به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوست عزیز برا پوشش دادن خلا های تیم هر چی پول بدی می ارزه. چطو دارن برا تیاگو سیلوا 45 تا بدن.

حسام جون خلا اصلی الان توی دفاع وسطه دیگه باید اینقدر پول بدن، البته الان که داره میپره ولی بلاخره هزینه گنده رو باید برای جایی کرد که تیم توی اون پست بازیکن نیاز داره ، پست دفاع وسط الان بدجوری ضعیف شده نیمکتمون خالیه .

بیل برای پست دفاع راست خوبه خیلی هم خوش استیله ولی هر چی باشه الان ابیدال داره برمیگرده و ادریانو رو هم داریم تیتو هم نمیخواد بفروشش خب خرید بیل هزینه الکیه ... اگر ابیدال نمیومد یک چیزی اما حالا که ابیدال داره برمیگرده وجود البا اون سمت رو درست میکنه .

بدهی های باشگاه زیاده ، درسته خود راسل گفته نصوف داده شده ولی اینجورا هم نیست مطمئن باش تیم هنوز باید بدهی بده . بعد این 50 تای بیل جدا دسمتزدش هم جدا! بازیکنی مثل بیل سالانه زیاد میگیره ، زلاتان رو مگه یادتون نیست ؟! همین دست مزد بالاش بدجوری داشت ضرر میزد به تیم .

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
حامد جان قبلا در این مورد زیاد حرف زدیم.
قبلا هم بت گفتم، آبیدال اگرم بیاد با اومدن بیل میتونه بره توی دفاع وسط بازی کنه که اونجا هم خیلی خوبه.
اینجوری با یه تیر 2 تا نشون میزنیم، هم یه دفاع چپ تخصصی خیلی خیلی خوب میخریم هم آبیدال میتونه تمرکزشو بزاره برای دفاع وسط.
در ضمن بابا یعنی این راسل لامصب نمیتونه تو یه فصل 2 تا دفاع خوب برا سمت چپ و وسط بگیره؟؟؟
واقعا اگر نمیتونه باید بره بمیره.
به خدا من اگر جای تیتو بودم عمرا با این تیم قرارداد نمیبستم.
تیمی که رو هر بازیکنی دست بزاری مسئول باشگاه بیاد بگه بودجمون نمیرسه و بقیه بیان اون بازیکن رو بگیرن و مدیر باشگاه فقط مثل اسب آبی نگاه کنه انصافا مربی گری توش ته ریسکه.
الان ما باید چند تا بازیکن فیزیکی بگیریم برای وقتایی که نمیتونیم با حفظ توپ خطری رو دروازه حریف ایجاد کنیم و حریف میره تو دفاع.
الان بارسا چون دفاعش مشکل داره تاکتیکش برای دفاع حفظ توپشه، ولی اگر بتونیم یه مقدار فیزیکی تر بازی کنیم و تو بحثای دفاعی بهتر باشیم میتونیم با دادن توپ به رقیب فضا ها رو باز کنیم.
واقعا تیم چند تا خلا اساسی داره که مهمترینش دفاع چپه نه دفاع وسط.
بعدشم به جای اینکه پول زیاد برای دفاع وسط بدیم اون پولو برای بیل میدیم و برای دفاع وسط یکی مثل ورتونگن میگیریم که هم قیمتش کمه هم بهتر از تیاگو سیلواست.
تو داری میگی پول و حقوق بیل بالاست، پول و حقوق تیاگو سیلوایی که نصف فصل رو مصدومه از بیل کمتره؟؟؟

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
گمنام نوشته:

به خدا من اگر جای تیتو بودم عمرا با این تیم قرارداد نمیبستم.
تیمی که رو هر بازیکنی دست بزاری مسئول باشگاه بیاد بگه بودجمون نمیرسه و بقیه بیان اون بازیکن رو بگیرن و مدیر باشگاه فقط مثل اسب آبی نگاه کنه انصافا مربی گری توش ته ریسکه.

