به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Tekie.Taka.Barca
پیام: ۵۵۸
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
خاویر ارناندز: شکست همیشه ناراحت کننده است

این مهاجم جوان مکزیکی اعلام کرد که از این شکست درسهای زیادی گرفته است

خاویر ارناندز، مهاجم منچستریونایتد، پس از شکست تیمش مقابل بارسا در فینال لیگ قهرمانان، حریف کاتالانی را مورد ستایش قرار داد.
منچستریونایتد در این دیدار بازی را خیلی خوب شروع کرد اما رفته رفته بارسا بر بازی مسلط شد و در نهایت 3-1 به پیروزی رسید.

این مهاجم جوان مکزیکی اعلام کرد که از این شکست درسهای زیادی گرفته است.
او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" شکست همیشه ناراحت کننده است.اما درس هایی وجود دارد که ما باید یاد می گرفتیم و در این دیدار یاد گرفتیم.

حالا چیزی برای جشن گرفتن نداریم و چیزی که بخواهیم به خاطرش فریاد بکشیم. خیلی ناراحت هستم. چنین درس هایی همیشه ناراحت کننده است. به ویژه اگر در فینال باشد.
می توان این را یک شکست یا ناکامی نامید. ما دوست داشتیم جام را به دست می آوردیم اما در عوض بارسا را تشویق می کنیم.
بارسا به خوبی در این دیدار پیروز شد. آنها بهتر از ما بودند. آنها بهترین تیم فوتبال در دنیا هستند. باید آنها را به خاطر این قهرمانی شان تشویق کرد."
ارناندز همچنین در مورد مسی گفت:" بازی او من را شگفت زده نکرد. او بهترین بازیکن دنیاست و کاری که باید را انجام داد."

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
آبیدال: آن کار پویول فوق‌العاده بود

بازیکن فرانسوی گفت که شگفت‌زده شد که کارلس پویول از او خواست جام را بگیرد.

اریک آبیدال، بازیکن بارسلونا پس از بازی فینال لیگ قهرمانان غرق در احساسات بود. کارلس پویول، کاپیتان تیم بازوبند را به او سپرد و از او خواست که جام را بالای سر ببرد.

این بازیکن 31 ساله می‌گوید: «احساساتم را نمی‌توانم توضیح بدهم. این کار فوق‌العاده بود و بسیار بابت این حرکت ممنونم.»

این بازیکن فرانسوی بخت کمی برای حضور در فینال داشت، چرا که اخیرا توموری از کبد او خارج شده بود.

او در دیدار نیمه‌نهایی مقابل رئال مادرید در لحظات پایانی در میان تشویق شدید تماشاگران نوکمپ به میدان رفت و سپس در فینال هم بازی کرد.

پپ گواردیولا هم از حرکت کاپیتان تیمش تمجید کرد: «می‌خواهم به صورت علنی از کارلس به دلیل این کارش تشکر کنم.

این بار دیگر نشان می‌دهد که ما چه باشگاهی هستیم و نشان از کیفیت انسانی رختکن ما دارد.»

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
لیونل مسی: بارسلونا همچنان به دنبال قهرمانی است

این مهاجم آرژانتینی که مرد برتر میدان شد پس از فتح لیگ قهرمانان به دیگران هشدار داد.

لیونل مسی، فوق ستاره بارسلونا هشدار داده که تیمش همچنان پر از جاه‌طلبی است و قصد کوتاه آمدن ندارد.

او که در دیدار فینال لیگ قهرمانان مقابل منچستریونایتد برترین بازیکن میدان شد گفت: «این دیدار به یادماندنی بود. کاری که این تیم انجام می‌دهد فوق‌العاده است و ما هنوز خودمان هم آگاه نیستیم که چه کارهایی را داریم با موفقیت انجام دهیم. ما می‌خواهیم به قهرمانی‌های خود ادامه دهیم.»

