به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

اونوقت بنظرت اینکار بده که سروده ملی خونده شه و زنده باد براش بگن!؟

خنده دارتر از این حرکت به عمرم حرکتی ندیده بودم.

من جواب رو تو ارسال قبلیم دادم. فقط یه سوال می خوام بپرسم. واقعا در عزای عزیزترین کسانت - بعد از 120 سال - چنین کاری می کنی؟ اونم وقتی می دونی روحشون در اون لحظات تحت فشاره و چقدر نیازمند قرآن و صلوات و فاتحه و نثار هر چیزی که خدا تایید کرده به داد مرده در فشار قبر می رسه؟!

سرود ملی (که البته ای ایران نیست ) بخونی که نکیر و منکر آسون بگیرن به مرده؟ یا اینکه هدف اصلا اون مرده بینوا نیست و چیزای دیگه س؟

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ آبان ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

نقل قول
یکی هســـت که دیگه نیســـت... نوشته:

نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

عزیزم من که نمیگم فاتحه نحونن یا قران نخونن! میگم هردو باشه اشکالی نداره!
پ.ن: ما کلا عادت داریم واسه هر کی عقیده ی مخالفمونو داره متاسف باشیم!

از کی تا حالا واسه مرگ یه نفر آهنگ میخونن که ما دومیش باشیم؟!!
شما واسه مرگ یه نفر شادی میکنیییی؟؟؟؟؟

اهنگ نیس سرورده ملیه! اهنگ رقصو شادی که نیس!
این کارم واسه احترامه!
من یه وسال دارم مگه مرگ حق نیس؟ مگه شما به معاد اعتقاد ندارین مگه مرگ از پل زندگی رد شدن و رسیدن به دنیای اخرت نیس؟ مگه ما معتقد نیسیم در دنیای دیگه عزیزنمون هسن و...!
پس مراسم خاکسپاری و ... چرا باید در قالبه گریه زاریو شیون باشه اگه به این چیزا اعتقاد داریم!؟ خب میگم اره همه دلشون واسه عزیزانشون که از دنیا میرن تنگ میشه و گریه کردن طبیعی تا یه حدی!

میشه منم یه سوال بپرسم؟ سرود ملی چ ربطی به مراسم تدفین داره؟ هیچ سرود ملی هم واس زنده باد گفتن یه انسان استفاده نمیشه و نمیتونه ک بشه
پ.ن:درسته مرگ حقه...درسته ما به معاد اعتقاد داریم...ولی بالاخره واقعیت حال اینه ک اون فرد الان بین ما نیست...ما برای اینکه رفته به اون دنیا گریه نمیکنیمو ناراحت نیستیم...واس این ناراحتیم ک دیگ بین ما نیست.

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۳ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: alivo
پیام: ۳,۶۸۰
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

نقل قول
یکی هســـت که دیگه نیســـت... نوشته:

نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

عزیزم من که نمیگم فاتحه نحونن یا قران نخونن! میگم هردو باشه اشکالی نداره!
پ.ن: ما کلا عادت داریم واسه هر کی عقیده ی مخالفمونو داره متاسف باشیم!

از کی تا حالا واسه مرگ یه نفر آهنگ میخونن که ما دومیش باشیم؟!!
شما واسه مرگ یه نفر شادی میکنیییی؟؟؟؟؟

اهنگ نیس سرورده ملیه! اهنگ رقصو شادی که نیس!
این کارم واسه احترامه!
من یه وسال دارم مگه مرگ حق نیس؟ مگه شما به معاد اعتقاد ندارین مگه مرگ از پل زندگی رد شدن و رسیدن به دنیای اخرت نیس؟ مگه ما معتقد نیسیم در دنیای دیگه عزیزنمون هسن و...!
پس مراسم خاکسپاری و ... چرا باید در قالبه گریه زاریو شیون باشه اگه به این چیزا اعتقاد داریم!؟ خب میگم اره همه دلشون واسه عزیزانشون که از دنیا میرن تنگ میشه و گریه کردن طبیعی تا یه حدی!

شماخیلی روشن فکری

۲۳ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بعدم هر چیزی جایی داره. مقدس تر و بالاتر از صلوات که نداریم، اما مثلا موقع گرفتن مدال نمیان صلوات پخش کنن، سرود ملی پخش می کنن. همین قدرم شعر خوندن تو مراسم عزاداری خنده دار و مسخره است. قطعا کسایی که این کارا رو می کنن بدون منظور و هدف نیستن!

