به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: mamad_ft
پیام: ۸۲۳
عضویت از: ۲۴ مهر ۱۳۸۸
از: camp nou
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نه. به نظر من 21 یا 22 ساله که همین بوسکتس رو داریم همون اندازه که فکر پرورش هستیم باید فکر نتیجه هم باشیم. نمیشه که توی یک پست 2 تا بازیکن بی تجربه داشته باشیم. باید یکی با تجربه و اماده و یکی جون باشه . نه 2 تا جون و یا حتی 2 تا اماده. هیچ کدوم جواب نمیدن و اثر سوء دارن. به نظر من همون ترکیب یایا و بوسکتس خوب بود اما حالا که یایا رفته باید یکی در سطح خودش بیاریم. اسین هم بازیکن خوبی اما سنش رو نمیدونم . فکر نمیکنم زیاد باشه. شواین اشتایگر هم خیلی خوب بود . فیزیک خوبی هم داشت. ماسکرانو هم عالی اما من بیشتر با ماسکرانو هستم چون از نظر اخلاقی هم بازیکن خوبی هست

نه منظور منم از بازیکن 21 یا 22 ساله بازیکنایی هستند که فیزیکی و تنومند هستند و جوون و اینکه اگه سنا رو هم به همراه یک بازیکن جوون مخصوصا از لیگ فرانسه بگیریم خیلی میتونه به تیم کمک کنه
البته منظور من فیزیکی صرف نیست بلکه بازیکنی که جوون و کمی پایینتر از یایا باشه که بتونه در کنار سنا تجربه اندوزی کنه و آینده دار باشه

ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
کسری نوشته:

منم ماسکرانو رو به سنا ترجیح میدم و خیلی از سبک بازیش خوشم میاد.
سنا تو تیم اسپانیا که قهرمان یورو 2008 شد یکی از بازیکنهای ثابت تیم بود.
در مورد سسک باید این دعا رو بکنیم : شاید این هفته بیاید شاید.....

درسته که برای ماسکرانو قرار 25 تا 30 تا بدیم و اختلافش با سنا 20 اندی هست اما باید این رو در نظر گرفت سنا نهایتا 1 سال برامون بازی . اینم نه 2 سال بعدش دوباره باید به فکر یکی دیگه باشیم. اما ماسکرانو میتونه چند سال متوالی برامون بدرخشه. مهمتر اینکه همیشه ارژانتینی ها در لیگ اسپانیا موفق بودن ( البته دلیل محکمی نیست)
باید دعا کنیم قضیه سسک هرچه زود تر تمام بشه تا بتونیم راحت تر درباره گزینه های دیگه عمل کنیم.
بارسا از ترس ونگر جرات نداره خرید کنه یا بازیکنی رو بفروشه
وقتی یایا رو فروختیم ارسنال 10 تا 15 تا گذاشت روی قیمیت سسک.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
نه منظور منم از بازیکن 21 یا 22 ساله بازیکنایی هستند که فیزیکی و تنومند هستند و جوون و اینکه اگه سنا رو هم به همراه یک بازیکن جوون مخصوصا از لیگ فرانسه بگیریم خیلی میتونه به تیم کمک کنه
البته منظور من فیزیکی صرف نیست بلکه بازیکنی که جوون و کمی پایینتر از یایا باشه که بتونه در کنار سنا تجربه اندوزی کنه و آینده دار باشه

عملا نمیشه 2 تا بازیکن برای این پست خرید
چون ترافیک بازیکن ها رو برای پستی که فقط یک نفر در بارسا بازی میکنه زیاد میشه
این هم در نظر بگیریم که اگر سسک بیاد به تیم کیتا هم به جرگه هافبک های دفاعی اضافه میشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
وبسایت گل نگاهی انداخته است به یك ستاره¬ی رو به رشد دیگر بارسلونا...

نام: تیاگو آلكانترا
باشگاه: بارسلونا
كشور: زیر 19 سال اسپانیا

تیم جوانان اسپانیا پس از نمایش توفانی و قهرمانی در رقابتهای زیر 17 ساله های 2007 اروپا اینك به نظر می رسد مصمم است همان كار را در سطح زیر 19 ساله ها به انجام برساند.

این تیم كه مجموعه ای از ستارگان آینده دار است و لوییس میا آن را مربیگری می كند در بین ستایش برانگیزترین تیمها در رقابتهای امسال در فرانسه است؛ آنها كروواسی و پرتغال را شكست دادند تا بخت پررنگی برای قهرمانی این دوره داشته باشند.

كسانی مانند دانی پاچه¬كو، سرخیو كانالس و رودریگو موره¬نو توجه جهان را به پتانسیلهای بالای خود معطوف كرده اند ولی یك بازیكن ویژه در تیم سرخها هست كه به نظر می رسد در آستانه¬ی حضوری بزرگ در بالاترین سطح برای بارسلونا و تیم ملی باشد.

تیاگو آلكانترا كه در خانواده ای برزیلی بزرگ شده از سال 2004 كار را با سیستم [جوانان] بارسلونا آغاز كرد. وی در آستانه¬ی راه یافتن به تیم نخست بارسلوناست و حتی در شكست سنگین 0-4 سانتاندر در ماه فوریه یك گل برای این تیم زد. حسی قوی در كمپ نو وجود دارد كه باشگاه چشم انداز رقابت با ژاوی ارناندس را از لحاظ آمادگی جسمانی و فرم بازی در وی دیده است.

