به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم و سریال خارجی
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
برکینگ بد خیلی خوب بود اما در مقابل داستانی مثل نغمه آتش و یخ شوخی بی مزه ای بیش نیست. حرکت در حد توپ طلا دادن به رونالدو بود. خوبه اما عمرا در حضور مسی (GoT) لایق جایزه نیست. البته کلا سر سوزنی ارزش برای این انتخاب ها قائل نیستم.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۴ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
تبریک به Breaking Bad و Fargo

۴ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: mahsa.barca
پیام: ۳,۰۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
از: esf
طرفدار:
- david villa .messi
- گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بهترین انتخابشون جیم پرسونز بود که خدایی اوج خنده اس تو بیگ بنگ تئوری

اين همون شلدونه ؟

به شکل نمایش کنارم مردمن
۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
خودشه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
دوستان اگه می خواستید ده فیلم مورد علاقه ی خودتون رو انتخاب کنید - همون Top Ten -، اون فیلم ها چی بودن ؟!

10 فیلم برتر زندگیم

1- The Godfather 1

2- The Godfather 2

3-Psycho

4-Vertigo

5-Saving Private Ryan

6-Leon The Professional

7-Pulp Fiction

8-Memento

9-Taxi Driver

10-Scent of a Woman

البته به جز پدر خوانده 1 و 2 و روانی و سرگیجه ی استاد هیچکاک که جز 4 فیلم برتر زندگیم هستن بقیشون برای من ترتیب خاصی ندارن. فیلم هایی مثل پاپیون حس ششم و صورت زخمی با بازی بی نظیر آل پاچینو و همینور گاو خشمگین کازابلانکا بر باد رفته فارست گامپ فهرست شیندلر و سرپیکو هم جز فیلم های ماندگاری برای من و البته هر سینما دوستی هستن .

دوستان ما که این همه ادعای مسلمون بودن و شیعه بودن داریم واقعا چه دلیلی داره سریال بازی تاج و تخت با این همه صحنه های غیر اخلاقی زننده رو تماشا کنیم؟

و اینکه من نسخه 1080 بازی تاج و تخت رو دانلود کردم آنچه گذشت نداره!و سریال مستقیم با تیتراژ ابتدایی شروع میشه. نسخه هایی که شما دانلود کردید آنچه گذشت دارن؟

۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
چه جالب امروز تولد آرن پاول هست! برید مراسم رو ببنید ته خندست. جایزه های که دادند یک چیزی هست که درصدیش بر میگرده به انعکاسی که تو جامعه دارن یا پیامی که می خوان منتقل کنن. به نظرم بدون شک بعضی هاشون به حق و شایسته بود مثل بهترین درام که به BB رسید بود.

و بعضی هاشون هم به حقشون نرسیدند و مظلوم واقع شدند مثل HOC یا بیشتر GOT با این همه کاندیدی هیچی نبرد! و بعضی ها هم، هم سطح بودند که واقعا سخته انتخابشون و یک دیدی تخصصی می خواد تو انتخابشون.و قسمت کمدی هم که انگار یک چیز اضافه بود! اصلا افتضاح، همه چی بر عکس و مسخره بود مثل انتخاب نکردن Louie و انتخاب شدن Jim Parsons با اون بازی تکراریش و نبردن جایزه توسط استاد ریکی جروایس که بیشتر شبیه شوخی بود.

اما خدائیش بازی کوین اسپیسی مسحور کننده هست به نظرم هم برایان و هم کوین رو باید دو تایی انتخاب می کردن.تک تک دیالوگاش به جا و فوق العاده داخل یک اثر زیبا که آدم رفرش میشه اساسی. واقعا اگر BB نبود HOC بدونید یک رقیب گردن کلفت برای سایرین می شد.

GOT، داستانش، سبکش، فضاش خیلی خوبه ولی فقط یک مشکل داشت اونم BB بود. برای اینکه شکتون برطرف بشه و به یقین برسید ASK GUS.

مصطفی جان بی انصافی بگیم چون فصل آخرشونه پس باید این جوایز رو بهش بدن حالا هر سریالی.فصل 3 و 4 BB به نظرم اینقدر قوی و پایه ی قوی داشت که حتی اثرش هم تو فصل 5 ادامه داشت، کدوم سریالی اون ریتینگ ها رو دیدی بگیره..؟ بدون شک BB یک اثر تکرار نشدنی هست، بی خود نیست که لقب درو کننده جوایز بهش نسبت دادند. سریال خوب نبود؛ عالی بود، چرا چون به نظرم یک پیام داشت اونم حول نهاد مهم خانواده.نشون داد والتر برای خانوادش خیلی خیلی ارزش قائله و حتی این بابا حاضره دست به هرکاری بزنه تا خانوادش وضع اجتماعی خوبی داشته باشن!این دقیقا تو همه جامعه های امروزی هست.این به نظرم وجه تمایزش با سریال های دیگه بود چون خیلی زیبا و هنرمندانه بهش پرداختن.

