به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
من موافق حضور دروگبا در بارسا نیستم‏!‏

به نظرم شخصیتش با فلسفه باشگاه سنخیتی نداره‏!‏

الان احتیاجی به مهاجم نداریم هر چند که به یه سرزن قهار نیاز داریم که تا حدودی ویا این خلا رو پر میکنه ولی اصلا دوس ندارم افرادی مثه دروگبا بیان بارسا و بخوان تو سال اول تیتو براش مشکل ایجاد کنن‏!‏

باشگاه و روسل اول بیاد دفاع چپ و دفاع وسط رو بگیره تا زودتر با تیم جور بشن نه اینکه چند تا بازی بخواد بگذره تا بعد تو تیم جا بیفتن‏!‏

بازم معتقدم که دروگبا هر چند با اومدنش شاید تو بعضی موارد به تیم کمک کنه ولی ضررش از سودش بیشتره‏!‏

یادمون هم نره که زلاتان که خیلی بهتر از دروگبا بود با کمبود توپ ارسالی هوایی روبرو بود‏!‏

پ،ن:‏ خدا رحم کنه به تیممون‏!‏‏!‏

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
الان احتیاجی به مهاجم نداریم هر چند که به یه سرزن قهار نیاز داریم که تا حدودی ویا این خلا رو پر میکنه ولی اصلا دوس ندارم افرادی مثه دروگبا بیان بارسا و بخوان تو سال اول تیتو براش مشکل ایجاد کنن‏!‏

منم موافقم که نیازی به مهاجم نداریم. بارها گفتم نیاز ما الان در درجه اول یه دفاع چپ و در درجه بعدی دفاع وسطه.
ولی خب اگه قرار باشه یه مهاجم نوک خرید بشه به نظرم دروگبا بهترین گزینه ست.
نقل قول
باشگاه و روسل اول بیاد دفاع چپ و دفاع وسط رو بگیره تا زودتر با تیم جور بشن نه اینکه چند تا بازی بخواد بگذره تا بعد تو تیم جا بیفتن‏!‏

امیدوارم همین کار رو بکنن ولی انگار به فکر نیستن.
نقل قول
یادمون هم نره که زلاتان که خیلی بهتر از دروگبا بود با کمبود توپ ارسالی هوایی روبرو بود‏!‏

اصلا با این جمله موافق نیستم. دروگبا خیلی خیلی بهتر از زلاتانه.
زلاتان کلی موقعیت خراب میکرد تا یه گل بزنه. همین الان هم که آقای گل سری آ شد، کلی از پنالتی گل زده و کم هم موقعیت خراب نکرده. دروگبا موقعیت ها رو خیلی کم هدر میده. 2 بار آقای گل انگلیس شده (با پنالتی کم) و همیشه هم جزء بهترین گلزنا بوده. کلا شم گلزنیش خیلی بیشتر از زلاتانه.
پاسکاری های دروگبا هم خیلی بهتره. زلاتان هم تکروی میکرد هم اگه پاس میداد، نمیتونست پاس خوبی بده ولی دروگبا همیشه اهل کار تیمی بوده و پاس های خیلی عالی هم میده.
سرعت عمل دروگبا هم بیشتره. تا توپ میاد زیر پاش، تصمیمش رو میگره که چیکار کنه. ولی زلاتان فقط چند ثانیه طول میکشید که تصمیم بگیره چیکار کنه، معمولا هم آخرش با یه تکروی بی مورد یا توپ رو از دست میداد یا باعث میشد دفاع حریف برگرده.

در کل ما الان بیشتر از همه به یه دفاع چپ و بعدش دفاع وسط نیاز داریم. ولی اگه قرار باشه مهاجم بخریم (که زیاد هم لازم هم نیست) به نظر من دروگبا گزینه خیلی خوبیه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
انصافا دروگبا خیلی خوبه اگر بیاد.
قیمتش که خیلی خیلی کمه.
قدرت بدنیش تقریبا میشه گفت مکمل سبک بارساست و تو خیلی از بازیا میتونه گره بازی رو وا کنه.
سر زن هم که هست که بعید میدونم زیاد به کار بیاد.
و مهم تر از همه شوتای فوقالعاده قدرتی و غیر منتظرشه، یه شوت زن نیاز داریم انصافا.
انصافا بهترین گزینه برای مهاجم دروگباست.

