به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
رافائل واران و صحبت با زیدان در مورد حضور در رئال

این مدافع 18 ساله که یکی از آینده در ترین مدافعان لیگ فرانسه محسوب می شود، علاوه بر رئال، مورد توجه منچستریونایتد، لیل و پاری سن ژرمن نیز قرار گرفته است.

به گزارش نشریه اکیپ، رافائل واران، مدافع آینده دار تیم لانس، بعد از صحبت کردن با زیدان، تصمیم گرفت به رئال مادرید بپیوندد.

این مدافع 18 ساله که یکی از آینده در ترین مدافعان لیگ فرانسه محسوب می شود، علاوه بر رئال، مورد توجه منچستریونایتد، لیل و پاری سن ژرمن نیز قرار گرفته است.

براساس گزارش ها، ستاره سابق تیم ملی فرانسه و مشاور فعلی باشگاه رئال، زین الدین زیدان، واران را متقاعد کرد که سال آینده در ترکیب اصلی رئال بازی خواهد کرد و این مسئله موجب شده تا این بازیکن به فکر ادامه دوران حرفه ای اش در سانتیاگو برنابئو بیفتد.

واران هفته گذشته در گفتگو با سایت گل حضور در رئال را یک افتخار توصیف کرده بود اما گفته بود که هنوز تصمیم قطعی در مورد آینده اش نگرفته است.

منچستریونایتد هفته گذشته برای خرید این مدفع جوان پیشنهادی 10.5 میلیون یورویی ارائه داد اما نه واران و نه باشگاه لانس در این مورد اظهار نظری نکردند. انتظار می رود او به زودی تصمیم نهایی اش را اعلام کند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
ملاقات کرویف و گواردیولا در زمین گلف

یوهان کرویف و پپ گواردیولا، دو اسطوره باشگاه بارسلونا، به طور اتفاقی در باشگاه گلف مونتویا با یکدیگر ملاقات کردند.

سرمربی هلندی سابق بارسا از چند سال قبل به گلف علاقه پیدا کرده و بیشتر اوقات فراغتش را به این ورزش می پردازد. از سوی دیگر گواردیولا نیز از زمان حضورش در لیگ قطر به این ورزش علاقه مند شده است.
در این ملاقات کوتاه آنها ترجیح دادند به جای فوتبال بیشتر از گلف صحبت کردند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۱ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
سانتیاگو کانیزارس: آگوئرو از نیمار بهتر است

شایعات زیادی در مورد انتقال این دو بازیکن به سانتیاگو برنابئو منتشر شده است

سانتیاگو کانیزارس، دروازه بان سابق رئال مادرید، معتقد است این باشگاه باید به جای نیمار، سرخیو آگوئرو را به خدمت بگیرد.

البته او تاکید کرد این به باشگاه اتلتیکو مادرید بستگی دارد که این ستاره آرژانتینی اش را بفروشد یا نه.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" با توجه به عملکرد شان تا به حال، آگوئرو از نیمار بهتر است.او می تواند بازیکن فوق العاده ای برای رئال و هر تیم دیگری در دنیا باشد اما در حال حاضر آینده او به تصمیم باشگاه اتلتیکو مادرید بستگی دارد. آنها تصم گیرنده هستند و نباید این را فراموش کرد."

شایعات زیادی در مورد انتقال این دو بازیکن به سانتیاگو برنابئو منتشر شده است اما امروز رسانه های اسپانیایی اعلام کردند که باشگاه رئال قصد دارد نیمار را به خدمت بگیرد.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
پیشنهاد 40 میلیون یورویی من سیتی به سانچس، اما او دلش با بارساست

اودینزه پول من سیتی را می خواهد اما دل سانچس با بارسلوناست و می خواهد پیراهن این تیم را برای فصل آینده بر تن کند

باشگاه منچسترسیتی قصد داشت با ارائه پیشنهادی 40 میلیون یورویی سانچس را از پیوستن به بارسا منصرف کند و او را به انگلیس بکشاند اما این بازیکن اعلام کرد آینده اش در اسپانیا خواهد بود.

به نوشته روزنامه ال موندو دپورتیوو باشگاه اودینزه از این پیشنهاد من سیتی بسیار خوشحال شده است.

این در حالی است که سانچس دلش با بارساست و نمی خواهد به انگلیس برود.

بر اساس گزارش های رسیده اودنزه پیشنهاد 38 میلیون یورویی بارسا بعلاوه جفرن را پذیرفته بود و قرار بود سانچس با این قرارداد به بارسا بپیوندد. اما پیشنهاد من سیتی باعث شد مسئولان اودینزه کمی نظر خود را عوض کنند وسانچس را از پرواز به اسپانیا بازدارند.

اودینزه قصد دارد بیشترین سود را از فروش سانچس به دست بیاورد و به همین دلیل نام مشتری زیاد برایش اهمیت ندارد و هر باشگاهی که پول بیشتری بدهد به خرید سانچس نزدیکتر است.

