به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
1- فروش زمین سنت خوان دسپی : این زمین ها به مبلغ 21/5 میلیون فروخته شده اند ولی تاکنون فقط یک میلیون از این مبلغ وصول گردیده است و حسابرس جدید مبلغ 20/5 میلیون باقیمانده را به عنوان درامد محسوب نکرده است

اگه لاپورتا زمین سنت خوان دسپی رو 21.5 میلیون فروخته و تا حالا فقط 1 میلیون به حساب باشگاه واریز شده، باشگاه باید شکایت کنه و اگه راسل نمیتونه باقیمونده پول رو بگیره از بی عرضگی خودشه، لاپورتا کارش رو درست انجام داده و از کجا باید میدونسته که مدیر بعدی نمیتونه حق مسلم باشگاه رو بگیره؟
یارو زمین رو گرفته و پولش رو نمیده؟ مگه کشکه؟
نقل قول
2- قرارداد Mediapro TV : در یک قرارداد 4 ساله با یک رسانه به ارزش 16 میلیون گنجانده شده است که تا سال 2013 ادامه دارد(یعنی هر سال 4 میلیون ) و باشگاه فعلا 4 میلیون بابت حق پخش دریافت کرده است . حسابرس جدید فقط 4 میلیون را بعنوان درامد به حساب آورده است .

بازم لاپورتا کارش رو درست انجام داده. وقتی قرارداد بسته که پولی به حساب باشگاه واریز بشه باید اون پول جزء درآمدهای لاپورتا حساب بشه ولی اینکه مدیر بعدی (راسل) نتونسته اون پول رو بگیره از بی کفایتی خودشه.
قراردا رو بستن و بازیا رو پخش کردن، حالا حق پخش رو نمیدن؟ مگه بچه بازیه؟
نقل قول
4- ارزش قسط آخر قرارداد آنری که 8/2 میلیون است : چون آنری سال آخر قراردادش را در بارسا به پایان نبره است پس 8/2 میلیون مربوط به او دیگر پرداخت نخواهد شد و حسابرس جدید این راهم لحاظ نکرده است .

اینم که خودت گفتی.
به خاطر این چیزا به راسل و آدماش اعتماد ندارم. چون یا بی عرضه هستن یا این پولا رو گرفتن و به جای حساب باشگاه به حساب دیگه ای واریز کردن.
تازه تو ارسال قبل هم گفتم، اگه فرض کنیم حرف فاراس هم درست باشه، بازم چیزی از ارزش لاپورتا کم نمیکنه و ارزشی هم به راسل نمیده. دلایلش رو هم کامل توضیح دادم مثلا اینکه بخشی از درآمد راسل از تبلیغ روی پیراهن باشگاه بوده که قطعا آدمای زیادی قبل از راسل این فکر به ذهنشون رسیده ولی به دلایلی که همه ما میدونیم این کار رو نکردن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
عزیز من ،سالا مارتین وقتی اینا رو جزو سودها حساب کرد که هیچ پولی به حسابش واریز نشده بود.مثل اینه که مثلا تو 4 میلیون تومن از یکی طلب داری.بعد میری شکایت کنی که پولتو میخوای.بعد میخوای یه ماشینی بخری ،5 میلیون تومن هم پول داری.میری یه ماشین 9 میلیون تومنی میخری و میگی 4 میلیون تومن هم طلب دارم؟
این چیزی که من نوشتم مربوط به 2 سال پیشه و اوایل این که راسل اومده بوده سر کار.
اون زمین سنت خوان دسپی که چون یه تیکشو میخواستن بفروشن مشکل سند داشت و وقتی درست شد پول به حسابشون واریز شد(سال پیش)در حالی که اینو سالا مارتین جزو در امداش حساب کرده.در آمد یعنی چیزی که الان داره.نه چیزی که بعدا قراره داده بشه.
در مورد اون مورد 2 هم باید بگم دقیقا مثل قرارداد پیراهنه.باشگاه قراره هر سال 30 میلیون یورو بگیره.حالا میاد واسه درآمد فصل 2011-2012 150 میلیون یورو بابت اسپانسر پیراهن حساب میکنه؟
خب مسلمه که نه.هر سال 30 میلیون یورو حساب میکنه.
خب اینم یه قرارداد 4 ساله بستن هر سال 4 میلیون یورو بدن.خب سالا مارتین کل چهار سال رو حساب کرده.انی واقعا جزو در آمده؟
در این که خوان لاپورتای کبیر بزرگ ترین رئیس باشگاه تو تاریخ بوده و هست و خواهد بود هیچ شکی نیست.
ولی من میگم یکم هم انصاف داشته باشیم.دیگه همه چی راسل رو بد نبینیم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
اون زمین سنت خوان دسپی که چون یه تیکشو میخواستن بفروشن مشکل سند داشت و وقتی درست شد پول به حسابشون واریز شد(سال پیش)در حالی که اینو سالا مارتین جزو در امداش حساب کرده.در آمد یعنی چیزی که الان داره.نه چیزی که بعدا قراره داده بشه.