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: X_Man
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۶
از: Shahi
طرفدار:
- Lionel Messi
- Ronaldinho & Rivaldo
- پرسپولیس
- آرژانتین و برزیل و اسپانیا
- علی کریمی
- یورگن کلوپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
تکذیب انتقال دروگبا به بارسلونا

B A R C A F O R E V E R
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: امیر.حسین
پیام: ۴۶۹
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
هم پاسکاری فوق العاده ای داره هم قدرت تمام کنندگیش عالیه هم سرعت عملش بالاست. کاملا به تیکی تاکای بارسا میخوره.

عجب!!
دیگه فکر کنم هر کسی اعتقاد داشته باشه که بهترین مهاجمی که تو پاسکاری و سرعت عمل بالا در این کار به شکل فوق العاده عمل میکنه کسی نیست جز زلاتان

با اون همه سابقه ی بازی تو آژاکس که سبکی از تیکی تاکا بازی میکنه

زلاتان در این مورد خیلی بهتر از دروگباست ولی دیدیم که به سبک بارسا نخورد

دروگبا با این قیمت عالیه و میشه روش حساب کرد، ولی شم گلزنی بالاش دلیل نیست که با سبک بارسا جور باشه

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اینقده واسه اومدن دروگبا نقشه نریزید و دورنگری نکنید!!!
همونجورم از اولش معلوم بود،حقیقت نداشت و تکذیب شد!

من قبلا خوندم که تیتو گفته به مهاجم نیاز ندارم و امسال فقط دفاع وسط و دفاع چپ قطعیه.
دفاع وسط انگاری رو هوملس و داوید لویز نظر دارن(شخصا هوملزو ترجیح میدم) و دفاع چپم،آلبا اصلیترین گزینه س. ولی این رئیس والنسیا با حرفاش 1 جورایی سنگ اندازی کرده!!!

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
عجب!!
دیگه فکر کنم هر کسی اعتقاد داشته باشه که بهترین مهاجمی که تو پاسکاری و سرعت عمل بالا در این کار به شکل فوق العاده عمل میکنه کسی نیست جز زلاتان
با اون همه سابقه ی بازی تو آژاکس که سبکی از تیکی تاکا بازی میکنه
زلاتان در این مورد خیلی بهتر از دروگباست

هر کی از آژاکس اومد یعنی پاسکاری خوبی داره؟
زلاتان اصلا پاس نمیداد. مثل روبن یه بازیکن خودخواه و تکرو. وقتی هم که پاس میداد، پاس خوبی نمیداد.
به شخصیه زلاتان رو پایین تر از مهاجمایی مثل اتوو - دروگبا - ویا و حتی هیگواین و تورس میدونم، هم تو شم گلزنی هم تو پاسکاری.
به نظرم تو این مورد هم دروگبا خیلی بهتر از زلاتانه.
سرعت عمل رو هم که دیگه هیچی. توپ زیر پاش میومد، اول چند لحظه نگه میداشت، اینور اونور رو نگاه میکرد، صبر میکرد همه مدافعا قشنگ جاگیری کنن، بعدش تصمیم گیری می کرد. اصلا توپ دستش میومد بازی میخوابید. سرعت عمل زلاتان کجا، سرعت عمل امثال اتوو و دروگبا کجا.
با یه کار راسل خیلی حال کردم اونم رد کردن زلاتان بود.
هرچند من هم با خرید مهاجم جدید موافق نیستم ولی خب اگه قرار به خرید مهاجم باشه، دروگبا رو گزینه خیلی خوبی میدونم.
نقل قول
ولی دیدیم که به سبک بارسا نخورد

