به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
غیبت گرت بیل در دیدار برگشت تاتنهام مقابل میلان

این بازیکن ولزی در ماه ژانویه و در دیدار مقابل نیوکاسل مصدوم شد و دو ماه اخیر را دور از میادین سپری کرده است

سایت گل- به گزارش نشریه میرر، بعید است گرت بیل، ستاره ولزی تاتنهام، بتواند در دیدار برگشت لیگ قهرمانان مقابل میلان به میدان برود. دو تیم در حالی در دیدار برگشت مرحله یک هستم نهایی لیگ قهرمانان مقابل هم قرار خواهند گرفت که شاگردان ردنپ در دیدار رفت در خانه حریف 1-0 به پیروزی رسیدند.
این بازیکن ولزی در ماه ژانویه و در دیدار مقابل نیوکاسل مصدوم شد و دو ماه اخیر را دور از میادین سپری کرده است.
در این شرایط او مطمئنا دیدار بعدی تاتنهام مقابل وولوز در لیگ برتر را نیز از دست خواهد داد.

۱۲ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
سمیر نصری: اگر بارسا را شکست دهیم می توانیم قهرمان چمپیونز لیگ شویم

هافبک فرانسوی آرسنال عبور از سد بارسلونا در لیگ قهرمانان می تواند آنها را به سمت قهرمانی هدایت کند

سایت گل- سمیر نصری، هافبک آرسنال، معتقد است تیمش به پختگی رسیده و عبور
از سد بارسلونا در لیگ قهرمانان می تواند آنها را به سمت قهرمانی هدایت کند.
او در مصاحبه با دیلی میل گفت:" ما قبلا هم گفتیم که پیشرفت کرده ایم و
به پختگی رسیده ایم. ما همچنان نیاز داریم که یک قهرمانی به دست بیاوریم.
اگر امسال نتوانیم یک قهرمانی به دست بیاوریم، با سال گذشته تفاوتی
نخواهد داشت.
پیروزی مقابل بارسلونا می تواند ما را به سوی قهرمانی هدایت کند. ما قبل
از پیروزی مقابل آنها می دانستیم که می توانیم هر تیمی را شکست دهیم. مااین قابلیت را داریم که هر تیمی را شکست دهیم. ما این مسئله را در دیداربرگشت مقابل بارسلونا هم نشان خواهیم داد.
فکر می کنم اگر تیم همچنان بخواهد پیشرفت کند، بازیکنان باید بهتر شوند.
اگر بازیکنان بهتر شوند، تیم هم پپیشرفت خواهد کرد. فوتبال واقعا ورزش جذابی است. مانند تنیس نیست. یک ورزش جمعی است. اگر همه بازیکنان بهتر شوند، تیم هم پیشرفت می کند.
من می خواهم در آرسنال بمانم. از بودن در اینجا واقعا احساس خوبی دارم.
سرمربی برای بازی به ما آزادی عمل می دهد و هم تیمی ها هم اعتماد زیاد بهمن دارند.اگر من به این بازیکنی که اکنون هستم تبدیل شده ام، به خاطرمربی و هم تیمی هایم است."

۱۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
نصری: بارسا را شکست می دهیم ؛ چیزی برای از دست دادن نداریم

شاگردان ونگر سال گذشته در دیدار مقابل بارسا در نوکمپ 4-1 شکست خوردند اما نصری معتقد است تیمش نسبت به سل گذشته پیشرفت زیادی کرده است

سایت گل- آرسنالی ها امروز در لیگ برتر به مصاف ساندرلند می روند اما سمیر نصری، ستاره فرانسوی توپچی ها از هم اکنون به دیدار برگشت مقابل بارسا در لیگ قهرمانان فکر می کند.
شاگردان ونگر سال گذشته در دیدار مقابل بارسا در نوکمپ 4-1 شکست خوردند اما نصری معتقد است تیمش نسبت به سل گذشته پیشرفت زیادی کرده است.

او در مصاحبه با نشریه گاردین گفت:" سال گذشته ما نتوانستیم زیاد صاحب توپ شویم. آنها همه جا بودند. مثل این بود که با 16 نفر بازی می کردند. مثل یک کابوس بود. آنها فوق العاده بودند و ما هم ترسیده بودیم. اما ما امسال چیزی برای از دست دادن نداشتیم. بازی خودمان را انجام دادیم و به پیروزی رسیدیم. در نوکمپ آنها حمله خواهند کرد و این به ما فضا خواهد داد تا در ضد حملات به گل برسیم. همین کار را خواهیم کرد."
نصری همچنین تیم بارسلونا را مورد ستایش قرار داد و گفت:" وقتی نوجوان بودم، قهرمان من مارادونا بود. بعد از آن از رونالدو و زیدان خوشم می آمد اما تفاوت مارادونا این بود که در بارسا بازی می کرد. سبکی آنها بازی می کنند در واقع فوتبالی است که من خیلی دوست دارم. در حال حاضر برنامه ای برای آینده ندارم. در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد."
نصری تاکید کرد که مطمئنا راهی تاتنهام، رقیب و دشمن قدیمی آرسنال نخواهد شد و یکی از دلایل آن را حضور ویلیام گالاس در این تیم دانست. این دو بازیکن فرانسوی در آرسنال اصلا روابط خوبی با هم نداشتند.
" حضور گالاس یکی از دلایلی است که باعث می شود من به وایت هارت لین نروم. من به تاتنهام نخواهم رفت. در فرانسه هم همین طور بود. من بازیکن مارسی بودم به همین دلیل هرگز به پاریس سن ژرمن نرفتم. من بازیکن وفاداری هستم."

