به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Four - one - Five نوشته:

نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

اگه اینم مثل خندوانه و دورهمی و شب کوک و .. کپی از اجانب نباشه، یه گام رو به جلو واسه شبکه ی ارزشی افق به حساب میاد و جنبه های سرگرم کنندگی خیلی خوب توش رعایت شده.

شب کوک که اره، دور همی رو هم میدونم ولی خندوانه چرا؟

خندوانه کپی برنامه ی the tonight show هست با کمی دخل و تصرف و اضافات و الِمانهای ایرانی!
حتی جناب خان هم کپی عروسک Fozzie Bear هست و مستقیما کپی برداری شده!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۹ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

نقل قول
Four - one - Five نوشته:

نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

اگه اینم مثل خندوانه و دورهمی و شب کوک و .. کپی از اجانب نباشه، یه گام رو به جلو واسه شبکه ی ارزشی افق به حساب میاد و جنبه های سرگرم کنندگی خیلی خوب توش رعایت شده.

خندوانه کپی برنامه ی the tonight show هست با کمی دخل و تصرف و اضافات و الِمانهای ایرانی!

البته تمام دنیا همچین برنامه هایی داره و نمیشه گفت کپی به همشون. ولی خوبی این برنامه اینه که سعی نکرده کاملا کپی باشه. فرهنگ ایرانی (و شاید کلمه بهتر به قول تو الِمان ایرانی) رو توش اضافه کرده و چیز خوبی شده. اینجور کپی ها خیلی خوبه. وگرنه تنها برنامه ای که تو تاریخ صدا و سیما کپی نشده ماه عسله اونم چون هیچ جای دنیا نمیاد برنامه بسازه ملتو به گریه بندازه

پ.ن: لینک

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ فروردین ۱۳۹۵
نام کاربری: Son.of.Man
پیام: ۸۶۰
عضویت از: ۱۶ شهریور ۱۳۹۴
طرفدار:
- لئو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خیلی دوست دارم شرکت کنم.

ثبت نام مسابقه فرمانده

این گوی و این میدان
ابته تعداد ثبت نام کنندگان زیاده
نقل قول
امیدوارم این سری شرکت کننده ی نچسب و رو اعصابی مثل "پویا" توش نباشه

پویا رو یادم نیست ولی من بیشتر از میثم بدم میومد

نقل قول
جانم فدای رهبر نوشته:
دوست داشتم چیزی رو بگم اینجا
من از وقتی تو این سایت عضو شدم خیلی هابهم نسبت حامد کاظمی و کوثر و تابشی بودن رو دادن بعضیا هم حرفایی زدن بهم.. من می خواستم بگم من اسمم عرفان ه عرفان محسنی بچه قائمشهرم
اگر اشپزی بلدم چون همیشه تابستونا رفتم تو رستوران یا کیک پزی کار کردم
من یه پسر 18 ساله ام (4 فروردین رفتم تو 18 سال )
ای کاش کمتر قضاوت کنیم و دل نشکونیم...

من؟؟؟

- - - - - - -

+چقدر خوبه یک نفر باشه که وقتی دلت گرفته بری پیشش و با حرف زدن باهاش آروم بشی
همین جا اعلام می کنم عاشقتم مامان جون
روزت پیشاپیش مبارک مامان بزرگ عزیزم

+ امروز مامان بزرگم دعایی فوق العاده کردن برام
گفتن : ان شاء الله به هرچی تو دلت داری برسی

- - - - - - -

یک گروه دارم ختم صلواته واسه ظهور صاحب الزمانه 2900 عضو داره
دیروز یکی پیام داده بود 26000 صلوات برای کسانی که توسط امام علی کشته شدن در جنگ نهروان

نظرتون چیه خودم به درک بفرستمش؟

تنها دلیلمن
منتظرت خواهم ماند...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ فروردین ۱۳۹۵
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
In Luis Enrique We Trust نوشته:

نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

نقل قول
Four - one - Five نوشته:

نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

البته تمام دنیا همچین برنامه هایی داره و نمیشه گفت کپی به همشون. ولی خوبی این برنامه اینه که سعی نکرده کاملا کپی باشه. فرهنگ ایرانی (و شاید کلمه بهتر به قول تو الِمان ایرانی) رو توش اضافه کرده و چیز خوبی شده. اینجور کپی ها خیلی خوبه. وگرنه تنها برنامه ای که تو تاریخ صدا و سیما کپی نشده ماه عسله اونم چون هیچ جای دنیا نمیاد برنامه بسازه ملتو به گریه بندازه

پ.ن: لینک

از نظر خودم این کپی برداری ها اصن مشکلی نداره، بهتر از اینه که ملت بشینن پای برنامه های ماهواره! خوب یا بد بودن ماهواره مقصودم نیست؛ اینه که وقتی راه به راه دارن تو مملکت میگن ماهواره نه و قدم به قدم بنر میزنن، این برنامه ها یکم مسیر رو پیش می برن!
همه هم نشینن پاشون، از بین 10 نفر 4 تا بشینن بازم خوبه!

