به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
الگری: دیدار مقابل بارسا مثل یک فینال است

سرمربی میلان دیدار تیمش مقابل قهرمان اروپا در سن سیرو را بسیار حساس دانست و همچنین شایعه جذب دیدیه دروگبا را رد کرد

سایت گل – ماسیمیلیانو الگری دیدار هفته آینده میلان مقابل بارسلونا را در چارچوب دور برگشت مرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمان اروپا یک فینال زودرس در این رقابتها دانست.

الگری معتقد است شاگردان پپ بهترین تیم جهان هستند و پیروزی مقابل آنها کار بسیار دشواری است. میلان امیدوار است با پیروزی مقابل بارسا صدر فاصله دو امتیازی خود را با این تیم از بین ببرد و صدر نشین گروه شود.

الگری می گوید:" بارسلونا قویترین تیم جهان است و به همین دلیل ما بازی مقابل آنها را باید یک فینال بدانیم. اما در حال حاضر به دیدار شنبه مقابل فیورنتینا فرک می کنیم."

چندی پیش آدریانو گالیانی نایب رئیس باشگاه از علاقه میلان به جذب دیدیه دروگبا سخن گفته بود اما سرمربی تیم نظر دیگری دارد.

او می گوید:" اینها همه شایعه است و با نزدیک شدن به مهلت نقل و انتقالات بازار شایعات هم داغ می شود. باید ببینیم به چه مهره هایی نیاز داریم. ممکن است در ژانویه حتی هیچ بازیکنی را به خدمت نگیریم."

میلان شنبه در آرتمیو فرانچی میهمان فیورنتینا خواهد بود.

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
غیبت اشنایدر در دیدار اینتر مقابل ترابوزان اسپور

اشنایدر در ترکیب اصلی اینتر در دیدار شب گذشته مقابل کالیاری قرار داشت اما در هنگام گرم کردن پیش از آغاز بازی دچار مشکل ماهیچه ای شد و از ترکیب بیرون رفت

سایت گل- باشگاه اینتر اعلام کرد وسلی اشنایدر، ستاره هلندی این باشگاه، به دلیل مصدومیت نمی تواند در دیدار مقابل ترابوزان اسپور در لیگ قهرمانان حضور پیدا کند.

اشنایدر در ترکیب اصلی اینتر در دیدار شب گذشته مقابل کالیاری قرار داشت اما در هنگام گرم کردن پیش از آغاز بازی دچار مشکل ماهیچه ای شد و از ترکیب بیرون رفت.

معاینات که پزشکان باشگاه امروز روی پای او انجام دادند نشان داد عضله روی ران پای راست او دچار کشیدگی شده است.

هنوز مشخص نیست که اشنایدر برای چه مدت باید از میادین دور باشد اما غیبت او در دیدار سه شنبه شب مقابل ترابوزان تقریبا قطعی است.

از سوی دیگر، رانیری اظهار امیدواری کرد که بتواند لوسیو، ناگاتومو و چیوو را برای دیدار مقابل حریف ترک در اختیار داشته باشد.

انتر با 9 امتیاز از بازی در صدر گروه دوم لیگ قهرمانان قرار دارد و ترابوزان با 5 امتیاز در جایگاه سوم قرار دارد.

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
آغاز دور پنجم بازیهای مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا:دیدارهای گروهای A تا D

دور پنجم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا سه شنبه شب با برگزاری 8 دیدار دنبال می شود

سایت گل- سه شنبه شب شاهد برگزاری هشت دیدار از دیدارهای دور پنجم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا خواهیم بود تا تکلیف تیمهای حاضر در این رقابتها تاحدودی روشن تر شود.