۱۴ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو

حساسيت بازي با آرسنال،‌ اينيستا را نيمكت‌نشين كرد

هافبک بازي‌ساز بارسلونا در بازي شب گذشته تيمش برابر ساراگوسا نيمکت نشين بود.

به نقل از رويترز، آندرس اينيستا براي حضوري درخشان و موفق برابر آرسنال در بازي شب گذشته استراحت کرد. قبل از شروع مسابقه به اينيستا اعلام شده بود که نيمکت نشين است،‌اما گفته مي‌شود وي رضايت چنداني از بازي نکردن مقابل ساراگوسا نداشت و دوست داشت که در اين مسابقه هم مردان کاتالان را همراهي کند.
اين براي اولين بار در لاليگا بود که بارسلونا در ترکيب اوليه خود بدون آندرس وارد نيوکمپ مي‌شد و هواداران نيز نسبت به اين مسئله معترض بودند.
اينيستا در نظرسنجي هواداران بارسلونا اولين و مهمترين بازيکني است که در شکست آرسنال نقش خواهد داشت.

فوتبال 3

۱۵ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
سسک امیدوار به حضور در بازی نوکمپ

ستاره اسپانیایی امیدوار است تا بتواند به موقع از بند مصدومیت رها شود

سایت گل- سسک فابرگاس ستاره اسپانیایی باشگاه آرسنال خوش بین است تا بتواند به موقع به اوج آمادگی جسمانی بازگشته و در دیدار برگشت تیمش درمرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در نوکمپ مقابل بارسا قرار بگیرد.

فابرگاس در جریان دیدار ماه گذشته تیمش مقابل استوک سیتی از ناحیه عضله همسترینگ مصدوم شد و شانس حضور در فینال کارلینگ کاپ را هم از دست داد.

سسک در این رابطه به اسپورت ریویو گفت:« درحال حاضر اوضاعم خوب است. نهایت تلاشم را به کار گرفته ام تا بتوانم در زودترین زمان ممکن به اوج آمادگی برسم.از نظر فیزیکی اوضاعم خوب است و البته خیلی خوب بود که توانستم اندکی استراحت کنم؛چون مطمئنا قوی تر بازخواهم گشت.»
سسک ادامه داد:« من با مربی تیم تصمیم خواهم گرفت تا در دیدارهای بعدی تیم چه کنم. امیدوارم که به بارسلونا پرواز کنم. خیلی خوش بین هستم که همه چیز برای سه شنبه خوب و بروفق مراد باشد.

۱۵ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
احتمال غیبت جک ویلشر در دیدار مقابل بارسلونا

ویلشر در دیدار مقابل ساندرلند 90 دقیقه بازی کرد اما ونگر در پایان بازی از مصدومیت این بازیکن خبر داد

سایت گل- جک ویلشر، ستاره جوان آرسنال، در دیدار روز گذشته تیمش مقابل ساندرلند از ناحیه زانو آسیب دید و ممکن است دیدار برگشت تیمش مقابل بارسلونا در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را از دست بدهد.
ویلشر در دیدار مقابل ساندرلند 90 دقیقه بازی کرد اما ونگر در پایان بازی از مصدومیت این بازیکن خبر داد.
ونگر به خبرنگاران گفت:" او از ناحیه زانو آسیب دیده و باید ببینیم چه واکنشی به معالجات نشان می دهد. احتمالا یکی دو روزی از تمرینات دور خواهد بود. شاید روز دوشنبه به تمرینات برگردد. باید ببنیم چه رخ خواهد داد."
سرمربی فرانسوی همچنین در مورد حضور سایر بازیکنان مصدوم تیمش در دیدار مقابل بارسلونا در نوکمپ گفت:" والکات و فن پرسی نه اما فابرگاس از شانس بازی کردن برخوردار است."

۱۵ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
یوفا: كاپيتان تيم فوتبال آرسنال گفت: در تلاش هستم خودم را براي بازي برگشت با بارسلونا آماده كنم.

به گزارش یوفا: به نقل از روزنامه سان، سسك فابرگاس اظهار داشت: با توجه به شرايطي كه دارم، احساس مي‌كنم روز‌به‌روز دارم بهتر مي‌شوم. هرچند نظر نهايي را در مورد من پزشك تيم خواهد گفت.

اين بازيكن 23 ساله، مطابق نظر آرسن ونگر، سرمربي فرانسوي تيمش براي بازي روز شنبه (فردا) با ساندرلند در تركيب نخواهد بود ولي او اميدوار است در بازي برگشت با بارسلونا در ليگ قهرمانان اروپا، لندني‌ها را همراهي كند.