درمورد ماه عسلم باید بگم: احسان فقط یه دونس، صرفا جهت نمونه اس

ولی جدا طبق برنامه هایی که اخیرا از احسان و رامبد دیدم حسی که بعم القا میکنه، نمیدونم درس یا غلط، ولی اینه که لاقل این دو نفر بخاطر پول کار نمیکنن، دیگ از طرز صحبت و دیالوگاشون میشه اینو فهمید، واقعا دغدغشون اوضاع مملکت. چه اون رامبد که بیشتر تو فکر بازیافت و صرفه جویی ه چه اون احسان که مشکلات مردم، برنامه گریه دار ساختن اره چیز خوبی نیست حال مردمو بد میکنه ولی لاقل 2 نفر از بیننده هاش هستن که یکم به خودشون بیان با دیدن این برنامه.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۹ فروردین ۱۳۹۵
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Four - one - Five نوشته:

.
نقل قول

ولی جدا طبق برنامه هایی که اخیرا از احسان و رامبد دیدم حسی که بعم القا میکنه، نمیدونم درس یا غلط، ولی اینه که لاقل این دو نفر بخاطر پول کار نمیکنن، دیگ از طرز صحبت و دیالوگاشون میشه اینو فهمید،واقعا دغدغشون اوضاع مملکت. چه اون رامبد که بیشتر تو فکر بازیافت و صرفه جویی ه چه اون احسان که مشکلات مردم، برنامه گریه دار ساختن اره چیز خوبی نیست حال مردمو بد میکنه ولی لاقل 2 نفر از بیننده هاش هستن که یکم به خودشون بیان با دیدن این برنامه.

حالا شاید بتونم این موارد رو در مورد رامبد یه جورایی توجیه کنم، اما اون موجود خودخواهِ دروغگویِ ریاکارِ پول پرست رو کجای دلم بزارم !
امان از دست این دختر بچه های کم سن و سال که با یه پاستیل گول می خورن !
دقت کردین تو همین برنامه ی سه ستاره اون بچه ی ساده ی بدبخت رو که به اصطلاح همکارش در اجرا بود چقدرتحقیر کرد و تو سرش زد!
یعنی اگه من هزار بارم ید بیضا رو کنم براتون هنوز گوساله ی سامری رو شونه هاتونه ؛ کلی بود این حرفم !

۹ فروردین ۱۳۹۵
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

نقل قول
Four - one - Five نوشته:

.
نقل قول

ولی جدا طبق برنامه هایی که اخیرا از احسان و رامبد دیدم حسی که بعم القا میکنه، نمیدونم درس یا غلط، ولی اینه که لاقل این دو نفر بخاطر پول کار نمیکنن، دیگ از طرز صحبت و دیالوگاشون میشه اینو فهمید،واقعا دغدغشون اوضاع مملکت. چه اون رامبد که بیشتر تو فکر بازیافت و صرفه جویی ه چه اون احسان که مشکلات مردم، برنامه گریه دار ساختن اره چیز خوبی نیست حال مردمو بد میکنه ولی لاقل 2 نفر از بیننده هاش هستن که یکم به خودشون بیان با دیدن این برنامه.

حالا شاید بتونم این موارد رو در مورد رامبد یه جورایی توجیه کنم، اما اون موجود خودخواهِ دروغگویِ ریاکارِ پول پرست رو کجای دلم بزارم !
امان از دست این دختر بچه های کم سن و سال که با یه پاستیل گول می خورن !
دقت کردین تو همین برنامه ی سه ستاره اون بچه ی ساده ی بدبخت رو که به اصطلاح همکارش در اجرا بود چقدرتحقیر کرد و تو سرش زد!
یعنی اگه من هزار بارم ید بیضا رو کنم براتون هنوز گوساله ی سامری رو شونه هاتونه ؛ کلی بود این حرفم !

اولا اون صرفا جهت نمونه اس کنایه ای بیش نبود حرف اقا کیاوش رو بخونید می فهمید

بابا پاستیل چیه! من خودم ازش بدم میاد گفتم حس من اینه! نگفتم از خودش میاد که، گفتم طرز فکرش، حالا چه روکاری باشه و دروغ چه واقعی، رو قبول دارم همین!

اون نخاله رو که هیچ کس تحویل نمی گرفت

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۹ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
اولا کپی همیشه بد نیست. این یکی از تلقی های عمومی غلط تو جامعه ماس. خیلی وقتا کپی خوب با اصلاحات بومی و فرهنگی خیلی هم اتفاق قشنگیه. البته نه همیشه و نه کپی برابر اصل مثل دکور دور همی.

ثانیا اگر خیلی افراطی بخوای نگاه کنی، همه چیز کپی یه چیز دیگه س! بعیده چیزی تو دنیا پیدا شه که هیچ اشتراکی با چیز دیگه ای نداشته باشه.