الان به نظر تو تیمی هست که از بارسا پرستاره تر باشه؟
یعنی آرزوی هر تیمیه که مربی این تیم باشه.
وختی خیلی از مربیای دنیا میان خودشونو به بارسا پیشنهاد میدن یعنی یه چیزی بارسا داره.
بارسا بدون تردید پرستاره ترین تیم دنیاس.حالا چون بازیکن مورد علاقتو نمیخرن اینطوری حرف نزن.
پیکه،پویول،آلوز،ژاوی،اینیستا،سسک،مسی،ویا همه جزوسوپراستار های فوتبالن.هیچ تیمی تو دنیا نیست که این همه سوپراستار داشته باشه تو تیمش.همین رئال کاسیاس و رونالدو و اوزیل و کاکا خدا بیامرز سوپراستارهاش هستن.
یعنی تو دفاع وسط که کلا تعطیله،راموس و پپه جزو سوتی های دفاع وسطن که البته راموس تو دفاع راست شاید بعد آلوز و مایکون،سومین دفاع راست باشه.ولی سوپر استار نیست.
اینایی که میگم همشون جزو 3 تا بهترین تو پستای خودشون هستن.حالا بوسکتسو پدرو و الکسیس و اینا رو جزو بازیکن های درجه دو قرار میدیم.
یعنی اگه سرمربیگری تو این تیم خیلی ریسکه پس مربیگری تو منچستر و آرسنال و رئال و میلان و اینتر و یوونتوس و بایرن و چلسی و کل تیمای دنیا و اینا که اصلا فوق غیر ممکنه.
بعدشم قرار نیست ما تو کل پستامون سوپراستر داشته باشیم.همین الانش بیشترین حقوق تو کل تیمای دنیا میدیم به بازیکنامون و همین مسئله باعث شده که خیلی بدهی داشته باشیم.
مثلا آلبا رو میخوان 3 میلیون یورو در سال بهش بدن.در حالی که دی ماریا تو رئال تازه امسال میخواد بشه 2/4 میلیون یورو در سال حقوقش.حالا فک کن بیل بیاد چقد بهش میدن.دفاع وسط هم که بارسا هیچ وقت 45 میلیون یورو نخواسته واسه تیاگو سیلوا بده.همون طور که پاریس نفت ژرمن با 50 میلیون یورو کاملا میلانو راضی کرد که تیاگوسیلوارو بده.راسل فابرگاسو با کمتر از 29 میلیون یورو آورد.که با توجه به قهرمان نشدن تو لالیگا و چمپیونزلیگ 1/5 میلیون یورو دیگه بهش اضافه شد.این یعنی 30 میلیون یورو،حالا بیاد تیاگو سیلوا رو بخره 45 میلیون یورو؟عمرنتاشما خودمونم میدونیم که میتونیم با آلبا نقطه ضعفمونو برطرف کنیم.حالا چرا بیایم کلی پول بدیم واسه بیل؟باور کن پول اضافس.بابا خود سایت اسپورت هم نظرسنجی گذاشت که دوس دارین بیل روبا 40 میلیون یورو بخرین یا آلبا رو با 10 میلیون یورو،68 درصد گفتن آلبا رو با 10 میلیون یورو،چون حالیشونه بدهی باشگاه.خیلی بهتره اون پولی رو که خرج میکنیم واسه نقل و انتقالات صرف دفاع وسط کنیم.آبیدال هیچ وقت تو دفاع وسط خوب نبوده و همیشه سوتی بود.چه تو فرانسه چه تو بارسا که گهگاه اونجا بازی میکرد.بعدشم باید قبول کنیم که آبیدال فوتبالش دیگه تموم شده.سوپرمن که نیست با این وضعیت کبد بیاد مثل قبل بازی کنه..یعنی الان میگی آبیدال تو دفاع وسط عالی بازی میکنه؟ یعنی از دفاع چپ بهتر؟ پست اصلی آبیدال دفاع چپه.حالا نظرت چیه آبیدالو بزاریم دفاع چپ یه دفاع وسط خوب بخریم؟ اینطوری هم آبیدال تمرکزش رو دفاع چپه،هم اون دفاع وسطه قشنگ تمرکزش میره رو دفاع وسط

نقل قول
گمنام نوشته:

برای دفاع حفظ توپشه، ولی اگر بتونیم یه مقدار فیزیکی تر بازی کنیم و تو بحثای دفاعی بهتر باشیم میتونیم با دادن توپ به رقیب فضا ها رو باز کنیم.

