به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
عاقا هلپ مي!

گرايش هايي ك ميشه رف ارشد از شيمي محض و كاريردي فرق داره؟
منظورم اينه ك شيمي محض و شيمي كاربردي گرايشاشون تو ارشد مثه همه ؟ يا كاربردي يهدسري گرايش داره و محض يه سري ديگه ؟ هركدوم باشم بعد ميتونم هر گرايشي خواسم برم؟
شيمي دارويي باشه ارشد بعد دكتري بدي ميشي همون دكتر دارو ساز ؟ يا نه ؟

هلپ مييييييي از سون از پاسيبل

به شکل نمایش کنارم مردمن
۱۵ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
جز سه تای تجربی بقیه اکثرا میتونم برم چیکار کنم؟ پشت کنکور بمونم؟اکثر دوستام قراره بمونن . ینی رقابت زیادتر. شاید قبلا خیلی اصرار داشتم رو دارو ولی الان اونطور نیستم.الان تقریبا فقط درامداون رشته مهمه برام ! فقط ازاینکه تو آینده پشیمون بشم میترسم ازاینکه یه روز یادم بیفته حقم یه رشته خوب بود مثلا ازاینکه کاری نداشته باشم و .... امسال من تمام تلاشمو نکردم البته، شایدم تا همون حد کشش داشتم... الانم یه طوریم که یه روز خیلی شوق میکنم برا خوندن درسام یه روز کاملا نا امیدوبی حوصله میشم وقتی بهش فکر میکنم. از یه طرف دیگه ازاینکه امسال بمونم وهمین رتبه م تکرار شه یابدترشه هم میترسم.راهنمایی کنید اگه انسان هستید.

Més que un club
۱۵ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
راهنمایی کنید اگه انسان هستید

اگر یه رشته رو از ته قلبت دوستداری که نمیتونی قبولشی صادقانه میگم 1سال دیگه بمون
من مثل تو نبودم خیلی خراب کردم کنکورو چون از اسفند به بعد اصلا نخونده بودم چون کم آوردم از بعد امتحانات نهاییم زود شروع کردم تا بهمن ماه روزی 10 ساعت مفید میخوندم 7 صبح باید پا میشدم 5 روز تا 3 کلاس داشتم 3:30 خونه بودم 4:30 باور کن شروع میکردم تا خود 3 شب شاید استراحتم فقط شام بود! 5،6 ماه اینطور خوندم همه چیز عالی پیش میرفت تا آبان و آذر ماه کمتر میشد جای بیشتر شدن و مفید شدن روزای تعطیل که واقعا خودکشی میکردم اما دی و بهمن دیگه نفسای آخرم بود دقیق یادمه اسفند ماه دیگه روزی 3،4 ساعتم نمیشد
تعطیلات عید که اومد کلا استراحت کردم و دیگه تا خود کنکور گذاشتم درسو کنار فقط عربی رو میخوندم چون معلممون فامیلمون بود همونو تو سراسری یادمه 70-80 زدم بقیه رو افتضاحه محض با یه رتبه ی گند 4 ماهه آخر هیچی هیچی دیگه فقط میگذشت الکی خلاصه اینکه اون رشته ای که دوستداشتم رو به هیچ عنوان سراسری نمیاوردم جز دانشگاه سراسری شهرستان که نمی خواستم برم
آخر اینکه اون رشته رو آزاد خوندم
از اینکه رشته دلخواهمو خوندم بازم خوشحالم اما دوستام یه سری واقعا علاقه به رشته دیگه داشتن اومدن این رشته همه هنوز دارن درجا میزنن یا انصراف دادن یا بزور تموم کردن خلاص بشن
از من به تو نصیحت اگر علاقه مندی به رشته ای هستی که امسال قبول نشدی به هیچ عنوان نرو رشته های دیگه و 1 سال دیگه بمون!
اینم یادت باشه دانشگاهم خیلی خیلی مهمه!من رشته دلخواهمو خوندم و راضیم ولی هرچقدر هم تو دانشگاه دانشجوی تاپ باشی و نمراتت عالی باشه و برو بیا داشته باشی آخرشم چون دانشگاهت خوب نبوده زیره سوالی!من فکر میکردم درس نخوندن اون 1 سالو میتونم با درس خوندن تو دوران دانشجویی جبران کنم و ترم هایی بود که واقعا معدلم عالی بود و معدل الف هم میشدم اما آخرشم به چشم نمیومد!پس رشته دلخواه تو دانشگاه آزاد و پیام نور غیره هم میخوره تو ذوقت!پس بمونو برو یه دانشگاه خوب و رشته مورد علاقت
این نظره من بود عزیزم

