به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: PARSOA
پیام: ۱,۱۱۲
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۹۱
از: نصف جهان
طرفدار:
- کینگ لئو.....
- ....
- سپاهان
- اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
رتبه دانشگاه پیام نور تهران و اصفهان از صنعتی شریف بالاتره

برای کسی که میخواد بامدرکش کار کنه خوب نیس.خیلی از دولتی ها بیکارن چه برسه به پیانور

نقل قول
جدیدا همشهری های ما تو این سایت (و مخصوصا این تاپیک) حسابی فعال شدن

چیکارکنیم دیگ

۱۵ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
برای کسی که میخواد بامدرکش کار کنه خوب نیس.خیلی از دولتی ها بیکارن چه برسه به پیانور

آره تقریبا درسته.

متاسفانه هنوزم بعضی جاها نگاهشون به پیام نور همون نگاه 10 ، 20 سال پیشه. آخه پیام نور اوایل برای کارمندا و افراد شاغل تاسیس شد و فقط هم پنجشنبه ها و جمعه ها کلاس داشت و فقط هم کلاساش رفع اشکال بود.

اما الان دیگه مثل قبل نیست. احتمالا تا چندسال دیگه هم این دیدگاه نسبت به پیام نور عوض میشه. هرچند که الانم سطح سواد دانشجوهای پیام نور بالاتر از بقیه دانشگاه هاست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۵ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
! д Ľ نوشته:

نقل قول
! д Ľ نوشته:

هرچند که الانم سطح سواد دانشجوهای پیام نور بالاتر از بقیه دانشگاه هاست

تو رو خدا جوک نگید اینجا.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
The Fallen Lord نوشته:

نقل قول
! д Ľ نوشته:

نقل قول
! д Ľ نوشته:

هرچند که الانم سطح سواد دانشجوهای پیام نور بالاتر از بقیه دانشگاه هاست

تو رو خدا جوک نگید اینجا.

من جک نمیگم آقا سعید. اینا واقعیته.

در مورد رنکینگ:

رتبه بندی ای که گفتم مال چندماه پیش بود و دلیلشم اینه که شریف فقط رشته های مهندسی میگیره اما پیام نور رشته های ادبیات و علوم انسانی و تجربی هم داره و امتحانش هم که فوق العاده سنگینه اما الان فهمیدم که دوباره شریف اومده بالاتر از پیام نور.

اما در مورد سطح سواد:

ما تو پیام نور هر ترم داریم کتاب های مرجع 400 ، 500 صفحه ای میخونیم و همه شو هم امتحان میدیم در حالی که اکثر دروس تو دانشگاه های دولتی و آزاد از روی جزوه 30 ، 40 صفحه ای استاد امتحان گرفته میشه و همه چیم دست استاده در حالی که اینجا امتحانات هماهنگه و فقط با درس خوندن میتونی نمره بگیری. به همین دلیل هم هست که بالاترین آمار قبولی های ارشد از پیام نوره.

اما منظور حرف من فقط درس های دانشگاه نیست. پیام نور به خاطر سیستمش که دانشجو میتونه سر کلاس حاضر نشه فرصتی رو فراهم کرده تا دانشجوها مهارت های مورد نیازشون برای بازار کار رو خیلی خیلی بالاتر ببرن.

چندوقت پیش بود که در مورد این مسئله حرف میزدیم و اونجا گفتم داشتن مدرک دانشگاهی بدون مهارت فردی هیچ فایده ای نداره. الانم من چون نسبت به دانشجوهای دولتی و آزاد یکم وقت بیشتری دارم بیشتر به یادگیری مسائل مختلف تو زمینه رشته خودم میپردازم و این در آینده خیلی خیلی بیشتر از گرفتن یه مدرک دانشگاهی به درد نخور واسم مفیده. الان فرصت گرفتن مدارک معتبر علمی رو از آموزشگاه های مختلف دارم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
انقدر این بحث بی اساسه که ترجیح میدم چیزی نگم. تقریبا تمام چیزایی که گفتی یا غلطه یا نتیجه گیری های نادرسته. مشخص هم هست که از جو دانشگاهای خوب کشور اصلا اطلاع نداری!

یعنی اگر برای جوک جایزه نوبل می دادن، قطعا چند تا از این جملاتی که گفتی کاندید می شدن!

پ.ن: اعتماد به نفست من رو یاد علی دایی می اندازه!

۱۶ اسفند ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دانشگاهی که توش درس باشه اصا دانشگاه نیست

دانشگاه باید به دانشجو اجازه تکاپو بده. دانشجویی که الکی هی بره سر کلاس و بیاد دانشجو نیست و من شخصا با یه چغندر در یه سطح میدونمش.

