به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لالیگا
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
رئیس آرسنال: مسئولان بارسا برای جذب فابرگاس با ما تماس گرفته اند

پیتر هیلوود رئیس باشگاه آرسنال اعلام کرد سران بارسلونا برای به خدمت گرفتن سسک فابرگاس با او تماس گرفته اند.

شایعه پیوستن فابرگاس به بارسا تقریبا دو سال است که مطرح می شود مسئولان نوکمپ امیدوارند این داستان تابستان امسال به پایان برسد و فابرگاس بار دیگر پیراهن آبی و اناری ها را بر تن کند.

فابرگاس که فوتبال خود را با بارسا شروع کرد و سپس به آرسنال پیوست هیچگاه علاقه خود به بازگشت به نوکمپ را پنهان نکرده است.

هیلوود در گفتگو با روزنامه ساندی میرور گفت:"مسئولان بارسا در مورد فابرگاس با ما صحبت کرده اند."

"اما تا به حال پیشنهادی ارائه نکرده اند. امیدوارم فابرگاس از آرسنال جدا نشود. البته او از بارسا به آرسنال آمده و طبیعی است که روزی به این تیم برگردد."

آرسنال در فصل نقل و انتقالات بیکار نخواهد نشست و هیلوود اعلام کرد ونگر برای خرید می تواند روز بودجه ما حساب کند.او در پایان گفت:" ما برای خریدهای ونگر پول کافی کنار گذاشته ایم."

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
کیکو فمنیا هافبک ارکولس: پیوستنم به بارسا تقریبا قطعی شده است

هافبک 20 ساله ارکولس اعلام کرد پیوستنش به بارسلونا تقریبا قطعی شده است

فرانسیسکو کیکو فمنیا هافبک 20 ساله باشگاه ارکولس اعلام کرد پیوستنش به باشگاه بارسلونا تقریبا قطعی شده است.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" تقریبا پیوستنم به بارسلونا قطعی شده است. آرزویم بازی با پیراهن بارسلونا است که چیزی تا رسیدن به آن نمانده است. امیدوارم همه چیز خیلی زود انجام شود."

این در حالی است که فمنیا معتقد است اگر این انتقل صورت نگیرد مشکلی با ماندن در ارکولس ندارد و فصل آینده نیز با پیراهن این تیم به میدان خواهد رفت.

" اگر شرایط مهیا نشود در ارکولس می مانم. اما نمی خواهم این فرصت را از دست بدهم. بعد از 7 سال حضور در ارکولس به دنبال یک چالش جدید هستم."

فمنیا که سابقه بازی در تیم های ملی پایه اسپانیا را دارد در صورت پیوستن به بارسا یا در تیم دوم قهرمان اروپا بازی خواهد کرد و یا به صورت قرضی در تیم دیگری بازی می کند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
ماریو کمپس: والنسیا فصل آینده می تواند با رئال و بارسلونا رقابت کند

ستاره اسبق والنسیا معتقد است با خریدهای اونای امری این تیم می تواند فصل آینده با رئال و بارسلونا رقابت کند

ماریو کمپس مهاجم سال های دور والنسیا معتقد است این تیم می تواند برای کسب جام فصل آینده با رئال و بارسلونا رقابت کند.

والنسیا در دو فصل گذشته عنوان سوم لالیگا را بدست آورده اما اختلاف این تیم با رئال مادرید و بارسلونا بسیار زیاد بوده است.

قهرمان جام جهانی 1978 در گفتگو با روزنامه آ.اس می گوید :" همه تیم ها از همان آغاز فصل باید پر قدرت آغاز کنند و والنسیا هم باید با تمام توان این بار برای رقابت با رئال و بارسا فصل را شروع کند."

کمپس 56 ساله معتقد است دیه گو آلوس، دانیل پارخو و عادل رامی سه خرید والنسیا در فصل نقل و انتقالات می توانند این تیم را به جام برسانند.

