به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۸ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
از بچه هایی که پایان دوران حضور فعالم توی سایت رو بهم تبریک گفتن تشکر میکنم، مخصوصا بچه های تیم اخبار، خداحافظی با اونا فراموش نشدنی ه. من مطمئنم کار کردن با تیمی که رکورد های بزرگی رو جا به جا کردن از ذهن هیچکس پاک نمیشه. سید سجاد امیدوارم صحبت های 48 ساعت قبل صدور حکمت به دردت خورده باشه. هر مدیری تو بهترین دوران حضور کاریش هم باشه قطعا به جانشین بعد خودش فکر میکنه، تو از نظر من "تیم کوک" تیم اخبار بودی

جای این صحبت ها اینجا نیست، ولی چون اینجا مطرح شده من همینجا میگم، من داشتم یک گزارش کامل از عملکرد تیم اخبار تو زمان مدیریت خودمو آماده می کردم، منتها تصمیم مدیر و برداشتن دسترسی های من حتی به من فرصت نداد گزارشم رو کامل کنم، خیلی حیف شد، چیز فوق العاده ای رو از دست دادید.

صحبت کردم درباره سیستم مدیریت و این چرندیاتِ دادن روحیه، حرف مفته. هیچکس نمی تونه به من بگه من انگیزه کافی برای ادامه با این تیم رو نداشتم، من برای تک تک این بچه ها وقت گذاشتم و تلاش کردم و تماشای سطح کاریشون واسم لذت بخش بود. وقتی مترجم شما میره تو طرفداری خبر ترجمه میکنه و کاربرانش نظر میدن "بعد مدت ها یک ترجمه دقیق و درست دیدم" صحبت کردن از روحیه برای اون مدیر خنده داره.

این سایت مدت زمان زیادی که داره این سیستم رو امتحان میکنه، سیستم مدیرت "سعید" که تحت هیچ حالتی تا الان جواب دادن خودش رو نشون نداده، خیلی عجیبه که سایت هایی مثل طرفداری تو مدت زمان 2 الی 3 سال به یک سطح خیلی قابل قبولی رسیدن، اما اینجا مدت زمان زیادی که داره درجا میزنه (در بهترین حالت وگرنه ما خیلی وقته افت رو شروع کردیم)

ببینید دوستان، زمان مدیریت شخص محوری خیلی وقته تموم شده، یعنی جواب نمیده که بخواد ادامه داشته باشه، این سایت تاحالا چند دوره به طوری کلی عوض شده، یعنی اکثریت کاربران فعال رفتن، یک زمانی گذشته و کاربران جدید اومدن و این چرخه ادامه پیدا کرده. خوب خیلی سوال واضحی این وسط وجود داره، واقعا چرا؟ مگه میشه این همه آدم اشتباه کنن و فقط یک نفر بفهمه؟

وقتی سیستم مدیریت شما مبتنی بر نظرات شخصی یک نفر باشه نتیجه ش همین میشه که دارید می بینید، این سایت پتانسیل اینو داره بهترین سایت طرفداران بارسا کل دنیا باشه، چون هیچ سایت موازی دیگه ای با این تاسیس نشده، ولی نشده و علتش هم همین مدل مدیریت بوده.

مصداق زیاد دارم برای ثابت کردن حرفم، اینجا جاش نیست مطرح بشه، یکی از مصادیق این مدیریت مسخره همینه که مدیر فعال ترین و بهترین قسمت سایت رو بدون اطلاع قبلیش عوض کنی و طی یک سخنرانی خنده دار بیای یک جوری وانمود کنی انگار بهترین تصمیم ممکن رو گرفتی! یکیش همین مسخره بازی تاج و تخت و دربار راه انداختن ه، من مدتهای دارم میگم این سیستم صفحه اول اخبار باید عوض بشه، نیاز به تغییر داره تا جذابیتش بیشتر بشه، آمار بازدید بهتر بشه، ما داریم جون میکنیم وقت میذاریم حیفه بخدا. ولی نظر شخص "سعید" اینه الان وقت بازی کردنه منه نه رسید به مسائل مهم سایت. نتیجه ش رو دارید میبیند.

