به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول
آخه خداییش یک درصد احتمال داره دورتموند هاملز رو با30 تا بده به ما

راسل 30 تا به هاملز پیشنهاد بده، ندادن با من
سال پیش همین دورتموند نوری شاهین رو (که اون موفع از هاملز هم تاثیگذارتر بود) فقط با 10 تا داد به رئال.
اوزیل رو در نظر بگیر، بعد جام جهانی اوزیل از مسی هم معروف تر شده بود. رئال فقط 15 تا داد به وردربرمن و اوزیل رو گرفت.
بایرن فکر کردی با چند میلیون نویر رو گرفت؟ 18 تا داد به شالکه و نویر رو گرفت.

البته این ها دلیل داره.
نوری شاهین مبلغ جداییش 10 میلیون یورو بود که اینا مث این که یادشون رفته بود قرارداد جدید تنظیم کنن
اوزیل فقط یه سال از قراردادش مونده بود و حتی اگه کاکا مصدوم نمیشد رئال یه سال دیگه صبر میکرد اوزیلو مفتی میخرید
نویر هم همینطور.یه سال از قراردادش مونده بود و با 18 میلوین یورو رفت بایرن.
مگرنه دورتموند یه بازیکنی مث مارکو رئوس رو 17 میلیون یورو خرید.

در ضمن در مورد 100 تا:نه باشگاه میده،نه خود آلوز راضی میشه بره.که اگه قرار بود بره با اون پیشنهاد 80 میلیون یورویی ازطرف آنژی مخاچ قلعه میرفت

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
نوری شاهین مبلغ جداییش 10 میلیون یورو بود که اینا مث این که یادشون رفته بود قرارداد جدید تنظیم کنن
اوزیل فقط یه سال از قراردادش مونده بود و حتی اگه کاکا مصدوم نمیشد رئال یه سال دیگه صبر میکرد اوزیلو مفتی میخرید
نویر هم همینطور.یه سال از قراردادش مونده بود و با 18 میلوین یورو رفت بایرن.
مگرنه دورتموند یه بازیکنی مث مارکو رئوس رو 17 میلیون یورو خرید.

برا همین گفتم 30 میلیون، مشکل اینه که راسل اصلا پیشنهاد نمیده به هاملز، 30 میلیون پیشنهاد رو بده، ندادن من خودم میرم با زور میارم هاملز رو تو فوتبال آلمان پیشنهاد 30 میلیونی ببینن باباشون رو هم میفروشن چه برسه به هاملز
نقل قول
در ضمن در مورد 100 تا:نه باشگاه میده،نه خود آلوز راضی میشه بره.که اگه قرار بود بره با اون پیشنهاد 80 میلیون یورویی ازطرف آنژی مخاچ قلعه میرفت

اولا 100 تا از 80 تا بیشتره.
ثانیا تو فوتبالی که کریس رونالدو رو 94 تا میخرن، کاکا رو تو اوجش 65 تا میخرن، دنی آلوز افت کرده رو 100 تا نفروشی اسمش چیزی جز خریت نیست.
ثالثا کی گفته خود آلوز راضی نمیشه؟ هنوز یادم نرفته بوی پول منچستر سیتی به مشامش خورده بود، ساز رفتن کوک کرده بود.
مشکل اصلی اینه که به احتمال زیاد این خبر نادرسته چون هیشکی مغز خر نخورده بیاد به دنی آلوز 100 تا پیشنهاد بده. باز اگه اینیستا بود باورش راحت تر بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
باز دوستان میگن بارسا مگه میخواد همرو بخره ولی سایت گل کشور اسپانیا زده صحبت اومدن الو دیارا هم به گوش میریسه.من به شخصه اون بازی با انگلیس دیدمش درسته عالی دفاع می کنه ولی 100%چلو تیمی مث رئال که همش حمله می کنن کم میاره چون داشت قدم زنان بازی رو دنبال میکرد
===================================
من به شخصه احتمال رفتن دنی رو زیاد می بینم و فک می کنم حتی قطعی شده چون ایسلا هافبک و دفاع راسته و برای جانشینی دنی داره میاد
==============================
درمورد خبرهایی هم که قبلا بود و یادم رفته بود :من بازی زابالتا رو جلو آرژانتین به عنوان مدیر ورزشی شماره2تیم زیر نظر داشتم و راضی بودم از عملکردش در مورد کمپانی هم که در کیفیتش شکی نیست
=====================================
درمورد اخبار نقل و انتقالی که من شنیدم و شاد شدم و بعد اون بازیکن اومده عملکرد عالی داشته مثلا ماسکرانو سسک یا الکسیس
================================
انگاری خوشبختانه تیتو رو آلبا اصرار داره شدید!
=============================
خدا بهمون صبر بده هنوز یه ماه نگذشته این همه خبر نقل و انتقال هست ببین تا آخر چی میشه
=================================
انگاری لاپورتا از اوضاع ناراضیه و می خواد برگرده

FORCA BARCA
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اونهایی که میگن دنیل رو بفروشیم فقط دارن به پولش فکر میکنن یعنی؟! اولزی که همیشه جزو بهترین ها بوده و از اول ورودش توی تیم با تیم هماهنگ بوده و این همه توی موفقیت های تیم ایفای نقش کرده رو بدیم بره انصافا افتخار و بازی زیبا رو به پول فروختیم
خود الوز بارها و بارها گفته نمیخواد بره و این هم خودش جزو امتیازات الوزه چون با تمام پیشنهادا حاظره توی تیم بمونه این حس مسئولیتش و اینکه پول پرست نیست واقعا موضوع مهمیه ، هر بازیکنی اینجوری نیست .

