به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نه لاپورتا هم اهل رسانه ای کردن نبود . که میتونیم برای اثبات این به خرید ویا و دنی آلوز و آنری و ... اشاره کنیم . البته ممکنه بعضی مواقع روزنامه ها گمانه زنی هایی رو بکنن ولی این به باشگاه ربطی نداره . قضیه سسک که این همه رسانه ای شده بخاطر حالت ویژه ش هست و اینکه سسک دویست بار گفته که میخواد به بارسا برگرده . خوب همین اظهار علاقه سسک باعث شد که مطبوعات شب و روز این سوال رو از لاپورتا بپرسن . و تازه خود باشگاه آرسنال هم با دادن یک اعلامیه در سایت رسمیش باعث رسانه ای شدن بیشتر موضوع سسک شد .

اتفاقا عقیدم شدیدا اینه که دنبال رسانه ای کردن هست! پارسال برای ویا اون همه خبر منتشر شد امسال هم که 2-3 هفته زودتر از امضا هی درموردش حرف می زد. حالا ممکنه در مورد چیگرینسکی یا کیتا رسانه ایش نکنه اما در مورد ستاره ها خیلی زود قضیه رو رسانه ای می کنه.
در مورد سسک هم به نظر من خود بارسایی ها از سسک خواستن تا به این شدت علاقه ش به بارسا رو رسانه ای کنه تا بتونن راحت تر بیارنش مثل کاری که اسین برای اومدن به چلسی کرد اما خوب نتیجه ی معکوسی داد. من نمی تونم قبول کنم که مصاحبه های هر روزه ی پویول و ژاوی و پیکه و مسی و.... بدون هماهنگی باشگاه باشه!

آنری رو هم از یک سال قبل دنبالش بود. اما در مورد آلوز کارها خیلی سریع پیش رفت و این طور نبود! آلوزو قبول دارم.

-----------------------------------------------------------
نقل قول
من کاری با موضع جناب مدیر ندارم ایشون باید خودشون از حرف هاشون دفاع کنن . ولی دیگو جان اشکال اینجاس که بعضی دوستان در مورد چگرینسکی از لاپورتا انتقاد میکنن ولی خرید رونی رو به پای راسل میذارن . من میگم باید یک رویه ثابتی داشته باشیم اگر هر کار بدی که زمان لاپورتا انجام گرفته مسئولیتش با لاپورتاس پس باید کارها و خریدهای خوب رو هم به پای لاپورتا بنویسیم . حالا هر کسی هم که نقش داشته .

ببین قضیه رونالدینیو یا دکو با بقیه خیلی خیلی فرق داره! اولا اون موقع لاپورتا یک آدم گمنام در ورزش بود نه مثل الان که همه می شناسنش، بارسا هم وضعش خیلی خیلی بد بود، چه از لحاظ مالی چه از لحاظ قدرت فوتبالی! اومدن این جور بازیکنها با همچین شرایطی رو نباید با خریدهای دیگه مقایسه کرد. من می گم آلوز هم کار لاپورتا بوده چیگرینسکی هم اما در مورد رونالدینیو واقعا قضیه فرق می کنه!
---------------------------------------------------------------
نقل قول
من شدیدا بای نظر مخالفم که راسل معمار بارسلوناس . بارسا بعد از رفتن راسل سه قهرمانی لیگ و دو قهرمانی چمپیونز لیگ رو بدست آورده و دو بار هم رفته جزء چهار تیم اروپا . در این موفقیت ها راسل هیچ نقشی نداشته . من نمیدونم چرا بهش میگن معمار ولی به نظر شما کسی که خواسته رایکارد رو اخراج کنه و ژاوی و پویول رو هم بیرون بندازه معمار این مدل بارسلوناس ؟

چیزی که من گفتم تنها یک نقل قول با همین مضمون در اکثر بیوگرافی های راسله، دلیلش هم خیلی واضحه چون اکثرشون بر این عقیده ن که چیزی که بارسا رو در اون وقت به قهرمانی رسوند و بهش شخصیت قهرمانی و فراتر بودن رو داد رونالدینیو بود و به خاطر آوردن بازیکنایی مثل رونالدینیو و دکو راسل رو معمار این تیم می دونن. من نمی تونم تصور کنم بارسا بدون این دونفر به هیچ کدوم از اون جامهای دوره ی اولش می رسید، با این که رایکارد رو خیلی خیلی دوست دارم اما نقش این دو خیلی پررنگ تر بوده، مثل نقش مسی و ژاوی الان که در مقایسه با نقش پپ خیلی خیلی بیشتره!