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱۵ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
King of Chess نوشته:

آره؛اینجا میگم چون شاید خیلی دیگه هم بخوان بدونن:

1- زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش زیست فناوری (بیوتکنولوژی)
2- زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش ژنتیک
3- زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش میکروبیولوژی
4- زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش علوم سلولی مولکولی
5- زیست شناسی سلولی مولکولی گرایش بیوشیمی
ولی خب من اونجور ک تحقیق کردم میگن گویا ی رشته ی اکادمیکِ یعنی بالینی نیست گویا تو بیشتر کارت تو آزمایشگاست،اصن واسه خودش ی عالمیِ حتما تحقیق کن قشنگ اگه بخوای منم یکی رو ک رفته این راهو بهت معرفی کنم

این بیوتکنولوژی یکی از رویاهای من بود لامصب
اینا رشته های باحالین ولی تو ایران به درد نمیخورن!

نقل قول
در پردیس های خودگردان وابسته به دانشگاه های علوم پزشکی امسال به صورت متمرکز دانشجو پذیرفته می شود و ظرفیت پذیرش در مجموع یک هزار و 548 نفر است که در رشته های دکتری حرفه ای به ترتیب در پزشکی 900 نفر، در دندانپزشکی 270 نفر، در داروسازی 280 نفر است.

مفته ها
سالی 18 میلیون
قابل توجه اون دوستی که به من پیشنهاد میده

نقل قول
مه‌سا نوشته:

جز سه تای تجربی بقیه اکثرا میتونم برم چیکار کنم؟ پشت کنکور بمونم؟اکثر دوستام قراره بمونن . ینی رقابت زیادتر. شاید قبلا خیلی اصرار داشتم رو دارو ولی الان اونطور نیستم.الان تقریبا فقط درامداون رشته مهمه برام ! فقط ازاینکه تو آینده پشیمون بشم میترسم ازاینکه یه روز یادم بیفته حقم یه رشته خوب بود مثلا ازاینکه کاری نداشته باشم و .... امسال من تمام تلاشمو نکردم البته، شایدم تا همون حد کشش داشتم... الانم یه طوریم که یه روز خیلی شوق میکنم برا خوندن درسام یه روز کاملا نا امیدوبی حوصله میشم وقتی بهش فکر میکنم. از یه طرف دیگه ازاینکه امسال بمونم وهمین رتبه م تکرار شه یابدترشه هم میترسم.راهنمایی کنید اگه انسان هستید.

بچه درس خونی ؟
اولا تحت جو قرار نگیر
که بگی آره مگه من چیم از فلانی کمتره و منم میتونم و از اینجور حرفا
( صحبت های رایج بین دخترا )
بشین یه عالمه با خودت فک کن
ببین میتونی خودتو تغییر بدی ؟
چون اگه قرار باشه همینجوری مثه امسال بخونی دوباره رتبت میشه همین
باید یه جوری بخونی که ارزش یه سال موندنو داشته باشه
ببین ارادشو داری که تمام پاییز و زمستون و بهارتو بشینی توی خونه و فقط درس بخونی ؟
اونقدا هم کار سختی نیست
ولی بستگی به روحیه ی خودت داره
احتمالات رو هم در نظر بگیر
چون آدم بعضی وقتا زندگیش تو یه مسیرایی قرار میگیره که نه میخواد و نه پیش بینی شدست!
یکی از دوستای من رتبه ی 20,000 سال اولش تبدیل شد به 160 سال دوم
اون یکی 18,000 شد 22,000

فقط خودتی که باید تصمیم بگیری
یه سال موندن حداقل نتیجه ای که داره اینه که دیگه تا آخر عمرت خودتو سرزنش نمیکنی که اگه " یه سال میموندم فلان می شد "
اگه فک میکنی فقط پزشکی یا مثلا دارو میخوای و رشته های دیگه برات بی فایدست و نمیتونی تحملشون کنی یه بار دیگه شانستو امتحان کن

در کل واقعا بین باش
تخیلی فک نکن
بقیشم به خدا توکل کن
رشته های دیگه هم خوبنا والا ... مثل فیزیوتراپی و رادیولوژی و حتی علوم آزمایشگاهی
درآمدشم خوبه!