باید دید عکس العمل بارسا نسبت به این پیشنهاد سیتی چه خواهد بود آیا آنها برای جذب سانچس پیشنهاد خود را افزایش می دهند یا خیر.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
رونالدو :بارسلونا را شکست خواهيم داد

کريستيانو رونالدو : تيم رئال مادريد براي فصل بعد تيمي قوي تر خواهد بود و بارسلونا را شکست خواهيم داد .

کریستیانو رونالدو بازیکن پرتغالی رئال مادرید که اکنون برای گذراندن تعطیلات در ترکیه به سر می برد درمورد فصل بعد لالیگا گفت : من مطمئنم تیم رئال مادرید برای فصل بعد تیمی قوی تر خواهد بود و ما بارسلونا را شکست خواهیم داد.
وی افزود : نوری شاهین کمک زیادی می تواند به رئال بکند.
در جواب رقابت وی و مسی ، رونالدو گفت : من و مسی ربطی به هم نداریم و با همدیگر تفاوت داریم ولی چیزی که فصل بعد برایم مهم است موفقیت رئال مادرید است.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئال مادريد با «نيمار» و «ورانه» به توافق رسيد

مادريد- تيم رئال مادريد اسپانيا با نيمار بازيکن برزيلي تيم سانتوس برزيل و رافائل ورانه بازيکن فرانسوي تيم لنس فرانسه براي حضور دراين تيم از فصل جديد به توافق رسيد.

قرارداد نيمار شش ساله است و رئال مادريد بايد دراين مورد با باشگاه سانتوس به توافق برسد که پيش بيني‌ مي‌ شود که مبلغ مورد درخواست کمتر از 45 ميليون يورو نباشد.
منابع خبري اسپانيايي امروز چهارشنبه دراين باره گزارش دادند که تيم فوتبال سانتوس ، امشب ديدار فينال برگشت خود را با تيم'' پنيارول'' اوروگويه در چارچوب بازي هاي ''کوپا ليبرتادورس'' در استاديوم ''اوربانو کالديرا'' سانتوس انجام خواهد داد و باشگاه رئال مادريد منتظراست که پس از اين ديدار با باشگاه سانتوس بر سر ميز مذاکراه بنشيند‌ .
گفته مي شود که درصورت توافق رئال مادريد و سانتوس، حقوق سالانه نيمار پنج ميليون يورو خواهد بود و اگر توپ طلايي را کسب کند اين مبلغ به شش ميليون يورو افزايش خواهد يافت .
باشگاه رئال مادريد همچنين پس از توافق با تيم لنس فرانسه ، رافائل ورانه 18 ساله را براي تيم خود جذب خواهد کرد.
رئال مادريد قصد دارد هفته آينده با پرداخت 10 ميليون يورو با ورانه قرارداد امضاء کند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
توصيه پله به نيمار: به رئال مادريد برو

پله، اسطوره فوتبال برزيل، از نيمار خواست تا دوران حرفه اي اش را در رئال مادريد ادامه دهد.

نیمار یکی از آینده دار ترین فوتبالیست های جوان آمریکای جنوبی محسوب می شود و بازی های درخشانش در برزیل، چشم باشگاه های بزرگ اروپایی را خیره کرده است.

صحبت های زیادی در مورد انتقال این بازیکن به رئال در بازار نقل و انتقالات تابستانی شده و پله نیز معتقد است حضور در سانتایگو برنابئو می تواند گام مهمی در دوران ورزشی این ستاره 19 ساله باشد.

او در گفتگو با نشریه آ.اس گفت:" رفتن به رئال تنها به خاطر پول نیست، باید باشگاه سانتوس هم باید با فروش او موافقت کند. رئیس باشگاه نمی خواهد او را تا جام جهانی 2014 بفروشد اما من به او توصیه می کنم به رئال مادرید برود."

نیمار تابستان گذشته در آستانه پیوستن به چلسی بود اما در نهایت در سانتوس ماند و پله اعلام کرد او با نرفتن به لیگ برتر تصمیم درستی گرفته است.

" نیمار در اسپانیا شرایط بهتری برای بازی کردن دارد. فوتبال اسپانیا با توانایی ها و قابلیت های او سازگاری بیشتری دارد. 8 ماه قبل او می توانست به انگلیس برود ما من به او گفتم که سبک بازی آنجا به دردش نمی خورد زیرا با شرایط بدنی او جور نبود."

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
پسر مالک باشگاه اودینزه: برای الکسیس سانچس بارسا و منچسترسیتی فرقی ندارد

براساس گزارش ها سانچس در آستانه پیوستن به بارسا قرار دارد اما منچسترسیتی تلاش می کند تا او را به لیگ برتر ببرد

جینو پوتزو، پسر جامپائولو پوتزو، مالک باشگاه اودینزه، اعلام کرد برای الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی این باشگاه، منچسترسیتی و بارسلونا فرقی ندارد.