مسی درباره جشن بازیکنان بارسلونا گفت: «حالا باید این را جشن بگیریم. تیم ما پر از برنده است و ما باید تنها به جشن یکشنبه فکر کنیم. سپس به فصل بعد خواهیم اندیشید.»

مسی سه بار با بارسلونا فاتح لیگ قهرمانان شده که دو تا زیر نظر پپ گواردیولا بوده است.

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
رکساچ: بارسلونا مهارناپذیر است؛ آنها بیش از حد نمی‌دوند

مربی سابق بارسلونا که دستیار یوهان کرویف در تیم رویایی بود گفته تیم پپ گواردیولا عملا هرگز بد بازی نمی‌کند.

چارلی رکساچ، مربی سابق بارسلونا گفته این تیم نیرویی مهارناپذیر است.

او پس از دیدار فینال لیگ قهرمانان که با برد سه بر یک بارسا مقابل منچستریونایتد همراه بود گفت: «حقیقتا از بازی لذت بردم. هنگامی که توپ دست آنها بود ما زجر نمی‌کشیدیم. بارسلونا بسیار برتر بود و تفاوت را رقم زد. آنها عالی بازی کردند، حتی زمانی که بازی یک بر یک بود.»

رکساچ که مشاور رییس باشگاه است کیفیت بارسا را مشخص کرد: «بارسلونا تیمی بسیار قابل اتکا است. بسیار دشوار می‌توان باخت آنها را دید. آنها تقریبا هرگز بد بازی نمی‌کنند و معمولا عالی یا خیلی عالی هستند. آنها تقریبا مهارناپذیر هستند.

به عنوان یک تیم، آنها می‌دوند اما نه بیش از حد، تنها به اندازه مورد نیاز. این یعنی آنها می‌توانند در طول فصل مرتبا در سطح بالایی باشند. حالا آنها به اندازه ابتدای فصل قوی هستند.»

بارسلونا چهار بار فاتح دوگانه لیگ داخلی و لیگ قهرمانان شده که بیش از هر تیم دیگری در قاره است.

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
پدرو: این قهرمانی را به هواداران بارسا تقدیم می کنم

او همچنین خانواده اش را به خاطر حمایت های شان مورد ستایش قرار داد
پدرو، مهاجم بارسلونا، قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را به هواداران بارسا در سراسر دنیا تقدیم کرد.

این مهاجم 23 ساله در پیروزی 3-1 بارسا مقابل منچستریونایتد گل اول تیمش را به ثمر رساند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما می خواهیم این قهرمانی را با هواداران مان جشن بگیریم. ما این قهرمانی را به همه هواداران تقدیم می کنیم. ما از اینکه توانستیم یک بار دیگر قهرمان شویم، بسیار خوشحالیم. بسیار زیباست که می توانیم این قهرمانی را به طرفداران مان تقدیم کنیم."

پدرو همچنین خانواده اش را به خاطر حمایت های شان مورد ستایش قرار داد.

" من این قهرمانی را به خانواده ام تقدیم می کنم. من بسیار خوشحالم که آنها در ورزشگاه حضور داشتند، به ویژه اینکه من گلزنی کردم. بسیار خوشحالم. وقتی غالبا خانواده تان را نمی بینید، دیدن آنها در کنارتان در چنین موقعیتی بسیار خوشحال کننده است.
این قهرمانی را با همه هم تیمی ها جشن خواهیم گرفت. این لحظات بسیار زیبایی است که هرگز فراموش نمی شوند. قهرمانی در چمیپونزلیگ عنوانی باارزش است."

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
آمادور برنابئو: نوه‌ام، جرارد پیکه عالی بازی کرد

مدیر سابق بارسلونا از عملکرد نوه‌اش تمجید کرده است.

آمادور برنابئو، مدیر سابق بارسلونا پس از پیروزی سه بر یک این تیم مقابل منچستریونایتد خوشحال بود.

برنابئو در دوران جوزپ لوییس نونیس به عنوان رییس بارسلونا، مدیریت این باشگاه را به عهده داشت. او پدربزرگ جرارد پیکه هم هست.