سه شنبه شب بازیها در گروه های A تا D دنبال می شود

در اینجا با هم مروری براوضاع جداول هر یک از این 4 گروه و بازیهای پیش رو خواهیم داشت

گروه A

درپایان دور چهارم این رقابتها، بایرن مونیخ با 3 برد و یک تساوی و کسب 10 امتیاز صدرنشین گروه «آ» این رقابتهاست.منچسترسیتی با 2 برد، یک تساوی و یک باخت 7 امتیازی است و در رده دوم قرار دارد و ناپولی با 5 امتیاز سوم است.ویارئال هم بدون آنکه امتیازی کسب کرده باشد، به قعر جدول چسبیده و عملا امیدی برای صعود به دور بعد ندارد

سه شنبه شب در این گروه دو دیدار برگزار می شود:

بایرن مونیخ- ویارئال

ناپولی- منچسترسیتی

Eléctrico empate en Manchester

گروه B

اینتر درپایان دور چهارم این رقابتهابا سه برد و یک باخت و کسب 9 امتیاز صدرنشین گروه «بی» است.زسکامسکو و ترابزونسپور هر دو با یک برد، دو تساوی و یک باخت و کسب 5 امتیاز در رده های دوم و سوم هستند ولیل،قهرمان فصل گذشته لیگ فرانسه با کسب تنها 2 امتیاز قعر جدول را مال خود کرده

سه شنبه شب دو بازی از این گروه برگزار می شود:

زسکامسکو- لیل

ترابزونسپور- اینتر

Internazionale - Trabzonspor reacciones

گروه C

اوضاع در گروه سی این رقابتهااندکی پیچیده تر است. منچستریونایتد و بنفیکا، هر یک با دو برد و دو تساوی 8 امتیازی هستند و در رده های اول و دوم قرار دارند.بازل سوئیس با 5 امتیاز سوم است و اتلول گالاتی بدون آنکه امتیازی کسب کرده باشد ،در قعر جدول قرار گرفته. دیدارهای سه شنبه شب این گروه بدین ترتیب است:

منچستریونایتد- بنفیکا

اتلول گالاتی- بازل

Benfica - Man. United reacciones

گروه D

صدرنشین گروه دی این رقابتها رئال مادرید است. تنها تیمی که حداکثر امتیازات ممکن درمرحله گروهی را کسب کرده و با 12 امتیاز در صدر جدول گروهش قرار دارد.آژاکس با 7 امتیاز دوم است. لیون با 4 امتیاز در رده سوم قرار دارد و دینامو زاگرب بدون آنکه امتیازی کسب کرده باشد، دیگر امیدی برای ادامه این رقابتها ندارد. دیدارهای سه شنبه شب در این گروه بدین ترتیب است:

رئال مادرید – دینامو زاگرب

المپیک لیون- آژاکس آمستردام

Sufrida victoria de un Madrid espeso

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
پویول: فکر نمی کنم که انگیزه های زلاتان بیشتر از ما باشد؛بارسا ومیلان دوتیم برتر اروپا هستند

همه ما می دانیم که نباید امتیازی از دست بدهیم

سایت گل- کارلس پویول کاپیتان باتجربه بارسلونا در آستانه دیدار حساس و تماشایی تیمش مقابل میلان در دور پنجم رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا که روز 4شنبه برگزار خواهد شد به این نکته اشاره کرد که بازیکنان تیم کاتالان انگیزه های زیادی دارند.

پویول در این باره گفت:« تمام بازیکنان تیم دوست دارند تا در این بازی حضور داشته باشند؛ این بازی مصاف دو تا از بهترین تیمهای اروپاست. من همیشه میلان را دوست داشته ام و به همین خاطر بارسلونا باانگیزه های فراوانی مقابل میلان قرار می گیرد. به دنبال آن هستیم تا فوتبال خوبی را ارائه کنیم تا نتیجه خوبی بگیریم.»

پویول می داند که تیمش برای کسب سه امتیاز بازی مقابل میلان با سختی های زیادی مواجه است:« میلان بازیکنان زیادی دارد که می توانند تفاوتها را رقم بزنند.به همین خاطر برای آنکه بتوانیم مقابل آنها به پیروزی برسیم کار خیلی سختی خواهیم داشت.»

پویول در ادامه صحبتهایش درمورد رویارویی زلاتان با بارسا گفت:« چه کسی بدون انگیزه به میدان می آید؟ ما خیلی درکنار هم بازی کرده ایم و فکر نمی کنم که انگیزه های زلاتان در این بازی، بیشتر از ما باشد.»

کاپیتان بارسا درمورد مصدومیتهایی که دراین فصل با آنها دست و پنجه نرم کرده گفت:« مصدومیت های متعددی داشتم. چون بعد از شش ماه غیبت به دلیل مصدومیت، آمادگی ام کم شد و شرایط سنی ام را هم باید در نظر داشت.»