براساس گزارش ها سانچس در آستانه پیوستن به بارسا قرار دارد اما منچسترسیتی تلاش می کند تا او را به لیگ برتر ببرد. در این میان به نظر می رسد این بازیکن دوست دارد راهی نوکمپ شود اما جینو پوتزو معتقد است برای سانچس فرقی نمی کند راهی کدام تیم شود.

او در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت گفت:" بارسا از منچسترسیتی بهتر است اما برای سانچس از بین این دو تیم اولویتی وجود نارد. البته ما به خواسته بازیکن نیز توجه می کنیم. هنوز هیچ چیز قطعی نشده زیرا هنوز مسائلی است که باید در مورد آن تصمیم گیری شود."

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید: آگوئرو را نمی فروشیم/ فورلان پیشنهاد خوبی دارد

فورلان مورد توجه باشگاه های گالاتاسرای و تاتنهام قرار دارد و گفته می شود آگوئرو نیز در فهرست خرید رئال مادرید و یوونتوس است

انریکه سره سو، رئیس باشگاه اتلتیکو مادرید، اعلام کرد مطمئن نیست که دیه گو فورلان و سرخیو آگوئرو فصل آینده در چه تیمی بازی خواند کرد.

فورلان مورد توجه باشگاه های گالاتاسرای و تاتنهام قرار دارد و گفته می شود آگوئرو نیز در فهرست خرید رئال مادرید و یوونتوس است.

سره سو در مورد آینده دو مهاجم تیمش گفت:" فورلان پیشنهاد خوبی دارد و اوست که باید تصمیم نهایی را بگیرد.

من پیش گو نیستم. هر وقت اتفاقی رخ داد، می توانید از مدیر ورزشی باشگاه بپرسید. "

او همچنین در مورد آگوئرو گفت:" تنها چیزی که من در مورد آگوئور می دانم این است او در آرژانتین است تا در رقابت های کوپا آمریک شرکت کند. او در حال حاضر بازیکن اتلتیکو مادرید است. ما نمی خواهیم بازیکنی را بفروشیم و چیزی در این مورد نمی دانیم."

شایعاتی در مورد پیوستن خوسه آنتونیو ریس به گالاتاسرای وجود دارد اما سره سو گت که این هافبک یکی از بازیکنان کلیدی اتلتیکو برای فصل بعد خواهد بود.

" ریس برای اتلتیکو بازی خواهد کرد. او اکنون بازیکن اتلتیکو است وفصل بعد هم خواهد بود. خیال طرفداران راحت باشد زیرا ما مربی خوبی داریم، کادر فنی خوبی داریم و می توانیم با هم تیم بزرگی بسازیم."

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳ تیر ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
روبرتو کارلوس: مادرید باید با نیمار قرارداد ببندد

او بازیکن خوبی است و باید برزیل را برای کسب موفقیت ترک کند

روبرتو کارلوس در مصاحبه با گزارشگر رادیو فرم ورک در مورد نقل و انتقال نیمار به رئال مادرید گفت : رئال باید با نیمار قرارداد ببندد .من فکر می کنم او برای بازی در اروپا آماده است . او بازیکن خوبی است و باید برزیل را برای کسب موفقیت ترک کند .

وی در پاسخ سوال مقایسه نیمار و اگرو گفت : من نیمار را میشناسم و میدانم که اگرو فوتبالیست خوبی است . من نمیتوانم از بین این دو یکی را انتخاب کنم من فکر می کنم آگرو مشکلی برای خروج از اتلتیکو و پیوستن به مادرید نداشته باشد . فکر نمی کنم مشکلی مانند پیوستن فیگو از بارسا به مادرید برای آگرو پیش بیاید.

در مورد بازگشت به مادرید گفت : من هنوز برای برگشت به رئال شانس دارم و در برنابئو بازی خواهم کرد . مسئله ای که با وجود هواداران فراموش ناشدنی است

کارلوس در مورد اهانت یکی از تماشگران روسی در لیگ روسیه به وی گفت : سه دقیقه از بازی باقی مانده بود که ان تماشاگر موز را به سمت من پرتاب کرد . من بازی را ترک کردم . هواداران باید به فوتبال احترام بگذارند و با لذت آن را دنبال کنند امیدوارم این مسائل به پایان برسد زیرا ضربات بدی برای تیمهای فوتبال و کشور روسیه خواهد داشت .

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳ تیر ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۵
پیام‌های جدید
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۲,۸۵۵ بازدید
۶ ساعت قبل
Activated PC
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۳ پاسخ
۱۱,۶۷۰,۳۱۲ بازدید
۶ ساعت قبل
Galaxy Alpha
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۱۶ بازدید
۷ ساعت قبل
RealSoftPC
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۲ پاسخ
۸,۴۰۷,۰۸۹ بازدید
۷ ساعت قبل
Abbas Malik
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۷۵ بازدید
۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۲۰۶ بازدید
۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۷۴۵ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۱۰۶ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۶۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۱۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۸۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!