کمپس می گوید :" آلوسو بیسنته گیتا (دروازه بان) بازیکنان جوان و آینده داری هستند، پارخو هم بازیکن با کیفیتی است، و همه این بازیکنان می توانند به والنسیا کمک کنند تا در کنار رئال و بارسا برای کسب جام رقابت کنند."

این در حالی است که هر دو تیم رئال و بارسا بیکار ننشسته اند و ترکیب خود را تقویت کرده اند. باید کمی واقع بین باشیم، رئال و بارسا فاصله زیادی با بقیه تیم های اسپانیایی دارند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش روز: مورینیو در فکر خرید یک پزشک پرتغالی برای رئال

مربی رئال مادرید حتی درمورد اعضای کادر پزشکی تیمش نیز اظهار نظر می کند

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ژوزه مورینیو این روزها مشغول قدرت نمایی در تیم رئال مادرید است. او اخیرا با خوسه آنخل سانچس، مدیر داخلی باشگاه برای بررسی فراز و نشیب های تیمش، درمورد اعضای کادر پزشکی رئال هم اظهار نظر می کند.

آقای خاص درنظر دارد تا پزشکی پرتغالی را برای تیمش به خدمت بگیرد که ممکن است همراه با فیزیوتراپ هایش به مادرید سفر کند.

در حال حاضر هدایت کادر پزشکی رئال، در اختیار شرکت سانیتاس است و اعضای این شرکت به صورت قراردادی با باشگاه مادریدی همکاری می کنند.در صورتی که مورینیو تصمیمش را برای به خدمت گرفتن این پزشک بگیرد، این پزشک پرتغالی باید به جای باشگاه مادریدی با شرکت سانیتاس قرارداد ببندد.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
سفر جنجالی کریس رونالدو به ترکیه

مراسم افتتاحیه پاساژی در استانبول به دلیل کمبود مسائل امنیتی لغو شد

کریستیانو رونالدو روز شنبه به همراه نامزدش ایرینا شایک به ترکیه سفر کرد. این سفر به دعوت یلدیریم دویرورن، رئیس باشگاه بشیکتاش و به منظور افتتاح یک مرکز تجاری در استانبول صورت گرفت

ستاره پرتغالی با هواپیمایی اختصاصی به ترکیه سفر کرد و با هلی کوپتر به مرکز استانبول منتقل شد. او با دو ساعت تاخیر در مراسم افتتاحیه این مرکز تجاری حاضر شد و این در حالی بود که حدود 5000 هوادار مشتاق در خیابانهای اطراف این مرکز تجاری، انتظار کریس را می کشیدند تا ستاره پرتغالی را از نزدیک ببینند.

این درحالی بود که نیروهای پلیس انتظار چنین تجمعی را نداشتند و از آنجا که با درنظر داشتن این تجمع، امنیت و سلامت ستاره پرتغالی درخطر بود، مراسم افتتاح این مرکز تجاری لغو شد.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
الکسیس سانچس: به بارسلونا می روم

روند مذاکرات بارسلونا و اودینزه، در مرحله کلیدی اش قرار دارد و فردا ممکن است سانچس به بارسا سفرکند تا قراردادنهایی را به امضا برساند

«من به بارسلونا می روم» این جمله ای است که الکسیس سانچس عصر روز جمعه بعد از صحبت تلفنی با فرناندو فلیسوویچ، مدیربرنامه هایش به هم تیمی هایش در تیم ملی شیلی گفته.

اطلاعات منتشره در وب سایت رادیو کوئوپراتیووا،حکایت از آن دارد که فلیسوویچ، مدیربرنامه های الکسیس اعلام کرده که روند مذاکرات میان سران دو باشگاه بارسلونا و اودینزه به خوبی پیش می رود و اکنون ساعات سرنوشت سازی در جریان است. بدین ترتیب ممکن است الکسیس سانچس روز دوشنبه عازم بارسلونا شود

طبق گزارش رسانه های شیلیایی، این ستاره جوان از هم اکنون از کلودیو بورگی، سرمربی تیم ملی شیلی اجازه گرفته تا درصورت لزوم در دیدار دوستانه تیمش مقابل پاراگوئه که روز جمعه (23 ژوئن) برگزار می شود، غیبت کند و به اسپانیا سفر کند تا تستهای پزشکی در بارسلونا را پشت سرگذاشته و بعد از آن قراردادش را به امضا برساند.