این مدیر و نایب‌رییس سابق بارسا می‌گوید: «دیداری پر از احساس بود، هم برای بارسلونا، هم برای طرفداران و هم برای جرارد که عملکردی عالی داشت.

ما تیمی شگفت‌انگیز داریم. ما این‌جا (در ویمبلی) یک جام باشگاه‌های اروپا برده بودیم و حالا آن ماجرا را تکرار کردیم. به همه طرفداران بارسلونی و اسپانیایی که طرفدار ما بودند تبریک می‌گوییم.»

بارسلونا چهارمین قهرمانی خود در جام باشگاه‌های اروپا را جشن گرفت.

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
ادوین فن در سار: نمی توانستم شوت مسی را بگیرم

علی رغم شکست در این دیدار فن در سار به دوران بازی اش با غرور نگاه می کند

ادوین فن در سار، دروازه بان بارسلونا، چند اشتباه را دلیل شکست 3-1 تیمش مقابل بارسا در فینال لیگ قهرمانان اروپا دانست.

این دروازه بان باتجربه هلندی که شب گذشته آخرین بازی دوران حرفه ای اش را سپری کرد، روی گل دوم بارسا که توسط مسی به ثمر رسید، مقصر بود.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ما یکی دو اشتباه مرتکب شدیم و تاوانش را دادیم. فکر می کنم اینقدر اشتباه در یک بازی زیاد است. شکست هیچ وقت جالب نیست اما آنها موقعیت های بهتری داشتند.

نمی دانم می توانستیم مانع گلزنی مسی بشوم یا نه . فکر می کنم خوب جاگیری کرده بودم اما ویا جلو دید من را گرفته بود. مسی توپ را به سمت تیر دورتر فرستاد و توپ از کنار ویا گذشت.

آنها تیم بسیار خوبی هستند. ما در 15 دقیقه ابتدایی خیلی خوب بودیم، مانند فینال رم، ما تلاش کردیم گل اول را بزنیم اما موفق نشدیم."

علی رغم شکست در این دیدار فن در سار به دوران بازی اش با غرور نگاه می کند.

" همیشه این طور نیست که دوران فوتبال یک بازیکن خوب تمام شود اما من از همه به دلیل خاطره های خوبی که داشتیم تشکر کردم و امیدوارم بار دیگر آنها را ببینم."

فرگوسن نیز فن در سار را مورد ستایش قرار داد و گفت:" ادوین یک دروازه بان فوق العاده برای منچستریونایتد بود و من بهترین ها را برای او آرزو می کنم. او دوران حرفه ای فوق العاده ای داشت و به افتخارات زیادی رسید."

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
ریو فردیناند: بحثی نیست، بارسلونا تیم برتر بود

این مدافع می‌گوید تیم الکس فرگوسن می‌توانست بهتر عمل کند.

ریو فردیناند، مدافع منچستریونایتد گفت شکست سه بر یک مقابل بارسلونا را می‌پذیرد.

فردیناند و هم‌تیمی‌هایش کاری نتوانستند در نیمه دوم مقابل بارسا انجام دهند و بارسا سه بر یک پیروز شد.

فردیناند پس از بازی گفت: «به بارسا احترام بگذارید، آنها عالی بازی کردند.

ما می‌توانستیم در بخش‌هایی بهتر بازی کنیم، اما آنها در این بازی تیم برتری بودند و نمی‌توانیم بحثی داشته باشیم.»

بارسلونا مالکیت توپ را در اختیار داشت و موقعیت‌های بسیار بیشتری نسبت به یونایتد خلق کرد و تنها اجازه چند حمله را به یونایتد داد.

فردیناند گفت: «به نظرم زمان خواهد گفت که آنها بهترین تیم تاریخ هستند یا نه.

اما آنها تیمی عالی هستند با بازیکنانی عالی.