خب همین دیگه. وقتی قرارداد زمین منعقد شده یعنی پول باید همون موقع واریز میشده. حالا اینکه طرف مقابل دبه در آورده و دادن پول رو کش داده یعنی درآمد مال راسل بوده؟ نه، بازم درآمد مال زمان لاپورتا بوده. این پول همونه پوله، فقط یه کم دیر به باشگاه داده شده. باید مال زمان لاپورتا حساب بشه.
به وضوح حرف فاراس غلطه.
نقل قول
در مورد اون مورد 2 هم باید بگم دقیقا مثل قرارداد پیراهنه.باشگاه قراره هر سال 30 میلیون یورو بگیره.حالا میاد واسه درآمد فصل 2011-2012 150 میلیون یورو بابت اسپانسر پیراهن حساب میکنه؟
خب مسلمه که نه.هر سال 30 میلیون یورو حساب میکنه.
خب اینم یه قرارداد 4 ساله بستن هر سال 4 میلیون یورو بدن.خب سالا مارتین کل چهار سال رو حساب کرده.انی واقعا جزو در آمده؟

این مورد رو قبول دارم. این مورد تنها موردی بود که خودم هم حرف مارتین رو قبول نداشتم. معلومه که باید فصل به فصل حساب بشه.
فکر کردم داری میگی راسل نتونسته پول فصل های بعد رو بگیره.
نقل قول
در این که خوان لاپورتای کبیر بزرگ ترین رئیس باشگاه تو تاریخ بوده و هست و خواهد بود هیچ شکی نیست.

من که شکی ندارم. مگه شما شک دارید؟
نقل قول
ولی من میگم یکم هم انصاف داشته باشیم.دیگه همه چی راسل رو بد نبینیم.

والله من کار خوب تا حالا از راسل ندیدم.
زدن تبلیغ رو پیراهن باشگاه که من باهاش کاملا مخالفم. (شاید از نظر شما خوب باشه ولی از نظر من بده)
رفتن پپ. درسته پپ خودش رفت ولی راسل هم نتونست نظرش رو عوض کنه.
2 تا خرید مشکوک. اولش خرید سسک، که خود سسک هم پولش رو گذاشت رو پول باشگاه که واقعا مایه آبرو ریزی بود تو این سطح از فوتبال و دومیش هم قیمت واقعی الکسیس. این 2 تا خرید واقعا 2 تا خرید مشکوک بود.
بدتر از همه. بدتر از همه. بدتر از همه. هدر دادن پول باشگاه با اقدام به خریدهای به درد نخور. با خرید بازیکنای متوسط فقط داریم اشتباه بارسای زمان گاسپارت و لیورپول زمان بنیتز رو تکرار می کنیم. به جای 2-3 تا بازیکن متوسط میتونیم 1 بازیکن به درد بخور بخریم.
حالا خرید آلبا به کنار، با توجه به وضعیت اسفبار دفاع چپ خرید آلبا هم خوبه، هرچند خرید بیل خیلی بهتره.
نکته بدش اینجاست که باقیمونده 35 میلیون رو میخواد بده و یه دفاع وسط متوسط بخره که واقعا دور ریختن پوله.
یا باید از بین هاملز و بیل یکی رو بخره. یا اینکه فقط آلبا رو بخره و بقیه پول رو هدر نده.
اگه ازش خوبی دیدی به من هم بگو.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول

