به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو ...
نام کاربری: barca*messi
پیام: ۴۳۶
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۸۶
از: catalan
گروه:
- كاربران بلاک شده
سعيد تو چطور سنگ نوشته و كتيبه هايي كه سالهاس همه ي دنيا ميان و همون جوري ميبيننش و هزاران سال هست كه بدون تغييره(رو سنگ هست ديگه) و كل دنيا قبولش دارن رو ميگي كه شك دارم حرف هاي كورش و داريوش ه ولي كتاب آيت ا... فلان رو قبول داري؟؟؟؟؟؟؟؟ و ميگي همش راسته. عجيبه!

كتاب هاي تاريخ اسلام خيلي چيزهاي ديگه هم گفته.(خيلي ببخشيد!)مثلا همين تاريخ اسلام (يكي از همين آيت الله ها تو كتاب تاريخ اسلامش)گفته كه مردم تفاله ها و پسماندهاي مواد مورد استفاده ي پيامبر رو جمع ميكردن و براي تبرك و شفا ازش استفاده ميكردن. منطق تو اينو قبول ميكنه؟؟؟؟؟!!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ تیر ۱۳۸۷
نام کاربری: milad-joon
پیام: ۱,۶۴۰
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۶
از: ايران رفتم
گروه:
- كاربران بلاک شده
من به تفسیر قران هم مراجعه کردم ولی چیزی گیرم نیومد
سوره بقره رو هم گفتید در مورد هابیل و قابیل حرفی نزده
سوال دیگری هم که در اینجا پیش میاد اینه که ازدواج خویشاوندی(محرم) بوده که به اجبار از سوی فرمان شکل گرفته و این با منطق و منابع جور در نمیاد چون اینگونه ازدواجها عملا حرام و باطلا و در این صورت تمام بشریت به جز آدم و حوا از راه غیر مشروع به دنیا اومدند که این هم درست نیست و رد میشه
باید بگم اقلیما خانم حرفهاتون قانعم نکرد

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ تیر ۱۳۸۷
نام کاربری: Always.Blaugrana
پیام: ۶۲۲
عضویت از: ۶ مرداد ۱۳۸۶
طرفدار:
- Xavier
- Johan Cruyff
گروه:
- کاربران عضو
این جور ازدواجا برای این که فقر و فحشا ( چجوری مینویسن ؟ ) رواج پیدا نکنه حرام شدن ( اونجوری که من میدونم ) که این تو اون زمان مشکلی ایجاد نمیکرده.در ضمن کس دیگه ای هم نبوده.

البت یه نظر دیگه هم هست که نمیدونم با نژاد دیگه ازدواج کردن و اینا که من زیاد چیزی دربارش نمیدونم

حالا دیگه نمیدونم من انقد حالیمه

۱۹ تیر ۱۳۸۷
نام کاربری: bana_1723
پیام: ۲۷۹
عضویت از: ۲۹ دی ۱۳۸۶
از: اصفهان
گروه:
- کاربران عضو
من نمي دونم وقتي تو خود قرآن نوشته دعوا سر قرباني بوده چه اصراريه که ميگن دعوا سر زن بوده. بيشتر شبيه قصه هاي خاله زنکيه.

۱۹ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
bubak نوشته:

نقل قول
عزیز جان، اینا قصه نیست، اینا تاریخه!

تا اون جايي که من ميدونم ...

اصل مشکل تو همین یه جمله س

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
alex hleb نوشته:

سعيد تو چطور سنگ نوشته و كتيبه هايي كه سالهاس همه ي دنيا ميان و همون جوري ميبيننش و هزاران سال هست كه بدون تغييره(رو سنگ هست ديگه) و كل دنيا قبولش دارن رو ميگي كه شك دارم حرف هاي كورش و داريوش ه ولي كتاب آيت ا... فلان رو قبول داري؟؟؟؟؟؟؟؟ و ميگي همش راسته. عجيبه!

اولا که نظر کیلویی نده اینکه کل دنیا قبول دارن و جملاتی از این دست کلی گویی های اثبات نشدنیه!
به علاوه من به منطق خودم احترام می ذارم. هیچ وقت برای کثرت ارزشی قائل نبودم. اگه نصف غربی ها معتقدن که ارتباط با هم جنس خوبه، پس این یعنی اینکه واقعا خوبه؟؟ من قبلا هم گفتم اگه استدلالی هست ارائه بدید، اگه نه من به اینکه همه دنیا قبولش دارن و فلان و بیساره و این دلایل کیلویی ارزشی قائل نیستم.

اگه کتابی رو هم قبول دارم، لابد دلیلی داره. چون توی اون کتاب اومده برای حرف هاش منبع ارائه داده، و منبعش رو چک کردم و دیدم و درسته، و اسناد و استدلالات قانع کننده هم هست که این منبع مستقیم یا غیر مستقیم نشات گرفته از 7 کتاب شیعه س که امام زمان (عجل الله) تاییدشون کرده و ماجرای تایید این 7 کتاب هم کاملا از نقطه نظر تاریخی و صحت قابل اثباته. من در موردش تحقیق کردم و دلایل انقدر مستدل بوده که پذیرفتم. حالا یکی تحقیق نکرده و علم نداره، حقی نداره که در موردش اظهار نظر کنه.

نقل قول
alex hleb نوشته:

كتاب هاي تاريخ اسلام خيلي چيزهاي ديگه هم گفته.(خيلي ببخشيد!)مثلا همين تاريخ اسلام (يكي از همين آيت الله ها تو كتاب تاريخ اسلامش)گفته كه مردم تفاله ها و پسماندهاي مواد مورد استفاده ي پيامبر رو جمع ميكردن و براي تبرك و شفا ازش استفاده ميكردن. منطق تو اينو قبول ميكنه؟؟؟؟؟!!!