ثالثا دغدغه اجتماعی داشتن با پول گرفتن بابت کار لزوما تضادی نداره.

اینم از منبر امروز.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ فروردین ۱۳۹۵
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
اولا ما کلا منکر تقلید و کپی برداری نشدیم و حکم کلی ندادیم، اما از اون جایی که در رسانه، خلاقیت و نو پیدایی اصل مهم و تاثیر گذاری برای هدایت افکار عمومی و نیل به تعالی به حساب میاد، مسابقه ی "فرمانده" رو (در صورت نداشتن معادل بیگانه ی وارداتی) یه حرکت عقلانی و رو به جلو برای شبکه ی افق انگاشتیم !
ثانیا داشتن وجه اشتراک در جزئیات یه چیزه و دزدیدن ایده ی اصلی از دیگران یه چیز دیگه، فکر می کردم حداقل در این باره نظرت با شعارهات هم راستا باشه !
جهان اصل رو ستایش می کنه.
ثالثا ما منکر مزد در برابر کار نیستیم، حرف سر صداقت و راستگویی در مورد اونچه که واقعا از اون کار عاید بعضی مجری های معلوم الحالِ ریاکار می شه و اونچه که به دروغ از عایدی سالانه شون تحویل مخاطب می دن !

۹ فروردین ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
A Feast for Crows نوشته:

اولا ما کلا منکر تقلید و کپی برداری نشدیم و حکم کلی ندادیم، اما از اون جایی که در رسانه، خلاقیت و نو پیدایی اصل مهم و تاثیر گذاری برای هدایت افکار عمومی و نیل به تعالی به حساب میاد، مسابقه ی "فرمانده" رو (در صورت نداشتن معادل بیگانه ی وارداتی) یه حرکت عقلانی و رو به جلو برای شبکه ی افق انگاشتیم !
ثانیا داشتن وجه اشتراک در جزئیات یه چیزه و دزدیدن ایده ی اصلی از دیگران یه چیز دیگه، فکر می کردم حداقل در این باره نظرت با شعارهات هم راستا باشه !
جهان اصل رو ستایش می کنه.
ثالثا ما منکر مزد در برابر کار نیستیم، حرف سر صداقت و راستگویی در مورد اونچه که واقعا از اون کار عاید بعضی مجری های معلوم الحالِ ریاکار می شه و اونچه که به دروغ از عایدی سالانه شون تحویل مخاطب می دن !

اولا مسابقه فرمانده که اتفاقا کپی ترین برنامه صدا سیماس. این دست مسابقات که به نام Reality TV در ممالک کفر شناخته میشن، از قدیمی ترین برنامه های سرگرمی تلویزیونی هستن و قدمتی نزدیک به یک قرن دارن. اما خب عالی اجرا شده و هیچ ایرادی هم نمیشه از این منظر بهش گرفت.

ثانیا ایده دزدی به طور کلی، لزوما چیز بد یا حتی غیر اخلاقی ای نیست. نظر من همیشه با شعارهام همراستاس، اما اگه نظرم در موردی غلط باشه اصلاحش می کنم. مثل همین نگاه اوریجینال پسند کپی گریز که تعدیلش کردم. تردیدی نیست که خلق و ابداع بهترین شیوه ایجاد یه اثر هنریه، اما در عالم واقع کمتر اتفاق می افته. از قضا اکثر شاهکارهای تاریخ در حوزه های مختلف، کم یا زیاد از چیز دیگه ای ایده شون رو الهام گرفتن. مهم اینه که "اجرا"ی یک ایده کپی، خوب و متناسب با مقتضیات انجام بشه.

نمونه واضح و دم دستش ایده هایی مثل آپارات یا دیجی کالا یا خیلی های دیگه که کپی محضن از یوتیوب و والمارت و ... ولی خوب اجرا شدن و کاملا موفق و سودمند بودن، هم برای صاحبان سهام و هم جامعه. فکر کنم تو فضای سینما و تلویزیون، خودت هم بتونی کلی مثال بیاری از کارهای کپی خوب و مقبول. حتی شاهکارهای مثل نغمه یخ و آتش یا ارباب حلقه ها یا خیلی های دیگه هم ایده های اصلیشون رو وامدار چیزای دیگه ای هستن.

البته من طرفدار کپی نیستما. عالیه اگر بتونی استیو جابز باشی، اما سامسونگم باشی قابل احترامه.

ثالثا: یا ایها الذین امنوا اجتنبوا کثیرا من الظن ان بعض الظن اثم

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۹ فروردین ۱۳۹۵
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Fire & Blood نوشته:
ثالثا: یا ایها الذین امنوا اجتنبوا کثیرا من الظن ان بعض الظن اثم

من الظن الی الیقین، ان الله یحب الصادقین !

۹ فروردین ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۷۶۹ بازدید
۷ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۱,۹۳۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۷۶ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۶۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۰۳۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۲۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۱۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۸ کاربر آنلاین است. (۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!