به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: آبی های پایتخت
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
خرید دوم ما فرشید باقری بود
یه جوون خوش استیل و خوش آتیه که توی صبا هم خوب کار کرده بود.
منصوریان این بازیکن رو جذب کرد تا به جای امید ابراهیمی ازش استفاده کنه.امیدوارم موفق باشه تو این پست.
ولی اگه امید ابراهیمی میموند این فصل چی میشد.

خرید سوم ما وریا غفوری بود که باید احسنت گفت به منصوریان بخاطر هوشش تو گرفتن بازیکن.
یکی دیگه از نیاز های اصلی ما نبود بازیکن تمام عیار تو دفاع راست بود که خداروشکر این مشکل با گرفتن غفوری رفع شد.
فخر الدینی با اینکه دوندست اما به معنای واقعی کلمه منو دق داد سوتی هایی که این میداد رو هیچ وقت نمیتونم فراموش کنم. تو فاز هجومی خوب بود اما تو دفاع نه.
اما وریا هم تو دفاع خوبه و هم تو حمله خوب کار میکنه.

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۱۶ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
حالا مونده تو سه تا پست دیگه بازیکن بگیریم.

نیاز اول تیم گرفتن یه وینگره خوبه. با توجه به تفکرات منصوریان داشتن یه وینگر خوب بیش از پیش نیازش احساس میشه. چون منصوریان یه بازیکن میخواد که تو ضد حملات هم سرعت بالایی داشته باشه و هم قدرت حمل توپش خوب باشه.

برای این پست بهترین گزینه بازیکنایی مثل وحید امیری،مهدی ترابی و خلعتبری هستن.

مهدی ترابی رو که سایپا نمیده. میمونه خلعتبری و امیری. از بین اینها امیری از دو نظر بهتره. هم اینکه سنش پایین تره و دوندگی بیشتری داره نسبت به خلعتبری و هم اینکه حاشیه نداره.

خدا کنه با توجه به اینکه منصوریان مربیش بود تو نفت بیاد به استقلال اما حس میکنم به تیم دوم پایتخت نزدیک تر باشه.

یکی دیگه از پست هایی که بازیکن میخوایم مهاجم نوکه. باشگاه فعلا به شدت دنبال جذب کاوه رضایی هستش. حتی خبر توافقش هم اومد ولی خوده کاوه تکذیب کرد.
ازین تکذیب کردن ها زیاده تو بازار نقل و انتقلات ولی خدا کنه استقلال بتونه جذبش کنه.چون هم جوونه و هم تموم کننده ی خوبیه.
اما اگه کاوه رضایی رفت قطر و نشد بیاد ارسلان مطهری به نظرم واقعا گزینه ی مناسبیه. من خودم به شخصه از ارسلان بیشتر خوشم میاد و خودشم گفته اگه منصوریان منو بخواد میام استقلال.

پست آخری که توش نیاز مبرم داریم به بازیکن دفاع وسط. ما در حال حاضر یه دفاع وسط خوب و مطمئن داریم که اون هم مگویانِ. به غیر اون کسی رو نداریم تو دفاع اما استقلال برای برطرف کردن این ضعف به پادوانی پیشنهاد داد که واقعا دفاع خوبیه اما فصل پیش نتونست خوب خودش رو نشون بده تو سپاهان. اونم سپاهانی که کلی حاشیه داشت پارسال.
دفاع خوبیه خدا کنه بتونیم جذبش کنیم.

ولی دفاعی که فوق العاده دوست دارم استقلال بگیره پژمان منتظری هستش.
من خودم به شخصه اونو از بین بازیکن های ایرانی بهترین دفاع میدونم . بخاطره اینکه هم دفاش خوبه و هم فوق العاده خوش فکره.
با توجه به اینکه توی اینستا گرامش خودشم اظهار تمایل کرده اگه بگیریمش عالی میشه. درسته سنش بالاست اما اگه هیچی کارایی نداشته باشه حداقل دوفصل میتونه خوب کار کنه برامون.
در کنار این گمانه زنی ها شایعه شده که منصوریان با پورعلی گنجی هم تماس گرفته!!!
به نظرم پورعلی گنجی نمیاد ایران اما اگه یک درصد قصد اومدن داشته باشه به ایران خدا کنه بخاطر اینکه خودش هم یه زمانی توی نفت بوده بیاد به استقلال و شاگرد منصوریان بشه.
زوج پژمان منتظری و پرو علی گنجی چی میشه؟!!