زدن تبلیغ رو پیراهن باشگاه که من باهاش کاملا مخالفم. (شاید از نظر شما خوب باشه ولی از نظر من بده)

اون موقع زمان خرابی اکانتت بود فک کنم
ولی من اون موقع یه آواتار زدم واسه راسل و یه ضبدر قرمز کشیدم روش
تو امضامم عکس گاسپارت رو گذاشتم و نوشتم تو بهتر از راسلی.
هرچند کارم به خاطر این که طرفدارای تیمای دیگه میومدن تو سایت اشتباه بود ولی واقعا من اینطور نظری نسبت به راسل داشتم.
نقل قول
. 2 تا خرید مشکوک. اولش خرید سسک، که خود سسک هم پولش رو گذاشت رو پول باشگاه که واقعا مایه آبرو ریزی بود تو این سطح از فوتبال و دومیش هم قیمت واقعی الکسیس. این 2 تا خرید واقعا 2 تا خرید مشکوک بود.

تو مورد اول که به نظر من هوش راسل رو نشون داد.راسل از علاقه ی سسک به بارسا استفاده کرد و سسک رو به کمترین قیمت خرید.من موندم چطوریه که هازارد،37 میلیون یورو خریده شده و سسک رو راسل 34 میلیون یورو خرید.به نظر من شاهکار کرد.الکسیس هم که نه من میتونم ثابت کنم 29 میلیون خریده نه تو میتونی ثابت کنی 40 میلیون.پس نمیشه روش بحث کرد

نقل قول
بدتر از همه. بدتر از همه. بدتر از همه. هدر دادن پول باشگاه با اقدام به خریدهای به درد نخور. با خرید بازیکنای متوسط فقط داریم اشتباه بارسای زمان گاسپارت و لیورپول زمان بنیتز رو تکرار می کنیم. به جای 2-3 تا بازیکن متوسط میتونیم 1 بازیکن به درد بخور بخریم.
حالا خرید آلبا به کنار، با توجه به وضعیت اسفبار دفاع چپ خرید آلبا هم خوبه، هرچند خرید بیل خیلی بهتره.
نکته بدش اینجاست که باقیمونده 35 میلیون رو میخواد بده و یه دفاع وسط متوسط بخره که واقعا دور ریختن پوله.
یا باید از بین هاملز و بیل یکی رو بخره. یا اینکه فقط آلبا رو بخره و بقیه پول رو هدر نده.
اگه ازش خوبی دیدی به من هم بگو.

نظر شخصیت اینه که آلبا متوسطه و نمیشه کاریش کرد.
ولی در مورد دفاع وسط:ما اولا دفاع وسط متوسط میخوایم.ولی با 23 میلیون یورو میشه یه دفاع وسط عالی رو گرفت.امروز هم تو خبرا بود که بارسا دنبال سوبوتیچ یا هاملزه.دورتموند دوست داره بارسا سوبوتیچ رو بخره ولی خود بارسا دوست داره هاملز رو جذب کنه.اینو گفتم که بگم