خلاصه این که BB رو باید دوست داشت. هیپ هیپ هوری برایان رو دیدم تعجب کردم. می دونید که شبیه کی شده..؟

یکی از بهترین انتخاب ها همین فارگو و انتخاب نشدن متیو مک کانهی بود .واقعا خوشحال شدم این طرف جایزه رو نگرفت.حتی کاندید شدنش هم اضافه بود چه برسه به جایزه بردنش.فکر کرده اینجا سینماست که اسکار رو با حضور اساتیدی مثل دی کاپریو بدن به این بادکنک باد شده.این متیو رو رسانه ها، هایپش کردند از سال پیش با اون فیلم متوسط رو به پایین و گرنه من وودی هارلسون رو به مراتب بازیش رو بیشتر پسندیدم تو TD و اگر نقش اول بود به مراتب کار بهتر از آب در میرفت.معرفی TD هم نه به عنوان مینی سریال بلکه به عنوان سریال در نوع خودش اشتباهی بود که کردند و گرنه TD هم می تونست با فارگو تو بهترین شدن مقایشه بشه..

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آقا جشنواره امی رو ول کنین !
یکی این Under The Dome رو بگیره !
هر هفته داره آدم رو دیوونه تر میکنه !

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
اتفاقا این قسمتش در سطح نبود.

من نمی دونم فقط تو چهار قسمت این همه سوالو چجور میخوان جواب بدن. اگه مثلا نمیومدن بیرون می شد مثل لاست بگن همشون مردن رفته پی کارش. کی به کیه اما باید دید چی میشه. راحت میتونن تا هشت نه فصل ادامش بدن ولی فکر کنم تمومش کنن.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: aammiinn
پیام: ۸,۳۵۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı
طرفدار:
- داوید ویا - ژاوی - مسی - پویول
- رونالدینیو
- پرسپولیس - پدیده
- آرژانتین
- کریم باقری - علی کریمی
- سر الکس - یورگن کلوپ
- یحیی گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Arya Stark نوشته:

اتفاقا این قسمتش در سطح نبود.

من نمی دونم فقط تو چهار قسمت این همه سوالو چجور میخوان جواب بدن. اگه مثلا نمیومدن بیرون می شد مثل لاست بگن همشون مردن رفته پی کارش. کی به کیه اما باید دید چی میشه. راحت میتونن تا هشت نه فصل ادامش بدن ولی فکر کنم تمومش کنن.

خیلی هم بود !

متن مخفی
برای نمایش محتوا اینجا کلیک کنید!پنهان کردن متن

سوالای اصلی که توی این قسمت بوجود اومد اینه که این وسط ملانی به بچگی باربی چه ربطی داره ؟
اینکه لایل کجا گیر کرد نیومد ؟
و اینکه الان جولیا و بیگ جیم بیخیال تخم میشن ، اون بیرونیا میخوان چیکار کنن ؟

...Unstoppable

ذاتاً دلم پیر،
رفتم جلو بدون پلن B،
که یعنی یا باید بگندی،
یا بری جلو دهنا رو ببندی!!
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۳
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
GOT، داستانش، سبکش، فضاش خیلی خوبه ولی فقط یک مشکل داشت اونم BB بود. برای اینکه شکتون برطرف بشه و به یقین برسید ASK GUS.

بگذریم از این داستان امی و جوایز و این حرفها ... بهرحال من فکر نمی کنم فصل 5 برکینگ بد قوی تر از GOT یا حتی کاراگاه واقعی بوده باشه و خیلی ها رو هم این چند روزی دیدم که همچین برداشتی داشتن... که بنوعی رای دهندگان تحت تاثیر تموم شدن BB قرار گرفتن و خواستن با یکی از بهترین سریالهای تاریخ وداع باشکوهی داشته باشن... هر چند مقایسه این دو سریال از پایه اشتباهه ولی هر دو تقریبا در یک سطح بودن و این اختلاف در اعطای جوایز ، حقیقت کیفیت دو سریال و اختلافشون رو نشون نمیداد..
و یک نکته مهم دیگه اینکه BB به عنوان یک سریال تاپ و تاریخی، توی چند سال اول به حق و جایگاهش به عنوان بهترین سریال سال نرسید و مراسم امسال بنوعی جبران کرد این داستان رو... واقعا گذشتن از GOT راحتتر بود یا هوم لند و مد من؟! که جایزه رو 2011 و 2012 به اونها دادن و امسال به GOT نه!... دیگه اگه انقدر تاپ بوده( که قطعا بوده) این انتخاب ها رو کجای دلمون بزاریم؟! بگذریم آقا... بگذریم...

در مورد مک کانهی هم خلاصه بگم که چوب حق دزدی پارسالش از دیکاپریو رو امسال خورد و فهمید وقتی حقت باشه و بهت نرسه، چجوری میسوزی دیگه تند نرو... مک کانهی رو اگه میتونستن زودتر از این حرفها باد میکردن ، ولی خودش کسی نبوده... امسال هم واقعا نمایشش با بقیه اختلاف فاحشی داشت... کرانستون چیز جدیدی نشون نداد... ولی نمایش متیو بی نظیر بود.
همین نکته در مورد ارون پاول هم هست، دیگه سبک بازیش چیز خاص و نویی نداشت که امسال دادن بهش ، در صورتی دینکلیج واقعا یک کلاس متفاوت و فوق العاده رو اجرا کرد...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ شهریور ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۱
پیام‌های جدید
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۶۳ بازدید
۸ ساعت قبل
Crack Hints
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۴ پاسخ
۴۴,۸۸۳ بازدید
۸ ساعت قبل
Realcrackers
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۵,۳۸۷ بازدید
۱۲ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۰۸۰ بازدید
۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۸۶ بازدید
۸ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۶۲ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۸,۹۴۳ بازدید
۱۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۵۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۹۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۶۲۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۰ کاربر آنلاین است. (۷۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!