به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
سید محمد نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
سید محمد نوشته:

بعد 3چهار سال بلاتکلیفی و بیکاری بالاخره شهریور 97 تو یه کارخونه تولید پودر آلومینا(معدن استخراج بوکسیت) که استخدامی خوبی داشت مشغول بکار شدیم؛ که 90 درصد محصولاتش به خارج از کشور صادر میشه
شانس ما دیشت ترامپ صادرات مس و آلومینیوم و فولاد رو هم تحریم کرد
آخه لعنتی چکار به کار ماداری؛ نشستیم این گوشه کشور داریم نون و ماستمون رو میخوریم
فک کنم فردا همه رو تعدیل کنن از شانس ما

ایشالا ک هر چی خیره ... عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم ( و بالعکس) ...
البته شما برو ی موز حداقل وردار ...

موز گرونه
همون ماستشم کیلویی 4000 تومن بود ، الان شده 5000 تومن دیگه میگیم گرونه
نمیخوام اینجا بحث سیاسی کنیم اما صنایع فولاد و مس و آلومینا هم کم از نفت ندارن، و تحریمشون موجب مشکلات زیادی تو کارخونه های مربوطه میشه
البته از یه جهتم شاید خام فروشی رو کنار بذارن و عدو شد سبب خیر که خودشون محصولات رو فرآوری کنن و خام خام و مفت مفت نفروشنش
الله اعلم

بله ... عرض کردم ک عسی ... رزق محفوظه داداش گلم ... هم رزق من و شما هم رزق ایران ...

اون که صد البته
فقط خداس که روزی رسانه، بشرطی که خودمونم حرکتی در این مسیر انجام بدیم
از قدیم گفتم از تو حرکت از خدا برکت
یا خدا میگه تو یه قدم بیا بسمت من ؛ من صد قدم میام سمت تو
هیچ شکی درش نیست و هیچ ترسی ازش نیست
هی میخوام اینجا بحث سیاسی نکنم اما نمیشه
قطع به یقین روزی کشور عزیزمون ایران هم نزد خدا محفوظه؛ منتهی همون حرکته از جانب دولتیون دیده نمیشه و فعلا عنان کار افتاده دست یه مشت غریزده لیبرال که از ترس از دست رفتن رفاه خرزاده هاشون در سرزمینهای اروپایی و آمریکا؛ با یه پِخ گفتن آمریکا شلوارشون رو خیس میکنن و پشت سر هم ننگ نامه های مختلف رو به تصویب میرسونن
بازم معذرت میخوام ک اینحا بحث سیاسی کردم اما ......
سالها بعد آیندگان در مورد ننگ نامه برجام خواهند خوند و لعن و نفرین خواهند فرستاد بر بانیان و مسببان آن
بله
رزق و روزی مردم و کشور دست خداست اما باید حرکتی صورت بگیره که نمیگیره تو این دولت
طرف نماینده مجلسه و از حامیان اصلی برجام؛ ازش میپسرن آیا یک بار هم متن برجام رو خوندی؟ هر هر میخنده و جوابی نمیده ؛ اسمشم م.ع.و هست
خدا لعنت کنه تک تکشون رو
برای بار سوم پوزش میخوام که این جا بحث سیاسی کردم

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: frederic*chopin
پیام: ۱,۶۹۹
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سید محمد نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
سید محمد نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

نقل قول
سید محمد نوشته:

بعد 3چهار سال بلاتکلیفی و بیکاری بالاخره شهریور 97 تو یه کارخونه تولید پودر آلومینا(معدن استخراج بوکسیت) که استخدامی خوبی داشت مشغول بکار شدیم؛ که 90 درصد محصولاتش به خارج از کشور صادر میشه
شانس ما دیشت ترامپ صادرات مس و آلومینیوم و فولاد رو هم تحریم کرد
آخه لعنتی چکار به کار ماداری؛ نشستیم این گوشه کشور داریم نون و ماستمون رو میخوریم
فک کنم فردا همه رو تعدیل کنن از شانس ما

ایشالا ک هر چی خیره ... عسی ان تکرهوا شیئا و هو خیر لکم ( و بالعکس) ...
البته شما برو ی موز حداقل وردار ...