به نظر من زلاتان فقط به درد تیم هایی میخوره که توش "زلاتان سالاری" داشته باشن.
یعنی تو فاز تهاجمی فقط زلاتان رو به عنوان یه ستاره داشته باشن که همه باید بهش پاس بدن اما خودش به هیچکس پاس نمیده. هر وقت خواست شوت بزنه، هر وقت خواست سر بقیه داد بزنه و ...
اگه روبن رو به شکل مهاجم نوک درمیاوردن حتما زلاتان میشد. حالا نمیدونم چه پاسکاری از زلاتان دیدی. حتما بازیاش رو بیشتر از من دیدی. من هر وقت بازیاش رو دیدم روی کریس رونالدو و روبن رو هم سفید کرده، چه برسه به بهترین مهاجم بودن در زمینه پاسکاری.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به نظر من زلاتان فقط به درد تیم هایی میخوره که توش "زلاتان سالاری" داشته باشن.

با این جمله موافقم

نقل قول
هر کی از آژاکس اومد یعنی پاسکاری خوبی داره؟
زلاتان اصلا پاس نمیداد. مثل روبن یه بازیکن خودخواه و تکرو. وقتی هم که پاس میداد، پاس خوبی نمیداد.
به شخصیه زلاتان رو پایین تر از مهاجمایی مثل اتوو - دروگبا - ویا و حتی هیگواین و تورس میدونم، هم تو شم گلزنی هم تو پاسکاری.
به نظرم تو این مورد هم دروگبا خیلی بهتر از زلاتانه.
سرعت عمل رو هم که دیگه هیچی. توپ زیر پاش میومد، اول چند لحظه نگه میداشت، اینور اونور رو نگاه میکرد، صبر میکرد همه مدافعا قشنگ جاگیری کنن، بعدش تصمیم گیری می کرد. اصلا توپ دستش میومد بازی میخوابید. سرعت عمل زلاتان کجا، سرعت عمل امثال اتوو و دروگبا کجا.
با یه کار راسل خیلی حال کردم اونم رد کردن زلاتان بود.
هرچند من هم با خرید مهاجم جدید موافق نیستم ولی خب اگه قرار به خرید مهاجم باشه، دروگبا رو گزینه خیلی خوبی میدونم.

هر بازیکنی چند سال مهاجم تارگت فیکس تیم با مکتبی همچون آژاکس باشه صد در صد نسبت به هم پست های خودش چیزهای بیشتری از پاس می فهمه

این که زلاتان پایین تر از مهاجمانیه که شمردی نظر شخصیته و باید بهش احترام گذاشت
من کاری به کند بازی کردن زلاتان ندارم
حرف من پاس دادن زلاتانه که مسلما خیلی بیشتر از مهاجمان دیگه تو این کار تبحر داره
ولی این که میگی مث روبن پاس نمیده و پاس هم بده پاس خوبی نیست نمیدونم با چه استنادی میزنی این حرف رو؟

می تونم هرچقدر که دلت بخواد پاس از زلاتان بشمارم واست که به بهترین هافبک هاش هم برسه سخت بتونن از اون پاس ها بدن!

حالا باز هم نمیدونم این نظر شخصیه یا یه نوع تنفر نسبت به زلاتان
حداقل اینهمه از بدی هاش می گید از جنبه های مثبت و خوبی هاش کم نکنین (طبق نظر شخصیتون)

زلاتان خودخواه هست درست
کم پاس میده درست
ولی مهاجم باشی (اونم 1.92) و به این قشنگی پاس بدی و بعدش بگن پاس دادن بلد نیست دیگه نوبرشه!