نقل قول
پــــریشان دُختــــــ ـ ـ ـ نوشته:

نقل قول
سیاه پوش نوشته:

مسلما اتفاقی نیست که برای کسی قرآن خونده بشه و برای کسی شعر. باید خوب زندگی کرده باشی که نصیبت بشه بالای قبرت قرآن و صلوات خونده بشه. همه چیز این دنیا برخاسته از حساب و کتاب دقیقه.

تا حدودی موافقم و تا حدودی نه!من آدم بدشم دیدم که قرآن خونده شده سرقبرش!
به نظرم یه سری از این اتفاقا بر میگرده به شعور و شخصیت اطرافیان.
بعضیا هستن که به بیشعور ی چیزی بدهکارن.نمیشه اینارو گذاشت پای جنس آدمی که مرده.

از کجا می دونی بد بوده؟ بد و خوب واقعی آدما رو فقط خدا می دونه. شکی نیست کسی که خدا اجازه میده تو ختمش قرآن خونده شه، لااقل یه جایی یه کاری کرده که شامل این رحمت خدا بشه.

پی نوشت: در پریشانی ذهنی بی توجه به تاپیک کردن، مسخره رو نوشتم مدرسه. واقعا چه در ضمیر ناخودآگاه ما می گذرد؟

۲۳ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: *untouchable*
پیام: ۱,۲۸۱
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۹۰
از: Black Heaven
طرفدار:
- messi,xavi
- Pep
- piroozi
- spain
- #####
- pep
- anybody
گروه:
- کاربران عضو
شما همگی درست می فرمایید!
من روشن فکر نیسم میگم با تعصب برخورد نکنین!
میگم شاید یکی باشه اعتقاداتی که ما داریمو نداشته باشه به هر دلیلی که به خودش مربوطه!
اون کسایی که اعتقاد دارن خب فاتحه میخونن اونایی که ندارین اینجوری ارادتشونو به روح فوت شده بیان میکنن!
اینکه هر کسی به اعتقادی که داره عمل کنه خیلی بهتر از یه جامعه پر از ریا هست!

پ.ن:البته من بدون در نظر گرفتن هدف خاصی که ازین عمل ممکنه داشته باشن گفتم!(همون هدف و تطیه ای که اقای ایمنی میگن!)

All Monsters Are Human
۲۳ آبان ۱۳۹۳
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

میگم شاید یکی باشه اعتقاداتی که ما داریمو نداشته باشه به هر دلیلی که به خودش مربوطه!
اون کسایی که اعتقاد دارن خب فاتحه میخونن اونایی که ندارین اینجوری ارادتشونو به روح فوت شده بیان میکنن!

شاید یکی اعتقادات داشت رو قبر میت حرکات ژانگولر انجام بده.

اعتقادات بازی نیست که هرکس برای خودش چیزی بسازه. اعتقادات باید از یه منبعی بیاد. تو جامعه اسلامی باید رفتارها مطابق شریعت اسلام باشه. ضروری نیست که همه بهش معتقد باشن، اما همه باید بهش احترام بذارن، و این باید هم قانونی و عرفی ه و هم هر عقل سلیمی حکم بهش میده.

تو قبرستان مسلمین باید آداب تدفین اسلامی رعایت بشه. کسی اگر خیلی از صدای قرآن و تلقین بدش میاد، ببره تو حیاط خونشون چال کنه و گروه ارکستر هم دعوت کنه. در محیط جامعه همه ملزم به رعایت هنجارهای جامعه هستن و گرنه اگر هرکس هر طور دوست داره عمل کنه و بگه اعتقاد من اینه، اون میشه جنگل، نه جامعه انسانی.

۲۴ آبان ۱۳۹۳
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار
نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

من برم درسامو بخونم سنگین ترم
پ.ن: خو مراسم تدفین یه مراسم همگانیه...نمیشه یکی واس خودشو باعقیده خودش مراسم بگیره یکی دیگ هم با عقیده خودش...نمیدونم کدوم مشهوری بود (فک کنم افلاطون بازم میگم مطمئن نیستم) ک وقتی دید یه فرد احمق داره ازش تعریف میکنه به حال خودش تاسف خورد و ناراحت شد بهش گفتن چرا ناراحتی گف واس خودم متاسفم ک چنین فرد احمقی دارد از من تعریف میکند و من را می ستاید...مرتضی پاشایی هم قطعا ناراحت میشه ک 4نفر با اون عقاید برن تو مراسمش اهنگ بذارن...