اولا که منطق من میگه، تاثیرات محیطی ناشی از باور شماست. یه فامیل ظاهرا روشنفکری داریم (از این احمق ها که کراوات می زنن و فکر می کنن خیلی روشنفکرن) همیشه این قضیه پنجره فولاد امام رضا و اینکه ملت میرن خودشون رو می بندن اونجا و ... زیر سوال می بره. اما امروزه ثابت شده که اگه شما با تمام وجودت باور کنی که دیوار خونت شفات میده، واقعا میده! حالا چیزی که به ائمه مربوطه، به دلیل صحت و قطعیت، خیلی راحت ایمان قلبی مردم رو بدست میاره و نتیجه میده.
چیزی که تو گفتی هم بحث منطق نیست، منطق و عقل، خیلی جاها قلیلن و کم میارن. مطمئن باش کسی که با باور و ایمان اون کارو می کرده، نتیجه ش رو هم می گرفته، گرچه برای کسی که باور نداشته تاثیری هم نداشته.

اگرچه این متضمن این نیست که هرچی کتاب در این زمینه هست درسته. خیلی کتاب ها دیدم اراجیفی رو نوشته بودن و نسبت داده بودن به شهید مطهری! هرکی می تونه قلم برداره و هر مزخرفی دلش می خواد بنویسه و ببنده به یکی. همینه که میگم باید ماهیت یه چیز اثبات بشه. چه کتابی که هفته پیش چاپ شده، چه تیکه سنگ های چند هزار سال پیش.

۲۰ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Always Blaugrana نوشته:

این جور ازدواجا برای این که فقر و فحشا ( چجوری مینویسن ؟ ) رواج پیدا نکنه حرام شدن ( اونجوری که من میدونم ) که این تو اون زمان مشکلی ایجاد نمیکرده.در ضمن کس دیگه ای هم نبوده.

البت یه نظر دیگه هم هست که نمیدونم با نژاد دیگه ازدواج کردن و اینا که من زیاد چیزی دربارش نمیدونم

حالا دیگه نمیدونم من انقد حالیمه

بیشتر احکام دین، مقررات بازی زندگی ان. درست مثل خطی که شما دور زمین فوتبال می کشی و میگی آقا هرکی رفت بیرون اوته. در حالی که زمین این ور خط هیچ فرقی با زمین اون ور خط نداره.
منظورم اینه که خیلی هاشون ذاتا و بالقوه بد نیستن. خیلی از قوانین هم به اقتضای زمان و شرایط وضع شدن. مطمئنا شرایط ازدواج با مراحم زمان حضرت آدم با الان فرق داشته، به علاوه که یه جور اجبار هم در کار بوده (البته من جایی هم دیدم که نوشتن اون 2 تا دختر فرشته بودن یا هرچی، ولی خب قطعی نیست) اگه فرض هم بذاریم که چنین کاری اتفاق افتاده، دیگه وقتی خدا امر می کنه که کسی نمی تونه بگه کار بدیه.

پ.ن: متاسفانه یه سری سعی می کنن همه چیز رو با عقلی بسنجن که به شدت ناقصه و از درک مفاهیم عمیق عاجز. کسی که مطلق بر پایه عقلش زندگی می کنه، مسلمه که خیلی از چیزا رو نمی تونه بفهمه. به عنوان مثال، وقتی در مورد موجودات عجیب و غریبی که حضرت سلیمان باهاشون مراوده داشته می خونه، سریع مثل احمق ها میگه که مگه میشه؟ و چون عقل ناقصش میگه نمیشه، سریع کل مسئله رو زیر سوال می بره.
و این خنده دار ترین نوع شبه استدلال و شبه منطقه!

۲۰ تیر ۱۳۸۷
نام کاربری: messi_best
پیام: ۹۸۷
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- جواد نکونام
- پپ
- قطبی
گروه:
- کاربران عضو
راستی فهمیدین از بین کاندیدای کسب توپ طلا چه کسانی هستند؟
1-کاسیاس
2- تورس
3-مسی
4-ارشاوین

۲۰ تیر ۱۳۸۷
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
ایول، پس شد مسی دیگه. کافیه تو المپیک یه چشمه بیاد

۲۰ تیر ۱۳۸۷
مهمان_مهمان
نقل قول

من به تفسیر قران هم مراجعه کردم ولی چیزی گیرم نیومد
سوره بقره رو هم گفتید در مورد هابیل و قابیل حرفی نزده

قران با ترجمه ی الهی قمشه ای توضیحاتش رو داره.

نقل قول
سوال دیگری هم که در اینجا پیش میاد اینه که ازدواج خویشاوندی(محرم) بوده که به اجبار از سوی فرمان شکل گرفته و این با منطق و منابع جور در نمیاد چون اینگونه ازدواجها عملا حرام و باطلا و در این صورت تمام بشریت به جز آدم و حوا از راه غیر مشروع به دنیا اومدند که این هم درست نیست و رد میشه

اون وقت چه جوری نسل بعدی به وجود میومد؟

نقل قول
باید بگم اقلیما خانم حرفهاتون قانعم نکرد

من هم سعی در قانع کردن نداشتم؛ توضیح خواستید و من هم توضیح دادم، حالا باورهای هر فرد، در حیطه ی اختیارات خودشه و برای من هر نظری در جایگاه خودش محترمه.

۲۰ تیر ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۷,۵۶۱ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۱۲ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۱۵ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۷,۵۸۴ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۹۷۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۰۹۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۲۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۴ کاربر آنلاین است. (۱۵۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!