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
و امیدوارم که تا پایان زمان نقل و انتقالات بقیه ی نیاز هامون رو هم بتونیم جذب کنیم.
گرچه که فکر کنم استقلال نهایتا تا آخر خرداد بازیکن های مد نظرش رو میگیره و نمیذاره کار به روزای آخر نقل و انتقالات بکشه چون میخواد اردو بزنه و تمرینات رو شروع کنه.

به امید رقم خوردن روزهایی خوش در فصل جدید به همراه پر افتخارترین تیم ایران استقلال کبیر.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
با تشکر از تحلیل طولانی محمدعلی چنتا نکته هم من اضافه کنم
اول اینکه بعید میدونم بتونیم حدادی فرو بخریم چون فکر کنم ذوب آهن بمونه و اگه قراره به تیم دیگه ای بره پرسپولیسه چون پارسال هم قرار بود بره پرسپولیس خودش هم تمایل داشت ولی ذوب آهن اجازه نداد. پس جباری گزینه بهتری میتونه باشه اگه از الاهلی جدا بشه و بخواد تو ایران بازی کنه.

دوم اینکه فرشید باقری رو یه جورایی واس جایگزینی چشمی خریدن تا ابراهیمی. چون چشمی تا نیم فصل مصدومه و نمیتونه بازی کنه و پست اصلی ابراهیمی هم هافبک دفاعی نبود و مجبور شد با مصدومیت چشمی یه خط بیاد عقب تر.

سوم اینکه از اون بازیکن های دیگه ای که گفتی باید جذب کنیم برای دفاع مدیربرنامه پورعلی گنجی مصاحبه کرده گفته تو السد میمونه. پس بهترین گزینه منتظریه که خودش ابراز علاقه کرده. منتظری و مگویان زوج اصلی هستن و حنیف هم میشینه رو نیمکت. فرشید باقری هم قابلیت بازی تو دفاع وسط رو هم داره. پادوانی رو هم بخریم که چه بهتر

تو پست وینگر که احتمال رفتن امیری به پرسپولیس خیلی خیلی بیشتر از استقلاله. خلعتبری هم میگن با گسترش توافق کرده ولی مهلت خواسته با یه تیم دیگه مذاکره کنه که احتمالا استقلاله. اگه امیری نیاد استقلال احتمالا خلعتبری میاد.

تو حمله هم علاوه بر کاوه و ارسلان که گفتی یه گزینه دیگه هم هست. مسعود حسن زاده که تو تیم های پایه استقلال بوده و خودش به استقلال علاقه داره. البته ارسلان که فقط منتظر اشاره منصوریانه تا بیاد

و آخرین مورد هم اینکه داریوش شجاعیان هم شایعه بوده که قراره بیاد. یه بازیکن خیلی تکنیکی و سرعتی که حتی کی روش هم دعوتش کرده و تو بازی مقدونیه بهش بازی داده. خدا کنه بیاد.

در مجموع من به امسال خیلی خوشبینم. بعد دوسال حرض خوردن از دست قلعه نوعی و پارسال از دست مظلومی باید یه مربی جوون میومد که منصوریان بهترین گزینست که خیلی خیلی انگیزه داره که خودشو تو استقلال نشون بده.

والسلام

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
با تشکر از ارسال بلند بالات علیرضا جان

نقل قول
اول اینکه بعید میدونم بتونیم حدادی فرو بخریم چون فکر کنم ذوب آهن بمونه و اگه قراره به تیم دیگه ای بره پرسپولیسه چون پارسال هم قرار بود بره پرسپولیس خودش هم تمایل داشت ولی ذوب آهن اجازه نداد. پس جباری گزینه بهتری میتونه باشه اگه از الاهلی جدا بشه و بخواد تو ایران بازی کنه.