این دیگه آخر حرف بود.کل دنیا عاشق این فلسفه ی بازی ما شده،ما بیایم توپو بدیم به حریف فضاها رو ببندیم.یعنی مضحکه ی خاص و عام میشیم رسما.
ما اگه این فلسفه رو نداشتیم که اصلا النا بارسا فوقش یه تیم در حد والنسیا بود.ما باید فلسفه ی 20 سالمونو ول کنیم بریم فضا ها رو ببندیم؟چیزی که به خاطرش سال ها دنیا رو مسخره میکردیم؟
حی وختی هم که شیشم و چهارم شدیم یه تحلیل گری تو تلویزیون اومد گفت،بارسا قابل احترامه چون همیشه هجومی بازی میکنه.چه وختی 4-0 برده چه وختی تو یه بازی حساس 1-0 برده.حتی خوان لاپورتا وخیت ازش پرسیدن چرا اینقد زود رایکارد رو برکنار کردین گفت رایکارد بعضی اوقات وختی که میبرد فلسفه ی ما رو یادش میرفت و دفاع میکرد.یعنی هیچی دیگه بیایم فضا ها رو ببندیم که ببریم.خب اگه به این بود که سر بازی چلسی بعد 2-0 میرفتیم تو کار دفاع.ولی اون موقع فلسفمونو نابود میکردیمو هیچکس بهمون افتخار نمیکرد.و خود من به شخصه هیچ وخت از اون صعود خوشحال نمیشدم.من به خاطر بازی همیشه هجومی بارسا طرفدارش شدم.و مطمئن هستم خیلی از طرفدارای قدیمی مث من صرفا به خاطر بازی همیشه هجومیمون طرفدار بارسا شدیم.ون بارسا قبل 2005 هیچ چیزی به جز بازی همیشه تهاجمی نداشت که طرفدارش بشیم.
یعنی واقعا حاضری ما توپو به حریف و فضا ها رو ببندیم؟
خب اون موقع حتی اگه جام هم بگیریم میشیم یکی عین اینتر یا چلسی یا یونان که هیچکس به جز طرفداراشون از قهرمانیشون خوشحال نشدن.و سال های دیگه هیچ کس از اینتر و چلسی صحبت نمیکنه.از بارسا صحبت میکنه.چون هم بازی رو میبرد و هم فوتبالو.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
قبلا هم بت گفتم، آبیدال اگرم بیاد با اومدن بیل میتونه بره توی دفاع وسط بازی کنه که اونجا هم خیلی خوبه. اینجوری با یه تیر 2 تا نشون میزنیم، هم یه دفاع چپ تخصصی خیلی خیلی خوب میخریم هم آبیدال میتونه تمرکزشو بزاره برای دفاع وسط.

هم باید 50 میلیون خرج بیل کنیم (اینو نگفتی) .

اخه عزیزم مگه کشکه که تیم همینجوری دست کنه توی جیبش خرج یک بازیکنی کنه که تیم در حال حاظر میتونه پستش رو با یک خرید 15 میلیون یورویی پر کنه ... همین الان به بانک های اسپانیا بدهی داریم که هنوز پرداخت نشده. €578.1 کم پولی نیست ! اگر از چند ماه پیش کمتر نشده باشه همین حدودا بدهی داریم .
نقل قول
در ضمن بابا یعنی این راسل لامصب نمیتونه تو یه فصل 2 تا دفاع خوب برا سمت چپ و وسط بگیره؟؟؟

من نمیفهمم این وسط چرا تا یک چیزی میشه به راسل گیر میدین؟!
مگه زمانی که لاپورتا بود ول خرجی میکرد که راسل بکنه ؟! تیم برای خرید یک بازیکن و بستن قرارداد باهاش اول با خزانه دار باشگاه هماهنگ میشه و بعد با مدیر نقل و انتقالات ! ... لاپورتا یک بار زلاتان رو خرید ضرر کردیم فقط به خاطره اینکه علارقم بدهی های باشگاه پول گنده ای بابتش دادیم درصورتی که میتونستیم همون موقع با حفظ اتو"و یک بازیکن ارزونتر بخریم که باشگاه رو توی خرج نندازه اینجوری اتو"و هم ادعای طلب نکنه از بارسا !!! طلبی که هنوز داره در موردش حرف میزنه این هزینه های الکی هستند که باعث میشن تیما برن توی خرج!