اگر سانچس به بارسلونا بپیوندد، اولین بازیکن شیلیایی خواهد بود که پیراهن آبی و اناری بارسا را برتن خواهد کرد و گران قیمت ترین بازیکن تاریخ شیلی لقب خواهد گرفت؛ چرا که انتظار می رود تا او با قراردادی 35 میلیون یورویی به بارسا بپیوندد.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
شاهين: خوشحالم به بزرگترين باشگاه دنيا وارد شده‌ام

لژيونر ملي‌پوش ترک‌ و‌ تازه‌وارد رئال‌مادريد اسپانيا گفت: خيلي خوشحالم به مهم‌ترين و برزگترين تيم باشگاهي دنيا وارد شده‌‌ام.

نوري شاهين که پس از خاتمه فصل اخير بوندس‌ليگا آلمان و قهرماني با تيم بورسيادورتموند به پيشنهاد کهکشاني‌ها پاسخ مثبت داد، در گفت‌و‌گو با اکسپرس اظهار داشت: خودم را خيلي خوشبخت مي‌بينم که پس از طي مدارج با دورتموند و کسب افتخار قهرماني با آن، حالا به بزرگترين و مهم‌ترين تيم باشگاهي دنيا وارد مي‌شوم.

اين ستاره 23 ساله که چند هفته قبل با سفيد‌پوشان قراردادي 6 ساله منعقد کرد، افزود: راهيابي به رئال‌، يک موفقيت بزرگ براي هر بازيکن است، فرقي نمي‌کند چنين اتفاقي در چه مقطعي از دوران ورزشي بازيکنان رخ دهد؛ اما به طور کلي مي‌گويم نگران نيستم. چون اگر نگران بودم، پيشنهاد رئالي‌ها را قبول نمي‌کردم.

شاهين که متولد لودن‌شايد آلمان است، در اين گفت‌وگو به نکات ديگري نيز به‌شرح زير اشاره کرده است:

*آقاي شاهين، پس از 10 سال همراهي بورسيادورتموند در رده‌هاي کودکان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان و درنهايت کسب عنوان قهرماني بوندس‌ليگا، اکنون که به رئال‌ آمده‌ايد، چه احساسي داريد؟
احساس شور و خوشحالي. خودم را خيلي خوشبخت مي‌بينم که پس از طي مدارج با دورتموند و کسب افتخار قهرماني با آن، حالا به بزرگترين و مهم‌ترين تيم باشگاهي دنيا وارد مي‌شوم.

*به لحاظ سن کمي که داريد، نگران نيستيد که موقعيت لازم را به دست نياوريد؟
قبلاً هم گفته‌ام که حضور در رئال‌، يک موفقيت عظيم براي هر بازيکن است. فرقي هم نمي‌کند چنين اتفاقي در چه مقطعي از دوران ورزشي‌ باشد. اما به طور کلي مي‌گويم نگران نيستم. چون اگر نگران بودم، پيشنهاد رئالي‌ها را قبول نمي‌کردم. قبل از من هم بازيکنان جوان زيادي به مادريد آمدند که موفق بودند. آخرين اين دسته، اوزيل و خديرا هستند.

