به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: coutinho7
پیام: ۱,۰۸۳
عضویت از: ۱۰ خرداد ۱۳۹۸
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- مگه ایرانم فوتبال داره؟ :/
- برزیل و هلند و آرژانتین به خاطر مسی
- علی کریمی( جادوگر)
- کلوپ و لوچو کبیر، و رایکارد
- صمد مرفاوی :))
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
FCBarcelona2006 نوشته:

یکی از دوستان گفته بود با بازی کثیف مخالفم. من اینجا ازش سوال میکنم که آیا حاضری برگردیم به بازی برگشت رم و لیورپول وقت کشی بکنیم و با کثیف بازی اصلا بریم فینال تو فینالم بزنیم مهره های اصلی حریف رو مصدوم کنیم قهرمان بشیم یا ترجیح میدی کامبک بخوریم؟
بله اگر زورمون میرسه که با اقتدار ببریم چه دردیه کثیف بازی بکنیم. ولی اگر نمیرسه از تحقیر شدن بهتره

من اصلا معتقدم تیم نباید با اون بازی مفتضحانه والورده بالا میومد..... قهرمانی بدون بازی زیبا به من یکی نمیچسبه....

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
FCBarcelona2006 نوشته:

متاسفانه ما بارسایی ها هی میخوایم برگردیم به عقب و همون کارهای قدیمی که نتیجه دادن رو تقلید بکنیم. لاپورتا، پپ، تیکی تاکا، بازیکن از لاماسیا،۱۱ تا بازیکن کاملا شبیه با دوران طلایی. منظورم اینجا اینه که حالا یک دوره لاپورتا موفق بوده الزامی نیست بهترین آپشن باشه وقتی که داره میگه این گاوهای پیر قراره بمونن. لاپورتا هم اهل همون نژاد پرستی کاتالانه. تیم اینجوری به جایی نمیرسه. باید این کاتالانا همه شون برن، یک فصل دیگه کومان بمونه، بعدش یک مربی با فوتبال چکشی و انتقالی بیاد و بارسا رو به قله برگردونه. مثل ناگلزمن و کلوپ و فلیک. بازیکن های سرعتی و فیزیکی بیشتری هم خریداری بشن.
اگر معتقدید کلوپ دو فصل بیشتر جواب نمیده هم مشکلی نیست یه سه گانه برامون بگیره بعدش بره. حالمون دیگه از ژاوی و پیمنتا و تاتا و توتو و تیتو و کیکه گاوباز و عاشقان لاس پاس به هم خورده

برگرد بیزحمت به زمان تیتو و بازی ها رو دوباره ببین به نظرم خیلی بازی هی والورده رو مشاهده کردی..... ما اون زمان بهترین نوع فوتبالش هم نباشه یکی از بهترینا رو انام میدادیم.....

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
نام کاربری: A.Abbasi
پیام: ۵۰۶
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
کاریکاتور جدید حمید سحری

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
نام کاربری: FC.Barcelona2006
پیام: ۱۷
عضویت از: ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
از: Italy
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو، پویول
- تیم های خوزستان، یه سمپاتی هم به استقلال دارم
- برزیل،ایتالیا،آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- یوپ هاینکس
- همه شون کودن هستن
گروه:
- كاربران بلاک شده
آقای ایمنی پایبند موندن به فلسفه مون چه دستاورد مثبتی میتونه داشته باشه؟ به نظر شما تیم ها الان همونجوری جلوی ما بازی میکنن که سال ۲۰۱۰ بازی میکردن؟ الان برق شیراز هم میتونه بیاد ۰-۰ بکنه با بارسا. فقط یخورده خطا، بکش زیرش، دفاع لایه ای، پرس سنگین.
فکر نمیکنید الان بایرن مونیخ توتال فوتبال مدرن رو اجرا میکنه؟ پپ رو تخلیه اطلاعاتی کردن و یک پکیج عالی از توتال فوتبال با بازی زمینی و حرکات ترکیبی، بازی هوایی و ارسالها و ضدحمله جمع کردن و واقعا زیبا بازی میکنن. ما داریم ادا درمیاریم که پرچمدار توتال فوتبالیم. ما پیکان میساختیم کره جنوبی هیچی، کره جنوبی هیوندایی میسازه ما هنوز وانت پیکان!

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو، پویول
- برزیل،ایتالیا،آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- یوپ هاینکس
- همه شون کودن هستن
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
cotinho7 نوشته:

نقل قول
FCBarcelona2006 نوشته:

یکی از دوستان گفته بود با بازی کثیف مخالفم. من اینجا ازش سوال میکنم که آیا حاضری برگردیم به بازی برگشت رم و لیورپول وقت کشی بکنیم و با کثیف بازی اصلا بریم فینال تو فینالم بزنیم مهره های اصلی حریف رو مصدوم کنیم قهرمان بشیم یا ترجیح میدی کامبک بخوریم؟
بله اگر زورمون میرسه که با اقتدار ببریم چه دردیه کثیف بازی بکنیم. ولی اگر نمیرسه از تحقیر شدن بهتره

من اصلا معتقدم تیم نباید با اون بازی مفتضحانه والورده بالا میومد..... قهرمانی بدون بازی زیبا به من یکی نمیچسبه....

