به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: خبرگزاری باشگاه یوونتوس
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
AV7 نوشته:

نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

توی این لیگ هیچ کس یه بازیکن 85 رو با دو تا 81 عوض نمی کنه! یا از شرایط لیگ آگاهی کافی نداری یا اینکه مخت تاب برداشته!

وقتی فقط یه هافبک خوب داری مجبوری اونو بدی و چنتا بگیری تا برای همه ی پست هات بازیکن نسبتاً خوبی داشته باشی

بله ولی بازیکنی مثل مودریچ رو میشه با گزینه های خیلی بهتری عوض کرد، به شرطی که سراغ کسی که نهایت سوء استفاده رو از شرایط می کنه نری!

من اینا رو برای خودت میگم. اگر دوست داری کلا مجانی بده ش بره، اما شش ماه و یه سال دیگه نیای اعتراض کنی که فلان تیم انقدر بازیکن داره و ما یه بازیکن ستاره هم نداریم و فلان و بیسار، چون برام مثل روز روشنه و تجربه هم نشون داده کسایی که ستاره هاشون رو به این راحتی از دست دادن، بعدا پشیمون و معترض شدن!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Shadow.Assassin
نام تیم: منچستر سیتی
پیام: ۸۸۷
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- نیمار
- ریوالدو
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین جون
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
بیشتر بازیکنایی که تو این معامله رد و بدل شده به من هم پیشنهاد داده شده بود
ولی خوب به درد تیم من نمی خورد.

۶ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

بله ولی بازیکنی مثل مودریچ رو میشه با گزینه های خیلی بهتری عوض کرد، به شرطی که سراغ کسی که نهایت سوء استفاده رو از شرایط می کنه نری!

من اینا رو برای خودت میگم. اگر دوست داری کلا مجانی بده ش بره، اما شش ماه و یه سال دیگه نیای اعتراض کنی که فلان تیم انقدر بازیکن داره و ما یه بازیکن ستاره هم نداریم و فلان و بیسار، چون برام مثل روز روشنه و تجربه هم نشون داده کسایی که ستاره هاشون رو به این راحتی از دست دادن، بعدا پشیمون و معترض شدن!

همه ی که مثل ..... بازیکناشون رو چسبیدن و نمیدن اصلاً
همین آقا سامی هم از بازیکنای دورتمند نمیده کسی رو برا همین مجبور بودم اینطوری معامله کنم خوب

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
AV7 نوشته:

نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

همه ی که مثل ..... بازیکناشون رو چسبیدن و نمیدن اصلاً
همین آقا سامی هم از بازیکنای دورتمند نمیده کسی رو برا همین مجبور بودم اینطوری معامله کنم خوب

برای منم واضحه که همین طور بوده! برای همین میگم با جو لیگ آشنا نیستی. یه کم بگذره دستت میاد سراغ کیا نباید بری و سراغ کیا می تونی بری! در هر صورت اگر بیای علنی اعلام کنی که آقا من می خوام یه بازیکنم رو با چند تا بازیکن خوب تو فلان پستا عوض کنم، احتمالا نتیجه بهتری بدست میاری. مطمئنم تیمایی هستن که بازیکنی مثل مودریچ رو بخوان و حاضر باشن بازیکنای خوبی هم بدن. من به شخصه حاضرم تا حد امکان بازیکنایی که تیمای بی مهره می خوان رو بهشون بدم - کما اینکه تا حالا هم اینطوری بوده و الان فقط 11 تا بازیکن بالای 80 برام مونده - تا بتونن ستاره هاشون رو حفظ کنن و مجبور نشن قرارداد ترکمانچای ببندن!

۶ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
سعید دیگه بیش از حد داری من رو تخریب میکنی. لازم نیست به دیگران بارها بگی که با کی باید مذاکره کننند یا نکنند. هر ارسالی که زدی به این نکته اشاره کردی.

من هر طوری که دوست دارم مذاکره میکنم. بازیکنا برای منه و قطعاً اختیارش رو دارم. گوش کن، کاملاً اختیارش رو دارم که کیو بدم و کی رو نگه دارم.

سیاست اینکه بازیکنای دورتموندی رو نگه دارم از قبل هم بود. حتی با اینکه میتونستم شروع فصل بصورت قطعی بدم و بازیکن خوب دیگه ای رو بگیرم اینکار رو نکردم و قرض دادمش.

