به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال ایرانی
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
نکته ی مثبت طبقه ی حساس، فیلمنامه ی قوی و محکم فیلمه که نامزد دریافت سیمرغ از جشنواره فیلم فجر هم شد. فیلم،یه کمدیِ نقد اجتماعیه که نه ابتذال گفتاری توش هست و نه ابتذال بصری، به هیچ عنوان لودگی ها و قشری گریِ فیلم هایی مثل همین معراجی ها توش نیست. فیلم داره برداشت های نادرست و افراطی و تعصبات پوچ و حساسیت های بی مورد از دین رو با طنز سیاهش نقد میکنه. به این فیلمنامه ی خوب اضافه کن کارگردانی عالی تبریزی رو، در اوج و کمالِ پختگی؛ و بازیهای نسبتا خوب از بازیگراش.

خنده دار ترین نظری که میشد درباره طبقه حساس داد اشاره به فیلم نامه قوی این اثر مزخرف به معنی واقعی کلمه! من بهت توصیه میکنم یکبار دیگه این فیلم ببینی چون یک سری از دیالوگ هاش یادت رفته، اونجایی که رضا عطاران رو تخت بیمارستان رفیقش بهش گفت چی به زنه گفتی انقدر ناراحت شد، رضا عطاران رفت در گوشش با صدای ضعیف گفت بهش گفتم شب - بعد صداش قطع شد - بعد اینکه جفتشون زدن زیر خنده شما چه برداشتی میتونی داشته باشی؟ یا اونجایی که سر میز ناهار به رفیقش میگه جوجه من خشک، رفیقش میگه مال من که خوبه، بهش میگه خوب شاید شما شل دوست داری! با این لحنی که عطاران این دیالوگ هارو میگفت ولله قسم من خجالت میکشیدم!

من قصد مقایسه طبقه حساس با اخراجی هارو ندارم ولی وقتی شما به اخراجی ها میگی مبتذل، خدا به داد طبقه حساس برسه!

تو سینمایی که پیمان قاسم خانی شده نقد کننده تعصبات بی جای دینی! که این خودش به عنوان یک جک مینونه اعلام استقلال کنه! باید هم ده نمکی تخریب بشه، اصلا اگه نمی شد باید تعجب میکرد!

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: PEREZ
پیام: ۱,۶۳۱
عضویت از: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: رفسنجان
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گوواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Mad King نوشته:

البته از فرد معتمدی شنیدم که معراجی ها به روایت تصویر واقعی جنگ با همه خشونت ها و دردهاش پرداخته و سعی کرده فضاسازی واقعی از حال و هوای جنگ ارائه بده، نه بر خلاف طیف رایح فیلمهای جنگی که عراقی ها درش یک مشت ابلهن و به راحتی میشه شکستشون داد. این دوست نزدیک ما می گفت جنگ تو این فیلم انقدر واقعیه که توصیه می کنم مادرت رو نبری ببینه چون اذیت میشه. من خودم چند روز دیگه اگر خدا توفیق بده میرم می بینم و نظر دقیق تری میدم.

نمیدونم چقدر شما واقعیت های جنگ رو دیدید؟؟
من فقط حدود 5 دقیقه از فیلم مستندی که از بمباران شیمیایی حلبچه گرفته شده بود رو دیدم ، تا سه روز خواب به چشمم نیومد!
وقتی اینو دیدم متوجه شدم چقدر فیلمهایی که از دفاع مقدس میسازند، آبکیه!
کلا این جور فیلمها دو حالت دارند:یا اینکه پر از لودگیه و یا اینکه یه نفر ایرانی بصورت قهرمانانه کل ارتش عراق رو نابود میکنه!!
شاید چون کارگردانان نمیتونند واقعیت رو بخاطر عمق فاجعها اش به تصویر بکشند ، به این سمت رفتند چون تقریبا هیچ اثر فاخری در زمینه دفاع مقدس نداریم.

اشکهایی که پس از هر شکست میریزیم، همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم!!
۲۰ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
او خواهد آمد نوشته:

نقل قول
نکته ی مثبت طبقه ی حساس، فیلمنامه ی قوی و محکم فیلمه که نامزد دریافت سیمرغ از جشنواره فیلم فجر هم شد. فیلم،یه کمدیِ نقد اجتماعیه که نه ابتذال گفتاری توش هست و نه ابتذال بصری، به هیچ عنوان لودگی ها و قشری گریِ فیلم هایی مثل همین معراجی ها توش نیست. فیلم داره برداشت های نادرست و افراطی و تعصبات پوچ و حساسیت های بی مورد از دین رو با طنز سیاهش نقد میکنه. به این فیلمنامه ی خوب اضافه کن کارگردانی عالی تبریزی رو، در اوج و کمالِ پختگی؛ و بازیهای نسبتا خوب از بازیگراش.