من توی مدت زمان مدیریتم، همیشه سعی کردم این سایت رو به جلو هل بدم، ولی مدت زمان زیادی به این نتیجه رسیدم که عامل اصلی توقف ما، همون عامل دور هم جمع شدنه ماس، و این یعنی کار ما اینجا تمومه / والسلام علینا و علی عباده الله الصالحین.

۲۱ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
ادم شاخ در میاره بعضی وقتا!
آمار طلاق روزبه‌روز در کشور بالاتر می‌رود. دلایل بسیاری از این طلاق‌ها عجیب‌وعجیب و گاهی خنده‌دار است. اگر سری به علت طلاق‌های یک سال اخیر کشور بزنیم، مشاهده می‌کنیم که بسیاری از این طلاق‌ها به علت‌های سطحی و لجبازی‌های زوجین اتفاق افتاده‌اند.

شوهرم برای مادرش خرید می کند
زن جوان زمانی‌كه دید شوهرش هنوز هم برای مادرش خرید می‌كند، راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد. دلیل این خانم برای طلاق‌گرفتن این است که هر بار همسرش برای خانه خرید می‌کند، برای مادرش هم خرید می‌کند! او درباره دلیل طلاق می‌گوید: "شوهرم هنوز هم تصور می‌كند در خانه مادرش زندگی می‌كند و باید تمام مسئولیت خانه مادرش بر عهده او باشد."

موهای بلند شوهرم مرا خجالت‌زده می‌کند
زن جوان وقتی دید که شوهرش مو‌هایش را کوتاه نمی‌کند تصمیم به جدایی از او گرفت! و برای توجیه دلیل طلاق به قاضی دادگاه گفت: "هرجا می‌رویم احساس می‌کنم که موی بلند شوهرم باعث می‌شود دیگران مسخره‌مان کنند، از بیرون رفتن با شوهرم خجالت می‌کشم و سعی می‌کنم کمتر در فامیل و دوستانم ظاهر شوم. اصلا اینکار شوهرم را دوست ندارم و هرچه سعی کردم نتوانستم با آن کنار بیایم برای همین تصمیم به جدایی گرفتم."

وهزاران نوع ازین دلایل عجیب غریب
واقعا چجور باخودشون فکر میکنن بعضیا
زندگی براشون مسخره بازی؟

عطر تو دارد این هوا...
۲۱ دی ۱۳۹۴
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مهشید نوشته:

ادم شاخ در میاره بعضی وقتا!
آمار طلاق روزبه‌روز در کشور بالاتر می‌رود. دلایل بسیاری از این طلاق‌ها عجیب‌وعجیب و گاهی خنده‌دار است. اگر سری به علت طلاق‌های یک سال اخیر کشور بزنیم، مشاهده می‌کنیم که بسیاری از این طلاق‌ها به علت‌های سطحی و لجبازی‌های زوجین اتفاق افتاده‌اند.

شوهرم برای مادرش خرید می کند
زن جوان زمانی‌كه دید شوهرش هنوز هم برای مادرش خرید می‌كند، راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد. دلیل این خانم برای طلاق‌گرفتن این است که هر بار همسرش برای خانه خرید می‌کند، برای مادرش هم خرید می‌کند! او درباره دلیل طلاق می‌گوید: "شوهرم هنوز هم تصور می‌كند در خانه مادرش زندگی می‌كند و باید تمام مسئولیت خانه مادرش بر عهده او باشد."

موهای بلند شوهرم مرا خجالت‌زده می‌کند
زن جوان وقتی دید که شوهرش مو‌هایش را کوتاه نمی‌کند تصمیم به جدایی از او گرفت! و برای توجیه دلیل طلاق به قاضی دادگاه گفت: "هرجا می‌رویم احساس می‌کنم که موی بلند شوهرم باعث می‌شود دیگران مسخره‌مان کنند، از بیرون رفتن با شوهرم خجالت می‌کشم و سعی می‌کنم کمتر در فامیل و دوستانم ظاهر شوم. اصلا اینکار شوهرم را دوست ندارم و هرچه سعی کردم نتوانستم با آن کنار بیایم برای همین تصمیم به جدایی گرفتم."

