به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
! д Ľ نوشته:

بچه ها یه چیزی رو فراموش کردین اونم اینه که نیمار سال آخر قراردادشه و این قیمتشو خیلی میاره پایین. خیلی قیمتش زیاد باشه 40 تاس

رونی هم به راحتی با حدود 30 - 35 میلیون میاد چون هم 27 ساله شده و دیگه خیلی جوون نیست و هم فقط 2 سال دیگه قرارداد داره. هوملز هم که حدودا 30 میلیون قیمتشه و 15 - 20 میلیون هم اگه برای تراشتگن بدیم میشه همون 120-130 میلیونی که من گفتم.

اگه قیمت اون 3 تا گرون تر باشه همونطور که گفتم خرید دروازه بان به فصل بعد موکول میشه

نیمار درسته امسال سال اخر قرار دادشه و اخر فصل بعد یه بازیکن ازاد شناخته میشه ولی قیمتش تغییر نمی کنه مادرید حاضره 2 برابر این قیمتو بده ولی نیمارو تابستان بگیره,تازه اگرم الکسیس و ویا رو هم بفروشیم با پولی که از فروششون بدست میاریم روسل حاضر نمیشه اینقدر ول خرجی کنه هنوز ماجرای سسکو فراموش نکردیم که اقای روسل برای چند میلیون 2 فصل چونه زد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: 8060803
پیام: ۳۳۵
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی - ژاوی-اینیستا
- دیگو آرماندو مارادونا-یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا- آرژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - گاس هیدینگ-مصطفی دنیزلی
- مجید جلالی - منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
ظاهرا قضیه رینا خیلی جدی شده و دنبالشن!
یعنی اگه این سوتی رو بیارن تو تیم دیگه مهم نیست بقیه خریدا چی باشه فاتحه تیم فصل بعد هم خوندست....گفتیم یک سوتی رو رد میکنیم بلکه یکم نفس بکشیم حالا یکی بدتر رو میخوان بیارن...البته از این راسل خر هیچم بعید نیست

Anti khook
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
موندو یه چیزایی نوشته،عجیب!
گفته هوملز-لواندوفسکی-اینیگو مارتینز از لیست خارج شدن و رینا گزینه اول دروازه بانی و مارکینیوس گزینه اصلی برای دفاع شده اگه سیلوا نیاد!!!!!

یعنی چی؟!مارکینیوس!

تیتو هم بدجور لج کرده!گزینه های دیگه رو نمیخوایم ولی هوملز رو مانع بشه من میدونم و اون هر چند گفتم اینیگو مارتینز هم برای انتخاب سومین دفاع و اینکه آینده دفاعمون رو تضمین کنه خیلی خوبه(الان 21 سالشه) ولی کی به فکر آینده س؟!

معلومه امسال مثل 2 سال پیش تا بخوایم بازیکن بگیریم اونقدر شایعه سازی میکنن و این و اون رو میگن تا سکته کنیم و آخرشم بدترین گزینه های انتخابی رو میخرن!
مثل اون سال گفتن آگرو-نیمار-سانچز!آخرش سانچز اومد!!

ولی دوران لاپورتا لذت داشت
نقل و انتقالات شروع نشده بود که رونالدینیو رو آورد . سال بعدش اتوئو-دکو-ژولی رو تو یکی دو هفته اول خرید و آخر سر هم ازبهترین گزینه ها رو خرید که هیچکی فکرشم نمیکرد.هنریک لارسن.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: MRTFCB
پیام: ۸۳
عضویت از: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- یوپ هاینکس
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
رونی که عمرا بیاد رینا هم که بیاد دیگه همتون میدونین چی میشه؟ای کاش این راسل خسیس میرفت به جاش لاپورتا میومد

MÉS QUE UN CLUB
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: MRTFCB
پیام: ۸۳
عضویت از: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- یوپ هاینکس
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
رونی + هوملز + نیمار + تراشتگن = حدود 120 تا 130 میلیون یورو

علی آقا چطوری حساب کردی؟ رونی خودش به تنهایی حداقل 50 تا می ارزه.
یادم نیست کجا ولی یه جایی خوندم راسل ممکنه برای نیمار حتی 92 میلیون یورو هم پیشنهاد بده. من که هنگ کردم.

چی؟ 92میلیون؟راسل اگه حاضر بود از این پولا بده که الان وضعیت تیم این نبود

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: messi-.10
پیام: ۲,۶۶۷
عضویت از: ۴ اسفند ۱۳۹۱
از: میناب
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- اسپانیا - آرژانتین
- پپ گواردیولا. لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
رده بندی جدید باشگاه ها :
1- بایرن
2- مادرید
3- دورتموند
4- بارسلونا
خیلی افت داره

هر که شد راه علی رهنما بی گمان میرود راه خدا
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
انصافا توی نقل انتقالات خیلی شل عمل میکنه راسل..!