بعدش از نظر فنی هم تیم به مشکل میخوره ، الوز اینیستای سمت راست بارساست ، رفتنش خوب نیست چون جایگزینه مناسبی براش وجود نداره
به دو دلیل:
1:الوز از محدود بازیکنایی هست که از لاماسیا نیومده اما سبک بازی بارسا رو از همون اول درک کرد و کاملا هماهنگه . اگر بفروشیمش تضمینی نیست که نفر بعدی این هماهنگی رو داشته باشه .
2:بهتر از الوز الان توی فوتبال نیست برای اون سمت بارسا . کسی که هم کاملا با تیم هماهنگ باشه هم اینقدر سرعتی باشه و هم تا این حد پاسور خوبی باشه . دنیل همه اینها رو داره و تازه گل زنی رو هم بهش اضافه کنید .

نقل قول
ثانیا تو فوتبالی که کریس رونالدو رو 94 تا میخرن، کاکا رو تو اوجش 65 تا میخرن، دنی آلوز افت کرده رو 100 تا نفروشی اسمش چیزی جز خریت نیست.

امیر جون اگر رئال براش پول نمیداد هیچ کس حاظر نبود اینقدر برای این شتر بده اینکه یک تیمی میاد اینقدر خرج یک بازیکن میکنه بستگی به درامد باشگاه و البته مدیراش داره ؛ دلیل نیست که اون بازیکن اونقدر بی ارزه . به نظرم این مقایسه درست نیست . دلیل نیست اگر رئال اونقدر پول داده ، ما هم همچین پیشنهادایی رو قبول کنیم .

ما الان به مدافع احتیاج داریم ، بعد بیایم یک مدافع هم بفروشیم؟! این کار درست نیست فروشش اشتباست .

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
امیر جون اگر رئال براش پول نمیداد هیچ کس حاظر نبود اینقدر برای این شتر بده اینکه یک تیمی میاد اینقدر خرج یک بازیکن میکنه بستگی به درامد باشگاه و البته مدیراش داره ؛ دلیل نیست که اون بازیکن اونقدر بی ارزه . به نظرم این مقایسه درست نیست . دلیل نیست اگر رئال اونقدر پول داده ، ما هم همچین پیشنهادایی رو قبول کنیم .

دنی الوز بت نیست. به نظر من کریس رونالدو از دنی آلوز قیمتش خیلی بیشتره. تازه دنی آلوز نسبت به فصل اول و دومش افت کرده.
وقتی رونالدو رو میخرن 94 تا، رد کردن پیشنهاد 100 میلیون یورویی برای دنی آلوز قطعا اشتباهه.
نقل قول
ما الان به مدافع احتیاج داریم ، بعد بیایم یک مدافع هم بفروشیم؟! این کار درست نیست فروشش اشتباست .

عزیز من. اگه خبرش درست باشه، پیشنهادش 100 میلیونه.
با فروشش میشه 2 تا مدافع عالی مثل بیل و هاملز رو خرید، تازه یه چیزی هم تهش میمونه.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
به نظرمن كه بارسلونا نبايد آلوزو از دست بده درسته اين فصل يه خورده افت كرده ولي هنوزم يكي از بهترين دفاع راستاي جهانه

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
میگم دوستان این کیائر هم گزینه خوبیه برا دفاع وسطا.
از همون اول به دلم نشسته بود الان که تو یورو دیدمش بیشترم نشست.
میشه گفت تقریبا حال رونالدو رو گرفته بود.

۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
الان دارم بازی هوملس رو می بینم هرررررس می خورم

FORCA BARCA
۲۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دنی الوز بت نیست. به نظر من کریس رونالدو از دنی آلوز قیمتش خیلی بیشتره. تازه دنی آلوز نسبت به فصل اول و دومش افت کرده.

قبول دارم کریس بیشتره ولی تا این حد که رئال براش پول داد ! رونالدو منتظر یک همچین پیشنهادی هم بود . به هر حال بازم اگر رئال واسه رونالدو اینقدر پول داده دلیل بر این نیست ما هم یک پیشنهاد خوب رو اینقدر راحت قبول کنیم . این مقایسه ها درست نیست . یک بار سر همین چشم به هم چشمی با رئال و پرز سر زلاتان ضرر کردیم دیگه ؛ اون یک جورش بود اگر الوز بره یک جوره دیگه ضرر میکنیم ...
هر بازیکنی فرازو نشیب داره ولی الوز اونقدرا هنوز بازیش بد نشده که بخوایم بفروشیمش ، مطمئن باش کسی پیدا نمیشه 90 دقیقه مدام استارت بزنه و موقعیت سازی کنه .

۲۵ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
شایعه ست بابا
حالا این باشگاهه چیکارست نفتیه یا گازی که اینقدر میخواد پول بده
مطمئن باشین اگه 100 میلیون یورو برا آلوز میخواستن بدن راسل همون لحظا دنی رو میداد یه ماچ هم میکرد طرفو و بهش میگفت خدا خیرت بده مرد که ما رو از بدهی نجات دادی و هیچ جایگزینی هم واسش نمیخرید با همون مونتایا میگذروندیم فصل جدید رو
اما این دفاع راست تاتنهام والکر هم خععلی بازیکن خوبیه بهش فکر کنین

❤ تا ابد بارسا ❤
۲۵ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۷۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۶۵۲ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۳,۹۷۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۳۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۵۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۰۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۸۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!