خود را در مرحله سوم جام حذفي اين كشور مقابل تيم گمنام ساوتند انجام مي دهد.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم چلسي كه يكشنبه شب در رقابت هاي ليگ برتر انگليس متحمل شكست سنگين 3 بر صفر برابر منچستريونايتد شد، فردا شب در زمين تيم ساوتند يونايتد اميدهاي خود را براي صعود به دور بعد اين جام، جستجو مي كند.
بازيكنان چلسي كه پس از باخت تحقيرآميز از منچستر،‌ سخت مورد انتقاد قرار گرفتند،‌ اينك در شرايط روحي نامطلوب در انديشه جبران مافات هستند.
چلسي در ديدار رفت مقابل ساوتند در خانه به تساوي يك بر يك رسيد و براي بازي برگشت مجبور به شكست دادن اين حريف ، در خارج از خانه است.
در ديدار هاي ديگر كريستال پالاس ميزبان لستر سيتي است و نيوكاسل يونايتد پذيراي هول سيتي خواهد بود.

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
مهمان_
اعتماد به نفس نامحدود رونالدو

هورا اسپرت, اعتماد به نفس کریستیانو رونالدو, مرد سال فوتبال جهان محدودیت نمی شناسد.
به گزارش دیلی میل, از رونالدو, هافبک, ریو فردیناند, و آندرسون, بازیکنان منچستریونایتد در اوایل این فصل سوال شد محبوبترین بازیکن آنها در همه دوره ها کیست؟ فردیناند نیز مانند آندرسون در ابتدا دیه گو مارادونا,اسطوره فوتبال آرژانتین و سپس پله را به عنوان بزرگترین بازیکن تاریخ فوتبال جهان معرفی کردند. اما رونالدو فرد دیگر را مد نظر داشت.
او برای مزاح با همکارهایش گفت:" خودم

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
زمزمه های فوتبال انگلیس - 13 ژانویه:

باشگاه منچسترسیتی تلاش می کند کاکا، بهترین بازیکن جهان در سال 2007 را در تابستان آینده به خدمت بگیرد.

- منچستر یونایتد و لیورپول برای به خدمت گرفتن اندرسون مدافع فلومیننسه با هم رقابت خواهند کرد.(سان)
- باشگاه منچسترسیتی برای خرید کاکا ستاره برزیلی میلان، نماینده ای به کشور ایتالیا فرستاده است.(دیلی اکسپرس)
- با وجود در خواست تیم های تاتنهام و رئال مادرید برای خرید پالاسیوس و والنسیا، مدیر باشگاه ویگان اعلام کرد که این تیم ستاره هایش را نمی فروشد.(دیلی میرور)
- نیکلاس آنلکا مهاجم چلسی از اینکه در سه بازی اخیر چلسی به عنوان بازیکن ذخیره به میدان آمده، از اسکولاری به شدت ناراحت و عصبانی است.(سان)
- بعد از درخواست رافائل بنیتز برای کنترل کامل نقل و انتقالات باشگاه لیورپول، تمدید قرار این مربی اسپانیایی با قرمزهای آنفیلد در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.(دیلی استار)
- رایان گیگز هافبک کهنه کار باشگاه منچستر یونایتد به زودی با پیشنهاد تمدید قرارداد تا پایان سال 2010 مواجه خواهد شد.(دیلی میرور)
- جرمی هافبک کامرونی نیوکاسل مورد توجه باشگاه بشیکتاش ترکیه قرار گرفته است.(دیلی میل)

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
تورس: منچستر یونایتد مدعی است.

" فرناندو تورس " ستاره لیورپول معتقد است منچستر یونایتد مدعی کسب عنوان قهرمانی این فصل است.

" قرمزها " هم اکنون صدرنشین هستند اما یونایتد با پیروزی 3-0 مقابل چلسی در تعطیلات اخر هفته، خود را به عنوان یک مدعی مطرح کرد.

منچستر یونایتد در صورتی که دو بازی عقب افتاده خود مقابل ویگان و بولتون را پیروز شود می تواند بالاتر از لیورپول در صدر جدول قرار گیرد.

" تورس " گفت: « آن ها مدعی هستند که این عنوان را به دست آورده اند. ما داریم سخت تلاش می کنیم که با آن ها رقابت کنیم و بالاتر از آن ها قرار بگیریم.»

« ما می دانیم که ممکن است این فصل قهرمان شویم، اما ما مجبور هستیم تا آخرین لحظه بجنگیم.»

« مشخص است که ما تمام چیزها را درباره آن ها می دانیم. آن ها قهرمان اروپا و جهان هستند.»

« ما می دانیم آن ها تیم با کلاسی هستند. برخی از بهترین بازیکنان جهان را در اختیار دارند.»

دوشنبه شب " کریستیانو رونالدو " به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شد و " تورس " نیز سوم شد. او تصدیق کرد رویای دو باشگاه بازی 14 مارچ در " اولدترافورد " است که قهرمان را می تواند مشخص کند.

" تورس " افزود: « من فکر می کنم در " اولدترافورد " قهرمان مشخص خواهد شد. من امیدوارم با همین وضعیت و موقعیت به آنجا برویم.»