بحث پویول و ژاوی در مورد تیم دوره ی اول چندان به نظرم جالب نیست چون اون ها نقش تاثیرگذار چندانی نداشتن. می شد اون ها رو در اون تیم جایگزین کرد.
---------------------------------------
نقل قول
من هم بر این عقیده ام که با این قیمت خرید تورس اصلا به صلاح نیست و راسل نباید به صرف اینکه قول خرید تورس رو داده دست به این کار بزنه . و من به شخصه اگه راسل تورس رو بخاطر قیمت بالاش نخره ایرادی به راسل نمی گیرم . ولی من میگم اگه این جا بخاطر قیمت بالا حق رو به راسل میدیم باید در مورد بکام هم حق رو به لاپورتا بدیم . چون بکام یه شومن بود و خودش دوست داشت که به سیرک رئال مادرید بره .

البته شرایط هم یکمی فرق داره، برای بکهام ما این مسایل رو نداشتیم.ما بازیکنی در اون پست و سطح نداشتیم و مشکل ترافیک تو اون پست رو هم نداشتیم. من امروز تو اسپورت خوندم که موضوع زلات یه مشکل جدی برای راسل شده، چون نمی تونه تیمی رو پیدا کنه که 50 میلیون برای اون بدن، به نظرم باید همون موقع لاپورتا که سیتی و چلسی همچین پول های می دادن اون رو می فروختن و کنار کشیدن راسل از تورس فقط به خاطر اینه که نتونسته زلات رو رد کنه، تنها پیشنهادی که برای زلات هست روبینیو + 20 میلیونه که خوب پیشنهاد خوبی نیست،
اگه بخوان برای تورس زلات رو فدا کنن میشه همون کاری که با اتوئو شد! فکر می کنم اگه بتونه زلاترو رد کنه همچنان بر حرفش برای تورس باقی بمونه.البته اگه تا اون موقع دیر نشده باشه و چلسی کار رو تموم نکرده باشه!
-------------------------------------------

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
اما یک سوال خدایی این بازی های که از تورس میبینی نا امیدت نمیکنه؟ اگر اومد و به حالت اولیه در نیومد نمیگی مگه کور بودن این همه پول حروم کردن؟ شما به تورس اعتقاد داری یا میخوای راسل رو محک بزنی؟

بهزاد جان یه سوال من از تو میپرسم خواهش میکنم که حم بر چیزی نباشه.خودتم میدونی من هر سوالی پرسیدم به خاطر روشن شدن قضیه بوده نه عین بعضیا به خطر کوبیدن کس دیگه ای.
ولی بهزاد جان اینو بهم بگو تو خودت نبودی که میگفتی من دوست دارم تورس همینجور بد بازی کنه تا با قیمت کم تری بگیریمش؟

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
ولی خداییش من 7سال پیش از تلویزیون شنیدم لاپورتا گفته بود از بین بکام-رونی و آنری یکیشونو میاره.اصلا نگفت فقط بکام. ای کاش همون تکه روزنامه رو هم نگه میداشتم.

من هم ینو شنیدم تو اخبار هم نبود تو جنگ فوتبال اروپا بود فکر میکنم که تازه یکی از نماینده های علی بارسلونا اینو گفتش.تازه گفت خوشحالم که رونالدینیو رو آوردیم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ولی بهزاد جان اینو بهم بگو تو خودت نبودی که میگفتی من دوست دارم تورس همینجور بد بازی کنه تا با قیمت کم تری بگیریمش؟

نه اشتباه میکنی
من نبودم
به صفحات قبلی برگرد تا ببینی کی بوده. چون من اصلا همچین نظری ندارم که بخوام بیان کنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
نه اشتباه میکنی من نبودم به صفحات قبلی برگرد تا ببینی کی بوده. چون من اصلا همچین نظری ندارم که بخوام بیان کنم.