آنها روشی برای بازی دارند که به بهترین شکل بلد هستند و ما باید با آنها مبارزه می‌کردیم ولی این کار را نکردیم.»

بازیکنان یونایتد از گل‌هایی که خوردند ناراحت بودند، به ویژه روی گل ویا که پاس اشتباه مدافعان یونایتد باعث این گل شد.

فردیناند تلاش کرد ضربه این مهاجم را مهار کند اما توپ با کات از او گذشت و وارد گل شد.

فردیناند گفت: «ما باید به گل‌ها بنگریم اما بله، می‌توانستیم بهتر کار کنیم.

اما روی بعضی صحنه‌ها باید خوش‌شانس باشید تا توپ گل نشود.

نیاز داشتیم عالی دفاع کنیم ولی چند بار گرفتار بازیکنان حریف شدیم.»

او درباره این شکست هم گفت: «باخت در هر فینال دردناک است، مهم نیست در کجا باشد.

نمی خواهید به فینال بروید و ببازید، بلکه می‌خواهید پیروز شوید. اما ما کاملا اعتقاد داریم که بارسلونا تیم برتر بود.»

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
بهترین بازیکن لیگ قهرمانان چه کسی است؟

لیگ قهرمانان با قهرمانی بارسلونا به پایان رسید. لیونل مسی با 12 گل زده در 13 بازی بهترین گل‌زن جام شد ولی کریستیانو رونالدو در رئال، رائول در شالکه و وین رونی در منچستریونایتد هم بارها نمایش‌های درخشانی داشتند.

ليونل مسي در حالي براي رويارويي با شياطين سرخ وارد ورزشگاه ويمبلي لندن شد كه كريستيانو رونالدو از رئال مادريد و وين روني از منچستر يونايتد نيز مدعي كسب عنوان برترين بازيكن جهان در رقابت با مسي هستند.
مسي با دومين قهرماني در مرحله نهايي ليگ قهرمانان اروپا در مقابل منچستر يونايتد در مدت زمان كمتر از سه سال گوي سبقت را از رونالدو و روني ربود.
او در سال 2009 خود را به عنوان بازيكن برتر جهان با گلزني در پيروزي دو بر صفر بارسلونا در مقابل منچستر يونايتد معرفي كرد.
اين بار نيز مسي با يك گل شيرين كه باعث شد بارسلونا دوباره در نيمه دوم پيشتاز شود و بعد از آن پايه گذاري سومين گل را براي داويد ويا فراهم كرد، ضربه خود را به تيم مقابل وارد كرد.
مسي با 56 گل در 62 بازي در اين فصل نشان داده كه شايسته جايگاهي هم رديف په له، مارادونا، يوهان كرايوف، آلفردو دي استفانو و جورج بست در زمره بزرگان است.
مارادونا كه سال گذشته به عنوان سرمربي تيم آرژانتين در جام جهاني با مسي كار كرده است، اخيرا مدعي شده ليونل مسي شايسته معرفي شدن به يك مارادوناي جديد است.
مسي در دقايقي ابتدايي ديدار با منچستريوناتيد به خاطر تكل ويديچ فرصت گلزني را بدست نياورد و اين بازيكن 23 ساله كه هيچگاه در انگليس گل نزده بود در نيمه اول خوش شانس نبود.
در نيمه دوم فرصت فراهم شد و مسي توپ را روانه كنج دروازه منچستر كرد. با آن كه منچستري ها در باره حركات ويرانگر مسي بارها از سوي فرگوسن هشدار دريافت كرده بودند، اما در دقيقه 54 به اين درس توجه نكردند.
دوازدهمين گل مسي در ليگ قهرمانان اروپا در اين فصل برابر با ركوردي است كه 'رود فان نيستلروي' مهاجم سابق منچستر يونايتد در زمان خود بر جاي گذاشته است.
همچنين مسي در اين ديدار پايه گذار گل دقيقه 69 توسط داويد ويا نيز بود. ورزشگاه ويمبلي كه به عنوان ورزشگاه افسانه ها شهرت دارد، به صحنه اي براي صعود مسي و قرار گرفتن او در زمره جاودانه ها تبديل شد و در حالي كه مسي مي درخشيد، از سوي ديگر شب ناميدكننده اي براي روني در حال رقم خوردن بود.
اين بازيكن 25 ساله چند روز پيش اذعان كرد كه تحت تاثير پيروزي پنج بر صفر بارسلونا در مقابل رئال مادريد در اوايل فصل قرار گرفته است.
روني زماني كه بارسلونا با گل دقيقه 27 پدرو در حال پيشتازي بود در نقش يك تماشاچي ظاهر شد.
نياز منچستر يونايتد به اين كه روني مسئوليت خود را انجام دهد، هيچ گاه به اين اندازه نبود و مهاجم انگليسي در دقيقه 34 گل تساوي را به ثمر رساند.
بارسلونا با اين پيروزي براي چهارمين بار جام قهرماني اروپا را تصاحب كرد تا گوارديولا نيز ركورد جديدي را در كارنامه خود ثبت كند