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
کیاوش اول تکلیف رو مشخص کن. تو بحث مالی رو مد نظر داری یا نه؟
از طرفی میای میگی کلی بدهی داریم و نباید 40 تا برای بیل بدیم. اما از طرف دیگه میای میگی پول بدیم دفاع وسط بخریم؟

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
اسطوره نوشته:

کیاوش اول تکلیف رو مشخص کن. تو بحث مالی رو مد نظر داری یا نه؟
از طرفی میای میگی کلی بدهی داریم و نباید 40 تا برای بیل بدیم. اما از طرف دیگه میای میگی پول بدیم دفاع وسط بخریم؟

بحث مالی رو در نظر میگیرم

اولا که گفتم دفاع وسط بگیریم.ولی نه 40 میلیون.یه بازیکنی که کمترین پولو واسمون داشته باشه،و بیشترین بازدهی رو.
حتی الان که دارم فک میکنم میشه رو بارترا و فونتاس هم حساب کرد.
این از این.
بعدشم وختی مشکل ما با 10 میلیون یورو حل میشه.چراباید 40 میلیون یورو بدیم؟
به هر حال مشکل مالی هست.و بیل هم اصلا گزینه ی بارسا نیست.البته باز اون از حدسای عالی(مثل اومدن زلاتان و ویا و ماسکرانو و نیومدن اوزیل و این آخرا هم اومدن آلبا)میزنم و میگم احتمال داره بیل فصل بعد بیاد بارسا.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
سایت گل زده تیاگو سیلوا با پاریسن ژرمن تموم کرده!!!!!
حقیقت داره ؟؟؟؟
در ضمن به نظر من بدترین نقل انتقلات تو این چند سال مال بارسا بوده
انصافا خیلی راحت بازیکن از دست میدیم و خیلی سخت میگیریم
و صد البته بدترین نقل انتقال هم زلاتان بود که بابتش اتوئو رو ...

بیل و سیلوا اینقدری که باشگاهاشون میگن نمی ارزن
بهتر دنبال گزینه های ارزون تر بریم

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۲۳ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یک چیزه دیگه بگم ؛ مطمئن باشید تیم واسه سیلوا اونقدر پول نمیداد اگر واقعا قصد داشت بخرش ! دیدید که همین الانم نخریدش و گذاشت پاریسن ژرمن باهاش قرارداد ببنده . این به خاطره همون مسئله مالی باشگاهه ، اگر قرار بود 40 تا واسش بدیم دیگه باید قید بعقیه خرید هامون توی پست حمله رو میزدیم و به یک مدافع دیگه بسنده میکردیم .

الان تیم برای خرید توی پست دفاع به غیر از البا میتونه حد اقل دو تا دفاع دیگه بخره

۲۳ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
بعدشم وختی مشکل ما با 10 میلیون یورو حل میشه.چراباید 40 میلیون یورو بدیم؟