پس ok ببخشید از تهمت زود هنگام خودم خوشم نمیاد همچین کاریو خودم کردم.(وای بر من )

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: KHASHAYARSHA
پیام: ۱,۳۱۹
عضویت از: ۷ آذر ۱۳۸۸
از: Casablanca
طرفدار:
- پویول-ژاوی-والدس
- کرویف-استویچکوف-پپ-ریوالدو-دینهو
- فولاد-استقلال اهواز-نفت
- کـــاتـالـــــونـــــــیـــــــا
- ایمان مبعلی
- کرویف-گواردیولا-فان باستن
- مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
بحث مدیریت کهنه شده.لطفا حرفای جدید بزنید
نمیدون کی دوباره این بحثا رو پیش کشید.
بابا خاطره سازی بسه دیگه

تورس اومد، اومد.نیومدم بهتر

بارسا فقط باید خط هافبکشو قوی کنه.دفاع چپم زیاد لازم نیست ولی اگه تغییری بدن بهتره.
.......................................................
خداییش فک نکنم خود راسل و لاپورتا هم اینقدر علیه هم بیانیه صادر کن
خواهشا تمومش کنین این بحثا رو.اه اه...

President Laporta: We'd Rather To Be Best Than First
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: lovexavi
پیام: ۶۹۰
عضویت از: ۱۸ فروردین ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا -هریستو استوویچکف و گواردیولا
- اسپانیا و آرژانتین
-
- گواردیولا و لوییز ونگال و رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اتفاقا عقیدم شدیدا اینه که دنبال رسانه ای کردن هست! پارسال برای ویا اون همه خبر منتشر شد امسال هم که 2-3 هفته زودتر از امضا هی درموردش حرف می زد. حالا ممکنه در مورد چیگرینسکی یا کیتا رسانه ایش نکنه اما در مورد ستاره ها خیلی زود قضیه رو رسانه ای می کنه. .

اینکه بعضا اسم هایی به میون بیاد که نمیشه گفت رسانه ای شده .
کلا پنهان کردن خیلی از اهداف خرید خیلی سخته . مثلا همین الان پیشنهاد منچستر به اینتر برای خرید اشنایدر رسانه ای شده . ممکنه از این به بعد هم اتفاق بیفته که راسل مجبور باشه قبل از خرید یه بازیکن اونو رسانه ای کنه . مگه در زمان انتخابات این کار رو نمی کرد
نقل قول
در مورد سسک هم به نظر من خود بارسایی ها از سسک خواستن تا به این شدت علاقه ش به بارسا رو رسانه ای کنه تا بتونن راحت تر بیارنش مثل کاری که اسین برای اومدن به چلسی کرد اما خوب نتیجه ی معکوسی داد. من نمی تونم قبول کنم که مصاحبه های هر روزه ی پویول و ژاوی و پیکه و مسی و.... بدون هماهنگی باشگاه باشه! آنری رو هم از یک سال قبل دنبالش بود. اما در مورد آلوز کارها خیلی سریع پیش رفت و این طور نبود! آلوزو قبول دارم

این یک برداشت ذهنیه و مت چون دلیل و سندی موجود نیست نمیتونم قبول کنم که این مصاحبه ها با هماهنگی باشگاهه . ممکنه باشه و ممکنه هم نباشه . ولی به نظر من علت این مصاحبه ها اینه که اینا با سسک از قبل دوست بودن و مایلن که سسک به بارسا برگرده . مثلا چیزی که خود مسی در مصاحبه هاش علنا اعتراف کرد اینه که مسی قبلا هم برای اینکه پیکه رو مجاب کنه که به بارسا برگرده به پیکه اس ام اس میداده تا اونو راضی به برگشتن کنه . آوردن پیکه که برای باشگاه کار سختی نبود که دست به دامن مسی بشه
نقل قول
ببین قضیه رونالدینیو یا دکو با بقیه خیلی خیلی فرق داره! اولا اون موقع لاپورتا یک آدم گمنام در ورزش بود نه مثل الان که همه می شناسنش، بارسا هم وضعش خیلی خیلی بد بود، چه از لحاظ مالی چه از لحاظ قدرت فوتبالی! اومدن این جور بازیکنها با همچین شرایطی رو نباید با خریدهای دیگه مقایسه کرد. من می گم آلوز هم کار لاپورتا بوده چیگرینسکی هم اما در مورد رونالدینیو واقعا قضیه فرق می کنه!

