به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
رزا نوشته:

یه عذرخواهی بدهکارم به دوستان بارسایی و عاشق فیلم. واقعا متنفرم از بدقولی ولی تو این روز ها اصلا حس فیلم دیدن نداشتم و نمی خاستم الکی نظر بدم ولی خب از امروز دوباره شروع میکنم به دین فیلم ها مختلف البته قرارمون یادم هست و الان گاو خشمگین رو میبینم و بعد بازی پرسپولیس هم راننده تاکسی و احتمالا اخر شب هم نظرمو میدم

خیلی خوب

منم نظرم رو درباره گاو خشمگین فردا میزارم احتمالا.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: behzad2016
پیام: ۲۹۰
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۴
از: iran
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
اول در مورد اون دوست خوبم صحبت کنم که گفته بود که ملاکش برای اینکه یه فیلم خوب باشه 3 فاکتور میباشد فکر میکنم که کمی کم لطفی داری به بخش های مختلف یه فیلم مثل فیلم نامه و داستان فیلم و تدوین فیلم و کارگردان فیلم ( چون یکی از وظایف کارگردان اینه که قسمت های زاید داخل فیلم نزاره ) و ... اگر 3 ملاک در نظر گرفت اونوقت فیلم سریع و خشن هفت شاهکار به حساب می اومد راستی با اواتارت کلی خاطره دارم و حال کردم مرسی
این رو هم بگم که برای من هیچ کارگردان یا بازیگر یا فیلمی آنقدر مهم نیست که بخوام کورکورانه ازش دفاع کنم و نقاط ضعفش رو نبینم پس هر چی در اینجا میگم همش با دلیله و فقط نقد خودمه از فیلم
راننده تاکسی : از همان اول فیلم که دوربین دود را نشان می دهد و سپس چشمان تراویس و بعد باران و دوباره همین صحنه ها بر میگرده و با دود ختم میشه میخاد اینرا بفهماند که اگر باران بیاید و آلودگی ها را پاک کند باز هم آلودگی ایجاد می شود ولی دلیل نمیشه که ما دست از تلاش برنداریم
شخصیت تراویس به نظر من شخصیت دوگانه هست که از یک سو دوست دارد تمام جرم ها و آلودگی ها از شهرش پاک شود از سویی دیگر خودش آدم فاسد و روانی است (دلیل 1- اذیت کردن جیمی در کافه سینما 2- بردن بتسی به سینما برای فیلمی که غیر اخلاقی است 3- اقدام نا موفق قتل چارلز پلانتین 4 - انداختن تلوزیون و سپس افسوس خوردن)
در کل فیلم کمی کسل کننده بود و عمرا برای یکبار دیگر بشینم نگاش کنم و پر بود از صحنه های زاید درون فیلم که حتی میشد زمان فیلم رو به یک ساعت و نیم هم رسوند نکته مثبت فیلم بازی عالی رابرت دنیرو بود که خیلی قابل احترام است.
نمره من به فیلم نمره ای بین 7.5 تا 8 است
ببخشید که دیر شد حتما برای گاو خشمگین هم نقد میزارم که فردا شب هست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: Frombarcawithlove
پیام: ۳۹۷
عضویت از: ۵ آذر ۱۳۹۴
از: کرمانشاه
طرفدار:
- مسی
- تیری هانری ولی نمیشه اسطوره نامید
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
اول در مورد اون دوست خوبم صحبت کنم که گفته بود که ملاکش برای اینکه یه فیلم خوب باشه 3 فاکتور میباشد فکر میکنم که کمی کم لطفی داری به بخش های مختلف یه فیلم مثل فیلم نامه و داستان فیلم و تدوین فیلم و کارگردان فیلم ( چون یکی از وظایف کارگردان اینه که قسمت های زاید داخل فیلم نزاره ) و ... اگر 3 ملاک در نظر گرفت اونوقت فیلم سریع و خشن هفت شاهکار به حساب می اومد راستی با اواتارت کلی خاطره دارم و حال کردم مرسی
نقل قول
خیلی ممنون که نظرتون گفتين اما ب نظر می رسه علاقه ای چندانی ب فیلم نداشتین برعکس من کلا فیلم دیدن سلیقه ای .......در مورد ملاک های خودمم بگم که داستانو که همه ی فیلمها دارن و دیگه نمیشه ملاک قرارش داد در مورد تدوین..... بله تدوينم مهمه کلا منظورم از اون ملاک ها این بود که اگه ی فیلم اینارو داشته باشه براي من فیلم خوبیه حالا اگه تدوین خوبيم داشته باشه چ بهتر .... سریع و خشن خدای فیلمه نگو اینجوری ...... آواتارمم دیگه استاد هستن خیلی خوشحال شدم که شما هم به استاد علاقه مندين