موز گرونه
همون ماستشم کیلویی 4000 تومن بود ، الان شده 5000 تومن دیگه میگیم گرونه
نمیخوام اینجا بحث سیاسی کنیم اما صنایع فولاد و مس و آلومینا هم کم از نفت ندارن، و تحریمشون موجب مشکلات زیادی تو کارخونه های مربوطه میشه
البته از یه جهتم شاید خام فروشی رو کنار بذارن و عدو شد سبب خیر که خودشون محصولات رو فرآوری کنن و خام خام و مفت مفت نفروشنش
الله اعلم

بله ... عرض کردم ک عسی ... رزق محفوظه داداش گلم ... هم رزق من و شما هم رزق ایران ...

اون که صد البته
فقط خداس که روزی رسانه، بشرطی که خودمونم حرکتی در این مسیر انجام بدیم
از قدیم گفتم از تو حرکت از خدا برکت
یا خدا میگه تو یه قدم بیا بسمت من ؛ من صد قدم میام سمت تو
هیچ شکی درش نیست و هیچ ترسی ازش نیست
هی میخوام اینجا بحث سیاسی نکنم اما نمیشه
قطع به یقین روزی کشور عزیزمون ایران هم نزد خدا محفوظه؛ منتهی همون حرکته از جانب دولتیون دیده نمیشه و فعلا عنان کار افتاده دست یه مشت غریزده لیبرال که از ترس از دست رفتن رفاه خرزاده هاشون در سرزمینهای اروپایی و آمریکا؛ با یه پِخ گفتن آمریکا شلوارشون رو خیس میکنن و پشت سر هم ننگ نامه های مختلف رو به تصویب میرسونن
بازم معذرت میخوام ک اینحا بحث سیاسی کردم اما ......
سالها بعد آیندگان در مورد ننگ نامه برجام خواهند خوند و لعن و نفرین خواهند فرستاد بر بانیان و مسببان آن
بله
رزق و روزی مردم و کشور دست خداست اما باید حرکتی صورت بگیره که نمیگیره تو این دولت
طرف نماینده مجلسه و از حامیان اصلی برجام؛ ازش میپسرن آیا یک بار هم متن برجام رو خوندی؟ هر هر میخنده و جوابی نمیده ؛ اسمشم م.ع.و هست
خدا لعنت کنه تک تکشون رو
برای بار سوم پوزش میخوام که این جا بحث سیاسی کردم

«... ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم ...»
قطعا همینطوره ... ولی غصه نخور هستن کسایی ک بی صدا و ریا، واس دین و خاک، عمر و مال و جان رو کف دست گرفتن ... چه اونایی ک رفتن و شهیدن ... چ اونایی ک هستن و هم اجر شهیدن ...
ایشالا خدا ب آبروی اونا، تر و خشک رو باهم نمیسوزونه ...!

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
frederic*chopin نوشته:

تراز امتحانا ... قلم و گزینه و اینا چندی ؟ مطلق نداشتن استرس چیز خوبی نیست ... باید ببینید استرس رو کنترل کردید یا اهمیت و هدف و انگیزه کم رنگ شده ...؟ خیــــــــلی مهمه ک نگاهت به آینده چیه ... نگاه مثبت یا منفی ... ؟ اینا رو بگی خیلی بهتر میشه کمک کرد ...

الان کمک چی میخواید بکنید دقیقا؟

نه من بیخیالم نیستم دیگه، البته نمیشه عدم بروز استرس رو نداشتنش دونست، چون دارم میبینم بچه هامون اونایی که از پارسال پیارسال هیچی واسشون مهم نبود و هیچ فشاریم از طرف خانواده شون نبود (البته منم از این لحاظ واقعا تحت فشار نیستم) و حتی الانم خیلی بهش اهمیت نمیدن صبح به صبح ناله شون بلنده که معدم درد میکنه (البته اینا کلا از همون قبلنا زخم معده داشتن) یا حالا یه سری شونم مثل من با پوست و موهاشون درگیرن