خنده دار ترین نظری که میشد درباره طبقه حساس داد اشاره به فیلم نامه قوی این اثر مزخرف به معنی واقعی کلمه! من بهت توصیه میکنم یکبار دیگه این فیلم ببینی چون یک سری از دیالوگ هاش یادت رفته، اونجایی که رضا عطاران رو تخت بیمارستان رفیقش بهش گفت چی به زنه گفتی انقدر ناراحت شد، رضا عطاران رفت در گوشش با صدای ضعیف گفت بهش گفتم شب - بعد صداش قطع شد - بعد اینکه جفتشون زدن زیر خنده شما چه برداشتی میتونی داشته باشی؟ یا اونجایی که سر میز ناهار به رفیقش میگه جوجه من خشک، رفیقش میگه مال من که خوبه، بهش میگه خوب شاید شما شل دوست داری! با این لحنی که عطاران این دیالوگ هارو میگفت ولله قسم من خجالت میکشیدم!

من قصد مقایسه طبقه حساس با اخراجی هارو ندارم ولی وقتی شما به اخراجی ها میگی مبتذل، خدا به داد طبقه حساس برسه!

تو سینمایی که پیمان قاسم خانی شده نقد کننده تعصبات بی جای دینی! که این خودش به عنوان یک جک مینونه اعلام استقلال کنه! باید هم ده نمکی تخریب بشه، اصلا اگه نمی شد باید تعجب میکرد!

من این فیلم رو ندیدم اما اینها که نقل کردی من رو یاد دیالوگ های جنسی «ورود آقایان ممنوع» انداخت که کلا بر محوریت آموزش مخ زنی بنا شده بود. به خصوص اونجا که عطاران و آسایش تو ماشین دارن صحبت می کنن و عطاران داره راجع به کار حرف می زنه و اون زن فکر می کنه قضیه ازدواج موقته و شنیع ترین حرفها از جمله اینکه من قبلا جوون بودم و چند تا چند تا می تونستم و الان دیگه جون ندارم و ... که آدم واقعا از خجالت عرق می ریخت! حالا ممکنه دوستان بیان بگن آقا صیغه کردن که خلاف شرع نیست!

واقعا اینها معنی کامل ابتذال ه. هیچی برای خندوندن مردم ندارن، رو آوردن به این شوخی های مبتذل کذایی! سینمای ما مثل هالیوود امکان لخت شدن و اجرا جلوی دوربین نداره، انگار سعی می کنن خودشون رو این طور تخلیه کنن!

خانواده های حسابی حتی نه فقط مذهبی ها، وسط این فیلمها پا میشن میرن چون مصداق بدآموزی برای نسل جدیده! البته تعجب نمی کنم که در این دولت، ابتذال دو چندان، حمایت هم بشه چون آزادی سینما از اول جزو طرح عوام فریبی و رای دزدی اینها بود و برای همه واضحه که منظور این قوم از آزادی چیه!

یادتون باشه دین فقط احکام شرعی نیست. امام صادق فرمود: کسی که حیا ندارد، دین ندارد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
1- دیشب به اجبار معراجی ها رو دیدم. فیلمی نبود در حد چ ولی خیلیم بد نبود. یعنی نسبت به بقیه فیلمای ده نمکی بهتر بود. جلوه های ویژه اش مخصوصا.
2-فروش زیاد فیلمای ده نمکی به خاطر سانس ها و سینماهای زیادیه که بهش میدن. الان چ کلا 40 تا سینما داره، معراجی ها 90 تا. زمان جدایی و اخراجی ها تو شهر یزد که 4 تا سینما داره فکر کنم تمامش اخراجی ها پخش میکردن و جدایی اصلا پخش نمی کرد جایی.
3-معراجی ها طبق گزارشات دو و نیم برابر چ تیزر تلویزیونی داشته، طبقه حساسه اصلا پخشش نکردن. اینطور میگن که چون صدا و سیما سرمایه گزار بوده.
4- کسی نبود که در مورد داستان رسوایی ندونه ، ولی به نظر من رسوایی یه فیلم مستهجن بود که فقط با فیس به نظرم تونست فروش کنه. من دیدم کسی رو که با رفیقاش رفته صرفا جهت دیدن قیافه الناز شاکردوست.
5-چیزی که ده نمکی تو جنگ نشون داد( به جز کمی از معراجی ها و تازه کمی) چیزی نبود که جنگ اونطوری بوده باشه. مثل رسول زیاد بوده. ولی مثل بایرام و بیژن نبوده اصلا.
6- انتقادی که همیشه به ده نمکی وارد بوده و هست اینه که وقتی ادامه یه فیلمو میسازی باید بگی که چه بلایی سر اسرا اومد. چطور شد که اصلا آزاد شدن. چه بلایی سر رسول و حاجی اومد. باید یه اشاره ای میشد حداقل.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
1- دیشب به اجبار معراجی ها رو دیدم. فیلمی نبود در حد چ ولی خیلیم بد نبود. یعنی نسبت به بقیه فیلمای ده نمکی بهتر بود. جلوه های ویژه اش مخصوصا.