او در پایان در مورد بازگشت بازیکنان به تیمهای باشگاهی بعد از حضور در اردوی ملی گفت:« ما چندین روز از اردوی تیمهای باشگاهی مان دور بودیم و سفرهایی طولانی داشتیم.بازیکنان خسته به اردوی باشگاه بازگشتند. آنها روزهای زیادی در کنار هم تیمی هایشان نبودند و تنها یکی دو روز بعد از آن بازی های باشگاهی برگزار شد.ولی همه ما می دانیم که نباید امتیازی را از دست بدهیم.»

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
پیش بازی: رئال - دینامو زاگرب؛ کهکشانی ها به دنبال ادامه روند شکست ناپذیری دراروپا

درحالی که صعود رئال به دور بعدی لیگ قهرمانان اروپا مسجل شده، رئالی ها هنوز با عطش فراوانی کاررا دنبال می کنند

ژوزه مورینیو در این دیدار قادر نخواهدبود تا از آنخل دی ماریا ستاره آرژانتینی تیمش که به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو از میادین ورزشی به دور است استفاده کند. سرخیو راموس هم همچنان به جای ریکاردو کاروالیو در مرکز خط دفاع رئال بازی می کند . کاروالیو همچنان از ناحیه کمر مصدوم و از میادین ورزشی به دور است

فابیو کوئنترائو در دیدار رئال مقابل والنسیا که با برد 2-3 مادریدی ها همراه بود روی نیمکت ذخیره ها قرار داشت؛چرا که پیش از آن بازی در اردوی تیم ملی پرتغال مصدوم شده بود .دربازی سه شنبه شب هم مارسلو باید جای کوئنترائو در جناح چپ خط دفاع رئال را پر کند. تنها تردید مورینیو در خط حمله تیمش است.جایی که بنزما و ایگواین هر دو آماده گلزنی هستند. بنزما در دیدار شنبه شب رئال در مستایا در ترکیب ثابت رئال بود و اکنون انتظار می رود تا ایگواین در بازی سه شنبه شب برای رئال به میدان برود.

از سوی دیگر دینامو زاگرب هم جوزپ سیمونیچ را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت. ایوان کلاوا هم به خاطر مصدومیت از ناحیه زانو در بازی برنابئو غایب خواهد بود و فیلیپ لونکاریچ به جای او در ترکیب ثابت دینامو قرار خواهد گرفت

آیا می دانستید؟

بازی شنبه شب مستایا میان دو تیم والنسیا و رئال که با برد 2-3 مادریدی ها همراه بود، پنجاهمین حضور مورینیو در رقابتهای لالیگا و برروی نیمکت مربیگری رئال بود

رونالدو در این فصل و در عرصه باشگاهی و ملی روی هم 24 گل به ثمر رسانده و به دنبال شکستن رکورد 40 گلی که سال گذشته در رقابتهای لالیگا به ثمر رساند می باشد.

مادریدی ها در هر 11 بازی اخیر خود در تمامی تورنمنت ها به پیروزی رسیده اند.

دینامو زاگرب تنها تیمی است که در رقابتهای این فصل لیگ قهرمانان اروپا هنوز نتوانسته گلزنی کند.

از سوی دیگر 9 گلی که آنها در بازیهای مرحله گروهی دریافت کرده اند باعث شده تا آنها بیشترین گلهای خورده در این دوره از رقابتها را به نام خود ثبت کرده باشند.

البته آنها در بازیهای خانگی رکورد خوبی دارند و در 15 بازی ای که در لیگ کشورشان برگزار کرده اند تنها 5 گل دریافت نموده اند.

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
پاتو مقابل بارسلونا به میدان خواهد رفت

مهاجم جوان میلان بعد از درخشش در دیدار مقابل فیورنتینا در دیدار لیگ قهرمانان مقابل بارسلونا از ابتدا به میدان خواهد رفت

سایت گل – به نوشته روزنامه گاتزتادلواسپورت الکساندر پاتو مهاجم برزیلی میلان در دیدار این تیم مقابل بارسلونا در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان از ابتدا به میدان خواهد رفت.