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
ولی این که میگی مث روبن پاس نمیده و پاس هم بده پاس خوبی نیست نمیدونم با چه استنادی میزنی این حرف رو؟

به استناد بازی هایی که ازش دیدم. مگه قراره برات امضا و اثر انگشتش رو بیارم؟
گفتم که، تو حتما بازی های بیشتری ازش دیدی که میگی تو پاس دادن تبحر داره. من هر وقت بازیش رو نگاه کردم، اصلا میونه خوبی با پاسکاری نداشته. هر وقت توپ زیر پاش میومد کار تیمی تعطیل میشد.
نقل قول
حالا باز هم نمیدونم این نظر شخصیه یا یه نوع تنفر نسبت به زلاتان
حداقل اینهمه از بدی هاش می گید از جنبه های مثبت و خوبی هاش کم نکنین (طبق نظر شخصیتون)

داداش تو چرا همش به تنفر و اینجور چیزا ربط میدی؟
تو گفتی زلاتان بهتر از دروگبا پاسکاری می کنه. خب این نظری توئه. من هم بهش احترام میذارم.
ولی من اگه به پاسکاری دروگبا نمره 100 رو بدم، به پاسکاری زلاتان فوقش 40 میدم.
این نظر منه.
نقل قول
زلاتان خودخواه هست درست
کم پاس میده درست
ولی مهاجم باشی (اونم 1.92) و به این قشنگی پاس بدی و بعدش بگن پاس دادن بلد نیست دیگه نوبرشه!

آره. قبول دارم.
زلاتان نسبت به قد خودش تکنیک خوبی داره. ولی هیچوقت پاسکاری خوبی نداشته. هیچوقت اهل کار تیمی نبوده.
زلاتان فقط جایی جواب میده که تک ستاره تیم تو خط حمله باشه. یعنی یه چیزی مثل کریس رونالدو تو تیم ملی پرتغال.
حالا از نظر تو ممکنه از ژاوی و اینیستا هم بهتر پاسکاری کنه ولی از نظر من پاسکاریش در حد روبن هست.
نقل قول
حرف من پاس دادن زلاتانه که مسلما خیلی بیشتر از مهاجمان دیگه تو این کار تبحر داره

بعضی وقتا بعضی چیزا میشنوم که خیلی تعجب می کنم. اینم از اونا بود.
نقل قول
می تونم هرچقدر که دلت بخواد پاس از زلاتان بشمارم واست که به بهترین هافبک هاش هم برسه سخت بتونن از اون پاس ها بدن!

همون پاس های تکواندویی رو میگی؟
منظور من از پاس، همون پاس هایی هست که تو حالت عادی بازی داده میشه، نه پاس هایی که موقعیت دادنش فقط 1 بار تو هر 20 تا بازی پیش میاد و هدف از دادنشون هم خودنمایی هست نه کار تیمی.
نقل قول
هر بازیکنی چند سال مهاجم تارگت فیکس تیم با مکتبی همچون آژاکس باشه صد در صد نسبت به هم پست های خودش چیزهای بیشتری از پاس می فهمه

اگه اینطور باشه باید کلایورت از اتوو و ویا هم بهتر باشه
نه داداش، ممکنه یکی مثل پیرلو تو فوتبال دفاعی ایتالیا رشد کنه و بهترین پاس ها رو بده و ممکنه یکی مثل زلاتان تو آژاکس رشد کنه و خدای تکروی باشه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به استناد بازی هایی که ازش دیدم. مگه قراره برات امضا و اثر انگشتش رو بیارم؟
گفتم که، تو حتما بازی های بیشتری ازش دیدی که میگی تو پاس دادن تبحر داره. من هر وقت بازیش رو نگاه کردم، اصلا میونه خوبی با پاسکاری نداشته. هر وقت توپ زیر پاش میومد کار تیمی تعطیل میشد.

من خیلی از بازیهاش از یووه گرفته تا همین میلان رو دیدم
شاید نسبت به تو بیشتر دیدم بازیهاش رو
ولی به نظرم موقع دیدن بازیهاش حواست جای دیگه ای بوده یا فقط کارای تکواندوییش جلب توجه کرده برات نه چیز دیگش!
چون حتی تو اندک بازیهایی که از زلاتان دیده بشه کلاس بازیش مشخصه

نقل قول
داداش تو چرا همش به تنفر و اینجور چیزا ربط میدی؟
تو گفتی زلاتان بهتر از دروگبا پاسکاری می کنه. خب این نظری توئه. من هم بهش احترام میذارم.
ولی من اگه به پاسکاری دروگبا نمره 100 رو بدم، به پاسکاری زلاتان فوقش 40 میدم.
این نظر منه.

