به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یوهان گورکوف كجا بازي ميكنه؟
چند سالشه؟

تو بوردو بازی میکنه.24سالشه.
در صورت نیومدن سسک گزینه خوبیه.امسال برا بوردو فوق العاده بازی کرد...

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: mamad_ft
پیام: ۸۲۳
عضویت از: ۲۴ مهر ۱۳۸۸
از: camp nou
طرفدار:
- کاپتان پویول
- ریوالدو
- تاج (ss)
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- پپ گواردیولا
- ناصرخان حجازی
گروه:
- کاربران عضو
خبر جدید اینکه بارسا برای جای خالی توره میخاد از لیگ فرانسه بازیکن بگیره

ره رو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود
ره رو آن است که آهسته و پیوسته رود
۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو

مربی بارسلونا در اولین کنفرانس خبری اش در فصل جدید رقابتها با قیافه ای قبراق و خندان ظاهر شد

مربی باشگاه بارسلونا در اولین کنفرانس خبری اش در فصل جدید رقابتها مثل همیشه سرحال و قبراق بود.متن صحبتهای پپ در کنفرانس خبری امروز بدین ترتیب است:

تمدید قرارداد

بسیار خوشحالم که یک سال دیگر در اینجا خواهم بود و رویایم انجام صحیح و به بهترین نحو امور است. امیدوارم که هواداران ما در اسپانیا و در اروپا به ما افتخار کنند. از اعتماد اعضای کادرفنی بسیار متشکر و راضی هستم. پیشنهاد برای تمدید 6 ساله قراردادم، به منزله انگیزه مضاعفی برایم بود ولی طرز فکرهای مشابهی نداریم.من نیاز دارم بدانم که اوضاع چطور پیش می رود، می خواهم از بازیکنانم بدانم. اکنون می دانم که اوضاع چطور است و رو به جلو پیش می رویم ولی تا 6 سال دیگر! اگر اوضاع خوب باشد و من هنوز احساس پرتوانی بکنم، یک سال دیگر ادامه خواهم داد ولی اگر بعد از یک سال، احساس کنم که خسته ام و ببینم که بازیکنانم هم این حس را دارند،ادامه نخواهم داد. از کادر مدیریت تیم که به من اجازه دادند تا آن طور که می خواهم رفتار کنم متشکرم، چرا که با این شرایط راحت ترم و بهتر کار می کنم

سسک فابرگاس

کاملا درک می کنم که سران آرسنال نمی خواهند بازیکنشان را به فروش برسانند. تمام تیمهای انگلیسی خواهان جذب سسک هستند و جالب این است که حتی رئالی ها هم به دنبال خرید سسک بودند. این یک سوال برای آندونی سوبی سارتا است. من می دانم، همان طور که رئیس باشگاه گفت، خرید سسک برای ما بسیار گران تمام خواهد شد ولی همه ما می خواهیم که او بیاید.سسک بازیکنی عزیز در بارسلوناست

آدریانو:

ما بررسی های زیادی را انجام دادیم. جدایی احتمالی مارکس به خود او بسته بود و او بود که می بایست تصمیم می گرفت که برود یا بماند. به همین دلیل ما به دنبال بازیکنی بودیم که بتواند ضعفهای خط دفاعی را پر کند.فهمیدیم که آدریانو می تواند برای زمانهایی که به آلوس استراحت می دهیم، جانشین خوبی برای او باشد. او بازیکنی چند منظوره است و کیفیت بسیار بالایی دارد، چرا که می توانددر پستهای مختلف به کار گرفته شود

زلاتان ایبراهیموویچ

من نه با رئیس قبلی باشگاه و نه با رئیس کنونی باشگاه در مورد به فروش گذاشتن زلاتان صحبتی نکردم.او فصل خوبی را سپری کرد و در پایان فصل با مصدومیتی مواجه شد که او را برای یک ماه از میادین ورزشی به دور نگاه داشت. زلاتان بازیکنی بسیار کلیدی و مهم برای ماست. اگر او بماند باید یک بازیکن بسیار مهم برای تیم باقی بماند و اگر بخواهد برود هم می بایست بامدیربرنامه هایش هماهنگ باشد. ایبرا همیشه تلاش می کند و به نظر من بسیار قوی است. وظیفه من این است که بازیکنان را در سطوح بالاتری قرار دهم. ایبرا یکی از حرفه ای ترین بازیکنانی است که می شناسم.