بعدشم به جز ادریانو که اون اولاش واسه ذخیره ی آلوز اومد و یوهویی شد دفاع چپ کدوم خرید راسل متوسط بوده؟
سسک،الکسیس،ماسکرانو،حالا هم که آلبا.
اگه آلبا رو یه بازیکن متوسط رو به بالا در نظر بگیریم(که به نظر من بیشتره)بقیه خوب بودن.اگرم بگیریم الکسیس تو بارسا بد بوده(که به نظر من خوب بوده)بارسا اونو به عنوان یه ستاره ی آینده دار جذب کرد.الکسیس سال قبلش تو لیگ فوق دفاعی ایتالیا بهترین بازیا رو میکرد و تو جام جهانیم که یکی از پدیده ها معرفی شد.حالا بر فرض که الکسیس بد بود(به نظر من که خوب بود)دیگه ربطی به راسل نداره که نتونسته خوب بازی کنه.به هر حال پپ 2 تا بازیکن خواست پارسال که راسل هردوشونو جذب کرد.یعنی سراغ گزینه ی دوم هم نرفت.به نظر من خوب بوده.ماسکرانو هم به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین و ستون هافبک لیورپول جذب شد.اونم به نظرم با 20 میلیون یورو خیلی خوب بوده.
البته زمان لاپورتا ما بیشتر خرید متوسط میکردیم.
حوصله ی نوشتن ندارم.ولی این صفحه رو نیگا کن.
زمان لاپورتا خرید های به درد نخور ما به مراتب خیلی بیشتر بوده.
بدترینش هم کیریسون بود که 14 میلیون یورو واسه بازیکنی دادیم که ححتی یه بار هم استادیوم نیوکمپ رو از نزدیک ندید.همین طور کاسرس که نتونستیم ازش استفاده کنیم.
آمار بازیکنای متوسط زمان لاپورتا خیلی خیلی بیشتر از زمان راسل بوده.
یه چیزی که من واقعا نکته ی منفی تو مدیریت لاپورتا (و شاید تنها نکته ی منفی)میدیدم این بود که اصلا مربی نمیتونست انتخاب کنه کیو انتخاب کنه.بلکه این تیکی بود که انتخاب میکرد ولی الان مربی نیاز های تیمو میگه.و این خیلی به نظرم بهتره.
اون کار یعنی این که ما به مربی اعتماد نداریم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
ولی من اون موقع یه آواتار زدم واسه راسل و یه ضبدر قرمز کشیدم روش
تو امضامم عکس گاسپارت رو گذاشتم و نوشتم تو بهتر از راسلی.

دمت گرم
نقل قول
تو مورد اول که به نظر من هوش راسل رو نشون داد.راسل از علاقه ی سسک به بارسا استفاده کرد و سسک رو به کمترین قیمت خرید.

قبلا هم گفتم، تو میتونی این رو یه ویژگی مثبت حساب کنی. از نظر من باشگاهی که بخشی از پول خریدش رو بازیکنش بده مثل مردی میمونه که بخشی از خرج زندگیش رو زنش بده.
نقل قول
الکسیس هم که نه من میتونم ثابت کنم 29 میلیون خریده نه تو میتونی ثابت کنی 40 میلیون.پس نمیشه روش بحث کرد

خریدی که نشه قیمتش رو ثابت کرد مشکوک نیست؟
نقل قول
نظر شخصیت اینه که آلبا متوسطه و نمیشه کاریش کرد

نظر شما هم اینه که آلبا فوق ستاره س، اینم نمیشه کاریش کرد
نقل قول
ما اولا دفاع وسط متوسط میخوایم.ولی با 23 میلیون یورو میشه یه دفاع وسط عالی رو گرفت.امروز هم تو خبرا بود که بارسا دنبال سوبوتیچ یا هاملزه.دورتموند دوست داره بارسا سوبوتیچ رو بخره ولی خود بارسا دوست داره هاملز رو جذب کنه.اینو گفتم که بگم

میدونم دفاع وسط میخوایم، خودم مگه 100 دفعه نگفتم؟
مسئله اینجاست که راسل نمیتونه با 23 تا هاملز یا حتی سوبوتیک رو بخره. آخرش میبینی رفته سراغ یه هافبک دفاعی به اسم مارتینز که تو دفاع وسط از ماسکرانو هم بیشتر سوتی میده تازه همون رو هم با 23 تا نمیتونه بگیره
من که از خدامه با 23 تا هاملز رو بگیریم ولی نمیدن
تا دیروز میگفتم 30 تا به هاملز پیشنهاد بدیم، خودت میگفتی نمیدن. امروز میگی با 23 تا بگیریمش؟
نقل قول
بعدشم به جز ادریانو که اون اولاش واسه ذخیره ی آلوز اومد و یوهویی شد دفاع چپ کدوم خرید راسل متوسط بوده؟
سسک،الکسیس،ماسکرانو،حالا هم که آلبا.

