به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: یه پرسپولیس، یه ایران!
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
خوب به عنوان یه استقلالی نظرمو بگم

ایضاً
اولا که پرسپولیس تو این دو تا بازی که من دیدم به معنی واقعی کلمه بد بازی کرد
ما دو شکل بازی بد داریم
یکی این که تاکتیک داشته باشی و نتونی اجراش کنی
یکی این که تاکتیک اصا نداشته باشی
پرسپولیس تو این دو تا بازی اینجوری بوده

و واقعا بازیکنای مقوایی پرسپولیس(خدایی پرسپولیسیا ناراحت نشنا،اگه پرسپولیسیم بودم همینو میگفتم)
من به عنوان یه استقلالی واقعا خجالت کشیدم وختی دیدم محمد منصوری توپو میزنه بیرون انگار نه انگار ولی وحید هاشمیان اونجوری میزنه تو سر خودش.
واقعا خیلی بده که علی کریمی جور یه تیمو بکشه.
حالا باس ببینیم که پرسپولیس به خودش میاد یا نه
من

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
قبلآ هم گفتم، خوشحالم که استیلی سرمربی شد! چون میخواستم ببینم یه مشت عوضی که بعد از اینکه قطبی پرسپولیس رو قهرمان کرد اومدن گفتن استیلی این تیم رو قهرمان کرده و قطبی هیچ کاره بوده در چنین روزهایی چی دارن برای گفتن!!!!

پ.ن1: این خشمی که توی چهره ی علی کریمی دیده میشد واقعآ معنی دار بود! ای کاش همه ی بازیکنها و کادر مربی گری تیم همچین خشمی رو میداشتن!!!!

پ.ن2: بادامکی چند تا توپ لو داد؟!؟!؟!؟! استیل بازی این عوضی لج منو در میاره! اصلآ نوع دویدن (قدم زدن) ، نوع استپ کردن، استیل پاس دادن و خلاصه هیکل اینو که میبینم لجم در میاد! خدایا توبه!!!!

۲۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
استاد پرویز مشکاتیان نوشته:

قبلآ هم گفتم، خوشحالم که استیلی سرمربی شد! چون میخواستم ببینم یه مشت عوضی که بعد از اینکه قطبی پرسپولیس رو قهرمان کرد اومدن گفتن استیلی این تیم رو قهرمان کرده و قطبی هیچ کاره بوده در چنین روزهایی چی دارن برای گفتن!!!!

پ.ن1: این خشمی که توی چهره ی علی کریمی دیده میشد واقعآ معنی دار بود! ای کاش همه ی بازیکنها و کادر مربی گری تیم همچین خشمی رو میداشتن!!!!

پ.ن2: بادامکی چند تا توپ لو داد؟!؟!؟!؟! استیل بازی این عوضی لج منو در میاره! اصلآ نوی دویدن (قدم زدن) ، نوی استپ کردن، استیل پاس دادن و خلاصه هیکل اینو که میبینم لجم در میاد! خدایا توبه!!!!

دقیقا من هم همین نظر رو دارم

۲۱ مرداد ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
استاد پرویز مشکاتیان نوشته:

پ.ن2: بادامکی چند تا توپ لو داد؟!؟!؟!؟! استیل بازی این عوضی لج منو در میاره! اصلآ نوی دویدن (قدم زدن) ، نوی استپ کردن، استیل پاس دادن و خلاصه هیکل اینو که میبینم لجم در میاد! خدایا توبه!!!!

هر سه قسمت رو کامل موافقم!

واقعا گاهی نمی دونم، ما بی شعوریم یا بیشتر مربیا و مدیرای این فوتبال بی شعورن! چطوره یه بی شعوری مثل بادامکی هر مربی میاد هست، همیشه هم گند می زنه، ولی بازم هست! یه بی شعوری مثل نصرتی که بیخودترین دفاع تاریخ ایرانه، دو تا تیم بزرگ تهرانی سرش دعوا می کنن! واقعا اگه کسی می تونه اینا رو واسه من تشریح کنه!