Pep Guardiola, entrenador del Barcelona (Goal.com)

تیم ملی اسپانیا:

فکر می کنم که اگر تیمی در جام جهانی به قهرمانی می رسد، این قهرمانی مال همه است. واقعیت این است که بخش مهمی از تیم ملی از بازیکنان بارسا هستند ولی هدایت این تیم را مربی ای برعهده دارد که عملا مادریدی بوده است. تیمهای زیادی را به یاد دارم که بازی ای این چنینی را به نمایش می گذاشتند؛ مثل ساراگوسای ویکتور فرناندس و این سبکی است که به بازیکنانی فوق العاده نیاز دارد. اسپانیا نسلی را در اختیار دارد که عناوین متعددی را کسب کرده اند و قوی و با اعتماد به نفس هستند.من به آنها تبریک می گویم و عملکرد مربی تیم را چه از نظر رفتاری و چه از نظر کاری واقعا تحسین می کنم.

ویا

ویا می تواند در پستهای مختلفی بازی کند، چه در نقش مهاجم نوک و چه در نقش مهاجم جناحی. او به خوبی حرکت کرده و فضا باز می کند .ویا بازیکنی است که همیشه گلهای ارزشمندی را به ثمر رسانده و دائما در حال حرکت به سمت دروازه حریف است.

سندرو روسل:

همیشه گفته می شود که من رابطه خوبی با روسای باشگاه ها ندارم.ولی رابطه ام با لاپورتا بسیار خوب بود. او این فرصت را به من داد که مربیگری تیم پایه بارسا را برعهده بگیرم و پس از آن مرا به تیم اصلی آورد. روسل هم از من می خواهد تا سالهای بیشتری با تیم باشد.

۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
دوستان ناراحت نشید ها ولی اگه منو یادتون باشه چقدر ازتون گله میکردم اینقدر از سسک تعریف نکنید.
من ازتون پرسیدم که سسک تو کدوم بازی بزرگی درخشیده که شما اینقدر سنگشو به سینه میزنید و دوستی بهم گفت که تمام بازی های لیگ برتر بزرگه.
اما شاید بهتر بود میگفت تمام بازی های لیگ برتر بزرگه الا بازی با چلسی-منچستر-لیورپول 2 سال پیش.
نمیخوام بحث تازه ای رو شروع کنم ولی وقتی شما اینقدر از سسک تعریف میکنید معلومه بعضی ها (هوادارای ارسوراخ) ... رو میزارند سر دلشون و فکر میکنند که ... .

تو رو خدا به جان رونالدینهو این حرفو از من نشنیده بگیرید اصلا فکر کنید یه دیووووووووووووووووووووونه این حرفا رو میگه.مدیونید اگه در رابطه با این کامنتم نظر بدید.اصلا سسک طلایه و ما خریم که نمیفهمیم.

من که دیگه طاقت ندارم کسی ... .

یه دوستی داشتم به نام وحید که رفتو منو تنها گذاشت.اگه حامد جون و خشایار شا شاه و بهزاد و شهریار عزیز و ... هم نبودند باید زودتر بارمو میبستم و میرفتم.امضائ وحید این بود :
زندگي گل سرخ است پر از عطر پر از خار پر از برگ لطيف ؛ يادمان باشد که اگر گل چيديم ، عطر و خارو گل و برگ ، همه همسايه ديوار به ديوار هم اند...

شما فکر کنید من کم جنبه ام وقتی چند بار مینویسی لطفا برای کسی جانشین پیدا نکنید و دوستان گوش نمیکنند یعنی تو ادم نیستی دیگه.

با رفتن من یا هر دوستی نه این تاپیک بسته میشه و نه جایزه نوبلی اهدا میشه-فقط دوست داشتم که مثل وحید بدون خدا حافظی نرم.

از موقعی که فوتبالی شدم از هیچ باشگاهی به اندازه ی اسپانیول بدم نیومد رئال و ارسنال و گتافه هم در رتبه های بعدی اند.
هیچ باشگاهی رو هم به اندازه ی بارسلونای بزرگ دوست نداشتم.