تیاگو، كه پسر مازینیو (یكی از اعضای تیم برزیل كه قهرمان جام جهانی شد) است، ستایش ناظران را با ثبات سرسختانه و توانمندی پاسگاری بی اشتباهش برانگیخته است. وی در استفاده از توپ حساب شده و تند و تیز كار می كند و وظایفش را با ژرف اندیشی و هدفمندی انجام می دهد. قد و قامت نسبتا كوتاه وی (1.74 متر) ممكن است افراد را درباره¬ی قدرت و مهارت شوتزنی اش بفریبد.

بارسلونا در از دست دادن بازیكنان جوان كه از آكادمی باشگاه رشد یافته اند برای خود تاریخی دارد و كسانی مانند جرارد پیكه، سسك فابرگاس، پاچه¬كو و فران مریدا می توانند گواهی بر این مدعا باشند. و تیاگو به خاطر پتانسیلهایش در آغاز امسال مورد توجه و درخواست منچستر یونایتد و چلسی بود.

با این حال، او با تمدید قراردادش تا دستكم تابستان 2011 (كه گزینه ای برای تمدید قرارداد برای دو فصل دیگر نیز دارد) خیال هواداران بارسا را آسوده كرد. بارسلونا در قرارداد جدید ارزش وی را 30 میلیون یورو در نظر گرفته است.

خود این بازیكن فروتنی و سختكوشی اش را حفظ كرده است؛ وی به محض تكمیل قرارداد تازه اش به وبسایت بارسلونا گفت: "من خیلی به خاطر اعتمادی كه باشگاه به من نشان داد خوشحالم. امیدوارم كه بتوانم با تیم ب كارهای بزرگتری بكنم و جایگاهم را در تیم نخست مستحكم نمایم. اكنون من یك گام به رویایم نزدیكتر شده ام: تبدیل شدن به یك فوتبالیست بزرگ."

روند بازیهای اروپایی به خوبی ادامه دارد و یك جام اروپایی دیگر می تواند به شهرت رو به رشد این بازیكن افزوده شود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
بدهکاری 552 میلیون یورویی بارسلونا به گفته عامل ذیحساب باشگاه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: Hero.Sniper
پیام: ۳,۵۳۰
عضویت از: ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از: جایی فرا سوی زمان
طرفدار:
- کارلس پویول
- یوهان کرایف
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا این دو سال فقط جام برده خریدهایه گرون قیمتی هم نداشته من نمیدونم این بدهی ازکجا سر در اورده

همچو سرو ایستادن در این باد
نکند پاسخش طبر باشد
۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
آقا بهزاد از اين مقالتون درباره اين بازيكن جوان ممنون
اكه ميشه بازم اد اين جور مقاله ها در باره بازيكنان جوان و آينده دار بارسا بذارين
ممنون

آنری همیشه در قلب منی
۵ مرداد ۱۳۸۹
مهمان_مهمان
من فقط از جربان اين بدهي مسخره با خبر بشم خيلي خوبه.خدايا کمک کن که دروغ باشه اما اگر واقعا صحت داشته باشه بي کفايتي مديران قبلي و عوام فريبي اونها رو ميرسونه.

۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
بس جرا تيم هايي مثل رئال كه 2ساله هيج جامي نكرفتن و اين همه خريد داشتن بدهي ندارن؟
البته هر باشكاهي بدهي داره ها
مثلا يادمه بارسال منجستر بدهيش يه جيزي تو مايه هاي 450 تا بود كه ميكفتن ممكنه روني رو بفروشه
ولي ديديم اين اتفاق نيافتاد

آنری همیشه در قلب منی
۵ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: X_Man
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۶
از: Shahi
طرفدار:
- Lionel Messi
- Ronaldinho & Rivaldo
- پرسپولیس
- آرژانتین و برزیل و اسپانیا
- علی کریمی
- یورگن کلوپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بهزاد نوشته:

بدهکاری 552 میلیون یورویی بارسلونا به گفته عامل ذیحساب باشگاه.

ما آخر نفهمیدیم که حرف کیارو باید باور کنیم ، یعنی تو این دو سال که این همه جام گرفتیم هیچ سودی برامون نداشته که این بشه وضعمون
مشکوک میزنه این آمار ها !
فقط برای قهرمانی تو باشگاهای اروپا 110 میلیون یورو نصیبمون شد بقیه جام ها بماند...
خرج آنچنانی هم نداشتیم..
با این اوصاف باید سیاست های اقتصادی باشگاه رو کلا برد زیر سوال ولی یادم میاد که همیشه تو این سال ها آمار هایی که هیئت مدیره میداد بیرون از رشد اقتصادی و سود بالا خبر میداد...
همه چی با هم تضاد داره !!

پی نوشت :
این جریان سسک هم ظاهرا باز پیچیده شده و آرسنال از مذاکره امتناع کرده...
دیگه کم کم داره زجر آور میشه این قضیه بهتره که زودتر تکلیف مشخص بشه تا تیم زودتر بسته بشه !

۵ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۲
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۶۹ بازدید
۱۷ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۹۱ بازدید
۱۷ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۶,۳۹۳ بازدید
۲۱ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۱۵۵ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۲۰ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۸۳ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۹,۶۴۷ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۵۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۱۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۷۲۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۶۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۷۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۰ کاربر آنلاین است. (۸۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!