به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آنتی رئال!
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
من نمیدونم این رونالدوی آشغال که قراره توپ طلا رو بزور بهش بدن تا نمیره چه مرضی داره و چه مرگشه دیگه که برگشته گفته امسال نمیخوام تو مراسم فیفا شرکت کنم!!
خب نکن به درک! مگه سال های قبل که شرکت نکردی چی شد؟ شخصیت بی شخصیتی تو نشون دادی دیگه! اصن لیاقت نداری اونجا باشی بین بزرگا! فعلا واست زوده که بیای همچین مراسمی! تو فعلا برس به خوشحالیت که دوتا هتریک کردی خواب نداری!
اینایی که خودشونو دارن خفه میکنن که توپ رو بدن به این احمق عاشق این رفتاراشن?? پس همون لیاقت تون همچین بازیکنیه! همچین ادمی لیاقت داره توپ بگیره اسمش بشه بهترین بازیکن؟

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۵ آذر ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
میگن یه روز ملانصر الدین یه جا وایساده بود، هرکی رد می شد، می گفت فلان جا دارن سکه پخش می کنن برین بگیرین. یه خورده وقت که گذشت، نگا کرد دید همه دارن اون وری میرن، با خودش گفت نکنه واقعا دارن سکه میدن؟! خودشم دوید رفت اون وری!

حالا قضیه رونالدوه. انقدر یه مشت رئالی عقده ای اینو بادش کردن که باورش شده خیلی کسیه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۵ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: Zahra.Argentina
پیام: ۱,۲۵۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲
از: مشهد
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- پرسپولیس
- aRgEnTiNa
گروه:
- کاربران عضو
اینام ک این پنالدو لایی به خودی رو هی بزرگ میکنن باید بدیم یه لایی دیگه الوز بزنه دوباره بشینن سرجاشون

۱۶ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
در جواب آقایون رئالی که این قدر دارن میگن توپ طلا باید به زرافه برسه بگم که : شاید مسی امسال استحقاق گرفتن پنجمین توپ طلای متوالیش نباشه ولی میشه چند تا از افتخارات فردی و تیمی پنالدو تو سال 2013 رو ذکر کنید تا شاید ما اونو مستحق دریافت توپ طلا بدونیم؟!!!!!!!!!!!!!!!؟

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: ravi_2011
پیام: ۸۶۷
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- سپاهان
- اسپانیا
- مهدی رحمتی
- جوزپه گواردیولا
- بیژن ذوالفقار نسب
گروه:
- کاربران عضو
المپیک شاتیوا 0-0 رئال مادرید!
من بازی رو نگاه کردم و از اینکه بالاخره تیمی پیدا شد که جلوی این وحشی ها مثل حریفان بارسا از یک دفاع اتوبوسی استفاده کرد و موفق شد قفلشون کنه، لذت بردم. خاک بر سر رئال مادرید که عرضه ی بردن یک تیم دسته سومی رو نداره! نویسنده ی مرجع خبریشون هم نوشته : "هر چی باشه، از شکستهای 4-0 به آلكوركون يا 3-2 به رئال يونيون که بهتره!"
خواندن گزیده ای از کامنتهاشون هم خالی از لطف نیست :
موراتا ورژن اسپانیایی هیگواین هست. یه گل میزنه4تا نمیزنه!
اگه موراتا خودشو تو این بازی نشون نده کجا میخواد نشون بده؟ واقعا سر در گم بود، از شاتیوایی ها بیشتر استرس داشت.
اون بی شرف ، دیماریا همون بهتر که گورشو گم کنه بره!
به هرصورت حتی کاستیا هم باید این تیم رو می برد. یادتون باشه این تیمه دسته سومی بود!
این تیمی که من می بینم، فقط فیکسها راضین و هرکی که فیکس نیست عصبیه و میخواد بره ! اون از اوزیل که رفت، دی ماریا هم داره میره، ایکر، خسه، کاسمیرو و ... هم ناراضین که کم بازی می کنن!
خاک عالم بر سرت آنجلوتی و پرز! بهترین بازیکن پاسور در جهان که نمونش پیدا نمیشه،فروختین تا دیماریا بمونه! کلا خاک بر سرت پرز...
زکیییی...
کلا خوب ما ایسکو بود اونم ۲ تا حرکت خوب داشت در مجموع. وقتی ۱ یا ۲نفر بد بازی می کنن می شه اونا رو مقصر دونست اما وقتی ۱۱ نفر بدن، مشکل رو باید از جاهای دیگه پیدا کرد.
چه جوری در چند سال اخیر با 9/10 خرجهای تاریخ باشگاهمون چمپیونزلیگ نگرفتیم؟؟؟ به جرأت می تونم بگم بارسا+بایرن+منچستر انقدر خرج نکردن که ما کردیم! چه جوری ۶ برابر ما چمپیونزلیگ گرفتن؟؟؟!!!