نه ترازم بد نیس. من قلم چی نمیدم (و بمیرمم نخواهم داد) قبل عید گزینه میدادیم بعد عیدم یه سنجش دادیم که سوالاش لو رفته بود ظاهرا چون زودتر فرستاده بودن برا شهرستانا و ... . خب اون خیلی بد شد اصلا سوالاشم استانداراد نبود که بگم خب تراز عیب ندارم درصدم فلانه پس اوکی ه یا وای خیلی خرابه. اخرین گزینه دو قبل عیدم ۹ هزار بود فک کنم. البته گزینه دو کلا بخاطر جمعیت کمش ۲۰۰۰ تا اختلاف داره با قلم چی یا کنکور حتی. بعدم یه ازمون مبحثی که نمیتونه معیار باشه. باید سنجش های بعدی رو دید که با اتفاقی که افتاد کلا هم از سنجش نا امید شدم هم از خودم. من رتبه ۴ رقمی تاحالا تو هیچ گزینه دو ای (از دهم تا امسال ) نیاورده بودم این سنجش بعد عید رو دیدم اصن نابود شدم

در اخر یه سوال خیلی مهم، مگه با وضع موجود انگیزه ای هم میشه داشت؟ نگاه مثبتی هم به اینده میشه داشت؟ فک نکنم..

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
نام کاربری: Ya.Lasaratal.Hosain
پیام: ۲,۴۹۳
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۹۴
از: بجنورد
طرفدار:
- مسی نیمار سوارز
- ژاوی پویول
- هیچ کدوم
- آرژانتین - اسپانیا - برزیل
- فرهاد مجیدی
- لوئیز انریکه - پپ کبیر
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
در اخر یه سوال خیلی مهم، مگه با وضع موجود انگیزه ای هم میشه داشت؟ نگاه مثبتی هم به اینده میشه داشت؟ فک نکنم..

وضع موجود مگه چشه ؟
با روحانی تا 1400 همه موشکلات حل میشه و اینجا سوئیس میشه
درست مثل 6 سال اخیر
نقل قول
«... ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم ...» قطعا همینطوره ... ولی غصه نخور هستن کسایی ک بی صدا و ریا، واس دین و خاک، عمر و مال و جان رو کف دست گرفتن ... چه اونایی ک رفتن و شهیدن ... چ اونایی ک هستن و هم اجر شهیدن ... ایشالا خدا ب آبروی اونا، تر و خشک رو باهم نمیسوزونه ...!

100 درصد حرفاتون درسته ( نه دُرُشت)
اما تا زمانی که خوی اشرافی گری و کاخ نشینی در مسئولین ما ریشه نهاده و خرزاده هاشون رو برای تفریح و سیاحت و تحصیل میفرستن اونور آب؛ و از ترس اینکه مبادا خرزاده هاشون به مشقت و سختی بیفتن هر ننگ نامه ای رو چشم و گوش بسته تایید و تصویب و اجرا میکنن، کشور نمیتونه پیشرفت کنه
پیشرفت که هیج، پسرفت هم میکنه
نمیخواستم بگم چون ریا میشه ولی بذا ریا بشه از خانواده پدری و مادری ما 2تا شهید و 3 تا جانباز(من جمله پدر خودم) در راه جنگ داشتیم
الانم خیلی ها هستن مثل حججی ها و مجید سوزوکی(واقعی ها) به وقت معرکه حاضرن جونشون برای دین و مرز و بومشون بدن اما وقتی میبینیم این مملکت افتاده دست یه مشت وطن فروش و بی شرف که کاخ نشینی نمیذاره حال کوخ نشینان رو بفهمن ؛ به جد باید تاسف خورد به آینده این مرز و بوم
هر چند ما امیدواریم به آینده و روزی رو خدا میده
ضمنا این فضای مجازی رها شده و ولنگار و بی صاحب هیچ وقت اجازه نمیده این مردم درست رو از غلط تشخیص بدن !!!!