اتفاقاً برای این قرار داد حاضر شده بودم که شاهین رو بدم، ولی به این شرط که مدیر پورتو رضایت بده.

خوشبختانه مدیر یووه هم اومد و اعلام کرد که مشکلی تو قرار داد نیست و کاملاً راضیه.

یه نکته دیگه هم بگم که این فقط تو نیستی که بازیکنات رو قرض دادی، من خودم 10-11 تا بازیکن قرض دادم که اکثریت تیم هایی بودن که بازیکنای ضعیفی دارن.

۶ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
الان تو این مسئله من حق به سامی میدن؛ رفته مذاکر کرده بازیکن گرفته طرفین هم راضی هستن اینکه دورتموند یکبار رفته سوارز رو با کلاه برداری خریده که دلیل نمیشه هرکاری میکنه انقدر بره زیر سوال

۶ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
برای من اصلا مهم نیست کیو میدی و کیو می گیری. برای من مهمه که این وسط کسی از سر اجبار - همون طور که مدیر یووه هم گفت - نیاد تک بازیکن خوبش رو از دست بده! بازیکن دورتموند و غیره برای من فرقی نداره، مسئله اینه که داری یکی از بهترینهای بازی رو می گیری و جاش دو تا بازیکن کاملا معمولی میدی و فکرم می کنی که اینا به خاطر فن مذاکره است! نه آقا جون، استفاده از استیصال دیگران هنر نیست!

بعدم نمی خواد روغن ریخته رو خرج امامزاده کنی! قرض دادن بازیکنای سکونشین که هنر نیست! تو اگر واقعا به دیگران فکر می کردی، وقتی می دونستی مدیر یووه داره میره، صبر می کنی با مدیر جدیدش سر سوارز مذاکره کنی که اگر امروز سوارز رو داشت، خیلی وضعش با الان فرق می کرد! نهایت سوء استفاده رو از شرایط افراد می کنی و بعد به خاطر قرض دادن چند تا بازیکن معمولی توقع داری دیگران به عنوان یک خیّر هم بهت نگاه کنن! این ژستا رو فقط شاید تیمای تازه وارد باور کنن!

برای تو هیچی مهم نیست جز اینکه یه ستاره دیگه به تیمت اضافه کنی، اما مهم برای من اینه که 6 ماه دیگه همین مدیر یووه میاد میگه من دیگه انگیزه ندارم ادامه بدم! به قدر کافی آدمای دور و برم رو می شناسم که ازت توقع نداشته باشم به دیگران هم فکر کنی، اما برای من مهمه که کسی مجبور نشه از سر اجبار و اکراه، معامله ای بکنه که دوست نداره و انگیزش برای ادامه کار تخریب بشه، و زمانی که ببینم چنین اتفاقی داره می افته، بدون توجه به اینکه کی خوشش میاد و کی بدش میاد، شک نکن که جلوش رو می گیرم!

۶ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Steve Jobs نوشته:

الان تو این مسئله من حق به سامی میدن؛ رفته مذاکر کرده بازیکن گرفته طرفین هم راضی هستن اینکه دورتموند یکبار رفته سوارز رو با کلاه برداری خریده که دلیل نمیشه هرکاری میکنه انقدر بره زیر سوال

این دو تا قضیه ربطی به هم ندارن. من نمی دونم این سوال واضح رو چرا انقدر پیچیده می کنید. خود تو حاضری یه بازیکن 85 ت رو با دو تا 81 عوض کنی؟

۶ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
مدیر یوونتوس شاهد باش که من اعصاب خودم رو برای دفاع از حقوق تو مستهلک کردم. حالا اگر واقعا با میل و رغبت و آگاهی این توافق رو کردی، اختیار با خودته. فقط فردا روز دیگه حرفی نباشه!

۶ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
خوب یک مدیری پیدا شده که حاضر شده اینکار بکنه که صد در صد از تازه وارد بودنش؛ و خودشم اصرار داره که کارش درسته؛ من خودم اوایل ورودم به 20 دقیقه سه تا مهاجم تاپ آژاکس مفت دادم رفت و با خودم فکر میکردم چقدر زرنگم

البته بعدش که فهمیدم آژاکس دادی به علی کلی خوشحال شدم

۶ اسفند ۱۳۹۲
< ۱ ... ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ... ۲۰ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۶۷۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۹,۸۴۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۶۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۰۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۷۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۴۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۴ کاربر آنلاین است. (۱۲۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!