به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
من که چشمم اب نمیخوره که این راسل هوملز رو بیاره ولی فکر کنم به احتمال 50% نیمار بیاد تازه نیمار بیاد درصد موفقیتش 50 50 هست

MES QUE UN CLUB
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
حتی اگه بارسا بازیکن هم نخره اما تاکتیک درستی داشته باشه و بتونه از همین بازیکنای فعلی به درستی بازی بگیره بازم میتونه بهترین باشه اما متاسفانه تواناییش نیست پس باید تغییرات ایجاد کنیم.

یه دروازه بان جوون میخوایم که برای فصل بعد جای پینتو و حداقل از 2014 جای والدس رو بگیره.

ماسکرانو باید فروخته بشه. 2 فصله که اصلا خوب کار نمیکنه و تقریبا 29 ساله اس! میمونه پیکه ای که 2 بازی در میون خوبه ، پویولی که آخرای فوتبالشه و کلا بیشتر از 20 بازی نمیشه روش حساب کرد و بارترای جوون که هنوز آماده ی اینجور بازیا نیست اما خب تو همین 2 تا بازی خیلی تجربه به دست آورد. پس باید یه مدافع بخریم و اگه این دفاع وسط هوملس نباشه همون بهتر که بریم مونیه سا رو از تیم ب بیاریم!!

تو خط هافبک هیچ مشکلی نداریم و با یه سیستم چرخشی میشه از همه ی بازیکنا بهترین بزیشونو گرفت.

اما تو خط حمله خیلی مشکل داریم. مسی رو که کنار بذاریم به 2 تا بازیکن نیاز داریم. یکیشون باید فوق العاده تکنیکی باشه تا وقتی که مسی نیست یا مهار میشه بتونه بزنه به قلب دفاع حریف. همه میدونیم که بهترین گزینه نیماره و حضورش تو بارسا میتونه سنگینی کار اینیستا رو هم کم کنه چون عمدتا اینیستا این وظیفه رو داره و از وسط زمین میاد سمت چپ و یه تنه حمله میکنه به دفاع تیم مقابل.

یه مهاجم دیگه هم نیاز داریم. گزینه های زیادی مثل لواندوفسکی و گومز و فالکائو و ... مطرح میشن اما تک تکشون ممکنه یاد و خاطره ی زلاتانو برامون زنده کنن. ما نیاز به یه مهاجم داریم که بتونه از عقب به حمله اضافه بشه و تکنیک خوبی داشته باشه. به نظر من رونی از همه بهتره. البته آگوئرو هم این توانایی رو داره اما اگه رونی نشد به نظر من روی دلوفئو سرمایه گذاری کنیم بهتره.

دیگه نباید خودمونو گول بزنیم. سانچز که باید بره اما باید قبول کرد که ویا هم دیگه نمیتونه تو بارسا موفق باشه. پدرو هم درسته افت کرده اما بای نیمکت مناسبه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
باید میانگین قدیمونو بالا ببریم باید یه مهاجم هدف قد بلند و تکنیکی{ به غیر از نیمار} بگیریم تو دفاع هم بهترین گزینه هوملزه باید الکسیسو ویا رو هم بفروشیم الکسیس بازیکن خوبیه اما به درد سیستم بارسا نمی خوره
در کل اگه اقای روسل برای فصل بعد ول خرجی نکنه فصل بعد هم همین اشو همین کاسه است

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
یه مهاجم دیگه هم نیاز داریم. گزینه های زیادی مثل لواندوفسکی و گومز و فالکائو و ... مطرح میشن اما تک تکشون ممکنه یاد و خاطره ی زلاتانو برامون زنده کنن. ما نیاز به یه مهاجم داریم که بتونه از عقب به حمله اضافه بشه و تکنیک خوبی داشته باشه. به نظر من رونی از همه بهتره. البته آگوئرو هم این توانایی رو داره اما اگه رونی نشد به نظر من روی دلوفئو سرمایه گذاری کنیم بهتره.

درسته، عمده مشکل تیم ما تو خط حمله ـس که فقط مسی رو داریم و بس ! الکسیس و پدرو با حرکات رو به عقبشون نمیتونن ناجی تیم باشن. اگه قرار باشه نیمار بیاد، یه مهاجم دیگه هم باید بگیریم ولی از این سه تا که اشاره کردی بهشون، هیچکدومشون مثل زلاتان نمیشن. زلاتان نتونست تو بارسا خوب باشه چون قبول نکرد مسی مهاجم اوله؛ شخصیتش جوری نبود که بتونه اینو هضم کنه.
از این سه تا، لواندوفسکی که یا میره بایرن یا اینکه می مونه تو دورتموند؛ اگه قراره بین آگوئرو و گومز یکیشون رو انتخاب کنیم، آگوئرو مطمئناً بهتره. چون علاوه بر شم گلزنی بالاش، یه بازیکن سرعتی ـه و ترکیبش با مسی میشه همون چیزی که با اتو'و شده بود . ولی حتی الامکان نباید ویا رو فروخت. ویا میتونه احیا بشه، شک نکنید. تو همین بازی هایی که انجام میده بارقه هایی از تکنیک و خلاقیت رو داره و مطمئن باشید اگه یکم روحیه ـش بالاتر بره میتونه مثل دو فصل پیش فوق العاده باشه برای تیم. به امید اینکه بارسا تابستونِ فعال و موفقی داشته باشه !

