به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار ایتالیا و دانلود گل های این کشور
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من چند روز نبودم

خواهش میکنم...وظیفه ام بود...

۲۳ شهریور ۱۳۸۷
نام کاربری: A.Alliance
پیام: ۱,۰۱۱
عضویت از: ۹ تیر ۱۳۸۷
از: بهشهر
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- مارادونا
- پرسپولیس
- آرژانتین
- آرسن ونگر
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
پالرمو با سه گل رم را مقلوب کرد

خدایــــــــــــــــــــــــــــا
خلاصـــــــــــــــــــم کن
۲۳ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پالرمو با سه گل رم را مقلوب کرد

از خبرت ممنوم...ولی ای کاش مقلوب را اینطور نمی نوشتی...مغلوب با غ است...
امیدوارم بهت بر نخوره...من فقط اشتباهت را گفتم...

۲۳ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
الساندرو دل پيه رو با وجود تاكيد بر اينكه باشگاه فوتبال يوونتوس، آخرين باشگاه ايتالياي او خواهد بود، احتمال بازي در خارج از اين كشور قبل از بازنشستگي‌اش را رد نكرد.
به گزارش یوفا: دل پيه رو يكي از بزرگان تاريخ يوونتوس است كه بيش از هر بازيكن ديگري در اين تيم بازي كرده و گل زده است.
هواداران يوونتوس در سراسر جهان اين بازيكن ‪ ۳۳‬ساله را مي‌پرستند اما به دليل مشكلات اخير بر سر تمديد قراردادش، نگراني‌هاي جدي در مورد احتمال رفتن او از اين تيم به وجود آمده است.
آلسيو سكو مدير ورزشي يوونتوس با پرداخت حقوق مورد نظر دل پيه رو موافقت نكرده است اما در نهايت وي به خاطر عشقش به اين باشگاه، از درخواست خود كوتاه آمد.
وي گفت: اگر فقط به پول فكر مي‌كردم، قرارداد جديد را امضا نمي‌كردم. در دو مرحله خواستم از يووه بروم اما چيزي طول نكشيد كه اين وسوسه‌ها فروكش كرد ، با وجود اين يوونتوس آخرين تيم من حداقل در ايتاليا خواهد بود.
دل پيه رو در جواني يكي از بازيكنان با استعداد فوتبال بود و در سال ‪۱۹۹۸‬ در كنار رونالدو از بهترين بازيكنان دنيا به شمار مي‌رفت اما مصدوميت جدي سال گذشته او مقابل اودينزه تقريبا به فوتبال اين بازيكن پايان داد به طوريكه برخي معتقدند، او ديگر مثل قبل نيست.
دل پيه رو افزود: بدترين لحظه زندگي ام وقتي بود كه در اكتبر ‪ ۱۹۹۸‬در مقابل اودينزه مصدوم شدم، با وجود اين مرگ پدرم و تلاش او براي زنده ماندن به خاطرم آورد كه در زندگي شرايط بسيار سخت تري هم نسبت به فوتبال وجود دارد.
دل پيه رو در مسابقه چهارشنبه شب ايتاليا مقابل گرجستان در همان زميني كه مصدوم شده بود، بازي كرد. اين هفته نيز يوونتوس در تورين به مصاف اودينزه مي‌رود.

