به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقل و انتقالات احتمالی ...
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
حداقل از آدریانو بهتره

امیدوارم همینطور باشه که میگی چون ظاهرا با وجود راسل؛ فقط همین آلبا رو می تونیم بخریم. (البته اگه همین آلبا رو هم از دست نده. باور کنید راسل پتانسیلش رو داره )

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
درباره ی بیل ولبا نوشتم لطف کنین کامل بخونین:
البا دیشب چیش بد بود؟؟؟بیل و آلبا فرق میکنن بابا!آلبا مدافع کامل ولی بیل مثل دنی خودمون جنبه دکوری تو دفاع داره و اگه بعضی توپارو میگیره به خاطر جنگندگیشه. من آلبا رو از بیل بیشتر دوستدارم درسته بیل به تیم کمک میکنه و منم به عنوان یه بارسایی دوسدارم بیاد ولی خودمونیم تو این بدهی ها تا خرخره غرق شدیمخرید آلبا باتوجه به قیمتش و این که بازی پاس کاری مارو کامل میشناسه ریسک1%داره ولی بیل کم داشته باشه50% فقط ریسکیه رو پولمون خودشو حساب نمیکنم.بیل دوستداره بیاد جلو و سانتر کنه پس اگه مهاجم نوکسرزن نداشته باشیم خرید بیل بی فایدست .

FORCA BARCA
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
سپهر نوشته:

درباره ی بیل ولبا نوشتم لطف کنین کامل بخونین:
البا دیشب چیش بد بود؟؟؟بیل و آلبا فرق میکنن بابا!آلبا مدافع کامل ولی بیل مثل دنی خودمون جنبه دکوری تو دفاع داره و اگه بعضی توپارو میگیره به خاطر جنگندگیشه. من آلبا رو از بیل بیشتر دوستدارم درسته بیل به تیم کمک میکنه و منم به عنوان یه بارسایی دوسدارم بیاد ولی خودمونیم تو این بدهی ها تا خرخره غرق شدیمخرید آلبا باتوجه به قیمتش و این که بازی پاس کاری مارو کامل میشناسه ریسک1%داره ولی بیل کم داشته باشه50% فقط ریسکیه رو پولمون خودشو حساب نمیکنم.بیل دوستداره بیاد جلو و سانتر کنه پس اگه مهاجم نوکسرزن نداشته باشیم خرید بیل بی فایدست .

تو رو خدا جوری حرف نزنید که انگار آلبا از بیل بهتره. بیل خیلی سرتر از آلبا ست.
چیزی که یه دفاع کنار نیاز داره در درجه اول سرعته.
سرعت آلبا به مراتب کمتر از بیل ه. بیل بارسا هم بیاد سرعتش همونه، رئال هم بره سرعتش همونه، تاتنهام هم بمونه سرعتش همونه. سرعت دویدن بازیکن که فرق نمی کنه.
آلبا هم هرجا بره سرعت استارتش همونه، دنی آلوز هم هرجا بره سرعتش همینه که هست، مگر اینکه پیر بشه.
در درجه دوم سانتر زمینی و هوایی ه.
که در این زمینه هم بیل به آلبا برتری داره.
در درجه سوم قد بازیکنه، تو دفاع کنار قد به اندازه دفاع وسط مهم نیست ولی باز هم تاثیرگذار هست. مخصوصا موقع دفاع، بال کناری حریف که سانتر می کنه توپ میخوره به این قد بلند و خراب میشه ولی وقتی دفاع کناری کوتاهه راحت تر میشه سانتر کرد. موقع ضربه ایستگاهی برای حریف یا حتی برای تیم خودمون هم، قد تاثیرگذاره.
در کل برتری بیل بر آلبا کاملا واضح و آشکاره و برای دیدنش هم من فکر می کنم 2 تا چشم بینای بدون تعصب کافیه.
تنها مزیت آلبا بر بیل قیمتشه.
ما اگه بخوایم همیشه بازیکن ارزون بخریم پس باید با تیم هایی مثل وست برومویچ و اوساسونا و اینجور تیما رقابت کنیم نه با رئال و چلسی و . . .
من تو 8 سال اخیر به یاد ندارم بارسا تو یه پست اینجوری دچار نیاز شدید شده باشه، اگه برای یه همچین نیازی خرج نکنه پس برای چی میخواد خرج کنه؟
رفتاری که بارسا با زخم دفاع چپش انجام میده شبیه باشگاه های در حال ورشکسته شدنه. دیگه وضع بارسا اونقدرا هم خراب نیست که داره برای نیاز شماره 1 خودش اینقدر ضعیف عمل می کنه.
البته با وجود راسل من به همین آلبای ارزون هم راضیم. میترسم آلبا رو هم نتونه بگیره و سال بعد رسما به ... بریم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

