به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: بارسلونا vs رئال مادرید [ دور برگشت | نیمه نهایی جام حذفی ]
نام کاربری: mooom93
پیام: ۵۰۰
عضویت از: ۴ شهریور ۱۳۹۰
از: اهواز
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- آلمان
- کریمی
- پپ گواردیولا
- یحیی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سوگوار پدر نوشته:

تو بازی رفت ۷ گل مسلم رو نزدیم. تنها چیزی که که لازمه اینه که موقعیت خراب نکنیم، قابل توجه پدرو و سانچز!

کاملا حرفت رو قبول دارم در بحث موقعیت خراب کردن ولی اگر اون بازی تیم ما تعویض های درست و حسابی میکرد و تیم رو تقویت میکرد امکان نداشت گل مساوی رو بخوریم ، تیم مالدیو هم این فصل داره نون مربیگری موریانه رو میخوره.

۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
ایشالا میبریم این بازیو البته اگه درست ترکیبوبچینه این رورا با این دماغش

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: lionelmessiii
پیام: ۱۴۶
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۹۱
از: مشهد
طرفدار:
- messi
- رونالدینیو
- پدیده
- آرژانتین
- نکونام
- پپـــــــ
- فرکی
گروه:
- کاربران عضو
بجان خودم اگه به جای این رورا علی فیروزی رو نیمکت باشه بهتر ترکیب میچینه

همه چیز خواستنی است
اگر بخواهی به سویت می آید ...
«اللهم عجل لولیک الفرج»
۷ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: sohailmatoor
پیام: ۳۰
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۹۰
طرفدار:
- تمامی بازیکنان
- یوهان کرایف
- صنعت نفت
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا و ویلانووا
- مجتبی تقوی
گروه:
- کاربران عضو
انشاالله که بازی رو میبریم و میریم فینال به نظر من ترکیب برای بازی فردا شب این میتونه باشه : والدس/آلوس/پیکه/پویول/آلبا/بوسکتس/زاوی/اینیستا/ویا/مسی/پدرو/ به امید بردن بازی 5 تا صلوات

۸ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: lavvaf22
پیام: ۲,۰۲۵
عضویت از: ۱۳ مرداد ۱۳۸۹
از: آران و بیدگل
طرفدار:
- لیونل مسی، نیمار، لوییس سوآرز
- رونالدینیو
- استقلال تهران
- آرژانتین
- ناصر حجازی، فرهاد مجیدی
- لوییس انریکه
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
ایشاا... پیروز میشیم
و میریم برای پیروزی در برگشت لالیگا

*Vahid*
**Barcelona**
*** Lavvaf 22 Bidgoli ***
۸ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_messilover
پیام: ۸۲۰
عضویت از: ۱۱ شهریور ۱۳۹۱
از: استان فارس
طرفدار:
- لیونل میسی
- رونالدینیهو
- ـــــــــــ
- آرژانتین
- ـــــــــــ
- پپ گواردیولا
- ـــــــــــ
گروه:
- کاربران عضو
منم خیلی وضعم از تو بهتر نیست
من شرط نبستم اما داداشم و دوستم رئالین که اگه ببازیم ( تا دو روز بعد می خوان چرت و پرت بگن ) که نمی بازیم .... وااااااای ... حالا که فکرشو می کنم می بینم منم نمیرم مدرسه
کلاس پندمی ؟ من اول دبیرستان
نقل قول
Mohammad نوشته:

اگه حذف بشیم من دیگه نمیرم مدرسه
یه شرطایی بستم در حد لالیگا

هدف زندگی من : بارسلونا

I LOVE MY LOVE THAT MY LOVE IS MESSI
۸ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Donbale_Eshg
پیام: ۴۹
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۱
از: تبریز
طرفدار:
- لیونل مسی
- جوزپ گواردیولا
- تراختور
- اسپانیا
- محمد ابراهیمی
- تیتو ویلانووا
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
دیگه امید من از خط دفاعی سلب شده. به نظر من در این بازی هم صد در صد گل میخوریم. من میترسم اگه والدز بره پینتو بشه دروازه بان فیکس حتی اگه یه دروازه بان خوب هم بگیرن مطمئنا بهش میگن صبر کن پینتو بازنشست شه بعد. به هر حال همین طور که گفتم گل رو میخوریم. پس همه چی رو دوش خط حملست. مطمئنا مسی گل میزنه یا پاس گل میده اگه 2 گل بزنه رکود دیگه ای رو میشکونه و به رکورد دی استفانو میرسه و بهترین گلزن ادوار الکیلاسیکو میشه. رئال با تمام وجود بازی خواهد کرد مخصوصا هم که در سال های اخیر تو نوکمپ بهتر از سانتیاگو نتیجه میگیره و راحت بازی میکنه. فک کنم اول گل بخوریم ولی بعدش مطمئنا به بازی برمی گردیم. ویا حق مسلمشه که فیکس بازی کنه. پدرو بازیکن خوبیه فقط بدشانسی و بی دقتی داره. اما دیگه برام ثابت شده که سانچز حتی به در لاکرونیا هم نمیخوره چه برسه به بارسا.