همشون به جز سسک
به هر حال همونطور که خودت گفتی اینا از نظر من متوسط هستن و کاریش هم نمیشه کرد. همونطور هم که من گفتم اینا از نظر تو ستاره هستن که بازم کاریش نمیشه کرد
نقل قول
اگه آلبا رو یه بازیکن متوسط رو به بالا در نظر بگیریم(که به نظر من بیشتره)بقیه خوب بودن

ماسکرانو و الکسیس که متوسط بودن، در بهترین حالت متوسط به بالا.
لطفا آلبا رو هم با الکسیس مقایسه نکن
نقل قول
گرم بگیریم الکسیس تو بارسا بد بوده(که به نظر من خوب بوده)بارسا اونو به عنوان یه ستاره ی آینده دار جذب کرد.الکسیس سال قبلش تو لیگ فوق دفاعی ایتالیا بهترین بازیا رو میکرد و تو جام جهانیم که یکی از پدیده ها معرفی شد.حالا بر فرض که الکسیس بد بود(به نظر من که خوب بود)دیگه ربطی به راسل نداره که نتونسته خوب بازی کنه.به هر حال پپ 2 تا بازیکن خواست پارسال که راسل هردوشونو جذب کرد.یعنی سراغ گزینه ی دوم هم نرفت.به نظر من خوب بوده.

تو بارسا که خوب نبود. حداقل امسال رو که خوب نبود. این بود اون بازیکنی که قبل از اومدنش ازش حرف میزدی؟
ایشالا سال های بعد خوب بازی کنه.
ولی با توجه به اینکه سرپایین بازی میکنه نمیشه بهش زیاد امید داشت. ولی بازم منتظر خوب بازی کردنش میمونم. امیدوارم یه روز اون بازیایی که تو میگی رو ازش ببینیم.
نقل قول
ماسکرانو هم به عنوان کاپیتان تیم ملی آرژانتین و ستون هافبک لیورپول جذب شد.اونم به نظرم با 20 میلیون یورو خیلی خوب بوده.

ماسکرانو رو که اصلا حرف کاپیتانیشو نزن که فقط مارادونا میتونست این بشر رو کاپیتان کنه و زانتی رو اصلا دعوت نکنه
ستون دفاعی لیورپول و آرژانتین؟ خب کیای گلم () برا همین بوده که دفاع آرژانتین و لیورپول به باد رفته بود دیگه
نقل قول
البته زمان لاپورتا ما بیشتر خرید متوسط میکردیم.
حوصله ی نوشتن ندارم.ولی این صفحه رو نیگا کن.
زمان لاپورتا خرید های به درد نخور ما به مراتب خیلی بیشتر بوده.
بدترینش هم کیریسون بود که 14 میلیون یورو واسه بازیکنی دادیم که ححتی یه بار هم استادیوم نیوکمپ رو از نزدیک ندید.همین طور کاسرس که نتونستیم ازش استفاده کنیم.
آمار بازیکنای متوسط زمان لاپورتا خیلی خیلی بیشتر از زمان راسل بوده.

بیشتر اینا مال زمانی بودن که لاپورتا تازه اومده بود. گاسپارت چنان گندی زده بود که بارسا دارای کمترین اعتبار بود، بازیکنای خوب سخت به بارسا میومدن، برا همین لاپورتا مجبور بود این وضع رو تا زمانی که یه اعتباری به بارسا بده تحمل کنه. ضمن اینکه اون زمان خرید بازیکن متوسط هم خوب بود چون بارسا پر از بازیکن افتضاح بود.
سال 2006 که لاپورتا بارسا رو قهرمان اروپا کرد و یه اعتبار دوباره ای بهش داد، دیگه از خرید بازیکن متوسط خبری نبود. حتی گودیانسن هم به نوبه خودش خیلی به درد خورد.
نقل قول
یه چیزی که من واقعا نکته ی منفی تو مدیریت لاپورتا (و شاید تنها نکته ی منفی)میدیدم این بود که اصلا مربی نمیتونست انتخاب کنه کیو انتخاب کنه.بلکه این تیکی بود که انتخاب میکرد ولی الان مربی نیاز های تیمو میگه.و این خیلی به نظرم بهتره.