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند، اما حقیقت آن است که زمان، ما را با خود برده است و شهدا مانده اند.
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
رَبَّنا لا تُؤاخِذْنا إِنْ نَسِينا أَوْ أَخْطَأْنا
رَبَّنا وَ لا تَحْمِلْ عَلَيْنا إِصْراً كَما حَمَلْتَهُ عَلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِنا
رَبَّنا وَ لا تُحَمِّلْنا ما لا طاقَةَ لَنا بِهِ
وَ اعْفُ عَنَّا وَ اغْفِرْ لَنا وَ ارْحَمْنا
أَنْتَ مَوْلانا
فَانْصُرْنا عَلَى الْقَوْمِ الْكافِرِينَ

بقره (۲۸۶)

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سید محمد نوشته:

نقل قول
«... ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم ...» قطعا همینطوره ... ولی غصه نخور هستن کسایی ک بی صدا و ریا، واس دین و خاک، عمر و مال و جان رو کف دست گرفتن ... چه اونایی ک رفتن و شهیدن ... چ اونایی ک هستن و هم اجر شهیدن ... ایشالا خدا ب آبروی اونا، تر و خشک رو باهم نمیسوزونه ...!

100 درصد حرفاتون درسته ( نه دُرُشت)
اما تا زمانی که خوی اشرافی گری و کاخ نشینی در مسئولین ما ریشه نهاده و خرزاده هاشون رو برای تفریح و سیاحت و تحصیل میفرستن اونور آب؛ و از ترس اینکه مبادا خرزاده هاشون به مشقت و سختی بیفتن هر ننگ نامه ای رو چشم و گوش بسته تایید و تصویب و اجرا میکنن، کشور نمیتونه پیشرفت کنه
پیشرفت که هیج، پسرفت هم میکنه
نمیخواستم بگم چون ریا میشه ولی بذا ریا بشه از خانواده پدری و مادری ما 2تا شهید و 3 تا جانباز(من جمله پدر خودم) در راه جنگ داشتیم
الانم خیلی ها هستن مثل حججی ها و مجید سوزوکی(واقعی ها) به وقت معرکه حاضرن جونشون برای دین و مرز و بومشون بدن اما وقتی میبینیم این مملکت افتاده دست یه مشت وطن فروش و بی شرف که کاخ نشینی نمیذاره حال کوخ نشینان رو بفهمن ؛ به جد باید تاسف خورد به آینده این مرز و بوم
هر چند ما امیدواریم به آینده و روزی رو خدا میده
ضمنا این فضای مجازی رها شده و ولنگار و بی صاحب هیچ وقت اجازه نمیده این مردم درست رو از غلط تشخیص بدن !!!!

بوی تعفن و گند و کثافت فضای مجازی رو کور و کر و لال کرده ... ی زمانی ی معاویه منبر داشت ی علی (ع) ... الان ی علی مانده و هزاران عمروعاص و یزید ... همه هم فرصت خطابه و منبر میلیونی دارن ...!! از برکات این فضای مجازی ک عذاب حقیقی الهیست ... ک ای کاش از ریشه و اصل وجود نداشت ...
خدا اجر شما و دیگر خانواده های شاهد و ایثار گر رو بیشتر از پیش کنه ... و ب امثال من رو سیاه فرصت و توفیق بده ک شرمنده گی تهی دستی ام رو در پیشگاه چون شمایی جبران کنم ...
برادر عزیزم ... خون شهدا و دست و پای جا مانده ی همین ایثارگران ان شاء الله ضامن حرکت انقلاب تحت سایه ی ولی عصر عج و اتصالش به قیام موعوده ...
ما مکلف به انجام تکلیف هستیم ... نتیجه با خداست ... ظاهر جوامع عصر معصومین علیهم السلام اون چیزی نبود ک انتظار میرفت ولی حاصل قیام های فاتحانه و قعود های استراتژیک ایشان ... بعد قرن ها از خاک انقلاب جوونه زد ...
( إن الذين قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائكة ألا تخافوا ولا تحزنوا وأبشروا بالجنة التي كنتم توعدون ... نحن أولياؤكم في الحياة الدنيا وفي الآخرة ...)

