به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ARROW نوشته:

نیمار در حد بارسا نیست!
شوخی بزرگی که بعضی از بچه های. اینجا با ما کردن
به نظرم خرید نیمار از خرید هوملس مهم تره.
وقتی بارترا تو هیجده سالگی بهترین دفاع زیر 23 سال شد و تو همون مسابقات هوملس هم بود.
وقتی حملت قوی باشه طبیعتا به دفاع خوب هم نیاز نیست.
مثل دو سال و سه سال و چهار سال و پنج سال پیش

من در این موضوع به شدت با کیا موافقم
ولی درسته اگه دفاع خوب داشته باشیم بهتره ولی ما با همین دفاع حتی مثل ماسکرانو میتونیم خوب عمل کنیم اگه میتونستیم جلو رئال به گل برسیم دیگه نیازی نبود اونطوری حمله کنیم تا گل بخوریم
ما با در اختیار داشتن توپ عملآ حمله کردنو از اونا میگیریم
پس با این اختیار اگه بتونیم خوب استفاده کنیم و خوب پرس کنیم دیگه کار به دفاع نمیکشه

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۵ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
گویا بارسا دنباله گوندوگانه برا جانشینی ژاوی.خوب بازیکنیه.ولی ما مثل نخود کشمش هافبک جوون و خلاق داریم.حیف جوونایی مثل دوسانتوس یا تیاگو خودمون نیست؟
مبحث بعدی دروازه بانه و میشه گفت که ما عملا به دوتا گلر نیاز داریم .یکی برای جانشینی ویکی و یکیم برای پینتو که سنش خیلی زیاد شده.ولی با در نظر گرفتن شرایط نا مطلوب مالی باشگاه همون یکیم خوبه.گزینه های اصلی از نظر من این سه هستند :پاتریسیو(لیزبون)-تراشگن(گلادباخ) و دخه ا گلر یونایتد.که من یه نقد کوتاه بکنم:
مشکلات ما این دو هست:ضد حمله-توپ های ارسالی.دخه ا رو ضربه سر ضعیفه پس نسبتا مناسب نیست ولی تا اون جایی که دیدم خوب تم به تک میگیره ولی بگم که زیاد بازی شو ندیدم.پاتریسیو که اصلاً ندیدم.ولی تراشگن هم تک به تک گیره و هم خروج های خوبی داره و هم ضربه سر خوب میگیره و من بازی که انالیز کردم فقط یه ضعف کوچیک تو شود ها داره که بگم بلند شیرجه میزنه ولی جاشو دقیق نمیتونه بپره که با تمرین رفع میشه.البته تو اون بازی فن در فارت یه گل غیر مهار شدنی زد و کاسیاسم نمی توانست بگیره.یه اشاره ی کوچکیم به بحث مدافع بکنم:گویا باشگاه گزینه ها شو طبقه بدنی کرده که تو یه وبلاگی خوندم پیدا میکنم می نویسم.گزینه هایی که یادمه:هوملز-لوییز-ورتونگن که به نظرم خریدن ورتونگن راحت ترینه چون که ویلاس بواس گفت یک مدافع از تیم میفروشیم.کلاً بارسا باید هوملز-تراشگن و نیمار رو بخره.نیمار زوج لیو و هوملز و تراشگن به ترتیب جانشین کاپیتان و ویکتور.

FORCA BARCA
۶ فروردین ۱۳۹۲
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
نیمار مثل اینکه 2011 قرارداد امضاء کرده و باید اونو بارساییی دونست
10 میلیون پیش پرداخت
40 کل قرارداد
80 تا هم فسخ
من فکر کنم فسخو کم زدن
راستی اگه ویا ب هر دلیل بخواد بره گزینه ی بعدی اگوئرو هست

صلوات
۶ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ARROW نوشته:

وقتی حملت قوی باشه طبیعتا به دفاع خوب هم نیاز نیست.
مثل دو سال و سه سال و چهار سال و پنج سال پیش

نزنین این حرف ُ هرچی بلا سرمون اومده این چن وقته رو ضد حمله ها بود، اگه دفاع قوی داشتیم همچین بلایی جلوی میلان و رئال سرمون نمیومد .
سه چهار سال پیش پویول بهترین شرایطشو داشت ،الان پیر شده ، سوتی زیاد میده ، زیاد جا میمونه حتّی.
خیلی واضحه که بارسا به دفاع خوب محتاج تره ...

الکسیس سانچز بازیاش تو جام جهانی ِ قبلی یادتونه ، یه تنه خودش شیلی رو جمع کرده بود ، عالی بودولی اومد بارسا چی شد ؟

خیلی بازیکنا همین طورن . تو تیمایی بازیشون چشم نوازه که کم ستاره داشته باشن و وقتی میان بین یه مشت ستاره قرار میگیرن دیگه خودشون نیستن ، بعید نیست نیمار هم همینجور از آب در بیاد.