به نظر شما از این چهار بازیکن، که هر کدام به نمایندگی از یک تیم انتخاب شده، کدامیک بازیکن برتر جام بود؟

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نانی: نیمکت نشینی در فینال چمیپونزلیگ ناامیدکننده است

او قول داد که فصل بعد بازگشتی قدرتمندانه تر داشته باشد و منچستریونایتد را به تیمی قوی تر از همیشه تبدیل کند

نانی، ستاره پرتغالی منچستریونایتد، از اینکه در ترکیب اصلی دیدار مقابل بارسا در فینال لیگ قهرمانان قرار نگرفت اظهار ناراحتی کرد.

اما قول داد که فصل بعد بازگشتی قدرتمندانه تر داشته باشد و منچستریونایتد را به تیمی قوی تر از همیشه تبدیل کند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" نیمکت نشینی برای من بسیار سخت بود زیرا من همیشه می خواهم بازی کنم. می خواستم در فینال بازی کنم. هر کسی دوست دارد در فینال بازی کند به ویژه اینکه من در این فصل بسیار خوب کار کردم و کمی از اینکه در ترکیب اصلی نبودم ناراحت شدم.

اما فوتبال همین است. بعضی مواقع بازی می کنید و بعضی مواقع نه. من به تصمیم سرمربی احترام می گذارم. بازیکن در این مورد تصمیم گیرنده نیست.

وقت با تیم تمرین می کنید، متوجه نحوه آماده سازی تیم و تغییراتی که سرمربی ایجاد می کند، می شوید. تنها کاری که من می توانم انجام دهم این است که روی کار خودم تمرکز کنم و منتظر فرصت باشم.

وقتی به زمین رفتم مطمئن بودم که می توانم به تیم کمک کنم زیرا هنوز زمان زیادی باقی مانده بود. اما خیلی زود یک گل دیگر دریافت کردیم و باید تلاش زیادی برای بازگشت می کردیم. ما موقعیت هایی داشتیم اما خیلی دیر شده بود.

ما نشان دادیم که می توانیم مقابل تیمی مانند بارسلونا بازی کنیم اما ما نیمه دوم را خیلی خیلی بد آغاز کردیم و به آنها فرصت دادیم تا در مرکز یمن صاحب توپ شوند. آنها از فضای ایجاد شده در خط دفاعی ما استفاده کردند و به گل رسیدند.

مسی بازیکن فوق العاده ای است اما او زمانی توانست موقعیت سازی کند که به او فرصت کار کردن با توپ داده شد. این مشکل ما بود. در نیمه اول ما برای متوقف کردن او خوب کار کردیم. اگر در نیمه دوم نیز همین روند را ادامه می دادیم، شرایط تغییر می کرد."

سایت گل

۹ خرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۵,۰۹۴ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۰۸ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۴۵ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۱,۹۲۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۷۸۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۶۷۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۰۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۴۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۴۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!