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Strong forever نوشته:

نقل قول
frederic*chopin نوشته:

تراز امتحانا ... قلم و گزینه و اینا چندی ؟ مطلق نداشتن استرس چیز خوبی نیست ... باید ببینید استرس رو کنترل کردید یا اهمیت و هدف و انگیزه کم رنگ شده ...؟ خیــــــــلی مهمه ک نگاهت به آینده چیه ... نگاه مثبت یا منفی ... ؟ اینا رو بگی خیلی بهتر میشه کمک کرد ...

الان کمک چی میخواید بکنید دقیقا؟

نه من بیخیالم نیستم دیگه، البته نمیشه عدم بروز استرس رو نداشتنش دونست، چون دارم میبینم بچه هامون اونایی که از پارسال پیارسال هیچی واسشون مهم نبود و هیچ فشاریم از طرف خانواده شون نبود (البته منم از این لحاظ واقعا تحت فشار نیستم) و حتی الانم خیلی بهش اهمیت نمیدن صبح به صبح ناله شون بلنده که معدم درد میکنه (البته اینا کلا از همون قبلنا زخم معده داشتن) یا حالا یه سری شونم مثل من با پوست و موهاشون درگیرن

نه ترازم بد نیس. من قلم چی نمیدم (و بمیرمم نخواهم داد) قبل عید گزینه میدادیم بعد عیدم یه سنجش دادیم که سوالاش لو رفته بود ظاهرا چون زودتر فرستاده بودن برا شهرستانا و ... . خب اون خیلی بد شد اصلا سوالاشم استانداراد نبود که بگم خب تراز عیب ندارم درصدم فلانه پس اوکی ه یا وای خیلی خرابه. اخرین گزینه دو قبل عیدم ۹ هزار بود فک کنم. البته گزینه دو کلا بخاطر جمعیت کمش ۲۰۰۰ تا اختلاف داره با قلم چی یا کنکور حتی. بعدم یه ازمون مبحثی که نمیتونه معیار باشه. باید سنجش های بعدی رو دید که با اتفاقی که افتاد کلا هم از سنجش نا امید شدم هم از خودم. من رتبه ۴ رقمی تاحالا تو هیچ گزینه دو ای (از دهم تا امسال ) نیاورده بودم این سنجش بعد عید رو دیدم اصن نابود شدم