سلام. دوستان برای حمایت بیشتر از بارسلونا و شاه لئو لطفا به لینک زیر مراجعه کرده و هوادار گروه MESSIDONA شوید. مرسی

لینک : مشاهده لینک
۸ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: najieman
پیام: ۲۸۰
عضویت از: ۱۲ مرداد ۱۳۸۹
از: پایتخت دود و گوگرد
طرفدار:
- شاه لئو
- یوهان کبیر و رونالدينيو افسانه اي
- -----
- آرژانتين و اسپانيا و هلند
- -------
- گوارديولا ، رایکارد و کرایوف و البته فرگوسن
- --------
گروه:
- کاربران عضو
چقدر نا امیدید، هیچ تیمی همیشه برنده نیست. درضمن یادتون باشه فلسفه تیکی تاکا زیبا و پاک بودنه نه جام بردن...
حتما میبریم. من شکی به بارسا ندارم.
درست نیست درمورد رورا اینجوری صحبت کنید. بچه ها لطفا ادب رو بیشتر رعایت کنید. امیدوارم بجای سانچز ویا در زمین باشه.

تیتو بزرگترین معلم من...
۸ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
در جواب دوستانی که میگن رورا ترکیب رو میچینه باید بگم که ترکیب رو تیتو میگه نه رورا تازه تمام تعویض ها هم به دستور تیتوست پس اینجوری به رورا نپرید تازه زمانی هم که تیتو بودش بازیم الکسیس بازی میکرد و ویا تعویضیش بود
در مورد بازی هم مطمئن باشید که می بریم