یعنی چی؟ یعنی میگی این رایکارد نبود که بازیکن انتخاب میکرد؟ یا منظورت اینه که تو زمان گواردیولا بازیکنا رو پپ انتخاب نمیکرد؟
ولمون کن بابا. هم تو زمان رایکارد هم تو زمان پپ هر خریدی انجام میشد زیر نظر مربی بود. بگرستین بیچاره بد کاری میکرد معامله ها رو جوش میداد؟
نقل قول
اون کار یعنی این که ما به مربی اعتماد نداریم.

اصلا این حرف رو قبول ندارم، چه راجع به رایکارد چه راجع به پپ.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
زیاد حرف نمیزنم.
فقط میخوام بگم کیاوش جان خدا کنه این چیزایی که تو از آلبا میگی راست باشه.
من که تو این 3 تا بازی ندیدم بتونه از دفاع رو به روش رد شه.
در مورد الکسیس ولی بات موافقم بدفرم.
واقعا عالی بود این فصل، مخصوصا وقتی میزد تو فاز جنگنده بازی.
در مورد هاملز هم فقط میتونم دعا کنم.
نقل قول
همین طور کاسرس که نتونستیم ازش استفاده کنیم.

واقعا من هنوز درک نمیکنم چرا کاسرس رو مفت دادیم رفت.
واقعا یه بازیکن جنگنده مثل کاسرس به دردمون میخورد.

۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
یعنی چی؟ یعنی میگی این رایکارد نبود که بازیکن انتخاب میکرد؟ یا منظورت اینه که تو زمان گواردیولا بازیکنا رو پپ انتخاب نمیکرد؟

عزیزم به نظرت پس چرا کیریسون رو خریدیم و قرض دادیم؟
کاسرس رو خریدیم و اصلا بازی نکرد؟(یعنی کم بازی کرد)
هنریکه رو خریدیم و قرض دادیم؟
یه بازیکنو پپ زمان لاپورتا خودش انتخاب کرد اونم چیگرینسکی بود که کلی پول هم پاش دادیم و بازیکن خوبیم بود خداییش ولی باید بهش فرصت میدادیم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
عزیزم به نظرت پس چرا کیریسون رو خریدیم و قرض دادیم؟
کاسرس رو خریدیم و اصلا بازی نکرد؟
(یعنی کم بازی کرد) هنریکه رو خریدیم و قرض دادیم؟

بازی رسیدن یا نرسیدن به یه بازیکن رو باید مربی جواب بده نه مدیر عامل.
فقط اینو بدون که نه رایکارد نه پپ شخصیتی نداشتن که بذارن بهشون بازیکن تحمیل بشه.
شاید مثل الکسیس میخواستن بازیکن آینده دار بخرن ولی خیلی زود متوجه اشتباهشون شدن.
هر کی رو خریدن و بهش بازی نرسید یعنی مدیر عامل به مربی تحمیل کرده؟ این چه حرفیه؟ این حرف رو حتی راجع به راسل هم نمیتونم قبول کنم چه برسه به لاپورتا. این چیزی که میگی مال فوتبال آماتوری ایرانه نه مال یه باشگاه فوق حرفه ای به اسم بارسا.
نقل قول
یه بازیکنو پپ زمان لاپورتا خودش انتخاب کرد اونم چیگرینسکی بود که کلی پول هم پاش دادیم و بازیکن خوبیم بود خداییش ولی باید بهش فرصت میدادیم.

البته خرید زلاتان و داوید ویا هم انخاب خودش بود نه لاپورتا یا بگرستین.
عجیب ترین چیزی که میتونستم بشنوم این بود که رایکارد و پپ بازیکناشون رو خودشون انتخاب نمیکردن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
بین بحثتون
این عادل فردوسی پور آلمانی رو مثل فارسی کامل بلده میگه هوملز شماها چرا میگین هاملز

❤ تا ابد بارسا ❤
۲ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
محمد نوشته:

بین بحثتون
این عادل فردوسی پور آلمانی رو مثل فارسی کامل بلده میگه هوملز شماها چرا میگین هاملز

شما ببخشید، از این به بعد بهش میگیم هوملز
ایشالا که خرید بعدیمون باشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۲,۶۶۲ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۹۳ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۵۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۹,۶۴۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۳۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۵۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۶۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!