باید بگم واقعا مدیریت راسل تو این مدت مفید نبوده؛ مدیر خوب مدیری هست که خلاء، کمبود ها،رو ببینه و با توجه به این شرایط بهترین تصمیم رو بگیره و مجموعه تحت کنترلش رو هدایت کنه البته با یک برنامه‌ريزی استراتژيک خوب که البته راسل متاسفانه تو این مدتی که دیدم، نه دانش کافیش رو داره نه برنامه ریزی مناسب برای رسیدن به هدف.

کافی فقط بینید چطوری من یونایتد باشگاهی که فقط 800 تا کارمند داره هر ساله، طراز مالیش از سال قبلش بهتره؛ که نتیجش هم میشه پر سودترین باشگاه این چند مدت.اینو گفتم که بگم به نظرم راسل مدیریت سرمایه گذاری هم نداره نمیدونه چی به چیه با اون کاری که با پیراهن باشگاه کرد. نباید روی ارزش های باشگاه دست بذاره و یک دفعه ای عوضش کنه..هزار تا راه هست برای باشگاه برای پول درآوردن، اونم برای بارسا.ماشاالله گرایش مالیش هم هر ساله داره افت میکنه.

اینا مسائل مالی بودند، اینا رو بذاریم کنار اگر مدیر لایقی؛ باشه باید یک پست سازمانی به ابیدال بده؛ چرا چونکه فرهنگه ارزشه و دلایل دیگه.

با این وضعی که راسل پیش گرفته ، همینایی هم که داریم باید سفت بچسبیم تا نپرند.!

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
mahdi نوشته:

گفتیم یک سوتی رو رد میکنیم بلکه یکم نفس بکشیم حالا یکی بدتر رو میخوان بیارن...

...............مرد حسابی کدوم دروازه بان اینقدر تو بازیسازی تیمش شرکت داره والدس این همه تو جریان بازی حضور داره و پاس کوتاه میده؟؟

باورم نمیشه که هروقت هر دروازه بانی اشتباه میکنه میگن اشتباه مال همه اس اما اشتباهات والدس تا 3 سال بعدهم تو ذهنشون میمونه و کلی توهین میکنن!! وقتی به عملکرد این همه دروازه بان تو سطح اول فوتبال نگاه میکنم که اشتباهاتشون کمتر از والدس نیست (با این که هیچوقت به اندازه ی اون پاس کوتاه ندادن و ریسک تو بازیشون جایی نداره) اما طرفداراشون چجوری از اونا تعریف میکنن افسوس میخورم به حال این عده از طرفدارنماها که ویکی رو فراری دادن....

نقل قول
نیمار درسته امسال سال اخر قرار دادشه و اخر فصل بعد یه بازیکن ازاد شناخته میشه ولی قیمتش تغییر نمی کنه مادرید حاضره 2 برابر این قیمتو بده ولی نیمارو تابستان بگیره,تازه اگرم الکسیس و ویا رو هم بفروشیم با پولی که از فروششون بدست میاریم روسل حاضر نمیشه اینقدر ول خرجی کنه هنوز ماجرای سسکو فراموش نکردیم که اقای روسل برای چند میلیون 2 فصل چونه زد

نیمار با بارسا ب توافق رسیده و حتی فکر میکنم بخشی از پولشم پرداخت شده. رئالم اگه بخواد 2 برابر پول بده باید کلی خسارت به بارسلونا پرداخت کنه. بعید میدونم بیشتر از 40 میلیون برای نیمار پرداخت کنیم که البته شاید یه مقدارش هم سال قبل داده شده باشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
وای دارم روانی میشم دوتاادم احمق افتادن باهم دارن بهترین تیم تاریخو نابودمیکنن اینم ازوضع نقل وانتقالات دیدین بتون گفتم اینابازیکن خوب بگیرنیستن وقتی شمابرای دروازه گزینه خوبی مثل تراشگن داری چه مرضی بگردی دروازبان پیداکنی وقتی هوملزوداریمچهمرگتونه وقتی نیمارولواندوفسکی هستن کجایی لاپورتاکه یادت بخیر.........

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ag.hosein
پیام: ۲۹
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
آقا خودمونُ که دیگه نمیتونیم گول بزنیم..والدز درسته خیلی به بارسا کمک کرده،اما هیچ وقت در حد بارسا نبوده.الانم اگه قرار باشه رینا بیاد از هیچ طرف به نفع بارسا نیست.هم سنش بالاس،هم یه دروازبان متوسطه،بلکم کمتر!!!بگذریم،کاپیتان میخواد بره و اصلا به نظرم جالب نمیاد.فکر می کنم جو فوق العاده رختکن بارسا که یکی از مهمترین دلایل موفقیتاش بوده داره از بین میره

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۴۲۶ بازدید
۷ ساعت قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۹۳۵ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۱,۶۲۷ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۵,۷۷۸ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۷۲۰ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۷۴۴ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۰۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۶۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۵۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۶۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۷ کاربر آنلاین است. (۱۵۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!