MES QUE UN CLUB
۸ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: MASIHfcb
پیام: ۵۳۸
عضویت از: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰
از: esfahan
طرفدار:
- lionel messi
- rivaldo
- sepahan
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هميشه تو ذهنم بود اين هفته هفته سرنوشت رئاله. اما درحال حاضر ماهم بايد خطر رو احساس كنيم. حذف از كوپا و از آن مهمتر ليگ قهرمانان ضربه سختي براي بارساي بزرگه.
من يه چيز گمشده توي تيم ميبينم. يه جاي كار ميلنگه. اول فصل اينطور نبود. نبود انگيزه و روحيه جنگندگي از چندبازي بعد از رفتن تيتو كاملا مشخصه. چهره بچه ها حين بازي با ميلان خيلي خسته و بيتفاوت بود. استرس بزرگترين دشمن بارساست. چون استرس تمركز رو از تيم ميگيره و بارسا بدون تمركز هرگز نميتونه بازي هميشگي خودشو بكنه. نبود مربي خودش يه استرس بزرگه. و استرس بزرگ ديگه اعتماد نداشتن به خط دفاعيه! بعد از بازي با تيم درجه 3 كوردوبا تا امروز تو همه بازيها گل خورديم و اين براي تيمي در قواره بارسا افت داره. وقتي تيم خيالش از دروازه خودي راحت باشه راحت بازي ميكنه.
درنتيجه گيري هاي عالي نيم فصل اول اشاره كردم كه تيتو سبك بازي تيم رو تاحدي تغيير داده. تاكتيكها متنوع تر شده بود ولي الان به همون بن بست هميشگي خورديم.
فرق بارسا با بقيه تيمهاي دنيا اينه كه بارسا اگه رو فرم خوبش باشه شكست ناپذيره. اما اين منطقي نيست تو بازيهايي كه تيمها با تمركز خيلي زياد دفاع ميكنن دل ببنديم به نبوغ نابغه هامون! اكثرا جواب ميده ولي اونا هم انسانن! بهترين بازيكن دنيا هم گاهي اسير تاكتيك حريف ميشه و اون طراوت لازمو نداره. چه راهكاري بايد انديشيد؟ ايستاد تا غيربارسايي ها( كه همه از حسادت با هم متحدند) عنان بارساي افسار گسيخته و تشنه موفقيت را بكشند؟ !
از اين بحث ميگذرم چون جاش تو تاپيك بازي با ميلانه.
اما
پپ مربي بزرگي بود. گرچه خود من هم گاهي منتقد تصميماتش بودم. اما مهمترين ويژگي پپ كاراكتر و شخصيت بزرگش بود. تيتو هم در همين زمان كم نه به اندازه پپ ولي جاي خودشو تو قلب همه باز كرد. اگر مربي روي نيمكت بود شكي به پيروزي نداشتم. فقط يه لحظه تصور كنيد تيتو تو بازي ميلان رو نيمكت بشينه! همين وجودش دلگرميه! أ
به همين دليل من شانس بارساي بي مربي رو درمقابل رئال با انگيزه با مورينيو( كه نه تنها اين فصل بلكه تمام اعتبار چندسالش بسته به زمين نيوكمپ و اولترافورده) برابر ميدونم.
فوتبال بارسا يه سمفونيه. هركاري يه روحي داره. اگه از ديدن بارسا لذت نبردي بدون تو اون لحظه بازيكنا هم لذت نميبرن! رمز موفقيت ما مهمتر از همه چيز بازگشت اين روحيست! گل كردن بارسايي كه كمي پژمرده به نظر مياد. بارساي جنگنده ، سريع، دونده، هوشيار و صد البته زيبا
اما در كنار اين مسائل ما بايد يه چيز جديد رو كنيم. فعلا در مورد بازي با رئال حرف ميزنم. زمان پپ هيچ الكلاسيكويي نبود كه بدون سورپرايز باشه. چه توي تركيب چه توي تاكتيك! يادم نميره پپ با ذكاوتش چه جوري نقشه هاي مورينيو و تركيباي نامتعارفشو سركوب ميكرد! چجوري مورينيو رو از بازي دادن په په در خط هافبك( كه نتيجه نسبي داده بود) پشيمون كرد. شطرنج بلد بود! اما در الكلاسيكوي رفت همين جام تا دقيقه 80 رورا نه تعويض كرد و نه تغيير تاكتيك داد. تو همه بازيهاي بزرگ اين فصل يك تركيب ثابت داشتيم:
والدز
دني- پيكه- پويول- آلبا
سرجيو
سسك- ژاوي
اينيستا- مسي- پدرو
ديگه حدس زدن اين تركيب كاري داره؟ نميگم تركيب بديه ولي هميشه كه جواب نميده. با توجه به استراحت كردن سسك در بازي سويا احتمال حضور ويا حداقل در تركيب اصلي بعيده! اما اميدوارم حداقل يك نيمه بازي كنه.
فكر نميكنم تغييري تو اين تركيب بدن . پس اميدوارم جواب بده. اما براي بازي ميلان اينجوري نيست. واسه ويا نقشه هايي تو سرمه.
خيلي حرف زدم. كلام آخر:
تاكتيك رئال تاكتيك هميشگيه. اونا به خوبي 3 نكته رو ميدونن: اولا آسيب پذير بودن خط دفاعي ما , ثانيا افت بدني فاحش خودشون به دليل پرس سنگين در نيمه دوم و ثالثا اينكه بازي بارسا دقايقي طول ميكشه تا شكل بگيره. پس اونا ميان كه همون دقايق اول با زدن گل ما رو مجبور به واكنش كنن و بعد تاكتيك اصلي خودشون كه ضدحملست( و انصافا توش استادند!) رو اجرا كنن. تمركز تمركز تمركز! حفظ توپ عالي تو اين زمان مهمترين كاره.
اما جالب اينه كه رئال نقطه قوتش نقطه ضعفش هم هست!:
1- در ارسالها و ضربات آزاد بسيار خطرناكند و البته بسيار ضربه پذير! ولي افسوس كه بارسا نميتونه از اين نقطه ضعف استفاده كنه. چشم اميدمون به كرنرهاي ژاوي و كله فرفري كاپيتانه!
2- ضدحمله! پدرو چقدر راحت بازي رفت تك به تك شد؟ اگه منچستر يكم هوشيارتر بود تو ضدحمله كار رئالو يكسره ميكرد. ما بايد به بازي سرعت بديم. موقع حمله رئال خيلي آسيب پذيره. يه پاس تو عمق چندين متري از خط دفاع خودمون و البته هوشياري مهاجمان!

پيروزي در اين بازي خيلي خيلي خيلي خيلي مهمه. بارساي من ! بيدار شو و برصورت رقيب ديرينه ات پنجه بكش!

۸ اسفند ۱۳۹۱
< ۱ ... ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ... ۳۴ >

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۵۷ بازدید
۱۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۱۲۰ بازدید
۱۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۱۸۴ بازدید
۱۴ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۴۱ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۵۵۸ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۴۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۹۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۴ کاربر آنلاین است. (۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!