دانشجو باید ایده داشته باشه. باید در قبال پولی که دولت هزینش میکنه یه چیزی به مملکت اضافه کنه. مثلا از چیزهایی که یاد میگیره استاده کنه واسه یه اختراع.
البته این قضیه تو دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد صدق نمیکنه. چون اصولا دانشجو چیزی مدیون کسی نیست.
حالا واسه خودش شاید یه طرحیم داد.
متاسفانه تو سیستم پیام نور این حس تکاپو از دانشجو گرفته میشه. برعکس دانشگاه هایی مثل شریف و خواجه نصیر و پردیس برق دانشگاه تهران و صنعتی اصفهان و چندین مثال دیگه.
مثلا من خودم رئیس دانشگاه خواجه نصیر به امثال ما که قبلا طرح های خوبی داشتیم گفت: آقا شما نمیخواد برین سر کلاس فقط فکر کنین که یه طرح جدیدی بخوره تو سرتون به اسم دانشگاه ما
ما هم گفتیم اوکی . و فکر کردیم و شدیم نفر اول خوارزمی.
به هر حال تو جشنواره هایی که من میرم همیشه معمولا اسمی از دانشگاه های پیام نور نیست.
اگرم باشه به هیچ وجه کمکی از سمت دانشگاه نمیاد و البته هیچ وقتم رتبه ی در خوری کسب نمیکنن.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Good Bye My Lord نوشته:

دانشگاهی که توش درس باشه اصا دانشگاه نیست

دانشگاه باید به دانشجو اجازه تکاپو بده. دانشجویی که الکی هی بره سر کلاس و بیاد دانشجو نیست و من شخصا با یه چغندر در یه سطح میدونمش.

تکتیر!

البته غالب سیستم آموزشی ما همچنان آموزش محوره و تفکر پژوهش محوری و کارآفرینی کم کم داره تو دانشگاهای خوب مملکت جایگزین میشه. گرچه هنوز تفکر سیستمی پشتش نیست و حمایت درست حسابی ازش نمیشه. کسی بخواد دنبال این مسیر بره هم تلفات میده. مثل من که رفتم اختیاری پایان نامه برداشتم کار پژوهشی کنم، حمایت که نکردن هیچ، برای تمدید سنوات فقط به خاطر یه جلسه دفاع 500 هزار تومنم ازم گرفتن!

کلا این وقایع این چند وقته چنان حس خدمت به مملکت و .. رو در من کشته، که این حرفا برام گمرنک شده. روزیم بخوام برم بالغ بر 10 میلیون ازم می گیرن که مدرکمو آزاد کنم! یعنی از شهریه شبانه بیشتر! خب وقتی دوست دارن با من نقدی تسویه حساب کنن، دیگه بدهی ای به کسی ندارم!

امیدوارم روزی تفکر سیستمی آموزش عالی درست بشه، گرچه با پایه مخروبه آموزش و پرورش، کار بسیار دشواری هم هست.

۱۶ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
انقدر این بحث بی اساسه که ترجیح میدم چیزی نگم. تقریبا تمام چیزایی که گفتی یا غلطه یا نتیجه گیری های نادرسته. مشخص هم هست که از جو دانشگاهای خوب کشور اصلا اطلاع نداری!

یعنی اگر برای جوک جایزه نوبل می دادن، قطعا چند تا از این جملاتی که گفتی کاندید می شدن!

پ.ن: اعتماد به نفست من رو یاد علی دایی می اندازه!

دلم نمیخواد جواب شما رو با همین لحن تمسخر بدم. پیام نور نه ارث بابای منه که بخوام دفاع الکی ازش بکنم و نه خودم تو این 4 ترم دل خوشی ازش دارم. اینم مطمئنم که اگه به جای فوتبال حرفه ای درس خونده بودم الان دانشگاه دولتی بودم اما پیام نور رو با همه کاستی هاش ترجیح میدم چون در کنار خوندن یه مشت حفظیات به درد نخور وقت اینو دارم که آموزش های مفید ببینم.

این حرفایی که زدم از خودم نگفتم. اصولا من آدمی هستم که در این موارد هیچوقت از خودم چیزی نمیگم. اساتید ما 80 ، 90 درصدشون فارق التحصیل دانشگاه صنعتی اصفهان و دانشگاه اصفهان و سایر دانشگاه های اسم و رسم دار کشور هستن و همین الانم در هفته به طور مثال 3 روز دولتی درس میدن و 2 روز پیام نور. این حرف اوناست و آمار قبولی های کنکور هم که مستنده.

نقل قول
متاسفانه تو سیستم پیام نور این حس تکاپو از دانشجو گرفته میشه.

