به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها کی میگه دیشب دست عالی بود؟به جرات تنهایی از پس امباپه بر اومده بود و امباپه با جابه جایی به وسط اومد و از دست دور شد و افتاد گردن لنگله و پیکه اونام گند زدن... تیم ما امروز بدرد یارگیری نفر به نفر نمیخوره در واقع بابد گعت فوتبال امروز اینجوری نمیشه ... کومانی ک دفاع بوده هنوز نمیدونم چرا بلد نیست یاد بازیکنا بده.من یادمه لوییز انریکه بهتر اموزش دفاع کردن میداد

@esalatbarca
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

فعلن ببینید اصلن این کومان رو کنار میزارن یا نه!! فعلن که فلسفه شون این شده تا ریشه باشگاه رو خشک نکنه سرمربی برکنارش نمیکنن! بعد دوبار کامبک مفتضحانه والورده رو نگه داشتن!
حالا کافیه یه اتفاق عجیب تو حذفی بیافته و با دوم شدن تو لیگ که غیر ممکن هم نیست نگهش دارن...

لاپورتا سال ۲۰۰۳ هم مربی بی‌مصرف رو وسط فصل انداخت بیرون ریکارد رو آورد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
shakib mohamadian نوشته:

بچه ها کی میگه دیشب دست عالی بود؟به جرات تنهایی از پس امباپه بر اومده بود و امباپه با جابه جایی به وسط اومد و از دست دور شد و افتاد گردن لنگله و پیکه اونام گند زدن... تیم ما امروز بدرد یارگیری نفر به نفر نمیخوره در واقع بابد گعت فوتبال امروز اینجوری نمیشه ... کومانی ک دفاع بوده هنوز نمیدونم چرا بلد نیست یاد بازیکنا بده.من یادمه لوییز انریکه بهتر اموزش دفاع کردن میداد

دست دیشب خوب نبود ولی بازیکنی که اینقدر تجربه اش کمه باید تنهایی یکی مثل ام باپه رو با اون سرعتش مهار میکرد؟ نیمه اول اذیت شد ولی پا به پای ام باپه پیش رفت و گلی هم که خوردیم مقصرش اون لنگله بود! نیمه دوم دیگه خسته شد و انگار میلنگید میرفت بیرون و مینگزا هم اولین دوئلش با ام باپه گل چهارم اونا بود!!
ولی ام باپه رو باید تنهایی مهار میکرد؟؟ هرتیمی الان سر مسی 34 سالشه چهار نفر خراب میکنه بعد ام باپه تنهایی جولان باس میداد؟؟ کجا رو آنالیز میکنه این کادر کومان؟ تمام تاکتیکشون این بود توپ رو بدن ام باپه! نیمه دوم هم نفهمید اینو! که یکی وسط زمین بزاره سرعتی تر باشه و مامور مهار مستقیمش! ولی هشتاد دقیقه بوسکتس لاک پشت تو زمین بود..خب این آدم کاه تو سرشه به جای مغز!
بوسکتس با اولین تغییر جهت توپ جا میموند! و استارت که میزدن ول میکرد چون دیفالت مغزش نرسیدنه! لنگله رو انگار گفتن بمون شش قدم دروازه بان تو هیچ صحنه ای نبود! همون یه صحنه نیمه اولم دریبل شدن و گل خوردن بود...
دمبله بد بود ولی کی باهاش باید همکاری میکرد؟ فولبکی مثل دست که همین کومان معلوم نیست چیکار کرده با این بازیکنا در حالی بازی های اولشون درخشان بودن الان حتی یه پاس کوتاه رو با تردید میدن!
بازیکن بدردنخور الان زیاده ولی افت کیفی خیلی ها و عدم اعتماد به نفس جوون ها زیر سر همین کومانه! عین والورده هست دقیقن...اونم به فکر مثلن دفاع کردن بود ولی هیچی بارش نبود و اتفاقن پاشنه آشیل تیم دفاع بود!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: shakib10
پیام: ۳,۵۰۲
عضویت از: ۱۳ اسفند ۱۳۹۱
از: ahwaz-esf
طرفدار:
- لیونل مسی
- رونالدینهو وخود مسی.
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی کریمی
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
بازم تکرار میکنم فوتبال امروز بارسا باید دفاعش براساس نظم تیمی شکل بگیره دیگه دوران بازیکن محوری تموم شده.دوران تاکتیک محوره.اقای ایمنی شما خودتون استادی از زمان پویول تاالان خودشون رو کشتن نتونستن ی دفاع بسازن اما من میگم اگر ترکیب دفاع و تاکتیک دفاع بیاد رو کار مثل فثل اول انریکه بارسا بعد دز سالها موفق میشه کمتر گل بخوره.... دفاع خوبه که به دروازبان اعتماد ب نفس میده ترشتگن داره کیفیتش افت فقط بخاطر ضعف دفاع . من دروازبان بودم درک میکنم الان چ حسی داره بیچاره. سال اول انریکه براوو رکورد کلین شیتو زد دقیقا تاکتیک دفاعی سرحال بود

@esalatbarca
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: A.Abbasi
پیام: ۵۰۶
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
واقعا دوست دارم شده فقط دو فصل لوچو رو روی به عنوان مربی تو بارسا ببینم...

۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: you.are.barcelona
پیام: ۱,۰۰۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶
از: مازندران
طرفدار:
- مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- المان
- امید نورافکن
- لوچو
- شفر
گروه:
- کاربران عضو
امسال انتخابات بارسا هم خیلی مسخره شده.یه نامزد گوساله داریم به نام فریشا که 2 لول از بارتی بدتره.فونت هم هر چند برنامه ریزی داره اما برنامه هاش بر اساس ژاویه و برای همین در شرایط بحرانی کاری نمیتونه بکنه .لاپورتا هم که کلا هیچی نگفته و هیچ چیز برای ارائه نداره یا نگفته ولی یادمه لاپورتا تصمیمی هم برای شرکت درانتخابات نداشت و یک دفعه ای اومد.
کلا هیچی تو این باشگاه سر جاش نیست

۳۰ بهمن ۱۳۹۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
A.Abbasi نوشته:

لوچو بر می‌گرده اما نه حالا حالاها... چون لوچو بر خلاف پپ حرف تازه برای گفتن داره.

۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
حرف ژاوی هم جالب بوده...گفته کتمان نمیکنم که دوست دارم سرمربی بارسا بشم، باید ببینیم کی رئیس میشه!

فقط ژاوی جان تو بزار یه سه چهار فصل دیگه! والا میدونم بشی سرمربی میگی برای سبک من بوسکتس کلیدیه! احترامت هم واجبه ولی هیچ عذاب آورتر این نیست که هر سرمربی که عوض میشه این توهم رو میزنیم این یارو دیگه آخر خطشه ولی از هرنوبت جناب لباس پادشاه جایگاهش محکم تر میشه!
من خودم میشم عین این تینیج تازه به دوران رسیده که هیتر میشه!! خط قرمز من الان حمایت کردن و هندونه زیر بغل گذاشتن هرکسی برای بوسکتسه!!

آقای کومان هم شروع فصل با شعار علاقه ام به بازی جوان ها و اسم بازی نمیکنه کیفیت بازی میکنه اومد و دقیقن برعکسش عمل کرد!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
نام کاربری: A.Abbasi
پیام: ۵۰۶
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸
از: ایران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینیو
- پرسپولیس
- فرانسه
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
یا لثارات الحسن نوشته:

نقل قول
A.Abbasi نوشته:

لوچو بر می‌گرده اما نه حالا حالاها... چون لوچو بر خلاف پپ حرف تازه برای گفتن داره.

مشکلتون با پپ چیه؟

زندگی کن، هیچکس آنقدر ثروتمند نیست که گذشته خود را بخرد
۳۰ بهمن ۱۳۹۹
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
infinite iniesta نوشته:

حرف ژاوی هم جالب بوده...گفته کتمان نمیکنم که دوست دارم سرمربی بارسا بشم، باید ببینیم کی رئیس میشه!

فقط ژاوی جان تو بزار یه سه چهار فصل دیگه! والا میدونم بشی سرمربی میگی برای سبک من بوسکتس کلیدیه! احترامت هم واجبه ولی هیچ عذاب آورتر این نیست که هر سرمربی که عوض میشه این توهم رو میزنیم این یارو دیگه آخر خطشه ولی از هرنوبت جناب لباس پادشاه جایگاهش محکم تر میشه!
من خودم میشم عین این تینیج تازه به دوران رسیده که هیتر میشه!! خط قرمز من الان حمایت کردن و هندونه زیر بغل گذاشتن هرکسی برای بوسکتسه!!

آقای کومان هم شروع فصل با شعار علاقه ام به بازی جوان ها و اسم بازی نمیکنه کیفیت بازی میکنه اومد و دقیقن برعکسش عمل کرد!

واقعا بهترین توصیف ممکن در مورد این دیلاق بی‌مصرف همون لباس پادشاهه...

۳۰ بهمن ۱۳۹۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۴۳۱ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۰,۹۹۸ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۴۴,۷۳۵ بازدید
۱۰ ساعت قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۰۱۳ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۰,۴۷۵ بازدید
۲۲ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۹۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۱,۹۹۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۵۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۸۸۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!