به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: Mxplode
پیام: ۲,۰۸۴
عضویت از: ۱۷ دی ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- مسی - اینیستا - والدس - پیکه
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
درسته که نفر چندم کنکور بودن ملاک نخبه بودن نیست، ولی چیزای دیگه چی ؟ اختراعات و ابداعات و اینا چی ؟ قطعا ایران خیلی از افتخاراتشو به حلی بدهکاره.

------------
خانوما آقایون اگه میشه رتبتونو بگین !

من شدم 876 سهمیه ...

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: MahTa_XAVI
پیام: ۱,۲۱۱
عضویت از: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: Hamedan
طرفدار:
- xavi hernandez
- Spain
- Reza quchan nejad
- PEP Guardiola
- nobody
گروه:
- کاربران عضو
867 :-s

چه رشته ای؟

من ریاضی ام
افتضاح شدم
شما سمپادیا که همه جارو گرفتین خیالتون راحته

amo a barcelona para siempre
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها من بيوشيمي دانشگاه ازاد نجف اباد(ميگن بين الملليه) رو ميتونم بيارم برم؟؟؟؟

به شکل نمایش کنارم مردمن
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
867

چه رشته ای؟

من ریاضی ام
افتضاح شدم
شما سمپادیا که همه جارو گرفتین خیالتون راحته

تجربیم .
867 شدی ؟؟ خوبه دیگه !! چی دوس داشتی بری ؟

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: MahTa_XAVI
پیام: ۱,۲۱۱
عضویت از: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: Hamedan
طرفدار:
- xavi hernandez
- Spain
- Reza quchan nejad
- PEP Guardiola
- nobody
گروه:
- کاربران عضو
نه بابا 876 شما منظورم بود
یعنی تعجب کردم از رتبه ت
خوب شدی

من دوست داشتمIT دانشگاه صنعتی همدان برم
اما رتبم نرسید بش

amo a barcelona para siempre
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:

نقل قول
مـــاهـــان نوشته:

نقل قول
حلی چیه، سمپاد چیه، همش دکون دستک سیستم آموزشی سر تا پا غلط ماس

ایشالا که شوخی بوده باشه وگرنه دبیرستان حلی 1 تهران از نظر تعداد مدال های جهانی اول تو آسیاس هیچ توهینی هم پذیرفته نیس !

همین حرفای تو دقیقا اثباتیه بر ادعای من که کل این بساطا مزخرف و بی معنی و غلطه. اون مدالها پشیزی ارزش نداره، وقت و سرمایه مملکت رو روی چیزهای بی حاصل و مزخرف سرمایه گذاری می کنن. همین آمار حضور و رتبه کشورهای توسعه یافته و کشورهای پیشرو تکنولوژی خودش نشون میده که این مسابقات المپیاد کلا یه فستیوال آکادمیک صرفه که تا به پای عمل نرسه پشیزی ارزش نداره و تو مملکت ما هم کلا در همین حد مونده.

خدا رو شکر آدمی نیستم که بشه گفت دستش به گوشت نمی رس این حرفا رو می زنهه. زمان مدرسه هم علامه حلی قبول شدم ولی خدا رو شکر نرفتم. دوران دبیرستان هم مدرسه ما (انرژی اتمی) آمار کنکورش بهتر از علامه حلی بود و از حدود 70 نفر کلا 2 نفر فکر کنم قبول نشدن و فقط 27 نفر با هم رفتیم شریف! گرچه این تبلیغ انرژی اتمی نیست، اون مزخرفتر از این یکی.