" تورس " در مورد جنگ لفظی بین " رافائل بنیتز " سرمربی " قرمزها " و " الکس فرگوسن " سرمربی اسکاتلندی منچستر یونایتد گفت: « سرمربی ها اظهار نظر می کنند. آن ها برای این کار دلایلی دارند اما من نظری در این مورد ندارم.»

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
" مارادونا " " ته وز " را هم به اینتر فراخواند!

" دیگو مارادونا " بر این باور است " کارلوس ته وز " می خواهد منچستر یونایتد را ترک کند و به او توصیه کرد به اینتر میلان برود.

" ته وز " در این فصل نیمکت نشین شده است و در پیروزی 3-0 منچستر یونایتد مقابل چلسی حتی به عنوان بازیکن جانشین هم به میدان نیامد.

" مارادونا " سرمربی آرژانتین این دیدار را تماشا می کرد و شاهد این بود که یکی از مهاجمان کلیدی تیمش بازی نمی کند.

" مارادونا " احساس می کند " ته وز " باید به فکر خروج از منچستر باشد و معتقد است او در فوتبال ایتالیا موفق خواهد شد.

سرمربی تیم ملی آرژانتین به " Corriere dello Sport " گفت: « یکشنبه پیروزی منچستر یونایتد را در غیاب " ته وز " دیدم. این برای او خوب نیست.»

« این اتفاقات مطمئنا خروج او را نزدیکتر می کند. ایتالیا و اینتر می تواند راه حل خوبی باشد.»

« به اتمام رسیدن قراردادش کار او را برای رفتن به باشگاه دیگر ساده می کند.»

" مارادونا " فکر می کند " سر جیو آگوئرو " مهاجم اتلتیکو مادرید هم باید به اینتر برود.

او گفت: « چه مشورتی به او خواهم داد؟ به او می گویم به اینتر برود. من تصور می کنم می تواند زوج خوبی با " زلاتان ابراهیممویچ " تشکیل دهد.»

منبع

۲۴ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
پیشنهاد رسمی آرسنال برای جذب آرشاوین.

مسوولان آرسنال در تدارک ارائه پیشنهادی جدید برای به خدمت گیری آندری آرشاوین, هافبک سنت پترزبورگ هستند.

به نقل از روزنامه دیلی میل, توپچی ها قصد دارند پیشنهاد 10 میلیون پوندی خود را برای آرشاوین که با مخالفت مقامات زنیت روبرو شد تا سقف 12 میلیون پوند افزایش دهند.
با توجه به اینکه این ستاره ملی پوش روسی هفته گذشته در لندن بوده , آرسن ونگر, سرمربی آرسنال او را در صدر فهرست خرید خود در این ماه قرار داده و زنیت نیز مایل به فروش این بازیکن است به نظر می رسد انتقال وی به استادیوم امارات در این هفته انجام شود.
ونگر قصد دارد با افزودن آرشاوین به جمع شاگردانش به همه نشان دهد که می تواند با تیم های منچستریونایتد, چلسی و لیورپول برای تصاحب قهرمانی این فصل به رقابت بپردازد.
آلکس پتروف, سخنگوی باشگاه زنیت در این خصوص گفت:" به این وسیله تایید می کنم که از جانب آرسنال یک پیشنهاد رسمی 10 میلیون پوندی برای آندری آرشاوین دریافت کرده ایم که مورد قبول واقع نشد, از آن زمان تاکنون آنها با پیشنهاد دیگری برای جذب این بازیکن اقدام نکرده اند و در حال حاضر آرسنال تنها متقاضی آرشاوین است."

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نارضایتی ستاره های چلسی از جریمه های بی مورد اسکولاری!

ستاره های چلسی از اینکه بار دیگر لوئیس فیلیپه اسکولاری ,سرمربی این تیم آنها را با یک سری جریمه های بی مورد مواجه کرده است بسیار ناراحت هستند.

یکی از افراد باشگاه چلسی که نخواست نامش فاش شود در مصاحبه با سان گفت:" شرایط مساعدی در چلسی برقرار نیست. این فهرست اخیر جریمه ها, نمونه دیگری از مشکلات میان بازیکنان و سرمربی است."
گفته می شود از زمان ورود این سرمربی برزیلی به استمفوردبریج برای هر خطای کوچکی از جمله استفاده از تلفن همراه یک جریمه در نظر گرفته شده است. با اینکه به دنبال تداوم بازیهای خوب چلسی اسکولاری این فهرست جریمه ها را حذف کرد اما او بار دیگر این قانون را اعمال کرده و در آستانه دیدار حساس چلسی مقابل منچستریونایتد باعث ناراحتی آبی های لندن شده است.

منبع

۲۵ دی ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۵,۲۸۷ بازدید
۵ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۸۸ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۳۳,۹۳۷ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۵,۱۱۴ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۶۹ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۸۷ بازدید
۲۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۳۶۰ بازدید
۲۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۲۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۲۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۵۶۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۸۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۹۷ کاربر آنلاین است. (۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!