روسونری چهارشنبه شب در سن سیرو میزبان بارسا خواهد بود و گفته می شود روبینیو و پاتو دو مهاجم برزیلی در ترکیب ثابت میلان در این بازی به میدان خواهند رفت.

پاتو بعد از چند ماه مصدومیت در دیدار شنبه شب مقابل فیورنتینا به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمد و درخشش فوق العاده ای داشت.

پاتو پیش از این و در دیدار رفت مقابل بارسا در نیوکمپ تنها پس از 24 ثانیه موفق به گلزنی شد تا پنجمین گل سریع تاریخ رقابتها را به نام خود ثبت کرده باشد.

پاتو در این فصل 6 بازی برای میلان انجام داده و گل او مقابل بارسا تنها گلش در این فصل بوده است.

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
اینیستا بازی مقابل میلان را از دست داد

ملی پوش اسپانیایی بارسا برای دیدار مقابل میلان به ایتالیا سفر نخواهد کرد

سایت گل – پپ گواردیولا سرمربی بارسا در آستانه دیدار مقابل میلان خبر بدی دریافت کرد. آندرس اینیستا هافبک ملی پوش این تیم به دلیل مصدومیت نمی تواند آبی و اناری ها را در سن سیرو مقابل میلان همراهی کند.

اینیستا در جریان پیروزی چهار بر صفر بارسا مقابل ساراگوسا دچار مصدومیت شد و امروز وب سایت باشگاه بارسلونا اعلام کرد او در هم تیمی هایش را برای سفر به ایتالیا همراهی نخواهد کرد.

این هافبک 27 ساله از دقیقه 56 بازی مقابل ساراگوسا وارد میدان شد و تا پایان در زمین حضور داشت اما بعد از بازی در کشاله رانش احساس درد کرد.

دیدار دو تیم بارسا و میلان چهارشنبه شب در حالی در سن سیرو برگزار می شود که بارسا با اختلاف دو امتیاز نسبت به میلان در صدر جدول گروه قرار دارد.

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
رابین دات: باید مقابل چلسی پیروز شویم

شاگردان من به خوبی می دانند که پیروزی در این دیدار میتواند سرگروهی مان را در دستان خودمان قرار دهد از دست ندادن تمرکز کلید موفقیت ما خواهد بود

سایت گل - به گزارش سایت گل رابین دات سرمربی جوان بایر لورکوزن که تیمش چهارشنبه شب در جدالی حساس در بای آره نا رودر روی آبی پوشان چلسی قرار میگرد .
در گفتگو با سایت رسمی این باشگاه گفت: بازی برابر چلسی حساس ترین بازی ما در این گروه است از ابتدا میدانستیم نبرد اصلی ما برای سرگروهی با تیم ویلاس بواس است. میدانم تیم ویاس بواس به این راحتی شکست نمیخورد. شاگردان من به خوبی می دانند که پیروزی در این دیدار میتواند سرگروهی مان را در دستان خودمان قرار دهد از دست ندادن تمرکز کلید موفقیت ما خواهد بود.

لازم به ذکر است لورکوزن با 6 امتیاز در رده دوم جدول گروه پنجم قرار دارد و چلسی با 8 امتیاز صدرنشین است

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
ایبرا : بارسا برترین باشگاه دنیا / ترک بارسا ، بهترین راه حل برای من و دوستداران این تیم بود

از تمامی دوستداران بارسا خواهش می کنم که انگیزه و هیجان من برای این بازی را حس انتقام جویی تلقی نکنند ، زیرا من فقط به پیروزی تیم میلان فکر می کنم