یه نصیحت هم دارم :هیچ از گفته های هواداران تیم های دیگه مخصوصا تیم ناچیزی چون ارسوراخ(میدونم که سخته) ناراحت نشید اگه به تیم گند نزنند تو زمین جوابشون رو میدیم اینبار محکمتر و قویتر از همیشه.
خداحافظ.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: MES.QUE.UN.CLUB
پیام: ۸۶۹
عضویت از: ۲۶ بهمن ۱۳۸۷
از: اينجا!!!
طرفدار:
- والدس-ویا-پيكه-ژاوي-مسي-آلوز-اینیستا
- كرايوف-مارادونا-رونالدينهو-توره
- اسپانيا
- يوهان كرايوف-پپ گوآرديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر کنم تنها کاری که شما تو این سایت می کنید توهیین کردن به اعضا و بازیکنا و نظرات ماست
ازت می خام کمی مودب تر باشی
اومدن تورس چه بدی داره

اگر يه بار ديگه متن من رو خوب بخونيد مي بينيد كه نه به شما،نه به ديگر اعضا ونه به بازيكن هاي بارسا توهين كردم؛غير از بازي كن هاي بارسا هم به هر بازيكن ديگه اي توهين بشه اصلا مهم نيست.
كار من هم توي اين بخش از سايت به خصوص در برابر شما از ايبرا و عمل كردش دفاع كردنه.اگر شما از ايبرا خوشت نمياد اسم دفاع من ازش رو نزار توهين لطفا...!

۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
امید مگه قراره کجا بری؟! عزیز
باید بگم وحید هم نرفته اون میاد خیلی زود

۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گورکوف خیلی کنده ( البته ژور کوف )

CATALUNYA is not Spain
۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
البته من اینجا باید بگم که اطلاعات من در مورد ویکی پدیا ناقص بود و همین جا میگم که ویرایش مطالب تقریبا امکان پذیر هست و اطلاعات من در مورد ویکی پدیا اشتباه بوده . ولی در مورد ورزشگاه آرسنال تمام مطالبی که در ویکی پدیا هست منطبق بر اطلاعات موجود در سایت رسمی آرسناله . خوب شد لااقل یه چیزهایی در مورد ویکی پدیا یاد گرفتم . چیزی که من تصور اشتباهی در مورد اون داشتم . این هم از مزایای گفتمانه

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تارا_تاج نوشته:

یوهان گورکوف كجا بازي ميكنه؟
چند سالشه؟

بوردو بازی می کنه و ونگر هم گزینه اولش باسه جانشینیه فابرگاس گورکوف بود!
فکر می کنم 23 سالش باشه قبلشم تو میلان بازی می کرد!
کاشته و شوت های خیلی خوبی هم داره!

۲۹ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: parham_muse_rh
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۹ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- ... messi xavi villa
- ronaldo ronaldinho
- Spain Argantina Brasil
- Guardiola Mourinho Hiddink Rijkaard
گروه:
- کاربران عضو
جالب فدراسیون فوتبال اسپانیا یه روز قبل از قرعه کشی بازیا هفته اول لا لیگا و ال کلاسیکو رو مشخص کرده!!!

سایت گل – فدراسیون فوتبال اسپانیا پس از انتشار تقویم کامل فصل 11-2010 لالیگا روی وب‌سایتش به شدت عصبانی است.

در حالی که یک روز به قرعه‌کشی مانده بود، تقویم هفته اول که 29 آگوست برگزار می‌شود روی وب‌سایت منتشر شد. طبق این تقویم، برنامه هفته اول به این ترتیب بود:

بارسلونا – والنسیا

مایورکا – سوسیه‌داد

ویارئال – راسینگ سانتاندر

ساراگوسا – اتلتیک بیلبائو

اسپانیول – اوساسونا

دپورتیوو –آلمریا

اتلتیکو مادرید – اسپورتینگ خیخون

ختافه – مالاگا

سویا – ارکولس

لوانته – رئال مادرید

همچنین ال‌کلاسیکو در 7 نوامبر در سانتیاگو برنابئو و 20 مارس در نوکمپ برگزار می‌شود. حتی در پانویس تقویم نوشته شده بود بازی اتلتیکو مادرید در بیسنته کالدرون در روز یکشنبه، 30 آگوست برگزار می‌شود.

فدراسیون فوتبال اسپانیا از اظهار نظر در این باره سر باز زده است.

دانلود کلیپ های بارسا؟!
۲۹ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۳۷ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۸,۷۰۰ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۸,۶۲۵ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۶۴۶ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۱ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۱۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۳۲ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۹,۸۸۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۱ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۰۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۴ کاربر آنلاین است. (۲۳۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!