منتها تجربه بهم نشون داده یه سری آدم رو تو این محیطا جمع می کنن و 4 برابر دانش آموزای عادی تو مغزشون چیزای بی حاصل فرو می کنن (در حالی که خود دانش آموزای عادی هم کلی چیز بی حاصل تو مغزشون فرو میشه) و آخر یه غرور و حس کاذبی به این افراد میدن که حس می کنن شاخ غول رو شکستن و خیلی نخبه هستن و این حرفا، که تاکید می کنم همش مزخرفی بیش نیست. کی میگه این افراد واقعا استعداد درخشانن؟ حتی بلد نیستن درست استعدادیابی کنن. سیستم ورودی های مدارس از کنکور به مراتب ناقص تره. قطعا تو 100 نفر اول کنکور، 20 تا آدم باهوش و نخبه هست، اما بقیه صرفا آدمهای خرخون و ضبط صوتن که یه سری چیز توشون ذخیره شده و هیچ و تاکید می کنم هیچ هنر و توانایی و کارایی و سود دیگری ندارن، همین! در مورد این دست مدارس و سیستمهای گزینش و ایناشون که وضع از اینم بدتره! خروجیش میشه یه مشت آدم از خود راضی که هر کدوم فکر می کنن اینشتینن ولی جز یه سری محفوظات بی حاصل، هیچ چیزی ندارن و در آخر یک دهمشون هم سودی برای جامعه شون نخواهند داشت.

کلا تو جامعه ما واژه «نخبه» کاملا غلط معنی شده! نمی خوام بگم هرکس عضو بنیاد ملی نخبگانه کودنه، نه خودمم هستم چون ولی به یقین میگم اکثریتشون هیچ شباهتی به یک نخبه هم ندارن! سیستمهای گزینشی شدیدا بیمارن! ما فقط داریم به جای عبارت «یک انسان تک بعدی که صبح تا شب کتاب می خواند و حفظ می کند و هیچ کارایی و سود دیگری ندارد» میگیم نخبه! البته میگم شامل همه نمیشه قطعا.

سیستم آموزش عالی ما هم خیلی بیماره، اما سیستم آموزش مدارس ما یه افتضاح مطلقه. سمپاد و این حرفا هم فقط یه طبل تو خالیه، یه باد الکی. همین. مدالهایی که خودمون به خودمون میدیم ولی هیچ ارزش واقعی ندارن.

کاملا موافقم.

متاسفانه نظام آموزشی ما به ای جا ها هم کشیده شده.علامه حلی و انرژی اتمی به طور قطع میگم هیچی نیستن.رستگار رحمانی تو یه شهر کاملا محروم و فقیر رتبه 30 ریاضی شد.نرفت.دو سال رفت سربازی 2-3 سال هم به باباش تو کار کمک کرد.دوباره اومد درس خوند شد رتبه یک تجربی و زبان.بعد از این که جوابا اومد دیدن به جز دو درس همه رو صد در صد زده.دیدن عضو این دبیرستانای حلی و انرژی اتمی و کوفت و زهرمار نیست.گفتن بیا باید دوباره آزمون بدی.امکان نداره دوباره آزمون داد اون دو تا درسی هم که صد در صد نزده بود صددرصد زد و رکورد زد.یعنی تمام درس ها صددرصد.
متاسفانه نفرات برتر کنکور رو مخ ها و نخبه ها تشکیل نمیدن.و این میشه که مخ ها جا براشون نیست.
متاسفانه یکی اومد بنیاد ملی نخبگان رو راه اندازی کرد و ملاک انتخابشون برای این بنیاد رو اشتباه تعریف کرد.

به طور مثال یکی از شرط های عضویت داشتن معدله.که مسخرس.معدل رو هرکسی میتونه بیاره.صرف معدل ملاک بر نخبه بودن نیست.

از بین 12 هزار نفر عضو بنیاد ملی نخبگان تنها 40 نفر، نخبه واقعی هستند

هرچند این 40 نفر هم خیلی کم گفته ولی واقعیتیه

متاسفانه نخبه بودن هم بچه بازی شده
در مورد مدرسه هم میگم که من خودم به شخصه تو دبیرستان و هنرستان هایی بودم که وضعیتشون خراب بودن.خیلی هم خراب بودن
ولی حالا یکی از اون 40 نفری هستم که نخبن

یه انتقادیم که باید کرد اینه که آقا من با 10 تا ثبت اختراع و 3 تا رتبه خوارزمی باید عضو بنیاد ب.م.ن باشم.یه یارویی هم که شانسی رتبش 100 شده باید جزو ب.م.ن باشه.اللاه اکبر
تمام مزایا هم برابره
مگه میشه آخه؟
باید حداقل یه ثبت اختراع باشه یا نه؟
باید یه کاری در جهت پیشرفت مملکت انجام داد یا نه؟
این نگاه درس خوندن متاسفان آفته واسه مملکت.
هیچ جای دنیا چیز چرت و پرت به دانش آموز یاد نمیدن.بابا تو اروپا از 15 سالگی شروع میکنن ریاضی یاد دادن به ملت.ما باید سوم ابتدایی جدول ضرب حفظ کنیم .اونم نمیدونیم کارش چیه .فقط میدونیم باید حفظ کنیم.