اینو به هیچ عنوان قبول ندارم. کافیه یه سری به دانشگاه ما بزنی و وارد دفتر امور فرهنگی یا دفتر بسیج بشی و فعالیت های اونا رو با چشمای خودت ببینی. دانشچوها هم به خاطر وقت بیشتری که دارن میتونن فعالیت های مفید انجام بدن و مسائلی رو یاد بگیرن که در آینده به دردشون بخوره و حداقل 30 ، 40 درصد از دانشجوها هم واقعا این علاقه و پشتکار رو ندارن و گمون نمیکنم دانشجوهای دولتی به این اندازه مایل به یادگیری باشن.

دانشجو خودش باید فعال باشه و دنبال یادگیری بره. اگه مستعد و علاقه مند باشه تو بدترین دانشگاه هم پیشرفت میکنه و اگه نخواد چیزی یاد بگیره بهترین دانشگاه دنیا هم کاری از دستش بر نمیاد. کما اینکه چندتا از دوستای خودم قبل از اینکه وارد دانشگاه بشن در زمینه کامپیوتر اطلاعات و دانش خیلی خیلی بالایی داشتن اما من هیچی بلد نبودم و تو این یکی 2 سال تلاش کردم و یه چیزایی یاد گرفتم که شک ندارم به دردم میخوره.

به قول استاد درس مدار منطقی ما که دکتراشو از صنعتی اصفهان گرفته و اونجا هم درس میده دانشجوهای دولتی بیشترشون فکر میکنن همین چیزی که تو دانشگاه یاد میگیرن به درد آینده شون میخوره درحالی که در اشتباهن..

نقل قول
به هر حال تو جشنواره هایی که من میرم همیشه معمولا اسمی از دانشگاه های پیام نور نیست.
اگرم باشه به هیچ وجه کمکی از سمت دانشگاه نمیاد و البته هیچ وقتم رتبه ی در خوری کسب نمیکنن.

دانشگاه های پیام نور خیلی روی این مسائل توجه نمیکنن به همون دلیلی که من چندتا کامنت قبل گفتم. فلسفه تشکیل پیام نور برای افراد شاغل بود و هنوزم خیلی از افراد شاغل هستن که به پیام نور میان اما افرادی که غیر از درس مشغله دیگه ای ندارن (که بیشتر دانشجوها هم همین وضعیت رو دارن) آینده موفق تری هم در پیش دارن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
راستی یه نکته رو همین الان یادم اومد کیاوش جان:

یکی از دوستام که داره تو دانشگاه اصفهان درس میخونه هر پروژه ای که تو دانشگاه بهشون میدن رو میده به بچه های ما تا براش انجام بدن. ترم قبل من و یکی از دوستام پروژه مربوط به طراحی سایت رو برای 8 نفر از دانشجوهای دانشگاه اصفهان انجام دادیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۲
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من اصلا قصد تمسخر نداشتم. دانشگاهای آزاد و پیام نور رو هم با اینکه از نظرم هیچ سطح کیفی ندارن و مدرک الکی میدن دست ملت، هرگز تمسخر نمی کنم. اینم می دونم که آدم اگر خودش مستعد و کوشا باشه، می تونه تو دانشگاه ضعیفم خیلی پیشرفت کنه.

اما اون چیزایی که تو گفتی که تو اولین ارسال نقل کردم، واقعا جوک بود! نه اینکه بخوام کسی یا چیزی رو تمسخر کنم، واقعا اینطور بود!

در مورد سختی دروس و امتحانات و کیفیت اساتید و منابع درسی که اصلا نمی خوام وارد صحبت بشم، چون مشخصه اصلا از جو دانشگاهای بزرگ کشور خبر نداری! فشار درسی یه واحد تو دانشگاه ما، به جرات میگم از یه ترم دانشجوهای خیلی از دانشگاهای سراسری هم بیشتره، چه برسه بقیه دانشگاها!

در مورد ارشد هم من نمی دونم این رو از کجا میگی؟! تو رشته های ارشدی که من تو دانشگاه خودمون می شناسم، 90 درصد لیسانس هم شریف بودن، 7-8 درصد بقیه دانشگاهای خوب مثل تهران و امیر کبیر و علم صنعت و علامه و نهایت 2-3 درصد از جاهای دیگه! به شخصه دانشجوی ارشدی تو دانشگاهمون ندیدم که از پیام نور باشه!

۱۶ اسفند ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۳,۹۷۸ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۸۹ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۳۰ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۰,۸۷۴ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۷۱۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۵۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۸۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۳۱۱ کاربر آنلاین است. (۲۰۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۳۱۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!