حدادی فر به شدت به ذوب اهن مشکل داره و علاوه بر اون قرار دادش هم با ذوب آهن تموم شده این فصل و بازیکن ازاد محسوب میشه. خبر ها حاکی از اینه که استقلال با حدادی فر مذاکرات جدی کرده و احتمال اومدنش زیاده و از اون طرف برانکو برنامه ای برای جذبش نداره.

جدای از اینها خدا کنه الاهلی قرار دادش رو با جباری فسق کنه تا اون بیاد استقلال. با اینکه سنش بالاست ولی یه پلی میکر فوق العادست.
نقل قول

دوم اینکه فرشید باقری رو یه جورایی واس جایگزینی چشمی خریدن تا ابراهیمی. چون چشمی تا نیم فصل مصدومه و نمیتونه بازی کنه و پست اصلی ابراهیمی هم هافبک دفاعی نبود و مجبور شد با مصدومیت چشمی یه خط بیاد عقب تر.

دقیقا همینطوره.. چون چشمی مصدومِ و شرایط مسابقه رو نداره با توجه به رفتن ابراهیمی منصوریان برای پر کردن جای خالیش فرشید باقری رو خریده. بازیکن خوبیه. امیدورام بتونه موفق ظاهر بشه.

نقل قول
سوم اینکه از اون بازیکن های دیگه ای که گفتی باید جذب کنیم برای دفاع مدیربرنامه پورعلی گنجی مصاحبه کرده گفته تو السد میمونه. پس بهترین گزینه منتظریه که خودش ابراز علاقه کرده. منتظری و مگویان زوج اصلی هستن و حنیف هم میشینه رو نیمکت. فرشید باقری هم قابلیت بازی تو دفاع وسط رو هم داره. پادوانی رو هم بخریم که چه بهتر

پور علی گنجی که نمیاد قطعا ولی شاید یه کور سوی امیدی باشه. البته برانکو هم روش نظر مثبت داره و اگه روزنه ای باز بشه قطعا به صورت جدی برای جذبش اقدام میکنه و همچنین استقلال.
اما خدا کنه الاهلی قرار داد منتظری رو لغو کنه و اون بتونه بیاد به استقلال.
علاوه بر این منصوریان به پادوانی پیشنهاد داده و همچنین نیم نگاهی هم به مهدی شیری دفاع نفت داره.
هر دو تاشون خوبن.

نقل قول
تو پست وینگر که احتمال رفتن امیری به پرسپولیس خیلی خیلی بیشتر از استقلاله. خلعتبری هم میگن با گسترش توافق کرده ولی مهلت خواسته با یه تیم دیگه مذاکره کنه که احتمالا استقلاله. اگه امیری نیاد استقلال احتمالا خلعتبری میاد.

آره اینجور که بوش میاد احتمال اینکه امیری راهی تیم دوم پایتخت بشه بیشتر ازاستقلاله ولی خدا کنه بخاطر اینکه منصوریان سرمربیش بود بیاد استقلال. واقعا خوشم میاد از بازیش.

اما خب اگه نشد خلعتبری هم گزینه ی خوبیه ولی حیف که حاشیه زیاد داره. مخصوصا اینکه هوادار ها هم چندان باهاش خوب نیستن. اما بازیکن پا به توپیه.
ولی از اون طرف استعدادی مثل محسن کریمی حیف میشه تو وینگر. منصوریان به خوبی میتونه از اینجور بازیکن ها بازی بگیره. همه دوندست هم پا به توپ و هم دریبل زن.

نقل قول
تو حمله هم علاوه بر کاوه و ارسلان که گفتی یه گزینه دیگه هم هست. مسعود حسن زاده که تو تیم های پایه استقلال بوده و خودش به استقلال علاقه داره. البته ارسلان که فقط منتظر اشاره منصوریانه تا بیاد

فعلا که گزینه ی اول استقلال کاوه رضایی هستش. حتی خبر توافقش هم اومد بیرون که خودش تکذیب کرد.
از اون طرف منصوریان رو حسن زاده هم نظر مثبت داره. اما به نظرم اگه کاوه نشد استقلال ارسلان مطهری رو بگیره بهتر از حسن زاده میتونه کار کنه. واقعا قبول دارم بازی ارسلان رو.

