به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: داستانک!
مبدل الاشباح
نام کاربری: gh.mo
پیام: ۱,۵۶۰
عضویت از: ۲۴ فروردین ۱۳۹۵
از: tehran
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Anis نوشته:

خوبه که الآن حالت بهتره :)

:-*
ممنون

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۴ اسفند ۱۳۹۸
Queen Laelys
نام کاربری: Huchism
پیام: ۱۱۸
عضویت از: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸
از: The far galaxy
گروه:
- کاربران عضو
صادقانه، خوندن داستان برام سخت بود.
درد زیادی داشت، زیادی واقعی بود... واقعیِ واقعی... و خیلی عصبانی میشدم یه جاهایی.

واقعاً ایمانت قشنگه. میدونی؟ من تحسینش کردم و ازت یاد گرفتم. :) چون آدم گاهی درگیر زندگی که میشه یادش میره اینا همش بازیه، موقتیه و مهم یه دنیای دیگه‌ست...
همینطور قوی بودنت رو تحسین کردم. اینکه شروع کردی درس خوندن. اجازه ندادی چیزی زانوهاتو خم کنه و جنگیدی برای خودت.

امیدوارم همیشه دست خدا روی شونه‌ت باشه و آرامش داشته باشی.

۱۵ اسفند ۱۳۹۸
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Lily نوشته:

صادقانه، خوندن داستان برام سخت بود.
درد زیادی داشت، زیادی واقعی بود... واقعیِ واقعی... و خیلی عصبانی میشدم یه جاهایی.

واقعاً ایمانت قشنگه. میدونی؟ من تحسینش کردم و ازت یاد گرفتم. :) چون آدم گاهی درگیر زندگی که میشه یادش میره اینا همش بازیه، موقتیه و مهم یه دنیای دیگه‌ست...
همینطور قوی بودنت رو تحسین کردم. اینکه شروع کردی درس خوندن. اجازه ندادی چیزی زانوهاتو خم کنه و جنگیدی برای خودت.

امیدوارم همیشه دست خدا روی شونه‌ت باشه و آرامش داشته باشی.

واقعا ممنون هم بخاطر تعریف هات، هرچند حقیقتا خودم رو لایقشون نمیدونم. هم بخاطر دعای خیلی خوبت.
خیلی پیامت پر انرژی بود
حقیقت یکی از مهمترین علت هایی که داستان زندگیم رو گذاشتم این بود که شاید یک نفر بخونه و بدردش بخوره.
درسته همه چی موقتیه تو این دنیا، ولی برای من یکی ،این موضوع که بدونم وقتی نهایت تلاشم رو کردم، باقی اتفاق ها رو خدا برام رقم زده. بسیار آرامش بخشه البته به شرطی که تمام تلاشمون رو کرده باشیم.
و اینکه هر اتفاقی که بیافته مطمعنا دنیا به آخر نرسیده. و تا وقتی نفس میکشیم باید بجنگیم. هرچند که واقعا جنگیدن سخته...
در مورد اعصاب خرد کن بودن دادستان هم دیگه شرمنده
میخواستم چیزی از اصل ماجرا کم نشه و الا لطیف ترش میکردم.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۶ اسفند ۱۳۹۸
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
یه توصیه دوستانه برای همه، هرچند میدونم همه ی اونایی که میان اینجا بسیار بهتر از من خیلی چیزها رو میدونن. اما چون تجربه ام بوده میخوام بگم.
زندگی هرچقدر براتون بالا و پایین داشت، هرگز رابطه خودتون رو با خدا قطع نکنید. و بهترین خط اتصال به خدا نمازه.
شوهر من دوران عقد یه مرد به تمام معنا بود. ما با هم، اصفهان،شمال،مشهد،کربلا، خوزستان، ساوه رفته بودیم. شاید یه سری چیزها رو دروغ گفت قبل از ازدواجمون، مثل سیگار کشیدن یا نماز اول وقت، ولی مطمعنم خودش هم نمیخواست به اون هیولایی که در آخر تبدیل شد، تبدیل بشه.
من شاید چون روند داستان رو سریع تعریف کردم اینطور به نظر اومده باشه که از اول اینطور بود. نه. حتی تغیرش هم سریع نبود. آروم آروم به اون چیزی تبدیل شد که خوندین . تغیرش از زمانی شروع شد که نمازش رو نخوند.
با اینکه زیاد دم از امام حسین و امام علی میزد، اما دقیقا از وقتی رشته اتصالش رو با خدا برید، تغیراتش شروع شد. انگار آروم آروم شیطون دلش رو سیاه و سیاهتر کرد.