حاتمی کیا 8 سال مارو منتظر نگه داشت آخرشم چمران بازرگان نمایش داد

فیلم چ رو اگه با صدای دالبی نبینین ضرر کردین، مخصوصا صدای هلکوپترهاش

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
حرف واسه گفتن زیاد داشتم اما دیدم بعضی مواضع اونقدر بچه گانه و ساده انگارانه و با حب و بغض بیان شده که ترجیح میدم هیچی نگم!
دریغا ...

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول
A Song of Ice and Fire نوشته:

حرف واسه گفتن زیاد داشتم اما دیدم بعضی مواضع اونقدر بچه گانه و ساده انگارانه و با حب و بغض بیان شده که ترجیح میدم هیچی نگم!
دریغا ...

اگه حرفی واسه گفتن داری کسی اینجا چیزی رو ممنون نکرده، محدودیت خاصی هم نداری راحت حرفت بزن، اگر هم حرفی نداری حرفی نزن! من خیلی دوست دارم یکی بیاد من توجیح کنه که طبقه حساس کار خوبی بوده و معراجی ها مبتذل!

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
او خواهد آمد نوشته:

نقل قول

دریغا ...

اگه حرفی واسه گفتن داری کسی اینجا چیزی رو ممنون نکرده، محدودیت خاصی هم نداری راحت حرفت بزن، اگر هم حرفی نداری حرفی نزن! من خیلی دوست دارم یکی بیاد من توجیح کنه که طبقه حساس کار خوبی بوده و معراجی ها مبتذل!

جالبه کسی که از بچه بازی رسمی اون دوست معتادمون تو اخراجی های 1 با اون بچه دکتر، خجالت نکشیده از یه خط دیالوگ عطاران تو طبقه ی حساس خجالت زده است!
شما همون فیلم فاخرتو ببین، من از عهده ی توجیه شما بر نمیام !

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۰ فروردین ۱۳۹۳
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه خاطره بی ربط براتون بگم. یه کمم +18 ه. زیر 18 ها نخونن.

آقا ما تو خدمت رفیقی داشتیم، این برای خودش به درجه پیامبری رسیده بود! یعنی اونجاهای دین که نقص داشت رو ایشون خودش تکمیل می کرد!

القصه، یکی از فتاوی عظمای ایشون این بود که صیغه و ازدواج موقت به قصد خوشگذرانی حرام است و زنا محسوب می شود. اما از سوی دیگر، اگر با کسی دوست باشی و واقعا دوسش داشته باشی و باهاش ارتباط داشته باشی، هیچ اشکالی ندارد. و حتی دیگران رو زنهار می داد که ای بی خبران، برید زنا کنید و روانه دوزخ بشید!

نمی دونم چرا برخی حرفهای غیر منتظره که اینجا خوندم من رو ناخودآگاه یاد اون دوستمون انداخت.

پ.ن: کسی چیزی به دل نگیره. ممکنه یه زمانی هم کینگ رابرت و لرد ادارد سر هم داد بکشن، ولی در هر صورت بهتر از اینه که جیمی لنیستر بیاد بشه هند اف د کینگ.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
نقل قول

نقل قول
او خواهد آمد نوشته:

نقل قول

دریغا ...

جالبه کسی که از بچه بازی رسمی اون دوست معتادمون تو اخراجی های 1 با اون بچه دکتر، خجالت نکشیده از یه خط دیالوگ عطاران تو طبقه ی حساس خجالت زده است!
شما همون فیلم فاخرتو ببین، من از عهده ی توجیه شما بر نمیام !

قهر نکن لرد بهزاد

اون که آخر فیلم ماسک اکسیژنشو در آورد داد به دختره خودش شیمیمایی شد

بیان هیچ خاطره ای بی معنی نیست، بگردید دنبال حکمت این خاطره

۲۰ فروردین ۱۳۹۳
< ۱ ... ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... ۸۲ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۴۱ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۷۴ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۲,۸۹۵ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۹,۹۹۶ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۳۴ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۸۵۸ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۹۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۳۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۲۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!