ببین دیگو جان شما بر اساس مصاحبه راسل که گفته بود در سال 2003 کسی لاپورتا رو نمی شناخت قضاوت می کنی . من اصلا نمیتونم اینو بپذیرم بالاخره لاپورتا رییس بارسلونا شده بود و همین خودش برای او اعتبار به دست آورده بود که نخواد از طریق راسل مشهور بشه . اطلاعات خیلی دقیقی وجود نداره که در این خریدها راسل چقدر نقش داشته و لاپورتا چقدر . بذار من هم یه چیزی رو بهت بگم . لاپورتا در آخرین مصاحبش در مورد اتوئو گفته بود که شخصا این بازیکن رو به بارسا آورده و حتی گفت که راسل در اون موقع مخالف اومدن اتوئو بوده و گفته بوده که ما نباید پا روی دم فلورنتینو پرز بذاریم (چون اتوئو قبلا در رئال بازی کرده بود) . شما چرا نقش اتوئو رو نادیده میگیرید . مدل بارسا که فقط رونالدینیو نیست . بارسا به این خاطر این همه پیشرفت کرد که لاپورتا آدم صبوری بود و از تصمیم احساسی پرهیز میکرد. البته قطعا راسل هم کمک کرده ولی من مخالف این هستم که به راسل معمار بگیم .
نقل قول
بحث پویول و ژاوی در مورد تیم دوره ی اول چندان به نظرم جالب نیست چون اون ها نقش تاثیرگذار چندانی نداشتن. می شد اون ها رو در اون تیم جایگزین کرد.

من اینو قبول ندارم . من خودم بازی الکلاسیکو برگشت در اولین سال مربیگری رایکارد رو یادم هست . باور کن ما تو خوابگاه دانشجویی بازی رو میدیدیم همون موقع هم به یکی از دوستام که کنارم نشسته بود گفتم که نگاه کن ببین این ژاوی تمام پاس هاش صحیحه . تا جایی که من فهمیدم دلیل مخالفت راسل با این دو تا یه بحث خرافاتی بوده که گفته از وقتی این ها اومدن تو ترکیب تیم اصلی بارسا هیچ جامی رو بدست نیاورده . (حدود 4 سال ) . تازه اگه نظر شما رو بپذیریم باید این رو هم توجه کرد که بعضی دوستان الان دارن لاپورتا رو محاکمه میکنن که چرا گذاشته سسک 16 ساله از بارسا بره . چجوریه که به راسل حق میدیم ژاوی و پویول رو بفروشه ولی از لاپورتا بخاطر فروش یه بازیکن 16 ساله اونم در زمانی که جزء تیم اصلی نبوده ایراد میگیریم . جالب اینه که رفتن سسک در زمانی اتفاق افتاده که راسل نایب رییس بارسا بوده
نقل قول
البته شرایط هم یکمی فرق داره، برای بکهام ما این مسایل رو نداشتیم.ما بازیکنی در اون پست و سطح نداشتیم و مشکل ترافیک تو اون پست رو هم نداشتیم. من امروز تو اسپورت خوندم که موضوع زلات یه مشکل جدی برای راسل شده، چون نمی تونه تیمی رو پیدا کنه که 50 میلیون برای اون بدن، به نظرم باید همون موقع لاپورتا که سیتی و چلسی همچین پول های می دادن اون رو می فروختن و کنار کشیدن راسل از تورس فقط به خاطر اینه که نتونسته زلات رو رد کنه، تنها پیشنهادی که برای زلات هست روبینیو + 20 میلیونه که خوب پیشنهاد خوبی نیست، اگه بخوان برای تورس زلات رو فدا کنن میشه همون کاری که با اتوئو شد! فکر می کنم اگه بتونه زلاترو رد کنه همچنان بر حرفش برای تورس باقی بمونه.البته اگه تا اون موقع دیر نشده باشه و چلسی کار رو تموم نکرده باشه!