البته حرکات کاملا خودجوش! تماشاگرا و لیدرا هم دیدنیه. پارسال بعد 5 باخت پیاپی 2 تا شعار علیه آقا دادن، شد خط گرفته، اما امسال از بازی اول فصل شعار به نفع اون میدن خودجوشه! واقعا کثافتهای این فوتبال به همون اندازه س که تو این سریال طنزه نشون می داد...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هییییییییییییییییییی خدااااااااااااااا !
ماها دردمونو به کی بگیم آخه ؟!
وای !
چرا اینجوری بود پرسپولیس ؟
چرا بازیکنا نا نداشتن راه برن ؟
چرا دو تا پاس سالم نمیتونستن به هم بدن ؟
چرا تنها بازیکن خوب تیم کریمی ـه ؟
چرا تنها بازیکن با غیرت تیم کریمی ـه که بعد باخت فقط اون دستش به عنوان عذرخواهی از مردم بالا بود و بقیه فقط راه میرفتن ؟ اونم از اون استیلی که مث چی سرشو انداخت پایین و رفت تو رختکن .....
چرا دوباره آقازمانی با زارع عوض شد ؟
چرا نوروزی بیرون کشیده نشد ؟
چرا نصرتی باید دفاع وسط باشه ولی شیث و نورمحمدی کنار ؟
چرا هیشکی احساس مسئولیت نمیکنه تو تیم ؟
چرا .........؟
.
.
.
.
واقعا موندم ...
میخواستم امشب بازی رو برم استادیوم به عشق "پرسپولیس" ( من مث بعضیا نیستم که تعویض مربی باعث کم یا زیاد شدن علاقه به نفس خود "تیم پرسپولیس" بشه) که خدا رو صد هزار مرتبه شکر یه اتفاقی پیش اومد و نشد که برم .... ولی واقعا میخوام بدونم استیلی برا اون 70000 نفر چه جوابی داره ؟ جز مظلوم نمایی و اشک تمساح ؟؟
همین روابطه که فوتبال ما رو بهم ریخته
همین فامیل بازیهاس ....
و دیدین که تشویق دایی توسط تماشاگران ایندفعه دیگه "گروهی" نبود ... کل استادیوم شاکی بودن از تیم ... از مربی ... از طرز بازی ... من نوعی که تو خونه بودم خیلی حرص خوردم ... بیچاره اون تماشاگری که رفت ورزشگاه ...
کاش شما هم شعار ها رو شنیده باشین ..... خجالت آور بود ... برای تیم . برای سرمربی تیم . برای 20 میلیون هوادار پرسپولیس . برای "من" . برای هر پرسپولیسی که هست ...
یه نگاهی به جدول بندازی. در بهترین حالت در پایان هفته 3 تیم 15 میشه.در بدترین حالت که خیلی غیر ممکن هم نیست 17 ام. آره. یه بار دیگه بخونید. "هفدهم" از 18 تیم. باز اگه با 3 تا تیم درس حسابی بازی کرده بودیم میگفتیم به درک ! ولی اینا تیمن ما باهاشون بازی کردیم ؟ شاهین تیمه ؟ شهرداری تیمه ؟
هی وای من !
حالا آقایون فردا میان میگن که سپاهان فصل پیش تو فلان قدر بازی فلان قدر امتیاز آورد ... این نشد دلیل ... سپاهان سپاهانه ... پرسپولیس پرسپولیس !
واقعا در شانه پرسپولیسه 17 جدول باشه ؟ نباید یه بزرگتر غیر کاشانی بالاسر تیم باشه ؟ با اون پیشونی ..... استغفرالله ... چی بگم آخه؟ کاش یه ذره فکر تیم بودن .............................
همون دایی میارزه به صدتا استیلی پشمک ....
جمع کنه بره بابا . اه . آبروی تیمو برد .....
و جالبه بدونید که بزرگترا و پیشکسوتا هم با تماشاگرا هم عقیدن. منظورم مهاجرانی , پیروانی و امثال این هاست. یکیشون که گفته بود با این مربی ششم هم نمیشیم. مطلبش هم تو روزنامه پیروزی یا پرسپولیس چاپ شده بود مطمئن نیستم .... منظورم این بود که همه ناراضین نه فقط تماشاگرا که بگین خط گزفته بودن و این حرفا ........