تو رو خدا جوری حرف نزنید که انگار آلبا از بیل بهتره. بیل خیلی سرتر از آلبا ست.
چیزی که یه دفاع کنار نیاز داره در درجه اول سرعته.
سرعت آلبا به مراتب کمتر از بیل ه. بیل بارسا هم بیاد سرعتش همونه، رئال هم بره سرعتش همونه، تاتنهام هم بمونه سرعتش همونه. سرعت دویدن بازیکن که فرق نمی کنه.
آلبا هم هرجا بره سرعت استارتش همونه، دنی آلوز هم هرجا بره سرعتش همینه که هست، مگر اینکه پیر بشه.
در درجه دوم سانتر زمینی و هوایی ه.
که در این زمینه هم بیل به آلبا برتری داره.
در درجه سوم قد بازیکنه، تو دفاع کنار قد به اندازه دفاع وسط مهم نیست ولی باز هم تاثیرگذار هست. مخصوصا موقع دفاع، بال کناری حریف که سانتر می کنه توپ میخوره به این قد بلند و خراب میشه ولی وقتی دفاع کناری کوتاهه راحت تر میشه سانتر کرد. موقع ضربه ایستگاهی برای حریف یا حتی برای تیم خودمون هم، قد تاثیرگذاره.
در کل برتری بیل بر آلبا کاملا واضح و آشکاره و برای دیدنش هم من فکر می کنم 2 تا چشم بینای بدون تعصب کافیه.
تنها مزیت آلبا بر بیل قیمتشه.
ما اگه بخوایم همیشه بازیکن ارزون بخریم پس باید با تیم هایی مثل وست برومویچ و اوساسونا و اینجور تیما رقابت کنیم نه با رئال و چلسی و . . .
من تو 8 سال اخیر به یاد ندارم بارسا تو یه پست اینجوری دچار نیاز شدید شده باشه، اگه برای یه همچین نیازی خرج نکنه پس برای چی میخواد خرج کنه؟
رفتاری که بارسا با زخم دفاع چپش انجام میده شبیه باشگاه های در حال ورشکسته شدنه. دیگه وضع بارسا اونقدرا هم خراب نیست که داره برای نیاز شماره 1 خودش اینقدر ضعیف عمل می کنه.
البته با وجود راسل من به همین آلبای ارزون هم راضیم. میترسم آلبا رو هم نتونه بگیره و سال بعد رسما به ... بریم.