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
یه نکته ای وجود داره. اینکه مرتضی پاشایی فوت کرده و این همه در موردش نوشته شده و به اشتراک گذاشته شده و ... به خاطر این نبوده که یکه تاز عرصه ی موسیقی بوده یا انقلابی - از جنس استیو جابز - در عرصه ی موسیقی کشور به وجود آورده یا ... . حداقل برای من دلیل این همه تأثر، اون اغمای به وجود اومده از «مرگ» هست. دیدن جای خالی کسی که تا دیروز بوده، هر چقدر هم که وابستگی وجود نداشته باشه، آدم رو به فکر فرو می بره و ناخودآگاه ذهن آدم رو مشغول این مسئله ی ناشناخته می کنه!

اینکه یه نفر احساسات درونی خودش رو بروز بده و سعی کنه کمی از غم درونی خودش کم کنه، اصلا خصوصیت بدی نیست؛ منتها یه سری موج ها که به خاطر وسیع بودن دنیای اینترنته به وجود میاد که خیلی قشنگ نیست و از ارزش اون حال بدِ خوبی (!) که آدم می تونه داشته باشه کم می کنه... اکثر کسانی هم که این امواج رو به وجود میارن نوجوون ها هستن که انتظار دیگه ای هم نباید ازشون داشت. در اوج احساساتی بودن به سر می برن.

آدم به هر اندازه ای که نیاز به حال خوب داره، نیاز به حال بد هم داره؛ هر کسی هم به اندازه ی خودش سهم "تلنگر" خودش رو از این اتفاق می گیره!

پ.ن : تا وقتی بیرون بودم حالم خوب بود؛ اینقدر هر طرف رو نگاه می کنی خبر فوت مرتضی پاشایی ـه، آدم ناگزیره حالش بد باشه.

۲۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: *untouchable*
پیام: ۱,۲۸۱
عضویت از: ۲۴ دی ۱۳۹۰
از: Black Heaven
طرفدار:
- messi,xavi
- Pep
- piroozi
- spain
- #####
- pep
- anybody
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سیاه پوش نوشته:

نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

شاید یکی اعتقادات داشت رو قبر میت حرکات ژانگولر انجام بده.

اعتقادات بازی نیست که هرکس برای خودش چیزی بسازه. اعتقادات باید از یه منبعی بیاد. تو جامعه اسلامی باید رفتارها مطابق شریعت اسلام باشه. ضروری نیست که همه بهش معتقد باشن، اما همه باید بهش احترام بذارن، و این باید هم قانونی و عرفی ه و هم هر عقل سلیمی حکم بهش میده.

تو قبرستان مسلمین باید آداب تدفین اسلامی رعایت بشه. کسی اگر خیلی از صدای قرآن و تلقین بدش میاد، ببره تو حیاط خونشون چال کنه و گروه ارکستر هم دعوت کنه. در محیط جامعه همه ملزم به رعایت هنجارهای جامعه هستن و گرنه اگر هرکس هر طور دوست داره عمل کنه و بگه اعتقاد من اینه، اون میشه جنگل، نه جامعه انسانی.

البته من دین یا مکتبی سراغ ندارم که رسم داشته باشن ژانگولر برن
حرف شما درسته کاملا جامعه ی ما قانون داره خوبشم داره! اما فک نمیکنم زنده باد گفتن قانوانین جامعه و اسلامو بشکنه البته منظوره من کسایی نیس که بی حرمتی میکنن به مجلس عزا!

میگم حالا بیخیال الان دعوا میشه همایونی با دستان پر برکتشون مجبور میشن بلاکم کنن

All Monsters Are Human
۲۴ آبان ۱۳۹۳
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
¤●PagÅn AñgeL●¤ نوشته:

پ.ن:البته من بدون در نظر گرفتن هدف خاصی که ازین عمل ممکنه داشته باشن گفتم!(همون هدف و تطیه ای که اقای ایمنی میگن!)

ما حرفای تورو منظورتو میفهمیم مطی اما به قول معروف هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد!
توی یه مراسم خاص نمیشه هرکی به یه سازی برقصه!
بهتره هرکی هر اعتقادی داره رو واسه خودش نگه داره و در شرایط خاص تابع جمع و آداب رسوم باشه!

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ آبان ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۴۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۷۶۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۳۹۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۷ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۵۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۲ کاربر آنلاین است. (۱۴۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!