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
یه دروازه بان جوون حتما باید بخریم تا جایگزین والدز بشه و تراشتگن از همه بهتره
درمورد دفاع ما الآن فقط سه دفاع وسط تخصصی داریم:کاپیتان،پیکه و بارترا.کاپیتان سنش بالا رفته و دیگه نمیتونه تو همه ی بازیا حضور داشته باشه پیکه خیلی افت کرده و بارترا هم هنوز جوون و بی تجربست.به نظر من باید دو تا مدافع بگیریم یکی هولمز و یکی که جوون تر باشه اگه مونیسا رو هم از تیم ب بیاریم بد نمیشه.به مونتویا باید بیشتر بازی برسه.اگه آبیدال موند که هیچ ولی اگه نموند باید یکی رو برا جانشین آلبا بخریم البته میتونیم از تیم ب پلاناس رو بیاریم.
درمورد هافبک ژاوی دیگه سنش داره میره بالا و متاسفانه ژاوی سابق نیست پس از فصل بعد به تیاگو باید بیشتر بازی برسه تا کم کم جایگزین ژاوی بشه.بوسکتس جانشین خوبی نداره تا وقتی مصدومه جاشو بگیره فک کنم بهتر باشه سانگ و ماسکرانو رو بفروشیم و یه هافبک دفاعی جوون و درجه 1 بگیریم.فک کنم هافبک دفاعی دورتموند خوب باشه.دوس سانتوس هم فروخته بشه واسه خودش بهتره تو بارسا فرصت بازی پیدا نمیکنه.به جای دوس سانتوس میشه سرخی روبرتو رو آورد البته میترسم بهش بازی نرسه و تباه بشه!
تو خط حمله ما بجز مسی عملا هیچکسی رو نداریم!تیو قرضی بدن بره تا تجربه کسب کنه و اگه بهتر شد برگرده.ویا و الکسیس هم به احتمال نود درصد فروخته میشن اما پدرو پارتی داره!!به جای الکسیس و ویا باید نیمار و یه مهاجم دیگه خریداری بشه یا آگرءو یا رونی.دلوفوءه رو هم از تیم ب بیاریم دیگه عالی میشه.
بازیکنای قرضیمون هم به احتمال زیاد فروخته میشن (بویان،آفلای،فونتاس( کوءنکا هم که خودش گفته فعلا نمیخواد برگرده و اونم احتمالا باز قرضی میمونه آژاکس

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
تو دفاعمون گزينه هايي مثل هوملز ، فرمائلن لوييز ديده مشه كه تو اين ليست جاي تياگو سيلوا به شدت احساس ميشه بهترين دفاعي كه مينوه به درد بارسلونا بخوره
يا ميتونيم رو اگر دفاع ليور پول هم تا يه حدودي حساب باز كنيم..
تو خط هافبك اگه سانگ رو نفروختيم خواسته يا ناخواسته بايد بهش بيشتر اعتماد كنيم تا بتونه خودش رو تو بازي هاي حساس اثبات كنه..
تياگو آلكانتارا هم نشون داده كه تا چه حد ميتونه در اينده ي نچندان دور به بارسلونا كمك كنه..
اما در مورد خط فورواد مهاجمي با خصوصيات فن پرسي نياز داريم كه هم قدرت درگيريه بالا داره هم قدرت دريبلينگ خوب داره هم تموم كنندگيش حرف نداره هم ضربه ايستگاهي زنه هم ميتونه رو ضربات كرنري كه رو دروازمون ميفرستن كمك شاياني كنه..
نمونه بارزش تو بازي با رئال لاستيك بود..
خودم شمردم چيزي حدود 8 تا ضربه سر رو زد و مثل يه مدافع كاملا تخصصي و حرفه اي كار كرد..
اما در مورد وينگر من خودم نيمار رو قبول دارم اما هنوز امتحانش رو پس نداده ولي بياد و همون طور بمونه خيلي ميتونه به تيم كمك كنه..
اگه باشگاه پول داشت ميتونه رو ادن هازارد بازيكن فوق العاده ي توپ جم كن هاي لندن هم حساب باز كنه كه امتحانش رو بار ها و بارها تو بازي هاي مختلف برا توپ جم كن ها پس داده..
ولي حيف كه اونا از دستش نميدن

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گفتین مهاجم قد بلند،

ژیکو ی سیتی چطوره؟

همونی که به رئال توی گروهی گل زد

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نسبتا بازيكن خوبيه..
هم سر زنه هم پر توانو پر تلاشه..
سنشم بد نيست(27)
ولي نميشه تضمين كرد بازيكنيه كه به درد بارسلونا ميخوره
اما ميشه روش حساب باز كرد حتي حساب قرض الحسنه
به هر حال سومين گلزن من سيتيه با 13 گل

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
میتونیم با چهار تا خرید درست و حسابی قهرمانی توی هر سه جام رو بهدست بیاریم بازیکنای مورد نظرمم همون هایی هستن که علی گفت و به احتمال زیاد کسای دیگه به غیر از این بازیکن ها به درد بارسا نمیخورن

MES QUE UN CLUB
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ag.hosein
پیام: ۲۹
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
بارسا این فصل 3تا بازیکن بیشتر نمیاره و بازم اشتباهاتشو تکرار می کنه.1 دروازبان میاره که احتمالا گوایتاس و یه خرید اشتباهه و فقط بخاطر سیاست بازیکن داخلیه.یه دفاع که احتمالا هوملزه که خداییش خوبهویکیم نیمارهوخیلی بعید میدونم بازیکن دیگه ای بخره. این سیاستیه که راسل همیشه داره

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۱,۵۲۹ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۸۳ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۳,۰۵۲ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۵۸۴ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۱ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۲۲ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۰۱ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۰۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۸۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۶۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!