حرف شما متین . ولی این هم برمیگرده به اون قضاوت دو گانه . چجوریه خرید رونی و دکو رو به راسل نسبت میدی ولی شکست در خرید بکام رو گردن لاپورتا میندازی

وقتی تو نیستی
نه هست های ما
چونانکه بایدند
نه بایدها ...
هر روز بی تو
روز مباداست
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بحث مدیریت کهنه شده.
لطفا حرفای جدید بزنید
نمیدون کی دوباره این بحثا رو پیش کشید.
بابا خاطره سازی بسه
دیگه تورس اومد، اومد.نیومدم بهتر بارسا فقط باید خط هافبکشو قوی کنه.
دفاع چپم زیاد لازم نیست ولی اگه تغییری بدن بهتره.
.......................................................
خداییش فک نکنم خود راسل و لاپورتا هم اینقدر علیه هم بیانیه صادر کن خواهشا تمومش کنین این بحثا رو.اه اه..

من فکر نمی کردم این بحث کسیو ناراحت کنه، فقط می خواستم یه چیزایی یاد بگیرم.

تو خودشو ناراحند نکن، من دیگه از این بحثا نمی کنم

البته اگه بتونم جلوی خودمو بگیرم

۱۷ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
ارسال های قبلیتون رو پاک نمیکنم اما فقط در محدوده عنوان تاپیک بحث کنید
اینکه بحث کافیه و جنجال داره رو من تشخسص میدم..
فقط بحث در مورد عنوان تاپیک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اینکه بعضا اسم هایی به میون بیاد که نمیشه گفت رسانه ای شده . کلا پنهان کردن خیلی از اهداف خرید خیلی سخته . مثلا همین الان پیشنهاد منچستر به اینتر برای خرید اشنایدر رسانه ای شده . ممکنه از این به بعد هم اتفاق بیفته که راسل مجبور باشه قبل از خرید یه بازیکن اونو رسانه ای کنه . مگه در زمان انتخابات این کار رو نمی کرد

این حرفی که می زنی رو قبول دارم اما مثلا در مورد اشنایدر فقط موراتیه که گفته یونایتد اشنایدر رو می خواد، فرگوسن و روسای من یونایتد هیچ حرفی نزدن. اونها در مورد همه ی گزینه هاشون همین کارو می کنن و بقیه( به جز خودشون و باشگاه مورد نظر ) رو در بهام می ذارن اما ما تو بارسا مدام می گیم که هر کاری می کنیم تا فلانی این جا باشه یا رسما با رسانه ها مصاحبه می کنیم در مورد این که ما اونو می خوایم. البته این خصلت در رئال هم وجود داره. البته یه کمی هم باید زمان انتخابات رو بازمان آرامش به عنوان رئیس متفاوت دونست.
---------------------------------------------------
نقل قول
این یک برداشت ذهنیه و مت چون دلیل و سندی موجود نیست نمیتونم قبول کنم که این مصاحبه ها با هماهنگی باشگاهه . ممکنه باشه و ممکنه هم نباشه . ولی به نظر من علت این مصاحبه ها اینه که اینا با سسک از قبل دوست بودن و مایلن که سسک به بارسا برگرده . مثلا چیزی که خود مسی در مصاحبه هاش علنا اعتراف کرد اینه که مسی قبلا هم برای اینکه پیکه رو مجاب کنه که به بارسا برگرده به پیکه اس ام اس میداده تا اونو راضی به برگشتن کنه . آوردن پیکه که برای باشگاه کار سختی نبود که دست به دامن مسی بشه

شاید این طور باشه اما تو هیچ خریدی همچین تعداد مصاحبه ای سابقه نداشته، ضمن اینکه یکی از دلایلی که ونگر با بارسا لج افتاد به گفته ی خودش این بود که بارسا نقل و انتقالات رو از طریق رسانه ها و بازیکناش پیگیری می کنه.
-----------------------------------------
نقل قول
ببین دیگو جان شما بر اساس مصاحبه راسل که گفته بود در سال 2003 کسی لاپورتا رو نمی شناخت قضاوت می کنی . من اصلا نمیتونم اینو بپذیرم بالاخره لاپورتا رییس بارسلونا شده بود و همین خودش برای او اعتبار به دست آورده بود که نخواد از طریق راسل مشهور بشه . اطلاعات خیلی دقیقی وجود نداره که در این خریدها راسل چقدر نقش داشته و لاپورتا چقدر . بذار من هم یه چیزی رو بهت بگم . لاپورتا در آخرین مصاحبش در مورد اتوئو گفته بود که شخصا این بازیکن رو به بارسا آورده و حتی گفت که راسل در اون موقع مخالف اومدن اتوئو بوده و گفته بوده که ما نباید پا روی دم فلورنتینو پرز بذاریم (چون اتوئو قبلا در رئال بازی کرده بود) . شما چرا نقش اتوئو رو نادیده میگیرید . مدل بارسا که فقط رونالدینیو نیست . بارسا به این خاطر این همه پیشرفت کرد که لاپورتا آدم صبوری بود و از تصمیم احساسی پرهیز میکرد. البته قطعا راسل هم کمک کرده ولی من مخالف این هستم که به راسل معمار بگیم .