گفتم شاید چیزی به ذهنم برسه ک براتون مفید باشه ...
تراز این آزمون های شبیه سازی معیاری حقیقی برای سواد افراد نیست ولی از باب قیاس، ابزاریه ک به شناخت بهتر وضعیت تست زنی و تطبیق با فضای کنکور شما و همچنین به آشنایی دقیق تر افراد با شما کمک میکنه ... فقط برای همین پرسیدم ...
اتفاقی ک گفتید ... برای بسیاری از هم سالای شما پیش اومده ... غیر از گذروندن عید ک خودش میتونه بخاطر نداشتن برنامه ی صحیح مضر باشه ... بدلیل عدم برداشت صحیح از معنای تعطیلات در کشور و ترجمه ی اون ب گریز از برنامه ی روتین قبل و بعد ... میتونه ضربه ی انگیزشی مهلکی به افراد وارد کنه ...ک اصطلاحاتی از جمله بریدن و اشباع شدن رو براش بکار میبرن ...
نکته ای ک کمتر بهش پرداختید قسمت بیشتر صحبت من بود ... اونم اینکه منظورم از کمک، فقط شرایط روحی یا جسمی برای کنکور نیست ...و آینده ی شما رو نباید در یک عدد چند رقمی قلم چی و امثالهم دید ...و نه حتی در کنکور ...
بعضی وقتا نوع نگرش افراد و جهان بینی شون خیلی بیشتر این تبلیغات پر طمطراق و کورس مانند آزمون سراسری میتونه ب آینده ی اونا و بُعد انگیزشی تلاشهاشون کمک کنه ...
اینکه یک کلمه یا نگاه خاص میتونه فضای درونی افراد رو زیر و رو کنه ... صد البته ک شرایط کنونی کشور، خیلی از جوونا رو مایوس کرده ... برنامه های متناقض رسانه ها در تبلیغ و ضد تبلیغ کتابها و کلاسهای پیش از کنکور سردرگمی رو بیشتر از اعتماد ب نفس و اآگاهی هدیه میدن ...
ولی بهر حال باید با شرایط کنار اومد یا شرایط انسان رو کنار میزنه ... چاره ای نیست ...
در حقیقت بهتره به هر چیزی نگاهی مافوق بشری داشت ... استرس و یاس مال بچه شیعه نیست ...وَ لا تَیْأَسُوا مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِنَّهُ لا یَیْأَسُ مِنْ رَوْحِ اللَّهِ إِلاَّ الْقَوْمُ الْکافِرُونَ... خیلی وقتا بجای حرفهای تکراری با خدا میشه از کلمات و الگوهای جدیدی بهره برد ... والللا قدرت بشر با تمام این یال و کوپال پوشالی اش نمیتونه جلوی آینده ای رو ک خدا واس تلاش ما رقم زده بگیره ... آیا تاثیر کنکور و دولت فعلی و وضع کشور، روو اون جایی ک قراره محل رشد و رزق من و شما باشه از پروردگار عالم بیشتره ...؟؟!!!
نه استرس، و نه یاس معنا داره وقتی این آیات در قلب ما ترجمه شده باشه ... :
«و من يتق الله يجعل له مخرجا و يرزقه من حيث لا يحتسب و من يتوكل علي الله فهو حسبه ان الله بالغ امره قد جعل الله لكل شيئا قدرا» ...
«إن الذين قالوا ربنا الله ثم استقاموا تتنزل عليهم الملائكة ألا تخافوا ولا تحزنوا وأبشروا بالجنة التي كنتم توعدون نحن أولياؤكم في الحياة الدنيا وفي الآخرة ولكم فيها ما تشتهي أنفسكم ولكم فيها ما تدعون نزلا من غفور رحيم » ...
«و لو شاء الله لجعلكم امه واحده و لكن يضل من يشاء و يهدي من يشاءو لتسئلن عما كنتم تعملون» ...
«اليس الله بكاف عبده و يخوفونك بالذين من دونه و من يضلل الله فماله من هاد» ...
«و الّذین جاهدوا فینا لنهدینّهم سبلنا» ...
«و ان لیس للانسان الا ما سعی» ...
«و من أراد الآخرة و سعی لها سعیها و هو مؤمن» ...
«و ما التنهم من عملهم من شیء» ...
مهم اینه خدا عاشق بنده هاشه ... و هیچ وقت هم برای ما سرش شلوغ نیست ... همیشه هم خیر رو برای ما ذخیره میکنه ... اگ خودمون مانع رسیدن به اون خیر نشیم ... و خیلی وقتا اون چیزی ک رویامون رو باهاش ساختیم اون خیر خدای عزیز نیست ... قطعا هر تلاشی حتی اگ در دنیا مثمر ثمر واقع نشه ذخیره ایست برای جایی ک اونجا آرزو میکنیم ای کاش برای دنیا هیچ نمیخواستیم ...
راه درست و مسیر خیر و باب نجات رو از خودش میخوایم ... تلاش میکنیم ... و قطعا همونی میشه ک او میخواد و ما هم خواهیم خواست ...
مهم اینه ایمان داشته باشیم خدا دستش رو شونه هامونه وقتایی ک بیشتر از هر کسی تنهاییم ...
(میبخشید قطعا اینا رو خود شما بهتر از من بلد بودید ... ولی بعضی وقتا لازمه دانسته های آدما براشون بازگو بشه اون وقته ک یادشون میاد چقدر چیز میدونستن ... ایشالا بحق زهرای اطهر (س) شما و جوون های این خاک رو موفق تر از هر دوره ای ببینیم ...)

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
جدیدا دلِ تنگم چیزی نمیگه

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Ramona نوشته:

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
طرفدار:
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
- xavi
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Ramona نوشته:

دیگ توو ایام ولادت خویش ، معمولا دل تنگ آدم سکوت میکنه دیگ ...

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۵۴۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۰۱ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۰۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۳۲۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۶۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۶۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۳۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۳ کاربر آنلاین است. (۱۱۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!