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۲۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
اون زمان میگفتن مهمترین بخش بستن یه تیم کار پیش فصله! چون پیش فصل استیلی 1 هفته زود تر تمرین دادن رو شروع کرد نسبت به قطبی، همه (البته منظور از همه اون همیشه بدخواه ها و حسودای عوضی ه!) اومدن گفتن استیلی پیش فصل تیم رو بسته به خاطر همین نقش اول قهرمانی رو استیلی داشته! الان هم استیلی تیم رو جمع کرده و پیش فصل تمرین داده، خب کوش بازدهیش؟!

بهانه ی تماشاچی رو هم نمیتونن بیارن! بعد از 2 سال تمام 70 هزار نفر رو توی استادیوم واسه ی بازی پرسپولیس دیدیم! فقط زمان قطبی اینقدر میومدن استادیوم! واسه اینم اومدن!

البته درسته که استیلی بد داره کار میکنه، ولی اگه قرار باشه بد بودن استیلی و نتایج ضعیفش باعث بشه که "علی دایی" دوباره طرفای تیم آفتابی بشه (با توجه به حرکات خود جوش هوادارا و سیستم کشکیو بی فکر مدریتی تیم های ایرانی امکانش هست!!!) بنده به شدت تاکید دارم که باید همه از همین استیلی حمایت کنیم! چون جوراب استیلی به کل هیکل دایی شرف داره!

۲۱ مرداد ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
الان یه طوری شده که من فکر کنم برا مربی و بازیکنا، تماشاچی هرچی کمتر بیاد بهتره! این تماشاچیا به تیم روحیه نمیدن که بهتر بازی کنه، یه کاری می کنن همون که بلدن هم یادشون بره!

مسخرس به خدا! این بابا بعد رفتنشم دست از سر این تیم بر نمی داره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Xavi_1990
پیام: ۶۳
عضویت از: ۱۶ بهمن ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- Xavi - Andrés Iniesta - Messi
- Johan Cruyff
- استقلال
- اسپانیا
- گاس هیدینک - گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
M I R نوشته:

واقعا گاهی نمی دونم، ما بی شعوریم یا بیشتر مربیا و مدیرای این فوتبال بی شعورن! چطوره یه بی شعوری مثل بادامکی هر مربی میاد هست، همیشه هم گند می زنه، ولی بازم هست! یه بی شعوری مثل نصرتی که بیخودترین دفاع تاریخ ایرانه، دو تا تیم بزرگ تهرانی سرش دعوا می کنن! واقعا اگه کسی می تونه اینا رو واسه من تشریح کنه!

البته حرکات کاملا خودجوش! تماشاگرا و لیدرا هم دیدنیه. پارسال بعد 5 باخت پیاپی 2 تا شعار علیه آقا دادن، شد خط گرفته، اما امسال از بازی اول فصل شعار به نفع اون میدن خودجوشه! واقعا کثافتهای این فوتبال به همون اندازه س که تو این سریال طنزه نشون می داد...

خدا رو هزار مرتبه شکر میکنم که استقلال این نصرتی رو نخرید و با رفتنش به پرسپولیس،استقلال با یه تیر دو نشون زد
هم دفاع تیم حریف رو داغون کرد هم یه غرامتی از نصرتی میگیره
واقعا که عجب دفاع مزخرفیه
هر چند الان استقلال دفاع وسط خوب رو نیمکت نداره و اگه حنیف یا پژمان مصدوم بشن کارمون زاره ولی عزیززاده هم بهتر از نصرتیه هرچند خبر میرسه که استقلال میخواد "ابراهیم سعید" رو بخره که خیلی مدافع خوبیه

هوادارای پرسپولیس هم خیلی خیلی عجولن.با این کاراشون بدتر به تیم استرس میدن تا کمکش کنن.استقلالم 3 سال پیش که قهرمان شد هفته های اول بد نتیجه گرفت ولی اون تیم شخصیت قهرمانی داشت که من تو پرسپولیس نمیبینم.