* به جنبه احتمالات عدم موفقيت در رئال، فکر نمي‌کنيد؟
احتمال عدم موفقيت در هرتيمي هست، سعي مي‌کنم فکرم را در تيم جديد متوجه چيزهاي خوب کنم. به هرحال اين‌گونه رشد کرده‌ام. اکنون از اينکه امکان فرصت حضور در رئال را به‌دست آورده‌ام، بسيار خوشحالم و قدر چنين موقعيتي را مي دانم. مطمئن باشيد براي حفظ‌ اين موقعيت، بسيار سخت کار خواهم کرد. چون مي‌خواهم پس از دورتموند، در مادريد هم به دوران سربلندي و پيشرفت ادامه دهم.

* گذشته از همه اين خوش‌باوري‌ها، جنگ بر سر گرفتن پست بازي و حضور در ترکيب اصلي را نزد رئالي‌ها سخت تلقي نمي‌کنيد؟
چرا. مي‌دانم در رئال واقعا جنگ حضور در ترکيب اصلي تيم، به حدي باورنکردني سخت و طاقت‌فرسا است. حتي دشوارتر از زمان حضور در بورسيادورتموند. با اين حال ترس به دل راه نمي‌دهم و از اين امر استقبال مي‌کنم. من خودم را آماده حضور در رئال کرده‌ام.

*واقعا؟
بله. از همان زماني که براي امضا قرارداد با رئال تلاش کردم، متوجه اين نکته بودم. مي‌دانستم جو رئال، کاملاً متفاوت است. آنچه که براي من قطعي است، اين‌که تا آخرين بخش از توانم خواهم جنگيد تا به اهدافي که دارم،‌ برسم. براين اساس مطمئنم به آنچه مدنظرم هست، حتما خواهم رسيد و بازيکن ثابت رئال خواهم شد.

*براي اين منظور کمکي هم خواهيد گرفت؟
اگر منظورتان از طرف دوستاني مثل مسعوداوزيل است، بايد بگويم از طريق او و حتي سامي خديرا درجريان برنامه مادريدي‌ها، واقع شده‌ام. مي دانم فضا واقعا چگونه است. از اين دو و برخي دوستان ديگر هم که به من اطلاعات زيادي دادند، ممنون هستم.

*تحت تاثير اين کمک‌ها نبوده که الان دنبال يادگيري زبان اسپانيولي هستيد؟
چرا. از اين جهت اميدوارم خيلي زود بتوانم به‌خوبي اسپانيولي حرف بزنم. البته اين را هم بگويم که من از يک سال و نيم قبل دارم زبان ياد مي‌گيرم.

*مگر يک سال و نيم قبل مي‌دانستيد که راهي رئال مادريد مي‌شويد؟
نه. هيچ‌وقت فکر حضور در رئال به ذهنم خطور نکرده بود. حتي گمان نمي‌کردم بتوانم در لاليگا نيز بازي کنم. بلکه از روي علاقه به اسپانيولي و با تشويق تعدادي از دوستان مادريدي اين کار را کردم. در واقع وقتي مترجم لوکاس باريوس در برخي از تماس‌ها اسپانيايي حرف مي‌زد، انگيزه مرا براي يادگيري اسپانيولي افزايش مي‌داد.

*الان گفت‌وگوها را متوجه مي‌شويد؟
تا حدوي بله. ولي اميدوارم دفعه بعد آن‌قدر پيشرفت کنم که بتوانم بطور کامل به اسپانيولي حرف بزنم و مصاحبه کنم.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
اوفالوسي به گالاتاسراي پيوست

مدافع 33 ساله اتلتيکومادريد با مبلغ دو و نيم ميليون يورو راهي گالاتاسراي شد.

به نقل از آس اسپانيا، توماس اوفالوسي 33 ساله که به فکر خداحافظي از دنياي فوتبال بود تصميم گرفت آخرين سال فوتبال حرفه‌اي خود را در ليگ حرفه‌اي ترکيه و در تيم گالاتاسراي سپري کند.
اين بازيکن اهل چک از ديه‌گو فورلان هم تيمي خود در اتلتيکومادريد نيز خواسته تا به پيشنهاد ترک‌ها پاسخ مثبت بدهد و به همراه آخرو تيم دوم مادريد را به نشانه اعتراض ترک کند.
اوفالوسي در تابستان سال 2008 پس از چهار سال درخشش در خط دفاعي فيورنتينا راهي اتلتيکومادريد شد.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
فابرگاس: ونگر مانعي سر راه من نيست

مهاجم آرسنال شايعه دخالت ونگر و مانع تراشي او در انتقال به بارسلونا را تکذيب کرد.