.. Listen to what people don't say
۱۵ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Ree.raa
پیام: ۳,۲۵۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی،ویا،اینیستا
- pep
- اسپانیا
- pep
-
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
جز سه تای تجربی بقیه اکثرا میتونم برم چیکار کنم؟ پشت کنکور بمونم؟اکثر دوستام قراره بمونن .

تصمیم واسه موندن سال بعد رو بذار واسهشهریور
الان همین چند روزو برو یکم درمورد رشته ها تحقیق کن شاید نمیشناسیشونو فک میکنی دوسشون نداری
ببین کدوما رو میشه تا PHD ادامه داد؟
گرایشاشونُ بخون
بازار کار
پرستاری اگه بری بعد 4 سال ی ازمون میگیرن داخل خودشون ک میتونی از اونجا بری پزشکی سخته آره!ولی بجایی ک بشینی ی سال خودتو بکشی اونجا خوب بخونو خودتو بکش...

نقل قول
قبلا خیلی اصرار داشتم رو دارو ولی الان اونطور نیستم.الان تقریبا فقط درامد اون رشته مهمه برام

خب همینو میگم تحقیق کن
مثلا اتاق عمل ک بری( مثال میزنم) میتونی کلا با یک جراح خاص باشی بعد اونوقت هر مبلغی ک واسه هر عمل میگیره( ک خودت هم خوب میدونی چقد زیاده) اونوقت با تو نصف میشه ...
میدونی یعنی چی؟
و خیلی چیزای دیگه

لطف تو
ناگفته ی ما
میشنود
۱۵ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
.راهنمایی کنید اگه انسان هستید.

من با نظرات راندا موافقم .ببین مهسا این چیزی نیست که ما بتونیم رهنماییت کنیم بستگی به روحیات خودت داره هم داشتیم کسی که سال دوم خونده رتبش خیلی بهتر شده هم کسی بوده که دیگه بریده از سال پیششم بدتر شده
تو این قضیه فقط خودتی که میتونی درست تصمیم بگیری چون بهتر از هر کسی خودتو میشناسی و باید بسنجی اینقدر به اون رشته علاقه داری که به خاطرش بمونی یا نه ولی من اگه جای تو بودم می رفتم.درسته اون سه تا از همه تاپ ترن ولی بقیه ی رشته های تجربی هم بد نیستن .ما داشتیم تو اطرافیان که رفتن فیزیو تراپی و بینایی سنجی الانم وضع مالیشون خیلی خوبه

۱۵ مرداد ۱۳۹۳
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
مهسا منم همون حرفاي قبلم

و اين ك برام واقعا سواله ك چرا گير دادي ب دوستات ! باو بشين پيش خودت سبك سنگين كن ، نتيجه سال دوم هم بهتر شدنه هم بدتر شدنه ك اونش ب خودتو كيفيت درس خوندن خودت بستكي داره
من دوسم پارسال چار هزار شده بود امسال نميتونه حتي تغذيه و فيزيو اصف رو بره (رتبشو نميدونم پشتيبانم اينو گف) كلي هم خوند كليييي، ترازشم شيش هزارو اينا بود ، ببين يخورده شانسيه ، دوستاي خودمم همينو ميگفتن

نقل قول
قابل توجه اون دوستی که به من پیشنهاد میده

اگه داري برو ببين بعد در مياريش

من خودم شايد تغذيشو رفتم ، فقط گير اينم ك مدركشو اونور قبول داشته باشن ، هان راسي گول نخورين بگين وا!!! بين الملله ديگه ، اجي من مدركشو المان قبول ندارن
امروز ب صدتا شماره زنگيدم جواب نگرفتم حالا فردا(راسي هسن يوني ها؟) بازم ميزنگم

به شکل نمایش کنارم مردمن
۱۵ مرداد ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
امان از این عشق «اونور» ها.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ مرداد ۱۳۹۳
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
دوستان كسي يعني اينجا نيس شتش شيمي باشه؟يا حداقل اطلاعاتي درموردش داشته باشه؟

و بابلسر فرودگاه داره؟ وضعيت خوابگاهاش چطوره؟ كسي ميدونه؟ (ديگه اينو ك شماليا ميتونن جواب بدن )

به شکل نمایش کنارم مردمن
۱۶ مرداد ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بابلسر فقط دریا داره، و یه دانشگاه.

ساری فرودگاه داره. فاصله ساری تا بابلسر هم حدود 60-65 کیلومتره.

۱۶ مرداد ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۴,۶۶۸ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۱۸ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۵,۹۳۳ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۳۲۵ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۸ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۴۳۶ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۹۶ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۷۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۰۷۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۴۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۶ کاربر آنلاین است. (۱۷۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!