۲۴ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
خوزه مورينيو پس از پيروزي ‪ ۲‬بر يك تيم فوتبال اينترميلان مقابل كاتانيا، به اولين برد خود به عنوان سرمربي اين تيم ايتاليايي دست يافت.
به گزارش یوفا: وي با وجود اينكه اينترميلان بعد از ده نفره شدن شانس آورد كه كاتانيا را شكست داد، از عملكرد بازيكنانش ابراز رضايت كرد و اظهار داشت: بايد گل‌هاي بيشتري مي‌زديم.
مورينيو گفت: در نيمه اول وقتي هنوز يازده نفره بوديم خيلي خوب بازي كرديم. عقب افتاديم اما تيم خيلي خوب عكس العمل نشان داد و بلافاصله گل تساوي را توسط ريكاردو كارسما زديم. كاتانيا هم خوب بازي كرد اما نتيجه درست ‪ ۳‬بر يك، ‪ ۴‬بر يك يا ‪ ۵‬بر يك بود.
اين مربي پرتغالي افزود: در فكر اين بودم كه در نيمه دوم مهاجمان بيشتري مثل آمانتينو مانچيني و آدريانو را به زمين بفرستم اما بعد از اخراج يكي از بازيكنانمان، اين امر غير ممكن شد. ما توانستيم سه امتياز مهم بگيريم.
مايكون با اينكه تازه از برزيل برگشته بود خيلي خوب بازي كرد. فكر نمي كنم پاتريك ويه را مي‌توانست بيشتر از يك ساعت بازي كند.
در حال حاضر اينترميلان با چهار امتياز صدرنشين جدول رقابت‌هاي سري آ است اما ممكن است تيم‌هايي مثل فيورنتينا و يوونتوس در مسابقات آتي خود اين صدرنشيني را از اينتر بگيرند.
سرمربي سابق تيم چلسي ادامه داد: در مقابل كاتانيا هيچ فشاري وجود نداشت حتي در نيمه اول. هميشه سعي مي‌كنم در طول مسابقات آرام باشم. گاهي صحبت با بازيكنان لازم نيست اما تجربه به من مي‌گويد كه وقتي از شانس هايتان استفاده نمي‌كنيد، با ريسك بزرگي مواجه مي‌شويد.
مورينيو در مورد والتر زنگا سرمربي كاتانيا نيز گفت: شنيده ام زنگا كل هفته را طوري حرف زده بود كه انگار مي‌خواهد براي برد بيايد اما من چنين چيزي را در زمين نديدم.

۲۴ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي آ.اس رم ايتاليا شكست تيمش را مقابل پالرمو اتفاقي خوش آيند براي خروج از بحران دانست.
به گزارش یوفا لوچانو اسپالتي گفت: بازيكنان من از بحران داخلي باشگاه رنج برده و صدمه ديده اند. آنها مسئول اين شكست نيستند و من خود را مقصر اصلي مي دانم.
وي افزود: اطمينان دارم كه از بحران خارج مي شويم. اين شكست براي ما اتفاق خوبي بود و باعث مي شود براي خروج از وضعيت كنوني به خود بياييم.
آ. اس رم ايتاليا برابر پالرمو تن به شكست 3 بر يك داد.

۲۴ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
آخرين ديدار از هفته دوم رقابتهاي فوتبال دسته اول باشگاههاي ايتاليا يكشنبه شب برگزار شد كه يوونتوس در اين بازي موفق شد با برتري مقابل اودينزه ، طعم شيرين پيروزي را بچشد.
به گزارش یوفا: اين بازي در تورين و به ميزباني يوونتوس برگزار شد كه اين تيم توانست با تك گل آمائوري كه در دقيقه ‪ ۶۷‬به ثمر رسيد برابر اودنيزه به برتري دست يابد و به نخستين برد خود در اين فصل برسد.
يوونتوس با اين برد ‪ ۴‬امتيازي شد اما اودينزه كه پيشتر سه امتياز اندوخته بود ، نتوانست به جمع امتيازهاي خود بيافزايد.
در حال حاضر دوتيم لاتزيو و اتالانتا با كسب ‪ ۶‬امتياز در صدر جدول رده بندي ايستاده‌اند .

۲۵ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
شكست ميلان در هفته‌ي دوم رقابت‌هاي سري A وضعيت اين تيم پرستاره را به خطر انداخت.
به گزارش یوفا: عصر يكشنبه در ادامه‌ي هفته‌ي دوم رقابت‌هاي فوتبال دسته‌ اول باشگاه‌هاي ايتاليا ميلان در جنوا دو بر صفر تن به شكست داد تا دومين شكست خود در فصل جاري رقابت‌هاي سري A را تجربه كند. اين شكست وضعيت كارلو آنجلوتي سرمربي ميلان را به خطر انداخت و او را در آستانه‌ي اخراج از روسونري قرار داد.
در ديگر ديدارها يوونتوس در ورزشگاه خانگي توانست اودينزه را شكست دهد.
در جدول اين رقابت‌ها لاتزيو و آتلانتا با شش امتياز صدرنشين هستند.
نتيجه‌ي ديدارهاي يكشنبه:

- يوونتوس: يك
آمائوري (67)
اودينزه: صفر

- بولونيا: صف
آتالانتا: يك
گورانته (9)

- جنوا: 2
اسكولي (29)، ميليتو (90، پنالتي)
ميلان: صفر

- لاتزيو: 2
زاراته (7)، پاندف (71)
سامپدوريا: صفر

- لچه: 2
كاسرتا (47)، كاستيو (83)
كيه‌وو: صفر

- ناپولي: 2
هامسيك (49)، ماجو (70)
فيورنتينا: يك
آدريان موتو (40)