به نقل از اسپورت کاتالونيا، آرسن ونگر سرمربي آرسنال از سوي رسانه‌هاي اسپانيا متهم به مانع تراشي و دخالت در انتقال سسک فابرگاس به بارسلونا شده اما اين بازيکن اين مسئله را تکذيب کرد.

فابرگاس در اين خصوص گفت: هرگز ونگر را مانعي بر سر راه خود نمي‌بينم. من مديون او هستم و اين مربي بزرگ و دلسوز براي همه ما جوانان زحمات بسيار زيادي کشيده است. وضعيت رسانه‌هاي اسپانيا را درک مي‌کنم و مي‌دانم که آنها نيز منعکس کننده حرف مردم هستند و همه دوست دارند که من راهي بارسلونا شوم اما با آرسنال قرارداد دارم و بايد يک تصميم حرفه‌اي بگيرم.

وي ادامه داد: همزمان از چند باشگاه بزرگ دنيا هم پيشنهاداتي دارم و اگر بيش از پيش باعث دلخوري مردم کاتالونيا نمي‌شوم بايد بگويم که اين پيشنهادات را نيز بررسي مي‌کنم و اين مسئله را حق خود مي‌دانم.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
مدیربرنامه های روسی: بعید است او به بارسا برود

ایجنت جوزپه روسی از مسئولان باشگاه بارسا خبری ندارد

آندره آ پاستورلو، مدیربرنامه های جوزپه روسی بسیاربعید می داند که مهاجم ویارئال بتواند رویای پیوستنش به بارسلونا را محقق کند؛ به ویژه اکنون که پرونده انتقال الکسیس سانچس به بارسا جدی تر از قبل دنبال می شود.

پاستورلو در صحبتهایی که در برنامه «کام سپورتس» مطرح کرد، انتقال روسی به رختکن بارسا را عملا منتفی دانست و اعلام کرد که ده روزی است که هیچ تماسی با مسئولان بارسا نداشته است:« بسیار بعید می دانم که روسی به بارسلونا برود. اگر 45 میلیون یورو برای انجام خریدهای تابستانی موجود است و الکسیس با قراردادی 30 میلیون یورویی به بارسلونا برود، پول دیگری برای خرید روسی در اختیار نخواهد بود.این طوری بهتر است؛ چون اگر آنها الکسیس را به خدمت گرفتند، به این معناست که100% روسی را نمی خواستند و در این شرایط همان بهتر که روسی به تیمی نرفت که 100% خواهان او نبودند.»

مدیربرنامه های این مهاجم ایتالیایی – آمریکایی ادامه داد:« روسی می تواند یک سال دیگر صبر کند و یا فوتبالش را در باشگاه ویارئال که تیم محبوب اوست دنبال کند. اگر بارسلونا، روسی را می خواهد، باید این را نشان دهد. و درغیر این صورت، هیچ اتفاقی نمی افتد. آنها آزد هستند تا هرکسی که می خواهند را به خدمت بگیرند.هیچ مشکلی نیست. فوتبال همین است و به بارسلونا خلاصه نمی شود.»

روسی در حال حاضر در باشگاه ویارئال توپ می زند.

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۳۰ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۵,۴۴۷ بازدید
۵ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۹۵ بازدید
۱۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۳۵,۴۷۰ بازدید
۱۲ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۵,۱۷۱ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۷۰ بازدید
۲۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۹۱ بازدید
۲۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۳۷۰ بازدید
۲۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۲۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۲۶۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۵۹۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۹۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۲۱ کاربر آنلاین است. (۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!