۲۴ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن

توصیه میکنم حتما این فیلم شاهکار آکيراکوروساوا رو ببينين فیلمی ب شدت تکان دهنده و تأثير گذار که تا مدت ها تأثيرشو حس ميکنين.....
شاید باور نکنید اما این فیلم مسیر زندگی منو تغییر داد ... همين .... فقط ببينين

Red beard

۲۴ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
Strange man نوشته:

نقل قول
خیلی ممنون که نظرتون گفتين اما ب نظر می رسه علاقه ای چندانی ب فیلم نداشتین برعکس من کلا فیلم دیدن سلیقه ای .......در مورد ملاک های خودمم بگم که داستانو که همه ی فیلمها دارن و دیگه نمیشه ملاک قرارش داد در مورد تدوین..... بله تدوينم مهمه کلا منظورم از اون ملاک ها این بود که اگه ی فیلم اینارو داشته باشه براي من فیلم خوبیه حالا اگه تدوین خوبيم داشته باشه چ بهتر .... سریع و خشن خدای فیلمه نگو اینجوری ...... آواتارمم دیگه استاد هستن خیلی خوشحال شدم که شما هم به استاد علاقه مندين

سلام به نظر من برای فیلم هایی در این رده 4 معیار وجود داره (1-خوب هستند 2- بد هستند3- خوب نیستند4-بد نیستند) این فیلم بین 2 معیار اخر قرار میگیره والبته اینکه نمیتونم دوباره سمت فیلم برم نه اینکه فیلم محتوی نداشته ولی کسل کننده هستش باور کنید چند تا فیلم هست که من بالای 10 بار دیدمش ولی هنوز که هنوزه دوست دارم ببینمشون

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
یعنی اگر فقط بخاطر همین سکانس توماس اندرسون رو جزو نوابغ سینما بدونیم، سخن به گزافه نگفته ایم ...