عزیزم سلیقه ی شخصیه.
سپهر نوشته من آلبا رو بیشتر از بیل دوس دارم.میتونی زورش کنی که دوس نداشته باشه؟
در این که بیل بهتر از آلباس شکی نیست.ولی خب خیلی مسائل دیگه هست که هزاران بار گفتمش و باز هم میگمش.
من به شخصه دوس دارم بازیکن از لاماسیا بیاد تا جای دیگه.میتونی بگی نباید دوس داشته باشی؟
من این چند وخته ندیدم بارسا بازیکن بریتیش بخره.یعنی یادم نیست.شاید بوده و من یادم نیست نمیدونم.ولی چیزی که میدونم فرهنگ فوتبال اسپانیا بیش از حد فرق میکنه با اینگیلیس.
نه از لحاظ بازی.از لحاظ دلیل بازی.اکثر اسپانیایی ها و آمریکای لاتین و اینا برای لذت از فوتبال،اون بازی میکنن.ولی اینگیلیسیا اکثرا این طوری نیستن.حالا نمیخوام بحثو کش بدم.ولی من به شخصه وختی تمام جوانب(از جمله لاماسیا،بدهی باشگاه،تیم ملی اسپانیا،فرهنگ فوتبال،هماهنگی و...)رو بررسی میکنم میبینم با این که بیل بهتر از آلباس بی تردید،ولی آلبا بیشتر به درد ما میخوره.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
سپهر نوشته من آلبا رو بیشتر از بیل دوس دارم.میتونی زورش کنی که دوس نداشته باشه؟

نه. هرگز.
منم نگفتم بیل رو بیشتر دوست داشته باشه، من گفتم به فلان دلایل بیل بهتره.
نقل قول
من به شخصه دوس دارم بازیکن از لاماسیا بیاد تا جای دیگه.میتونی بگی نباید دوس داشته باشی؟

دوست داشته باش. من گفتم دوست نداشته باش؟ من گفتم بیل از آلبا بهتره.
نقل قول
من این چند وخته ندیدم بارسا بازیکن بریتیش بخره.یعنی یادم نیست.شاید بوده و من یادم نیست نمیدونم.ولی چیزی که میدونم فرهنگ فوتبال اسپانیا بیش از حد فرق میکنه با اینگیلیس.

فرق داشته باشه، فرهنگ فوتبال برزیل هم با کاتالان فرق داره، پس نباید دنی آلوز رو میخریدیم؟
دفاع های کنار کمترین تاثیر پذیری رو از فرهنگ فوتبال دارن نسبت به پست هایی مثل هافبک وسط و دفاعی و گوش و . . .
دفاع چپ فاکتور های خودش رو داره: سرعت، سانتر زمینی و هوایی، استقامت، در درجه بعدی هم قد و قدرت سرزنی
تو میتونی بگی من آلبا رو بیشتر دوست دارم، ولی نمیتونی بگی بیل از آلبا بهتر نیست. من هم نگفتم آلبا رو دوست نداشته باش، گفتم بیل از آلبا بهتره.
البته با وجود آقای راسل من هم به همون آلبا راضی راضیم، امیدوارم شاهکار نزنه و همین آلبا رو هم نپرونه.
نقل قول
من به شخصه وختی تمام جوانب(از جمله لاماسیا،بدهی باشگاه،تیم ملی اسپانیا،فرهنگ فوتبال،هماهنگی و...)رو بررسی میکنم میبینم با این که بیل بهتر از آلباس بی تردید،ولی آلبا بیشتر به درد ما میخوره.

من هم به شخصه ترجیح میدم 1 بار برای بازیکنی مثل بیل خرج کنیم و سالها ازش بهره ببریم تا اینکه یه بازیکن با کیفیت پایین تر رو بگیریم فقط به این دلیل که کاتالانه و ارزونتره. باز اگه پستش هافبک وسط یا هافبک دفاعی یا مهاجم یا گوش بود میشد گفت با کاتالان بودنش قصد داریم سبکمون رو حفظ کنیم ولی برای پست دفاع چپ من نمیتونم قبول کنم که آلبا بیشتر از بیل به دردمون بخوره.
در ضمن همونطور که گفتم شما فعلا نگران بیل یا آلبا نباش، صبر کن ببین راسل میتونه اینا رو بخره یا آخرش میاد و یکی مثل هاشم بیگ زاده رو از استقلال میخره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