ما هم از خدامونه مشکل با 10 میلیون حل بشه، ولی میترسیم با توجه به کیفیت بازیکن حل نشه و سال بعد مجبور بشیم همون 50 تا رو خرج کنیم، این 10 تا هم به باد بره.
بعدش کیاجان مشکل اصلی از خرید بیل نیست، از بی کفایتی راسل هست.
تو هر تیمی به کمک مربی بگن بیا سرمربی شو با کله میاد، چه برسه که مربی بارسا بشه ولی راسل حدود 1 ماهه که هنوز نتونسته بود تیتو رو راضی کنه قرارداد ببنده.
در ضمن، همونطور که خودت گفتی هر مربی آرزو داره مربی بارسا بشه، هر بازیکن هم آرزو داره بازیکن بارسا بشه از جمله بیل، حتی با وجود علاقه شدید بازیکن بازم راسل نتونسته قیمتش رو کاهش بده.
بعدشم میگی فابرگاس رو ارزون خرید؟ فابرگاس از جیب خودش 5 میلیون خرج کرد تا بیاد بارسا. کجای دنیا دیدی بازیکن هم پول خودشو بذاره رو پول باشگاه؟ تو اسمش رو بذار مدیریت اقتصادی، من اسمش رو میذارم رسوایی. مدیریت اقتصادی رو یکی مثل پرز انجام داد که یه مراسم معارفه برای کریستیانو رونالدو گرفت و 10% پول خرید این بازیکن رو از همون جشن در آورد.
اومده به طرفدارا گفته الکسیس رو خریدم 26 میلیون ثابت + 11 میلیون که با توجه به عملکردش پرداخت میشه. نماینده اودینزه میگه بارسا 42 میلیون پول بهمون داد تا الکسیس رو دادیم رفت. بعدش رئیس اودینزه میگه نه همون قیمتی که بارسا گفته درست بود. ولی من مطمئنم رئیس اودینزه دروغ گفت مثل سگ. دلایل منطقی هم داره که اودینزه هم مایل باشه 42 میلیون اعلام بشه 26 میلیون، مثلا یکیش اینکه مالیات کمتری بدن (در مورد باشگاه اینتر هم سابقه داره که قیمت بازیکن فروخته شده رو کمتر اعلام کردن که مالیات کمتری بدن)، دومش اینکه رئیس باشگاه 26 تا رو بریزه تو حساب باشگاه و بقیه پول رو بریزه تو حساب شخصی خودش (فوتبال ایتالیا پر از کثافت کاریه)

امیدوارم هرچه زودتر دوره مدیریت راسل تموم بشه.
بارسا تو دوران گاسپارت تا مرز ورشکستی هم رفت، داشتن بررسی می کردن که اعلام ورشکستگی کنن یا نه. تو بازیها هم طوری شده بود که چهارم شدن آرزمون بود. گاسپارت زودتر از موعد از ریاست کنار کنار رفت.

لاپورتا که اومد، رفته رفته با خرید های عالی و بازیکنای لاماسیا هم وضع تیم تو جدول عالی شد و هم وضع اقتصادی باشگاه. تا جایی که تو 4 سال آخر لاپورتا همواره جزء 3 باشگاه اول جهان در زمینه درآمد سالیانه بودیم. هر صحبتی هم مبنی بر وضع اقتصادی بد بارسا خنده دار بود. هیچکس هم نمیتونست تو انتخابات با لاپورتا رقابت کنه تا جایی که دیگه 8 سال تموم شد و قانون اجازه نداد لاپورتا بازم تو انتخابات شرکت کنه.

راسل با شعار بدهی کلان باشگاه اومد به انتخابات (شعار دروغی که من راست فرضش می کنم) گفت من طرح دارم، وضع اقتصادی باشگاه بهتر می کنم، خدا رو چه دیدید شاید بحران اقتصادی اروپا رو هم حل کردم و از این حرفا
بعدا معلوم شد طرح هایی که ایشون موقع انتخابات می فرمودن، زدن تبلیغ روی پیراهن باشگاه و خرید بازیکنای ارزون بوده.
بابا انیشتین ... بابا باهوش ... این طرح ها به ذهن هیشکی خطور نمیکرد ... به قول بچه ها گفتنی عند مدیریته

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ خرداد ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

راسل با شعار بدهی کلان باشگاه اومد به انتخابات (شعار دروغی که من راست فرضش می کنم) گفت من طرح دارم، وضع اقتصادی باشگاه بهتر می کنم، خدا رو چه دیدید شاید بحران اقتصادی اروپا رو هم حل کردم و از این حرفا
بعدا معلوم شد طرح هایی که ایشون موقع انتخابات می فرمودن، زدن تبلیغ روی پیراهن باشگاه و خرید بازیکنای ارزون بوده.
بابا انیشتین ... بابا باهوش ... این طرح ها به ذهن هیشکی خطور نمیکرد ... به قول بچه ها گفتنی عند مدیریته

جانا سخن از زبان ما می گویی!

منتظر اون لحظه ایم که لاپورتا دوباره به تیمش برگرده

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۸۴۳ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۵۱ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۴۵۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۴۵۹ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۸ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۸۵ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۸۰ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۲۹۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۷۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۱ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!