نقل قول
و آخرین مورد هم اینکه داریوش شجاعیان هم شایعه بوده که قراره بیاد. یه بازیکن خیلی تکنیکی و سرعتی که حتی کی روش هم دعوتش کرده و تو بازی مقدونیه بهش بازی داده. خدا کنه بیاد.

داریوش شجاعیان که اگه بیاد نور علی نور میشه .. من چون از اومدنش نا امید بودم اسمش رو نیوردم وگرنه به نظرم اگه استقلال یه هافبک بازیساز میخواست بگیره همین شجاعیان رو باید میگرفت.
چی میشه اگه بیاد؟!

نقل قول
در مجموع من به امسال خیلی خوشبینم. بعد دوسال حرض خوردن از دست قلعه نوعی و پارسال از دست مظلومی باید یه مربی جوون میومد که منصوریان بهترین گزینست که خیلی خیلی انگیزه داره که خودشو تو استقلال نشون بده.

واقعا دو ساله داریم حرص میخوریم از این بی برنامگی ها.
تو این دوسال یه ارنج خوب از تیم ندیدیم حتی. با اینحال نمیخوام بی انصافی کنم اما باید قبول کرد مظلومی و قلعه نوعی که اتفاقا افتخارات خوبی هم برای استقلال کسب کردن در حال حاضر به درد استقلال نمیخورن دیگه و باید به جوون تر ها میدون داده بشه.

امیدورام امسال بتونیم عملکرد خوبی داشتیم باشیم که پشت بندش منجر بشه به قهرمانی در لیگ.

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
آقا این قضیه نقل و انتقالات چیه؟

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: Alireza17
پیام: ۱,۵۷۰
عضویت از: ۲۰ دی ۱۳۹۰
از: مازندران - قائم شهر
طرفدار:
- Iniesta & Messi
- Ronaldinho
- ★ Esteghlal ★
- Jürgen Klopp & Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MarYam ッ نوشته:

قضیه ای نداره. نقل و انتقالاته دیگه

۱۶ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MarYam ッ نوشته:

قضیه ی خاصی در کار نیست.
نقل و انتقالات یه بازه ی زمانی خاصِ که تیم ها هر فصل در این بازه ی زمانی بازیکن های مورد نظرشون رو جذب میکنن!!

۱۷ خرداد ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
امان از این بازیه کثیف فدراسیون با همراهی وزارت ورزش!!

استقلال بعد جذب وریا غفوری به طرز عجیب و غریبی از گرفتن بازیکن محروم شد!!
البته تا اطلاع ثانوی!!
اما هر جور فکر میکنم نمیتونم این کاره چرند رو هضم کنم!!

به هر حال خواستن مراعات سوگولیشون رو بکنن. دیدن اگه استقلال با همین فرمون پیش بره تموم بازیکن های خوب رو جذب میکنه و دیگه چیزی برای تیم دوم پایتخت نمیمونه!! در نتیجه خودشون آستین بالا زدن و اومدن تو میدون

بوی لجن میاد از همین ابتدای فصل.

۱۷ خرداد ۱۳۹۵
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
دو تا هرهر ینی.
نه شنیده بودم نقل انتقالات توفانی داشته ک وزیر ورزش جلوشو گرفته ... :

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۷ خرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۸,۲۷۸ بازدید
۱۰ دقیقه قبل
ali
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۴ پاسخ
۸,۴۱۲,۵۲۷ بازدید
۸ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۷۴,۷۶۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۳,۹۱۸ بازدید
۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۳۴ بازدید
۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۸۳ بازدید
۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۲,۵۰۵ بازدید
۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۹۴۱ بازدید
۱۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۰۰۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۸,۷۶۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۸۴۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!