براساس اعلام مقامات مسئول تيم لندني‌، فابرگاس 23 ساله به علت مصدوميت از عضله ران قادر به كمك‌رساني و همراهي تيمش نيست.

وي در بازي منجر به برد يك بر صفر دو هفته قبل برابر استوك‌سيتي آسيب ديد.

ديدار برگشت دو آرسنال و بارسلونا 19 اسفند انجام خواهد شد. در بازي رفت آرسنال به برتري 2 بر يك رسيد.

۱۵ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
پویول غایب دیدار بارسا – آرسنال

سران باشگاه بارسلونا اعلام کردند که کارلس پویول به دیدار دوربرگشت این تیم درمرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آرسنال نخواهد رسید

سایت گل- کارلس پویول، کاپیتان بارسلونا در دیدار سه شنبه شب این تیم در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آرسنال غایب خواهد بود.

این در حالی بود که به نظر می رسید اوضاع جسمانی پویول در حال بهبود است و انتظار می رفت که کاپیتان پویول در دیدار سه شنبه شب حاضر باشد . او از صبح یکشنبه تمریناتش را با سایر بازیکنان تیم از سر گرفت ولی گویا هنوز از ناحیه زانو احساس ناراحتی می کند

وب سایت رسمی باشگاه بارسلونا با انتشار اطلاعیه ای در این رابطه نوشت:« کارلس پویول در دیدار سه شنبه شب ورزشگاه نوکمپ مقابل آرسنال در دور برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا حاضر نخواهد بود. کاپیتان در راستای مصدومیت قبلی اش همچنان احساس ناراحتی می کند و قادر به حضور در این بازی نخواهد بود.»

ویکتور والدس و آدریانو هم در سالن بدنسازی و جدای از سایر بازیکنان تمریناتشان را دنبال کردند

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
دانی آلوس: آرسنال تدافعی بازی نخواهد کرد

ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا از دیدار برگشت تیمش مقابل آرسنال در نوکمپ می گوید

سایت گل- دانی آلوس ستاره برزیلی باشگاه بارسلونا معتقد است که بارسلونا در دیدار برگشت مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا که سه شنبه شب در ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهد شد بازی تدافعی ای را ارائه نخواهد داد.
ستاره برزیلی در صحبتهایی به پی ای سپورت به این نکته اشاره کرد که آبی اناری پوشان نهایت تلاش خود را برای پیروزی در این دیدار به کار خواهند گرفت:« آرسنال مثل همیشه بازی خواهد کرد و تیمی تهاجمی خواهد بود. این شیوه بازی آنهاست و فکر نکنم به سبک دیگری بازی کنند.»

آلوس ادامه داد:« فکر نمی کنم آرسنال بلد باشد تا مثل ساراگوسا ( بازی تدافعی ای) را به نمایش بگذارد. ولی ما هم این کار را نخواهیم کرد. مقابل ساراگوسا تهاجمی بازی کردیم و عقب نشینی نمی کردیم. ما هم مثل همیشه بازی خواهیم کرد و از فوتبالمان لذت خواهیم برد و شیوه بازی مان را تغییر نخواهیم داد. ولی باید مطمئن شویم تا از آنچه در دیدار سال گذشته مقابل اینتر برسرمان آمد تجربه گرفته ایم.»

سایت گل

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
کیتا:می توانیم مقابل آرسنال گل زنی کنیم

ستاره خط میانی بارسا معتقد است که تیمش می تواند مقابل آرسنال گلزنی کند

سایت گل- بارسلونا سه شنبه شب در ورزشگاه نوکمپ میزبان آرسنال خواهد بود و سیدوکیتا در صحبتهایی اعلام کرد که بازی سختی در انتظار آبی اناری پوشان است ولی در عین حال اعلام کرد که مطمئن است که بارسا گلزنی کرده و به دور بعدی رقابتها خواهد رفت

بارسا در دیدار رفت با نتیجه 1-2 مغلوب آرسنال شده بود ولی ستاره سابق سویا معتقد است که بارسا به مرحله یک چهارم پایانی خواهد رسید

کیتا به آ.اس گفت:« مقابل آرسنال باید با ذهنیتی قوی به میدان برویم، چون این احتمالا مهمترین دیدار این فصل ماست.کلید بازی اینجاست که به آنها اجازه گلزنی ندهیم، چون مطمئنیم که لیونل مسی، داوید ویا و پدرو در خط حمله ما گلزنی خواهند کرد.»

کیتا ادامه داد:« بازی متفاوتی را در مقایسه با سال گذشته شاهد خواهیم بود ، چون آرسنال با تجربه بیشتر و ایده های جدیدی به اینجا خواهد آمد. ما الان در لالیگا نمایش خوبی را به اجرا می گذاریم و این به ما اعتماد به نفس فراوانی در رقابتهای دیگر می دهد.»

۱۷ اسفند ۱۳۸۹
< ۱ ... ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ... ۱۴۹ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۱,۱۷۵ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۶۸ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۷۷۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۵۲۱ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۰ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۰۳ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۹۱ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۳۴۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۴۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!