در ضمن همونطور که گفتم شما فعلا نگران بیل یا آلبا نباش، صبر کن ببین راسل میتونه اینا رو بخره یا آخرش میاد و یکی مثل هاشم بیگ زاده رو از استقلال میخره

هاشم بیگ زاده که با استقلال قرارداد داره،میگم جواد شیرزادو بیاریم

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
با دوستان موافقم و فکر میکنم اومدن بازیکنان لاماسیا 2تا خوبی داره1-همه بیشتر می فهمن که لاماسیا چه عظمتی داره.2-قبلا تو لاماسیا بوده و با سبک بازیمون آشناست وبهتر جامیفته.بیل بهتره ولی هم قیمتش زیاده هم ریسکش که اگه جا نیفته100میلیارد تبفتیهوده رومن

FORCA BARCA
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
کیاوش جان منم مثل امیر واقعا درک نمیکنم شماها چرا آلبا رو به بیل ترجیح میدین؟؟؟
خدایی الان برای بیل 50 میلیون هم بدن می ارزه.
نمیدونم چرا انقدر دست دست میکنن.
من که بعید میدونم آلبا اگر هم بیاد آبی ازش گرم شه.
بعدشم بازم با امیر موافقم.
دفاع کنار چه ربطی داره به فلسفه و این حرفا؟؟؟
دفاع کنار باید بتونه بدوئه، دریبل بزنه، سانتر کنه، و قدرت داشته باشه.
که بیل همه اینا رو بیشتر از آلبا داره.

۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دفاع کنار چه ربطی داره به فلسفه و این حرفا؟؟؟ دفاع کنار باید بتونه بدوئه، دریبل بزنه، سانتر کنه، و قدرت داشته باشه. که بیل همه اینا رو بیشتر از آلبا داره.

خداییش از اون حرفا بودا
تو بارسا دروازه بان هم باید با سبک بازی تیم آشنا باشه چه برسه یه دفاع چپ تهاجمی
دنی رو در نظر بگیر ، بیشترین عاملی که باعث درخشش تو بارسا شده هماهنگی خیلی خوبش با بازیکناست، یک و دو هایی که با مسی میکنه رو هیچکی تو بارسا به این خوبی انجام نمیده
دفاع چپ هم از این قاعده مستثنا نیست ، بهرحال آلبا بهتره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مصطفی نوشته:

نقل قول
دفاع کنار چه ربطی داره به فلسفه و این حرفا؟؟؟ دفاع کنار باید بتونه بدوئه، دریبل بزنه، سانتر کنه، و قدرت داشته باشه. که بیل همه اینا رو بیشتر از آلبا داره.

خداییش از اون حرفا بودا
تو بارسا دروازه بان هم باید با سبک بازی تیم آشنا باشه چه برسه یه دفاع چپ تهاجمی
دنی رو در نظر بگیر ، بیشترین عاملی که باعث درخشش تو بارسا شده هماهنگی خیلی خوبش با بازیکناست، یک و دو هایی که با مسی میکنه رو هیچکی تو بارسا به این خوبی انجام نمیده
دفاع چپ هم از این قاعده مستثنا نیست ، بهرحال آلبا بهتره

مصطفی جان این فلسفه ای که دوستان میگن فقط طرف باید بزرگ شده باشگاه باشه یا حد اقل سابقه بازی تو لیگ اسپانیا داشته باشه، مثل اینکه دوستان کاری به بازی طرف ندارن، وگرنه همین ویژگی هایی که تو در مورد دنی گفتی 10 برابر بهترشو بیل داره و آلبا خیلیاشو نداره.

۲۲ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۱۸,۷۹۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۳۴۵ بازدید
۱ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۰,۳۷۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۴,۸۹۹ بازدید
۳ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۷۳ بازدید
۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۹ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۰۴۸ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۱۴ بازدید
۱۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۵۲۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۰۰۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۷۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۲ کاربر آنلاین است. (۱۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!