طرح میدیم به مخابرات.میگه 20 میلیون سفته میدی.اگه کار کرد که سفته رو میدیم بتون.90 درصد ما،10 درصد تو.اگه نشد که 20 میلیونت میره

وضعیت خرابه خفن
خلاصه این طرح هایی که من میدم همشون میتونه انقلابی تو صنعت برق و مخابرات کشور به پا کنه.ولی تو این کشور بها نمیدن.چیزی که مردم ایران باید بخرن 20 هزار تومن.من میدمش به کشور خارجی.بعد واردات و گمرک و قیمت بالای اونا،این مردم باید بخرن 200 هزار تومن.همشم تقصیر مسئولاس.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
آقا مگه من گفتم هرکی تو حلی درس میخونه خیلی باهوشه و نخبه ست ؟؟ فقط میگم بیشترین افتخارات و دستاوردای ایران مدیون حلی و دانش آموزاشه.

اتتتتتتتتتتتفقا حلی و در کل سمپاد خیلی بیشتر از بقیه مدارس به مسائل پژوهشی اهمیت میدن و باعث تقویت پایه های کار های پژوهشی میشن !

اگه حلی بده، بقیه بدترن !

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Gaucho
پیام: ۱,۸۹۲
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- رونالدینیو
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مـــاهـــان نوشته:

خانوما آقایون اگه میشه رتبتونو بگین !

من شدم 876 سهمیه ...

تبریک به شما

کنکور مثل این زندان‌هایی میمونه که اسم و هویت و زندگیت رو ازت میگیره و بجاش یک شماره بهت میده.
شما از الان تا مدت‌ها ارزشتون پیش اطرافیانتون همون شماره هست!
لعنت به کنکور که یکسال از بهترین سالهای زندگیت و خیلی چیزهای خوب دیگه‌ت رو خراب میکنه.لعنت.

Més que un club
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- یوهان کرایف - مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا - آرزنتین
- پپ
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
تبریک به شما

مرسی !

ولی من چون پزشکی تهران میخوام شاید بمونم برا سال دیگه ....

Some People

Need a High Five

With a Chair

In the Face !
۱۰ مرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: FCbarcelona7
پیام: ۷۵۵
عضویت از: ۱۵ فروردین ۱۳۹۰
از: KRJ
طرفدار:
- ❤King LEO❤Dan ANDRES❤Capitain PUYOL❤
- PeRsPoLiS
- SpAiN-ArGaNtInA-BrAzIl
- ویلانووا-کلوپ-ونگر-تاتا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
لعنت به کنکور که یکسال از بهترین سالهای زندگیت و خیلی چیزهای خوب دیگه ت رو خراب میکنه.لعنت.

یک سال؟؟؟
ای کاش فقط یک سال بود...من از وقتی که خودمو شناختم و فهمیدم درس و مدرسه چیه و دانشگاه کجاست,توسط اطرافیانم از کنکور ترسونده شدم!!!
هر چی که نداشتم و بقیه داشتن یا هرجایی که بقیه می رفتن و من نمی رفتم , یه جوری به کنکور ربطش میدادن!
اگه من امروز نتونستم رتبه ی مورد علاقمو بیارم 99 درصدش به خاطر وحشتی که از کنکور داشتم.داغونم کرد
هی...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۶۴ بازدید
۲ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۶۲۷ بازدید
۳ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۷۱۳ بازدید
۱۱ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۸۶۳ بازدید
۱۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۳ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۴ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۷۴ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۶۹ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۵۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۱۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!