پ.ن: تکلیف دی لوئیس که مشخصه!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
به نام نازنین بی ناز و نیاز
یکی از عقیده های شخصی که من دارم و همه جوره ازش دفاع میکنم اینه که فیلم تو ژانر بیوگرافی بهتر از سایر ژانرها می باشد (دلیل: فیلم واقعی می باشد و همه ی صحنه های این چنین فیلم ها برای یک انسان در دنیا واقعی افتاده است. از سخت تلاش کردن برای رسیدن به خوشبختی در فیلم های 8mile - papillon- unbroken
و دیگر فیلم های بیوگرافی دیگر (the Intouchables-Boyhood-Moneyball-City of God-Der Untergang-In the name of father-....) و حتی از فیلم Hachi نیز میشود مفهوم زندگی را آموخت )
قبل از خواندن نقد من نقد دوست خوبم frombarcawithlove بخوانید که اکثر مطلب های مهم انجاست
و اما فیلم گاو خشمگین:
فیلم در مورد زندگی عجیب جیک لاموتا قهرمان بوکس آمریکا در سال های دور می باشد کسی که اولین شکست شوگر ری رابینسون را در آن سال ها رقم زد
این فیلم دارای فیلم برداری های فوق العاده می باشد مخصوصا در زمان پاشیدن خون که از شکلات استفاده کرده بودند عالی کار کرده بودند.
علاقه مندان به مارتین اسکورسیزی شاید باید بسیار مدیون رابرت دنیرو باشند که توانست این ایده را به مارتین بگوید و زندگی مارتین اسکورسیزی به صورت دیگری شکل گرفت که الان میبینیم( اسکورسیزی قبل از این فیلم شرایط خوبی نداشت و حتی اقدام به خودکشی کرده بود)
درمورد رابرت دنیرو هم هر چه بگویم انگار هیچ چیز نگفته ام. او برای صحنه های آخر فیلم حدود یک ماه در یک اتاق بود و فقط پیتزا میخورد تا چاق شود.
و دیالوگ ماندگار فیلم از زبان جویی در مورد برادرش جیک لاموتا:
جیک وقتی فکر و خیال به سرش میزنه بی کله میشه و دوست داره هر کاری رو به روش خودش انجام بده مسیح هم از بالای صلیب به پایین حلول کنه پشیزی ارزش قائل نیست کار خودش رو انجام میده فکر میکنه میتونه به تنهایی پیش بره فقط خودش به تنهایی
نکته اخر: جیک لاموتا مثال بسیار خوبی برای افرادی است که دارای اختلال شخصیت هستند که فکر میکنند هر کاری که میکنند درست است. نماینده تام الاختیار خدا رو زمین هستند ( زمانی که لاموتا فیلم رو با همسرش در سینما میبینه از همسرش میپرسه : واقعا من اینقدر بد بودم؟ همسرش جواب میده خیلی بدتر از این بودی
نمره من به فیلم حدودا:8.5

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- messi
- rivaldo
- پرسپولیس
- آلمان
- علی پروین
- گوواردیولا
- فرکی
گروه:
- كاربران بلاک شده
از دوستان گل می خواهم به این بخش رونق بخشند و از ناظر انجمن و مدیر سایت میخواهم یک مسابقه ای مرتبط با سینما طراحی کنند تا حداقل با این روش بچه ها به خودشون بیان اگه اینم نشد برای پیشبینی مراسم اسکار یه مسابقه ترتیب بدهید که قردی این بخش جذاب بشه البته اگه امکانش هست حالا دوستان دیگه هم پیشنهاد های دیگر دارند بدهند اخه الان واسه همین هفته معلوم نیست چی باید دید یکی باید مسئول باشه که مرتب این بخش رو پیگیری کنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی
- آرژانتین
- آزمون
- مستر گواردیولا
- عجب
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
بدجور موافقم باهات آقا بهزاد

۲۵ آذر ۱۳۹۴
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
از کارگردان های ژاپنی یکی کوروساوا یکی هم هایائو میازاکی فیلم ها و آثارشون واقعا عالین.از اولی فقط 7 سامورایی رو دیدم چند سال پیش و از کارگردان دومی بالای 90 درصد انیمیشن هاش رو دیدم.اینجا سجاد در مورد استاد میازاکی بیشتر توضیح داده.

در مورد دومی؛ کوروساوا واقعا اسطوره سینمای ژاپنه.حتی اسکورسیزی و اسپلیبرگ که به ادعای خودشون فیلم سازی رو از ایشون یاد گرفتن؛ ستایشش کردن.

نقل قول
Steven Spielberg congratulated Anaheim University for launching the Akira Kurosawa School of Film. He expressed his hope that students of Anaheim University would go on to be inspired and influenced as he was by Akira Kurosawa, stating, "The time I spent with Kurosawa has been reflected in my own work as all of the time I spent with Kurosawa's films have done so much to inspire me to be a better filmmaker."

Martin Scorsese, whose work has earned more than a dozen Oscars, congratulated Anaheim University and the Kurosawa Family on the launch of the film school, stating, "Let me say it simply -- Akira Kurosawa was my master." Mr. Scorsese included an emotional recollection of how he worked as an actor on Kurosawa's classic "Dreams."

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ آذر ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۹۰۱ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۱۹ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۷۷ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۲,۱۰۳ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۳۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۰ کاربر آنلاین است. (۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!