خب داداش من تنفره دیگه!
یادت نیست؟ همون سالی که قرار بود بیاد بارسا چجوری جبهه گرفته بودی نسبت بهش؟
خوشبختانه هم زیاد خوب کار نکرد و دلت راضی شد
از همون اول ازش خوشت نمیومد
قبول کن دیگه
مثل الکسیس که از اول نفوس بد زدی

یعنی کمتر کسی تو سایت پیدا میشه که ندونه امیر خان از زلاتان بدش میاد

داداش اینهمه نظر من نظر من نکن قربون مرامت

حالا من بیام بگم به نظر من رونالدو از مسی بهتر پاس میده و من بهش 100 میدم و به مسی 40 !!! یه دفاعیه ای چیزی در مقابل این حرفم باید داشته باشم یا نه؟! یا همینجوری فقط به خاطر اینکه نظر منه؟ بدون دلیل و ....؟!

نقل قول
همون پاس های تکواندویی رو میگی؟
منظور من از پاس، همون پاس هایی هست که تو حالت عادی بازی داده میشه، نه پاس هایی که موقعیت دادنش فقط 1 بار تو هر 20 تا بازی پیش میاد و هدف از دادنشون هم خودنمایی هست نه کار تیمی.

معلومه که تو همون بازی های کمی از زلاتان دیدی چجوری محو تماشای بازیش بودی که فقط ضربات تکواندوییش یادت مونده!

خوب عزیز من اینترنت که داری! برو سرچ کن:

این فقط و فقط یه نمونشه
پاس گل زلاتان به ویرا (تو تیم یوونتوس) در مقابل پارما (که یووه 3-1 برد)
یعنی هر کسی این پاسش رو ببینه و بازم بگه زلاتان نمی تونه پاس بده از همون حرف هایی زده که باعث خنده ی جنابعالی میشه

خب عزیز من تو فقط و فقط به خاطر اینکه از زلاتان بدت میاد حرکات خوب و موثرش رو نمی بینی و فقط می پردازی به تکواندو بازیهاش و بعدش میگی به نظر من این که نشد بحث!

چیزی هم بگیم میگی ترور شخصیت شدیم و به نظرمون بی احترامی کردن

نقل قول
اگه اینطور باشه باید کلایورت از اتوو و ویا هم بهتر باشه
نه داداش، ممکنه یکی مثل پیرلو تو فوتبال دفاعی ایتالیا رشد کنه و بهترین پاس ها رو بده و ممکنه یکی مثل زلاتان تو آژاکس رشد کنه و خدای تکروی باشه.

خب همین دیگه! تو میای هر احدی رو مقایسه می کنی با اتوئو و ویا!

اولا که کلایورت درسته مثل اتوئو و ویا نبود ولی نسبت به خیلی از هم پست های زمان خودش از این لحاظ بهتر بود، چون تو همچین تیمی بازی کرده بود

حالا تو میگی چون کلایورت از لحاظ پاس از اتوئو کمتره باید از همه کمتر باشه؟! نه، چون صد در صد بازی تو آژاکس مزیت هایی داشته واسش

دوما بحث من مقایسه زلاتان و دروگبا بود

من نمیدونم دقیقا چند بازی از زلاتان دیدی و رو چه معیاری این حرف ها رو میزنی ولی من از یووه تا همین الانش بازیهاش رو دنبال میکنم

قبول میکنم تکروه، خودخواهه، کم پاس میده ولی این که بگیم پاس دادن بلد نیست بازم از همون حرفهایی که باعث خنده جنابعالی میشه

۶ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۲۶۹ بازدید
۱۴ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۳۶ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۴۱ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۸,۴۸۱ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۳۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۰۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۱۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۴ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!