هیچ وقت پیش خودتون فکر نکنید من فلانم و بهمانم و شیطون نمیتونه رشته اتصال من و خدا رو بِبُره. چون غرور اولین راهیه که شیطون از طریقش وارد میشه.
شوهر من یک زمانی طلبه بود، یک زمانی با بهاییت و سنی بحث علمی و درست و حسابی میکرد برای مغلوب کردنشون. در مورد شبهه های سنی و وهابی و بهایی کنفرانس میداد، ولی خب کاهل نمازیش و مغرور شدنش به همین کارهاش،اون رو تا بی نمازی برد و آخرسر هم...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۶ اسفند ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بله همه ما در معرض خطر سقوطیم. شیطان هیچ وقت بیکار نمی‌شینه. به شخصه تجربه کردم که نماز بهترین سلاحه در برابر شیطان. سال‌هاست که هرکس می‌پرسه چرا نماز می‌خونی میگم چون بهم آرامش میده و ازم محافظت می‌کنه. فراتر از وجوب و بهشت و جهنمش.

بی دلیل نیست که پیامبر فرموده فاصله کفر و ایمان ترک نمازه. حتی روایتی دیدم از امام صادق که تارک الصلاه از زناکار بدتره! متاسفانه تو زمونه جاری اهمیت نماز پیش خیلی ها کمرنگ شده.

مثلا برادرای خودم با این بهونه مزخرف که قطعا تلقین شیطانه که نماز حق الله‌ه و خدا می‌بخشه یا نمی‌خونن یا یه خط در میون می‌خونن و دقیقا وقتی که نمازت شل میشه سقوط تدریجیتت آغاز میشه.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اسفند ۱۳۹۸
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

بله همه ما در معرض خطر سقوطیم. شیطان هیچ وقت بیکار نمی‌شینه. به شخصه تجربه کردم که نماز بهترین سلاحه در برابر شیطان. سال‌هاست که هرکس می‌پرسه چرا نماز می‌خونی میگم چون بهم آرامش میده و ازم محافظت می‌کنه. فراتر از وجوب و بهشت و جهنمش.

بی دلیل نیست که پیامبر فرموده فاصله کفر و ایمان ترک نمازه. حتی روایتی دیدم از امام صادق که تارک الصلاه از زناکار بدتره! متاسفانه تو زمونه جاری اهمیت نماز پیش خیلی ها کمرنگ شده.

مثلا برادرای خودم با این بهونه مزخرف که قطعا تلقین شیطانه که نماز حق الله‌ه و خدا می‌بخشه یا نمی‌خونن یا یه خط در میون می‌خونن و دقیقا وقتی که نمازت شل میشه سقوط تدریجیتت آغاز میشه.

آخ این تلقین شیطان واسه حق الله رو خیلی خوب گفتین.
تنها تلقینیه که بین بچه هایی که فطرت خوب دارن جواب میده و شیطان سالهاست داره ازش استفاده میکنه.
اون بنده خدا هم، همش وقتی بحث نماز داشتیم میگفت نماز حق الله خدا می‌بخشد به تو مربوط نیست.
اما متااسفانه کسی کمتر متوجه میشه که شل شدن نماز یعنی سقوط تدریجی. و این سقوط اگه آدم قبلش توبه نکنه و برنگرده حتمیه...

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۶ اسفند ۱۳۹۸
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من همیشه در جواب این آیه رو می‌خونم:

می‌گویند آتش جهنم جز چند روزی به ما نخواهد رسید. بگو آیا از خدا پیمانی گرفته‌اید؟! (بقره ۸۰)

نمی‌دونم چرا یه سری فکر می‌کنن حق الله یعنی شوخی و خدا تضمین داده حتما ببخشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۶ اسفند ۱۳۹۸
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

می‌گویند آتش جهنم جز چند روزی به ما نخواهد رسید. بگو آیا از خدا پیمانی گرفته‌اید؟! (بقره ۸۰)

چقدر عمق آیه نزدیکه به شرایط موصوف. قشنگ انگار برا همین نازل شده...

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۶ اسفند ۱۳۹۸
مبدل الاشباح
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

این نشون میده چقدرررررر القائات شیطان روی ما تاثیر میذاره. نمونش همین وحشتی که مردم رو فرا گرفته. و اول از همه خونه خدا و اهل بیت رو بخاطرش تعطیل کردن

نقل قول
Strong forever نوشته:

چقدر عمق آیه نزدیکه به شرایط موصوف. قشنگ انگار برا همین نازل شده...

هرچیزی که سوالت باشه توی قرآن هست. فقط کافیه ببینیم.
من که همیشه وقتی نمیتونم با کسی مشورت کنم، یا وقتی که مشورت سایرین بدردم نمیخوره جوابم رو از کلام الله میگیرم. نه به عنوان استخاره. صرفا به عنوان گفتگو با خدا
همینطوری بهم ثابت شده که هرچی بخوام تو قرآن هست.

گداخته از جفای همه
گریخته در وفای علی
۱۶ اسفند ۱۳۹۸
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
نقل قول
علی ولی الله نوشته:

اوه wow ...

۱۶ اسفند ۱۳۹۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۶۷ بازدید
۱۶ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۲,۲۹۰ بازدید
۱۶ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۵,۴۱۸ بازدید
۱۶ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۵۵ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۵۹۵ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۵۶ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۲,۹۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۹۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۶۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!