والا کیه که بدش بیاد بارسا همه رو شخم بزنه و قهرمان بشه. یا کیه که دوست نداشته باشه اگر بارسا میخواست حذف بشه مثلا ۱-۰ یا ۲-۰ حذف بشه. تیم وقتی میبینه عرضه نداره که جلوی گل خوردنش رو بگیره و امکان داره فاجعه ای رقم بخوره بهتره کثیف بازی بکنه. اگر بارسا با کثیف بازی کامبک نمیخورد اوضاع باشگاه به اینجا نمیرسید. بارسا شکست نخورد،تحقیر شد.
نامردی کردن در حق دشمن بهتر از تحقیر شدنه. شما فرض کن قراره از ناموس خودت در مقابل آرنولد دفاع بکنی ولی زورت نمیرسه، خب دیوونه که نیستی با صورت بری تو مشت طرف. هیچکس هم نمیگه چقدر جوانمرد بودی. همه بهت میخندن و شایدم بگن عجب اسکلی! یه چاقویی،اسپری فلفلی،شوکری، زنجیری،چوبی،سنگی ورمیداری و در کمال نامردی میزنی تو سرش. چون اگر اینکارو نکنی تحقیر میشی و شرافت خودت رو از دست میدی.

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
نام کاربری: A.Abbasi
پیام: ۵۰۶
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول

شما فرض کن قراره از ناموس خودت در مقابل آرنولد دفاع بکنی ولی زورت نمیرسه، خب دیوونه که نیستی با صورت بری تو مشت طرف. هیچکس هم نمیگه چقدر جوانمرد بودی. همه بهت میخندن و شایدم بگن عجب اسکلی! یه چاقویی،اسپری فلفلی،شوکری، زنجیری،چوبی،سنگی ورمیداری و در کمال نامردی میزنی تو سرش. چون اگر اینکارو نکنی تحقیر میشی و شرافت خودت رو از دست میدی.

شما حالتون خوبه؟

زندگی کن، هیچکس آنقدر ثروتمند نیست که گذشته خود را بخرد
۱۶ اسفند ۱۳۹۹
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
FCBarcelona2006 نوشته:

آقای ایمنی پایبند موندن به فلسفه مون چه دستاورد مثبتی میتونه داشته باشه؟ به نظر شما تیم ها الان همونجوری جلوی ما بازی میکنن که سال ۲۰۱۰ بازی میکردن؟ الان برق شیراز هم میتونه بیاد ۰-۰ بکنه با بارسا. فقط یخورده خطا، بکش زیرش، دفاع لایه ای، پرس سنگین.
فکر نمیکنید الان بایرن مونیخ توتال فوتبال مدرن رو اجرا میکنه؟ پپ رو تخلیه اطلاعاتی کردن و یک پکیج عالی از توتال فوتبال با بازی زمینی و حرکات ترکیبی، بازی هوایی و ارسالها و ضدحمله جمع کردن و واقعا زیبا بازی میکنن. ما داریم ادا درمیاریم که پرچمدار توتال فوتبالیم. ما پیکان میساختیم کره جنوبی هیچی، کره جنوبی هیوندایی میسازه ما هنوز وانت پیکان!

مگه سبک بازی انریکه در تناقض با سبکی که سالهاست بارسا داره بازی میکنه بود؟نه ولی اونقدر گزینه و روش برای اجرای همون سبک به وجود اورد که هیچ تیمی در دو فصل اولش به گرد پاش هم نمیرسید ولی با خستگی و عدم تمرکز ذهنی جلوی اتلتی حذف شد و فصل سوم هم که کلا به عدم خرید مناسب باخت نه به سبک تیمش پس اینکه شما فکر میکنی اصلا سبک پاس کاری های سریع و دقیق ازبین رفته کلا داری اشتباه میکنی یا حرف مارو متوجه نمیشی یا دیدگاهت نسبت به بازی تیمهایی مثل بایرن و لیورپول و ... مشکل داره

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
نام کاربری: iman_khatar
پیام: ۲,۸۲۱
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
- تیم گالری
- مدیران گالری
نقل قول
FCBarcelona2006 نوشته:

نقل قول
cotinho7 نوشته:

نقل قول
FCBarcelona2006 نوشته:

والا کیه که بدش بیاد بارسا همه رو شخم بزنه و قهرمان بشه. یا کیه که دوست نداشته باشه اگر بارسا میخواست حذف بشه مثلا ۱-۰ یا ۲-۰ حذف بشه. تیم وقتی میبینه عرضه نداره که جلوی گل خوردنش رو بگیره و امکان داره فاجعه ای رقم بخوره بهتره کثیف بازی بکنه. اگر بارسا با کثیف بازی کامبک نمیخورد اوضاع باشگاه به اینجا نمیرسید. بارسا شکست نخورد،تحقیر شد.
نامردی کردن در حق دشمن بهتر از تحقیر شدنه. شما فرض کن قراره از ناموس خودت در مقابل آرنولد دفاع بکنی ولی زورت نمیرسه، خب دیوونه که نیستی با صورت بری تو مشت طرف. هیچکس هم نمیگه چقدر جوانمرد بودی. همه بهت میخندن و شایدم بگن عجب اسکلی! یه چاقویی،اسپری فلفلی،شوکری، زنجیری،چوبی،سنگی ورمیداری و در کمال نامردی میزنی تو سرش. چون اگر اینکارو نکنی تحقیر میشی و شرافت خودت رو از دست میدی.

بارسا دو فصل جلوی لیورپول و رم با همون سبکی که شما میگی و والورده ای که از ترس تیمو دفاعی میکرد کامبک خورد حذف شد آیا اخراج شد؟یه چیزی بگین تجربشو نداشته باشیم بارسا اگه کمتر از ۴ تا و ۵ تا میخورد ستین احتمالا میموند!

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی و کوتینیو
- کرویف کبیر
- علی کریمی( جادوگر)
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Αφροδίτη نوشته:

نقل قول
FCBarcelona2006 نوشته:

مگه سبک بازی انریکه در تناقض با سبکی که سالهاست بارسا داره بازی میکنه بود؟نه ولی اونقدر گزینه و روش برای اجرای همون سبک به وجود اورد که هیچ تیمی در دو فصل اولش به گرد پاش هم نمیرسید ولی با خستگی و عدم تمرکز ذهنی جلوی اتلتی حذف شد و فصل سوم هم که کلا به عدم خرید مناسب باخت نه به سبک تیمش پس اینکه شما فکر میکنی اصلا سبک پاس کاری های سریع و دقیق ازبین رفته کلا داری اشتباه میکنی یا حرف مارو متوجه نمیشی یا دیدگاهت نسبت به بازی تیمهایی مثل بایرن و لیورپول و ... مشکل داره

فصل دوم انریکه تو چمپیونز اون پنالتی مسخره رو نگرفتند تیم از لحاظ ذهنی مشکلی نداشت تو فصل دوم..... ولی فصل سوم اون لیگ مسخره توپی مه 3 متر توی دروازه بود رو نگرفتند و ..... هزاران نجس بازی دیگه از مادریدی ها.....

۱۶ اسفند ۱۳۹۹
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو، پویول
- برزیل،ایتالیا،آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- یوپ هاینکس
- همه شون کودن هستن
گروه:
- كاربران بلاک شده

این کامبکی که تیم کومان به سویا زد من از دقیقه ۷۶ به بعد بازی رو دیدم ، واقعا بارسلونایی دیدم که فقط زمان انریکه دیدم. دوتا گل از روی سانتر ؟؟؟ مگه میشه مگه داریم؟؟؟ امید داشتن تا آخر بازی؟؟؟؟ بازی عاقلانه و اتلاف وقت های زیرکانه؟؟؟؟ حتی خیلی پاسکاری و حرکات ترکیبی و مالکیت خوبی روی توپ داشتیم. لااقل از جایی که من بازی رو دیدم که خیلی پاسکاری روون و با طراوت بود.
من اسیر و بنده ی هیچ کسی نمیشم. حاضرم همین الان برم یه چک هم بزنم تو گوش کومان ! فکر نکنین من ازونام که شیفته ی یه نفر یا یک ایدئولوژی میشن. طبق فکت، تو این پنج سال بارسا رو ندیده بودم تو هر بازی ۲۰ تا شوت بزنه سمت حریف. یادم نمیاد بارسا زمان والورده یا ستین چندتا گل با سانتر زده. فک کنم سر جمع شاید ۵-۶ تا. و یادم رفته بود بارسا هم ضد حمله میزنه.
تنها چیزی که با کومان مشکل دارم بازی دادن به دیونگه. دیونگ چیز خاصی نشون نداده در حد فیکس بودن. نباید نژادپرستی بکنه. ولی باید بهش فرصت داده بشه . تو مسیر درستی هستیم

۱۶ اسفند ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۵۱۰ بازدید
۲۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۳,۱۴۴ بازدید
۲۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۷,۹۸۵ بازدید
۲۳ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۱۱۰ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۷۳۴ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۸۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۰۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۲۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۶ کاربر آنلاین است. (۱۵۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!