وهزاران نوع ازین دلایل عجیب غریب
واقعا چجور باخودشون فکر میکنن بعضیا
زندگی براشون مسخره بازی؟

روزگار مزخرفیه. دیروز با رفیقم صحبت می کردم می گفت هفته پیش طلاق گرفته. داغون! از هر ۴-۵ نفر می بینی شاید یه نفر زندگی خوشبختی داشته باشه.

خدا به هممون رحم کنه. اسیر آدم ناجور شدن واقعا بدترین اتفاق زندگیه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: Mahshid.Shr
نام تیم: میلان
پیام: ۱,۸۷۹
عضویت از: ۵ مهر ۱۳۸۹
از: جایی همین نزدیکی
طرفدار:
- ژاوی.مسی
- !
- پرسپولیس قرمزته
- اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
اسیر آدم ناجور شدن واقعا بدترین اتفاق زندگیه!

گاهی اوقاتم تقصیر دوطرفه
یعنی نه میتونن با هم درست صحبت کنن و مشکلاتشون رو حل کنن
نه میفهمن چی از زندگیشون میخوان
نه درک درستی از زندگی دارن
چه فردی چه مشترک
اموزش ندیدن
درست راهنمایی نمیشن، اسیر یکسری توهمات درمورد زندگی مشترک وارد یه زندگی میشنو هم خودشون هم طرف مقابل رو بدبخت میکنن میذارن کنار
بعدم پزه روشن فکری و مظلومیت میگیرن

عطر تو دارد این هوا...
۲۱ دی ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
مهشید نوشته:

نقل قول
اسیر آدم ناجور شدن واقعا بدترین اتفاق زندگیه!

گاهی اوقاتم تقصیر دوطرفه
یعنی نه میتونن با هم درست صحبت کنن و مشکلاتشون رو حل کنن
نه میفهمن چی از زندگیشون میخوان
نه درک درستی از زندگی دارن
چه فردی چه مشترک
اموزش ندیدن
درست راهنمایی نمیشن، اسیر یکسری توهمات درمورد زندگی مشترک وارد یه زندگی میشنو هم خودشون هم طرف مقابل رو بدبخت میکنن میذارن کنار
بعدم پزه روشن فکری و مظلومیت میگیرن

اغلب اوقات همین طوره. آدما چوب تفکرات سطحی و نگاه های کوتاهشون رو می خورن. اما گاهی هم یه انتخاب اشتباه گریبان گیر آدم میشه.

۲۱ دی ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
آخیششش... کیوان پاش قطع شد.

۲۱ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: a.fcb
پیام: ۵۷۵
عضویت از: ۱ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی،اینیستا،ماسکرانو
- -
- تیم ملی
- آرژانتین
- مهدی طارمی
- لوییز انریکه
- کیروش
گروه:
- کاربران عضو
برگشت خونشون نه؟ چشم بغضیا روشن!!

بعضی وقتا
یه نگاه آشنا از بین هزارتا نگاه
میتونه تک تک سلول های بدنت رو بلرزونه...
۲۱ دی ۱۳۹۴
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
ادامه بحثو ببرید فیلم و سریال ایرانی لطفا

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۱ دی ۱۳۹۴
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
My Little Heart نوشته:

بله ایشون ناراحته.

۲۱ دی ۱۳۹۴
نام کاربری: a.fcb
پیام: ۵۷۵
عضویت از: ۱ آذر ۱۳۹۴
طرفدار:
- مسی،اینیستا،ماسکرانو
- -
- تیم ملی
- آرژانتین
- مهدی طارمی
- لوییز انریکه
- کیروش
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Dark Heir نوشته:

نقل قول
My Little Heart نوشته:

بله ایشون ناراحته.

دیگه برگشت خواهر من ناراحتی نداره!ب اینم مگه میگن سریال که ببریمش تو قسمت فیلم؟ تازه من اسم برادر پاشکستمونم نمیدونم!! :-\

بعضی وقتا
یه نگاه آشنا از بین هزارتا نگاه
میتونه تک تک سلول های بدنت رو بلرزونه...
۲۱ دی ۱۳۹۴

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۵,۵۹۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۲۵ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۶۵ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۲,۶۴۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۸۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۷۲۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۱۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۶۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۹ کاربر آنلاین است. (۱۵۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!