- رجينا: يك
دي‌لورتو (43، گل به خودي)
تورينو: يك
آموروسو (13)

- سيه‌نا: 2
كالايو (11)، قتزال (90)
كالياري: صفر

۲۵ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
هفته دوم رقابت هاي سري a ايتاليا با پيروزي شاگردان "مورينيو" و شکست سنگين رم آغاز شد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در آغاز هفته دوم اين رقابت ها شنبه شب تيم پالرمو در خانه توانست با نتيجه 3 بر يک رم را در هم بکوبد. براي پالرمو در اين ديدار ميکولي در دقايق 20 و 57 و کاواني در دقيقه 73 موفق شدند سه بار دروازه رم را باز کنند. تک گل رم را هم باپتيستا در دقيقه 8 وارد دروازه حريف کرد.
در ديگر بازي هم اينتر با هدايت ژوزه مورينيو در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا با نتيجه 2 بر يک توانست از سد کاتانيا بگذرد. براي تيم ميزبان کوارشما در دقيقه 44 و تريليزي (48 گل به خودي)، گلزني کردند و تک گل کاتانيا را هم پلاسماتي در دقيقه 42 به ثمر رساند.
ساير ديدارهاي اين هفته يکشنبه شب دنبال مي شود.

۲۶ شهریور ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال اينترميلان ايتاليا وعده يك فوتبال تهاجمي از تيمش را در مسابقات جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا داد.
به گزارش یوفا: اينترميلان امشب در اولين ديدار خود در جريان اين رقابت‌ها ميهمان پاناتينايكو يونان است.
خوزه مورينيو سرمربي سابق تيم‌هاي پورتو و چلسي در يك كنفرانس خبري گفت كه فلسفه فوتبال او با رفتن به ايتاليا تغيير نكرده است.
وي اظهار داشت: تيم‌هاي من هميشه تيم‌هاي تهاجمي هستند. قبل از اينكه به فوتبال ايتاليا بيايم به خودم گفتم كه مهم نيست چقدر در اينجا مي‌مانم اما هرگز ديدگاه خود را به عنوان يك مربي عوض نخواهم كرد. اين عقيده من در مورد فوتبال است.
مورينيو كه يك سال قبل از چلسي رفت همچنين تصديق كرد كه توسط ماسيمو موراتي رييس باشگاه اينترميلان زير هيچ فشاري براي برد در اين مسابقات نيست.
اين مربي پرتغالي افزود: آقاي موراتي هيچ وقت به من نگفته است كه بايد در جام قهرمانان باشگاه‌هاي اروپا قهرمان شوم بنابراين هيچ فشاري از اين بابت احساس نمي‌كنم. ما در اين فصل اهداف خود را داريم و بايد بازي سطح بالايي را به نمايش بگذاريم. اينكه يك مربي بايد بر اساس نتايجي كه مي گيرد ارزيابي شود را اصلا قبول ندارم اگرچه تيم من نهايت تلاش خود را براي برد انجام مي‌دهد.
سرمربي اينترميلان با بيان اينكه تيمش حريف را در ورزشگاه المپيك دست كم نخواهد گرفت، ادامه داد: شكسته نفسي نمي‌كنم و مي‌گويم كه ما مدعي پيروزي هستيم. ما قهرماني در اين رقابت‌ها را مي‌خواهم اما واقع بين هم هستم.
تجربه ‪ ۵۰‬مسابقه در اين رقابت‌ها را دارم و مي‌دانم كه در اين مسابقات فقط منچستريونايتد، چلسي و ميلان يا تيم‌هاي برتر اسپانيا، ايتاليا و انگليس يا بايرن مونيخ آلمان حضور ندارند. پاناتينايكو تيم خوبي است البته شايد به اندازه قهرماني خوب نباشد اما چهار سال پيش تيم ملي يونان قهرمان اروپا شد.
مورينيو خاطر نشان كرد: پاناتينايكو تيم سازمان يافته و با انگيزه‌اي است كه مي‌تواند از اين مرحله صعود كند. پيروزي تيم‌هاي ميهمان در اينجا سخت است بنابراين نهايت تلاش خود را براي كسب نتيجه انجام خواهيم داد.

۲۶ شهریور ۱۳۸۷
< ۱ ... ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... ۱۳۵۱ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۲,۹۵۶ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۵۴۲ بازدید
۳ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۴,۱۷۰ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۸۶۳ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۵ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۱ بازدید
۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۲۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۶۶ بازدید
۱۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۷۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۶۰۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۱۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۰۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!