سایت گل - زلاتان ابراهیموویچ ، مهاجم اسبق بارسلونا ، ادعا کرد که این تیم برترین تیم حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان اروپاست و با حضور پپ گواردیولا شانس اول قهرمانی است . او عنوان کرد که ترک بارسا در آن مقطع ، بهترین راه حل برای او و سایر دوستداران بارسا بود .
ایبرا در مصاحبه ای که امروز با سایت رسمی یوفا انجام داد ، اعلام کرد که بارسلونا چه در آن زمان که او در آن حضور داشت و چه در حال حاضر ، برترین تیم باشگاهی جهان است . این مهاجم سوئدی اعلام کرد با وجود آن که می دانستم در حال ترک برترین تیم جهان هستم ، اما ترجیح دادم بهترین راه حل را انجام دهم و تیم را ترک کنم . نتایج هم نشان داد که من تصمیم عاقلانه ای گرفتم ، تصمیمی که در نهایت هم به سود من و هم به سود باشگاه و دیگر طرفداران بارسا از جمله کادر فنی بود
. مهاجم میلان که بازی رفت این تیم مقابل بارسا را به علت آسیب دیدگی از ناحیه ران از دست داده بود ، گفت : برای بازی فردا بسیار آماده هستم و برای این بازی لحظه شماری می کنم ، این بازی برای من بسیار شگفت انگیز است . اما از تمامی دوستداران بارسا خواهش می کنم که انگیزه و هیجان من برای این بازی را حس انتقام جویی تلقی نکنند ، زیرا من فقط به پیروزی تیم میلان فکر می کنم و برای این امر هم تمام تلاشم را خواهم کرد . من برای بازی رفت بسیار تمرین کرده بودم و بسیار آماده بودم ، اما به ناگهان یک روز قبل از بازی مصدوم شدم و آن بازی را از دست دادم و این امر بسیار مرا ناامید کرد . هرچند از نظر عاطفی بازی مقابل باشگاهی که حضور در آن همواره برای من آرزو و رویا بوده است سخت است آن هم در شرایطی که یکبار با مهری موجبات ترک من از این باشگاه را فراهم کردند . اما در هر صورت این بازی نیز مانند سایر بازی ها خواهد بود با این تفاوت که حریف ما در این دیدار قهرمان اروپا است .
مهاجم برجسته سوئدی در ادامه گفت : پیروزی در این دیدار شاید در روند صعود هیچ کدام از این دو تیم تاثیر خاصی نداشته باشد ، اما تیمی که ادعای قهرمانی در این رقابت ها را دارد باید در تمامی دیدارها در حد یک مدعی ظاهر شود و تمامی میادین را با پیروزی پشت سر بگذارد .
زلاتان اعتراف کرد که برای درخشش در این بازی بسیار انگیزه دارد ، اما نه از لحاظ آنکه بخواهد بزرگی خود را به رخ مسئولان فنی بارسا بکشاند ، بلکه سعی دارد با درخشش خود موجبات پیروزی میلان را فرآهم کند . او ادعا می کند بازیکن بزرگی است و چیزی از توان فنی بالایش برای اثبات کردن باقی نگذاشته است .

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
بازگشت اینیستا، مهمترین اتفاق تمرین امروز بارسا

بارسا که این هفته در لالیگا مقابل ساراگوسا 4-0 به پیروزی رسید، باید چهارشنبه شب برای حفظ صدرنشینی در گروه هشتم رقابت های چمپیونزلیگ مقابل میلان قرار بگیرند

سایت گل- پپ گواردیولا، سرمربی بارسا، که تیمش را برای دیدار چهارشنبه شب مقابل میلان در لیگ قهرمانان آماده می کند، در تمرینات امروز روی کار با آندرس اینیستا و چند بازیکنی که به تازگی به ترکیب تیم بازگشتند، تمرکز کرد.
بارسا که این هفته در لالیگا مقابل ساراگوسا 4-0 به پیروزی رسید، باید چهارشنبه شب برای حفظ صدرنشینی در گروه هشتم رقابت های چمپیونزلیگ مقابل میلان قرار بگیرند. نکته اصلی تمرینات امروز بارسا، بازگشت آندرس اینیستا به شرایط ایده آل بود.
این ستاره ملی پوش که از ناحیه ران پای چپ دچار ضرب دیدگی شده بود، در دیدارهای اخیر تیمش حضور پیدا نکرده بود. علاوه بر این، آدریانو نیز که دوران نقاهت را پشت سر می گذارد، جدا از تیم به طور انفرادی با توپ تمرین کرد.
چند بازیکن تیم بی بارسا مانند اویر، بارترا، دوس سانتوس و باسین نیز با بقیه اعضای تیم اصلی تمرین کردند.

منبع

۱ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۹,۱۲۱ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۷۰ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۶۲۳ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۸۴۶ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۵۴۷ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۳۵ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۶۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۲۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۹ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!