Més que un club
۶ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
فصل قبل حرف از بودجه ی 100 میلیون یورویی زده میشد و میگفتن بارسا میخواد تمامی مشکلاتشو با این پول حل کنه اما در نهایت 14 تا بابت آلبا پول دادیم و 19 تا هم واسه سانگ که روی هم شد 33 میلیون. اوایل نمیدونستم بقیه ی این پول چی شده اما حالا ظاهرا معلوم شده که راسل پول قرارداد نیمار رو تابستون پارسال کامل پرداخت کرده و دیگه نیازی نیست امسال پولی خرج کنه.

پس نیمار که مال بارساست و بحث اون تموم میشه. حالا گزینه ی اول بارسا فقط و فقط باید هوملز باشه حتی اگه 50 میلیون یورو هم مجبور باشیم بابت پول بدیم. از فصل بعد دیگه نمیشه روی پویول حساب باز کرد و نهایتا 10 ، 15 بازی بتونه انجام بده. ماسکرانو هم خدای سوتیه و سنش هم بالا رفته و باید همین امسال فروخته بشه وگرنه رو دستمون باد میکنه. میمونه بارترا و پیکه ای که به هیچ عنوان شباهتی به اون صخره ی غیر قابل نفوذ 2 ، 3 فصل پیش نداره.

در خط حمله هم اگه ویا بمونه خرید دیگه ای نداریم اما اگه بره آگوئرو رو میخوان بخرن که من ترجیح میدم ویا بمونه و الکسیس هم که احتمال فروخته میشه.

تیتو هم قراره با والدس صحبت کنه تا نظرش عوض بشه اما درکل حتی اگه ویکی بمونه هم بارسا به یه دروازه بان جوون مثل تراشتگن یا ماتیا پرین نیاز داره تا 4 ، 5 سال دیگه بتونه فیکس بشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
بله خیلی احتمال داره که راسل. تو این چند سالی که دنبال نیمار بوده پول رو داده.کار عالیه. اگه این کارو نمی کردن ما باید امسال نیمار رو میخریدیم ولی الان دیگه راحت میشه بودجه رو به خرید گلر و مدافع اختصاص داد.درمورد اگورو میشه گفت دو دلم.ویا سنش زیاد شده ولی همچنان خوبه ها ولی اگورو خیلی سن کمتری داره.نمیدونم بابا نظر شما چیه؟همراه با دلیل.

FORCA BARCA
۷ فروردین ۱۳۹۲
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سپهر نوشته:

بله خیلی احتمال داره که راسل. تو این چند سالی که دنبال نیمار بوده پول رو داده.کار عالیه. اگه این کارو نمی کردن ما باید امسال نیمار رو میخریدیم ولی الان دیگه راحت میشه بودجه رو به خرید گلر و مدافع اختصاص داد.درمورد اگورو میشه گفت دو دلم.ویا سنش زیاد شده ولی همچنان خوبه ها ولی اگورو خیلی سن کمتری داره.نمیدونم بابا نظر شما چیه؟همراه با دلیل.

خوب ویا 31 سالشه پس میتونه حداکثر 3 سال دیگه بازی کنه
ولی مشکل اینجاست که بعد اون دیگه نمیتونیم اونو با این قیمت بدیم
اگه بخوایم حرفه ای فکر کنیم باید اونو بفروشیم ولی خوب ما این فقط نظر منه
اگوئرو
1-جوونه
2-هم بازی مسیه
3-واقعآ ی وینگر خوبه
ولی شاید تعجب کنید ولی من دوست دارم با این دلایلی که اوردم ویا بمونه

صلوات
۷ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
من شخصا تو صورت کلوپ همچین حماقتی رو نمی بینم که بخواد یکی از بهترین مدافعان فعلی و آینده جهان رو بخاطر پول بیشتر رد کنه بره

نکته مهم حضور فصل بعد پپ توی بایرن هست ، شک نکنید که کلوپ قراره یه رقابت حسابی برای بایرن راه بندازه و رقابت دو تا مربی جوان دنیا رو بیاره توی سر خط مطبوعات، مصاحبش یادتون هست دیگه: من مورینیو گواردیولا در آلمان خواهم شد

قطعا دورتموند قدرت خودش رو برای فصل بعد تقویت که نه ، ولی خوب حفظ میکنه و هوملس یکی از این ارکان موفقیته

بهرحال امیدوارم بیاد ، چون ظاهرا گزینه بعدی کمپانی هست که به هیچ وجه بنظرم مطمئن نیست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Zinedine Zidane نوشته:

بهرحال امیدوارم بیاد ، چون ظاهرا گزینه بعدی کمپانی هست که به هیچ وجه بنظرم مطمئن نیست

اتفاقا من کمپانی رو بعد از هوملس مهم ترین گزینه میدونم دوست دارم اگه هوملس نیومد کمپانی حتما بیاد چون تو بازی هایی که من ازش دیدم واقعا دفاع محکم و مطمئنی بود.

در کل بنظر میاد حداقل یه نیمچه خونه تکونی بکنن این تابستون. یه ذره پر رفت و آمد تر از فصل های قبل

❤ تا ابد بارسا ❤
۷ فروردین ۱۳۹۲
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
احتمال حضور کمپانی بیشتر از هوملس هستش.

۷ فروردین ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۸,۸۰۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۳۴۷ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۰,۴۰۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۹۱۸ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۷۳ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۹ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۰۴۹ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۱۴ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۳۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۰۰۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۷۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۴ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!