به هر حال همون جوری که گفتم این حرف فقط یه نقل قول از منابع خارجی بود! من قصد ندارم لاپورتا رو تخریب کنم. من فقط اشاره م به انکار نقش راسل در قضیه رونی و حرف های منابع خارجی در این مورد بوده! --------------------------------------
نقل قول
من اینو قبول ندارم . من خودم بازی الکلاسیکو برگشت در اولین سال مربیگری رایکارد رو یادم هست . باور کن ما تو خوابگاه دانشجویی بازی رو میدیدیم همون موقع هم به یکی از دوستام که کنارم نشسته بود گفتم که نگاه کن ببین این ژاوی تمام پاس هاش صحیحه . تا جایی که من فهمیدم دلیل مخالفت راسل با این دو تا یه بحث خرافاتی بوده که گفته از وقتی این ها اومدن تو ترکیب تیم اصلی بارسا هیچ جامی رو بدست نیاورده . (حدود 4 سال ) . تازه اگه نظر شما رو بپذیریم باید این رو هم توجه کرد که بعضی دوستان الان دارن لاپورتا رو محاکمه میکنن که چرا گذاشته سسک 16 ساله از بارسا بره . چجوریه که به راسل حق میدیم ژاوی و پویول رو بفروشه ولی از لاپورتا بخاطر فروش یه بازیکن 16 ساله اونم در زمانی که جزء تیم اصلی نبوده ایراد میگیریم . جالب اینه که رفتن سسک در زمانی اتفاق افتاده که راسل نایب رییس بارسا بوده

من هم هرگز سسک رو گردن لاپورتا ننداختم. شاید اصلا تو بارسا می موند خیلی زود فراموش می شد و به این جا نمی رسید.
اما اینکه مدام حرف از بیرون کردن ژاوی و پویول 2003 نه 2010 میشه یکم برای من خوشایند نیست! تا وقتی دکو بود باید انصاف داد که هافبکمونو دکو می چرخوند نه ژاوی، مثل نقش اینیستا و ژاوی الانمون که دکوی اون موقع نقش ژاوی الان رو داشت و ژاوی اون موقع نقش اینیستای الان رو!
---------------------------------------
نقل قول
حرف شما متین . ولی این هم برمیگرده به اون قضاوت دو گانه . چجوریه خرید رونی و دکو رو به راسل نسبت میدی ولی شکست در خرید بکام رو گردن لاپورتا میندازی

من باز معیارهای خودم رو می گم، بارسا تیم قدرتمندی نبود در حالی که رونی رو من یونایتد به عنوان قهرمان مطلق جزیره و یکی از غول های همیشگی اروپا می خواست، وضع مالی بارسا هم خوب نبود. دکو هم بهترین هافبک اروپا بود و مورینیو هم اون رو برای چلسی می خواست. حتی خود مورینیو توی یه مصاحبه گفته بود من تعجب کردم چرا دکو پیش من نیومد و به بارسا رفت.شکست در خرید بکهام رو هم گردن لاپورتا نمی ندازم چون اتفاقا مذاکره با اون هم به عهده ی راسل بود و به گفته ی خودش همه چیز رو به جز رضایت خود بکهام بدست آورده بود. هم رضایت فرگوسن و هم رضایت روسای یونایتد. اون هم به عهده ی راسل بود که نشد که بشه!
-------------------------------
نقل قول
البته اگه بتونم جلوی خودمو بگیرم

نتونستم

۱۷ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۹,۴۳۲ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۷۶ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۹۱۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۸۹۶ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۵۷۹ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۳۹ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۱۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۳ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!