۱۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
راوی نوشته:

چه جوری در چند سال اخیر با 9/10 خرجهای تاریخ باشگاهمون چمپیونزلیگ نگرفتیم؟؟؟ به جرأت می تونم بگم بارسا+بایرن+منچستر انقدر خرج نکردن که ما کردیم! چه جوری ۶ برابر ما چمپیونزلیگ گرفتن؟؟؟!!!

یعنی هنوز به این پی نبردین که همیشه باید تیم سوم یا چهارم جهان باشین و هیچ وقت قدرت اول نمیشین؟

آخ چه حالی کردم با این تیمه مساوی کرد
یعنی اصلاً باید با این نتیجه فاتحه ی این تیمو خوند

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: themistroxavi71
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۹۰
از: I.K
طرفدار:
- xavi
- ronaldinho
- پیروزی
- اسپانیا . ارژانتین
- کریمی
- پپ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
رئال مادريد در خانه تيم دسته سومي المپيک ژاتيوا بدون گل متوقف شد.
آنچلوتي در اين مسابقه از خسه، موراتا، ايسکو، کاسميرو، ايارامندي، دي‌ماريا، کارواخال، ناچو، آربلوا، راموس، کاسياس، مارسلو (از دقيقه 46 به جاي آربلوا)، (بنزما از دقيقه 58 به جاي دي ماريا)، (مودريچ از دقيقه 74 به جاي ايسکو) استفاده کرد.

اگه اشتباه نکنم سال 2010 ریال پیگرینی به الکورکون 4-1 باختن

۱۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
عاقا این تیمه ژاتیوا اصن لوگو داره؟؟؟
آخه خیلی بده آدم چندین تُن اسم تو زمین داشته باشه ولی از یه تیمه دسته سومی نتونه برد بگیره
خدا نصیبه گرگه بیابون نکنه
پ.ن: قدیما یه جمله ی فلسفی تو این زمانها به کار میبردن که گفتنش خالی از لطف نیست
آدم بره با آفتابه قلیون بکشه ولی اینجوری خارو خفیف نشه

نقل قول
مصباح الهدی نوشته:

همچین ادمی لیاقت داره توپ طلا بگیره اسمش بشه بهترین بازیکن؟

همچین آدمی لیاقت توپ لاکی رو هم نداره چه برسه توپه طلا

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
در حالی که ایسکو و دی ماریا و راموس و کاسیاس تو زمین بودن و مودریچ و مارسلو هم اومدن به بازی نتونستن تیمی که شاید اولین بار اسمش رو شنیدم ببرن

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ آذر ۱۳۹۲
نام کاربری: themistroxavi71
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۹۰
از: I.K
طرفدار:
- xavi
- ronaldinho
- پیروزی
- اسپانیا . ارژانتین
- کریمی
- پپ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو
رونالدومیگه...من شایسته توپ طلام چون تیمم تو لالیگا با 15 امتیاز اختلاف نسبت به بارسا در رده دوم قرار گرفت!
من شایسته توپ طلام چون مسی جلوتر از من با 45 گل زده آقای گل لالیگا شد و کفش طلای اروپا رو کسب کرد.
من شایسته توپ طلام چون همراه با پرتغال در ساده ترین گروه مقدماتی جام جهانی(روسیه، لوکزامبورگ، ایرلند شمالی، آذربایجان و اسرائیل) هیچ کاری نتونستم بکنم و به عنوان تیم دوم به پلی آف رفتیم و مقبل سوئد بی دفاع هتریک کردم تا همه عملکرد افتضاح گذشته ام رو از یاد ببرن.
من شایسته توپ طلام چون در فینال کوپا دل ری و مقابل اتلتیکو مادرید که تنها شانس تیمم برای کسب جام بود با لگد زدن به صورت بازیکن حریف از زمین بازی اخراج شدم و تنها امید تیمم رو برای کسب جام از بین بردم.
من شایسته توپ طلام چون تیم کهکشانیم پشت سر بارسا و بدتر از همه اتلتیکو مادریدی که یک دهم ستاره های رئال رو نداره در لالیگا سومه چون اون موقعی که تیمم بهم احتیاج داشته بدترین بازیکن زمین بودم و فقط جلوی تیمهای ضعیف آمار گلزنیم رو با پنالتی و دروازه خالی افزایش میدم تا بالاخره بتونم در نبود مسی اقای گل لالیگا بشم.
من شایسته توپ طلام چون در دو ماهی که مسی مصدوم بوده حسابی سنگ تموم گذاشتم تا در نبود مسی بازیم بیشتر به چشم بیاد و همه عملکرد افتضاح 8 ماه گذشته ام رو با رئال و تیم ملی پرتغال فراموش کنن!حالاخودتان قضاوت کنید..!

۱۸ آذر ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۸۶۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۷۴۵ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۲۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۰۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۶۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۳۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۲ کاربر آنلاین است. (۱۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!