دلم برا استیلی خیلی سوخت.

۲۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: tmagh
پیام: ۶۳۷
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
با نظرات استاد پرویز مشکاتیان و مدیر سایت کاملا موافقم ضمن اینکه معتقدم تیم خوب بسته نشده و یکی از مشکلات اصلی تیم که دفاعهای کناری هستند هنوز وجود داره و محمد و شکوری در حد این تیم نیستند و بازیکن جایگزین تخصصی مناسبی هم وجود نداره. اما با تمام این حرفها تشویق دایی اون هم از بازی اول توسط بعضی تماشاگرا واقعا مسخره هست و انگار این دوستان فراموش کردند که فصل پیش در حسرت دیدن یک بازی حتی متوسط هم باید ماهها صبر میکردیم و استیلی چه خوب چه بد لا اقل حقش هست که یک نیم فصل فرصت داشته باشه و بعد در موردش قضاوت بشه. حکایت پرسپولیس در این سالها حکایت سال به سال دریغ از پارساله و وقتی گاهی کمی به اون پرسپولیس کمی قدیمتر فکر میکنم مغزم آتیش میگیره. خداییش این سه سال خیلی صبوری کردیم ولی حیف.....

۲۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
M I R نوشته:

الان یه طوری شده که من فکر کنم برا مربی و بازیکنا، تماشاچی هرچی کمتر بیاد بهتره! این تماشاچیا به تیم روحیه نمیدن که بهتر بازی کنه، یه کاری می کنن همون که بلدن هم یادشون بره!

مسخرس به خدا! این بابا بعد رفتنشم دست از سر این تیم بر نمی داره!

واقعا من یه سوال از اونایی دارم که هی میگفتن "علی دایی" و کسایی که الان دارن از اون آقا طرفداری میکنن

دایی فصل پیش مگه چه کار کرد که میان تو ورزشگاه اسمش رو میارن؟!؟!؟!؟!؟
به جر اینکه 5 تا باخت 3-0 , 4-0 متوالی آورد

خواهشا طرفداری های بیدلیل نکنید

من نمیگم استیلی داره خوب کار میکنه ولی چرا فصل پیش بعد از 5 تا باخت و اون اعتراض تماشگران به آقای دایی یه دفعه میبینیم از بازی بعد همه دوباره اون آقا رو تشویق میکنن و چرا اتفاقاتی که تو فصل پیش همونجوری که آقا سعید گفتن که بعد از یه عالمه نتایج افتضاح فقط تو دو تا بازی اتفاق میوفته و صدای اعتراض هواداران رو شنیدیم, تو این فصل باید از همون اول فصل و اولین بازی که هنوز هیچی معلوم نیست هواداران شروع کنن به شعار دادن علیه تیم؟!؟!؟!؟!؟!؟

واقعا همه چیز واضحه................

فقط واسه فوتبالی که اینجور هوادارایی میان میبینن و ازش سو استفاده میکنن متاسفم

تا وقتی که این باند بازی ها تو فوتبال ما بشه همینه اوضاع فوتبالمون

در آخر هم فقط یه درود میفرستم به شرف و غیرت علی کریمی که با این سن میاد اونجوری میدوه و واسه جبران نتیجه داشت یه تنه همه کار میکرد و بعد از بازی هم میاد اونجوری عذرخواهی میکنه ولی بقیه بازیکنان(که واقعا زشته اسم بازیکن روی اینا گذاشت) مثل چی بگم سرشون رو میندازن پایین و از هواداران دور میشن که یه بار فحش نخورن

واقعا واسه همه چیز این فوتبال متاسفم

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲۱ مرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۶۱۲ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۴۸ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۲۲۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۳۸۵ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۷ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۷۶ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۷۵ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۲۵۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۷۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!